Jump to content
Dogomania

haliza

Members
  • Posts

    5537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by haliza

  1. Póki co trzymam mocno ,miejmy nadzieję że to wszystko przejściowe :razz:
  2. Jakie cudne maleństwo :crazyeye: domek potrzebny na cito !
  3. [quote name='Sally (od Koanka)']ja zaglądam, ja zaglądam, no i ty zaglądasz... Pędzę jutro do niego i się wszystkiego dopytam... Domek by się przydał ;) Halizo, kiedy odwiedzisz naszego cudnego zwierza? :p Wybierałam się w niedzielę ale pogoda mnie troszkę przestraszyła :evil_lol: odległość też (342 km)....ale wszystko na dobrej drodze.:lol: Teraz najważniejsze żeby wyzdrowiał :p
  4. Nikt do niego nie zagląda :-( -wszyscy o nim zapomnieli :shake:
  5. Oszukuję-raz włączył mi się automatycznie myślałam że tak zawsze :angryy::evil_lol:
  6. Ja też odwiedzam i trzymam kciuki ,mocno :thumbs:
  7. Biedny maleńki,musi być zdiagnozowany - miejmy nadzieję że to tylko ucho :-(Że to zawsze musi się coś przyczepić......:cool3:.Trzymam za niego kciuki bardzo mocno
  8. Zdrowiej Mikusiu -trzymam kciuki :multi: Ihabe zajrzyj na pocztę proszę ......
  9. Mam nadzieję że to nic poważnego :shake: niech ten misio nie choruje .... Kurcze może to ze był taki osowiały bo się żle czuł :-(
  10. Jaki kochany psiaczek :loveu: oby domek znalazł się szybciutko :evil_lol:
  11. W tym strasznym zdarzeniu budujące jest chociaż to że niunio dzielnie sobie radzi,że organizm wraca do zdrowia :evil_lol: to wieeeeeelka radość :multi:
  12. Jak jest wydzielina ropna to wywołują ją bakterie-musi mieć stan zapalny,a do grzywki oczy są przystosowane.
  13. Ale dobrze,chyba pomyślał że da szansę domkowi :evil_lol:
  14. Sally coś dzieje się z mim komputerem :cool3: ,wiadomość przeczytałam ale nie mogę nic odpowiedzieć :shake:
  15. Czasami też jak zwierzęta są bardzo głodzone to żołądek nie przyjmuje pokarmu-kroplóweczka i coś bardziej płynnego w malutkich porcjach
  16. Chciałam wyciąć kawałek ale mi nie wyszło :oops: Tylko psiak może okazać tyle serca :-(
  17. No to pierwsze informacja podajemy. Psiaka odebrałyśmy o godzinie 11.30. Leżał w koszyku, w ogóle się nie ruszał. Po wyjściu, postawiony na trawnik od razu oddał mocz-sikał chyba z minutę, prawdopodobnie nie sikał od wczoraj, bo nie chciał zrobić tego do koszyczka. Pojechałyśmy z nim natychmiast do kliniki dr Fabisza do Chorzowa. Po wstępnych oględzinach, wet stwierdził, że psiak nie ma żadnych złamań, oczko do amputacji, o drugie trzeba walczyć, na szczęście są bardzo duże szanse, że psiak będzie normalnie widział na to oczko. Umówiłyśmy go na wtorek, na operację usunięcia gałki ocznej. Jest na antybiotykach i przeciwbólowcach do tego czasu. Ktoś kto go tak urządził, skoncentrował swoją agresję praktycznie tylko na głowie! Psiak ma krwiaki w uszkach, w wargach, rany na głowie. Po przyjeździe do domu, Ihabe głaszcząc go wyczuła pod palcami strupy. Gdy zaczęłyśmy to oglądać, sierść zaczęła schodzić i pojawiały się ropiejące ranki. Pojechałyśmy od razu do weta, tym razem blisko miejsca zamieszkania Ihabe. Został ogolony i na skórze są ślady, po jakimś przedmiocie, były to prawdopodobnie grabie, bo są w miarę równomierne i na całej długości boku. Ktoś go jeszcze grabiami uderzał:-( Drugi wet powiedział, że on by najpierw zajął się ratowaniem drugiego oczka, poprawieniem kondycji psiaka, bo na razie jest beznadziejna, a dopiero potem amputacją oczka. I nie wiemy za bardzo jaką decyzję podjąć, bo faktycznie jest na razie w złej formie, ale z kolei, jego to oczko bardzo mocno boli. Ale może wcześniej zrobić badania krwi, żeby upewnić się, czy na pewno narkozę przeżyje, z drugiej strony, to młody, silny organizm... (Psipsi aka nazwałyśmy Miki, a właściwiee nazwał go tak Sebuś, synek Ihabe. To aniołek, jest bardzo grzeczny i niesamowice dzielny. Jak go wzięłam w schronisku na ręce, to mnie polizał w usta.) Leży cały czas w swoim legowisku, z psami się dogaduje, zjadł kurczaczka, niestety zaraz go zwymiotował. Będziemy prosić o wsparcie finansowe na jego leczenie, prawdopodobnie na razie codziennie będzie musiał znaleźć się u weta. Wszystko będzie na bieżąco rozliczane i umieszczane w tym wątku. Niebawem Ihabe napisze nr konta, na które bardzo prosimy o wsparcie, każda złotówka się liczy. Z dopiskiem DLA MIKIEGO. Zaraz wrzucimy zdjęcia.[/quote]
  18. Śliczny piesek - oby jak najszybciej znalazł dom :thumbs:
  19. On wygląda jak Airedale terrier,starego typu ,mocniejszej budowy :crazyeye:
×
×
  • Create New...