Jump to content
Dogomania

haliza

Members
  • Posts

    5537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by haliza

  1. E, tam dziewczynki mruczki też są fajne ale mają różne temperamenty, te najzwyklejsze to najprawdziwsze koty, tylko miniaturki - są myśliwymi, skaczą po różnych przedmiotach, latają za wszystkim co się nadaje do zabawy a w przypływie dobrego humoru są bardzo myziaste i przytulanki. Ale ostatecznie i tak chodzą swoimi drogami :diabloti:. Moje zawsze są przy mnie ale pieszczoty dawkują, cobym nie pomyślała, że ja tu rządzę :evil_lol:. U nas dzisiaj bardzo gorąco, nawet teraz nie czuć chłodu wieczornego :roll:, wszystko popadało......
  2. ......a najfajniejsze jest, że są takie przez całe życie, takie kochane bałwanki :loveu: ......i ja dostałam prezent od losu Ferbucha - Grubaska :loveu: :sleep2:
  3. [quote name='Bgra']ale jedno wiem,gdyby nie alergia miałabym egzotyka:loveu:[/QUOTE] Niestety zostanie Ci podziwianie moich :evil_lol:, one mają puszyste futerko, fruwające i myślę, że dużo alergenów :cool3:. Egzoty to moja miłość od pierwszego wejrzenia, zobaczyłam je pierwszy raz w Moim Psie, znalazłam w Warszawie i tak namieszałam mojemu mężusiowi, że sam nawet się nie połapał, że się zgodził wieczorem, a Finusia już była u nas na drugi dzień jak wrócił z pracy :evil_lol::diabloti:
  4. [quote name='Bgra']widzisz jak ja się znm na kotach, nie ogarniam:angryy:muszę poczytać:cool3: ale podobają mi się coraz bardziej:)a ten jęzoreczek...ehhh mamusia tego samego ...formatu:)[/QUOTE] Jeszcze troszkę Ci potłumaczę i ogarniesz :eviltong: - mamusia jest na pierwszym planie, to złudzenie :roll: - Ferbucha tak podwójnie jak mama, a może jeszcze troszkę z nawiązką :evil_lol::diabloti:
  5. O, witamy w naszym psio - kocim świecie [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_4_11.gif[/IMG]
  6. Zgadza się - arystokracja na bank :loveu:
  7. [quote name='Bgra']jak na razie to tylko domyślam się,że Grubasek nie jest synem Mufi:evil_lol: to nie pers ani egzotyk ze znaczeniami:razz: jest przesłodki:)[/QUOTE] A i tu Cię mam :eviltong:, synkiem Mufi ze znaczeniami to on nie jest, ale jest 100 % egzotem :diabloti:, po mojej ukochanej Finusi :-( Zdjęcie świąteczne, ale tu są razem, na pierwszym planie mamusia :evil_lol: [IMG]http://images45.fotosik.pl/1472/bb294669b722d675gen.jpg[/IMG]
  8. [quote name='Bgra']jak tak patrzę na to zdjęcie to mi się wydaje,że nogi krzesła się rozjeżdżają:evil_lol:[/QUOTE] Muszę przyznać, że nie wpadłam na to ;), ale gruby zawsze budzi dużo emocji, jest po prostu niesamowity. Ten kotuś jest jeden jedyny, niepowtarzalny, taki psowaty kotuś :diabloti:( moja córka mówi, że ma coś z naszego terirkowego Cezarka)
  9. [quote name='marmosia'] Ale charakterek też ma :diabloti:[/QUOTE] Chyba one wszystkie charakterne [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_12_6.gif[/IMG]
  10. Daję radę [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_12_1.gif[/IMG], egzoty nie są takie wymagające, persy czeszę raz w tygodniu, Amusia "łysa " więc raz na 2 tygodnie, Tomik ma cudne futerko, czeszę go raz w tygodniu a piorę jak jest brudny ( od kąd u mnie jest to kąpiel 3 razy)
  11. Poczytałam, pooglądałam , bardzo się rozżaliłam :-(- ogród jak z marzeń, jamniory przeeecudne i super, że piesek jednak zostanie tam gdzie jego miejsce. Pan może odpoczywać w spokoju.....
  12. Najmłodsze to Fantusia i Figaro (on jest u mojej córki), Mufi to ich mamusia ma 4 lata a tatuś Aresik jest najstarszy ma już 13 lat no i oczywiście został grubas Ferbi ma 5 lat [IMG]http://images40.fotosik.pl/1718/dbdf6be7d4de5097gen.jpg[/IMG] No, to i tyle :evil_lol::diabloti:
  13. Życzę mu tego z całego serca........
  14. To są persiki - mamusia, Mufinka ta ciemna, ze znaczeniami czarnymi a trikolor blue krem Fantazja a jej tatuś egzotyk Ares [IMG]http://images39.fotosik.pl/1671/3e7263f9c6d9d732gen.jpg[/IMG] ....i brat Fantusi , Figaro.... [IMG]http://images46.fotosik.pl/1683/1455a07271fc5f14gen.jpg[/IMG]
  15. Bardziej zewnętrzne, czasami jest gładziutka jak aksamit a czasami wyczuwam grudki na wysokości miednicy - i tak jest o niebo lepiej.
  16. Ok, potwierdzam, że kolorki lepiej wychodzą np. [IMG]http://images35.fotosik.pl/1538/2149d222790540d9gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/1671/93b5ba27fe27f233gen.jpg[/IMG] A mordkę Ami i łapki z pazurkami też chętnie potraktowałabym wybielaczem :mad:
  17. Moja Ami też ze skórą ma problemy, ciągle coś ciapie, ciągle ma jakieś podskórne zgrubienia.....
  18. [quote name='Bgra']łokej:)poczekamy Twoje kolorowe to się pięknie focą,nie to co moje białe:cool3:[/QUOTE] E, tam bajki opowiadasz :evil_lol:, ta biel tak bije po oczach :crazyeye:,że, ja pękam z zazdrości - u Amusi nigdy to się nie dopierze :cool3::diabloti:
  19. [quote name='Bgra']Dżeki musi poszukać nowego domku,w przyszłym tygodniu(chyba)pojedzie do KŚ czekamy tylko na transport[/QUOTE] Kolejny bez domku......:-(
  20. [quote name='Bgra']faktycznie podobny do Amusi,od razu tak pomyślałam:lol:ten niuniek...to Dżeki[/QUOTE] Ale numer, podobieństwo uderzające ....a Dżeki to czyj :roll:
  21. [quote name='Bgra']coś dawno zdjęć nie było...już nie wspomnę koteckowych:mad:[/QUOTE] Wiem, wiem ale jestem bez maszynki do robienia :cool3:, aparat u córki, telefon na reklamacji :mad: - więc proszę o cierpliwość :evil_lol:. dzisiaj padłam byłam na rozjazdach ;)
  22. [quote name='Osa']Ale fajny niuniek:)[/QUOTE] Czy to aby nie letnia Amusia :lol: - teraz okres wakacyjny i urlopowy a ja jeszcze w pracy mam trzęsienie ziemi, ale cieszę się, że maminki górą :multi:
  23. .....u nas też tylko,że ja byłam bez miśków na rowerze, rower stanął w miejscu a mnie wiatr zatkał :cool3:, bardzo się przestraszyłam, a póżnie zaczęło lać :mad:. W domu kwiatki zrzuciło z parapetu pobiły się doniczki ale kwiatki przetrwały :roll: Wymiziane:evil_lol:
  24. Co tam u Was słychać też coś nie zaglądacie :evil_lol:
×
×
  • Create New...