Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. To cudownie że on taki kochany jest, ma też ciekawą urodę. Ten pan od "adelajde teriera" :razz: coś się nie odzywa, więc pewnie się nie zdecydował. Szukamy nadal domku dla Skubisia - Dogo07, jakbyś mogła to umieść w tytule prośbę o pomoc w ogłaszaniu
  2. [quote name='Poker']jestem podatna na argumenty, ale pozwolę chłopakowi się wykazać, obejrzę go i spytam o nr telefonu do właściciela mieszkania. Zdam relację i powiecie mi co dalej. Na obronę studentów, powiem tylko ,że nie wszyscy balangują i piją. Na dogo jest sporo [B]studentek z oddaniem pomagającym psom[/B]. Jeszcze imienia nie wybraliśmy,mamy następujące propozycje roślinne: Ruta, Irga, Juka. Która się podoba najbardziej ? Obejrzała książeczkę zdrowi i nie znalazłam innych szczepień oprócz wścieklizny , ani odrobaczania.Czy dziewczyny z Zamościa wiedzą jak się to dzieje w schronie?[/QUOTE] Zgadzam się, studentek sporo, ale też chyba sporo mniej studentów, przynajmniej ja znam dużo, dużo mniej. Juka i Irga fajnie :)
  3. Madallena, z ust mi wyjęłaś.. Mam podobne przemyślenia. No i jeszcze do tego dochodzi druga przyszła połowa - co jak nie będzie lubiła psów, co się zdarza, znam z najbliższego otoczenia. Też myślę że ona bardzo adopcyjna, jakaś pani jej się trafi do przytulania i rozpieszczania
  4. Uważaj z tym Fireprexem, ostatnio ktoś pisał że jego pies zszedł po zaaplikowaniu, na to nie ma odtrutki przy przedawkowaniu. Jeśli ona jest osłabiona jeszcze to może mniejszą dawkę? albo w pipetce, tam już jest odmierzona dawka na x kg (kosztuje około 10-12 zł)
  5. Pascal był pogryziony przez owczarka niemieckiego jako szczeniak, ma uraz do nich, ale nie sądziłam że do 4-miesięcznego szczeniaka też :( No cóż, pewnie to zostaje na całe psie życie.. nie będę go zmuszać. Za to zakochał się dziś w jamniku, o połowę od niego mniejszym - serce nie sługa :cool3: My zrywaliśmy boki jak go łapką trącał, dupką trącał, popiskiwał. on tak tylko do suczek robi.. :lol:
  6. ale biedaczek :( i jeszcze dwie strony go bolą, ale pewnie mu będą dawać silne leki przeciwbólowe. Skołowany jest na pewno po narkozie..
  7. A co studiuje ten chłopak? mam nadzieję że nie ma zamiaru praktykować na Mejsi :niedowia:
  8. Sprawdzić domek :) Umówić na sterylizację :)
  9. to nie chodzi o ratunek życia, tylko o zapobieganie kolejnym psim tragediom. Skarpeta po to powstała. A ludzie - jak to ludzie i tylko ludzie, wierzę że będą super, ale dopilnować i tak trzeba Kizimizi, dzięki, taka umowa i określenie czasu to jest świetny pomysł
  10. Cudne dziewczyny :loveu::loveu: Pascal się dziś bał 4-miesięcznej suni DON :puppydog:
  11. Dopilnuj tej kastracji na boga. Wpisz koniecznie w umowę I powodzenia
  12. [quote name='kizimizi']No tylko z ta kastracja to ... finansowo trudno. Dobrze by było zeby wlaściciel pokrył koszt. Ja sie za Kore nie wypowiadam ale wiem, ze też ma trochę deklaracji i bedzie wolała by dom to zrobil. Zreszta -moim zdaniem -właściciele powinni ponośić koszty "przygotowania" psa do adopcji. Co innego gdy z góry wiadomo, ze ich najnormalniej nie stać bo to np. emeryci. To inna bajka i trzeba pomóc.[/QUOTE] Tak, już pisałyśmy z Korą że dom powinien pokryć znaczną część wydatków, szczególnie że to psiak młody, zdrowy i w dodatku w typie rasy.. Brakującą część możemy dołożyć ze skarpety kudłaczy
  13. [quote name='Paula03']Świetnie, że Aronek prawdopodobnie pójdzie do domku! Poza tym cieszę się, że umiesz już wstawiać zdjęcia![/QUOTE] Jeśli domek byłby fajny to mógłby odebrać po kastracji z lecznicy Aronka, zdjęcie szwów już w nowym domku
  14. Poker, bo nas już skręca :D
  15. No to świetne wieści :) Ze sterylką jeszcze trochę trzeba poczekać po cieczce, miesiąc-półtora od zakończenia, Mantis trzyma rękę na pulsie
  16. [quote name='mala_czarna']Dziewczyny, a robiłyście te ciasteczka pasztetowe? Bo nie wiem czy jest sens tracić czas, i czy będą smakowały. Nie ma po nich problemów z żołądkiem?[/QUOTE] Mój jest alergikiem i miał biegunkę. Drugi pies OK
  17. Jeszcze trochę czasu musimy poczekać na sterylkę, bo niedawno cieczka się skończyła :(
  18. [quote name='Magda G']Sparky jest piękny, ale za duży do mojego mieszkania :([/QUOTE] Sparky nie jest taki duży, to średniaczek. Jest w nowym numerze miesięcznika "Mój Pies" z innymi kudłaczami do adopcji (nr 04.2010)
  19. Przyszła wpłata od Poker 15 zł Z BAZARKU DLA TIBBI - dziękujemy Poker :Rose:
  20. Przyszło 50 zł od Asi, wysyłam do Mantis Dostałyśmy zdjęcia z MP małe preview :) [URL="http://www.psydoadopcji.pl/wp-content/uploads/2010/03/TOJA4506-150x150.jpg"][IMG]http://www.psydoadopcji.pl/wp-content/uploads/2010/03/TOJA4506-150x150.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://www.psydoadopcji.pl/wp-content/uploads/2010/03/TOJA4551-300x200.jpg[/IMG] [IMG]http://www.psydoadopcji.pl/wp-content/uploads/2010/03/TOJA4545-300x200.jpg[/IMG] [IMG]http://www.psydoadopcji.pl/wp-content/uploads/2010/03/TOJA4539-200x300.jpg[/IMG] [IMG]http://www.psydoadopcji.pl/wp-content/uploads/2010/03/TOJA4506-300x200.jpg[/IMG] [I]Źródło: "Mój Pies"[/I] [URL="http://www.psydoadopcji.pl/wp-content/uploads/2010/03/TOJA4506-150x150.jpg"] [/URL]
  21. Czy to jest broń na tamtejszego kierownika?
  22. Ja niestety nie dam rady, mam przeprowadzkę i na Dogo tylko z doskoku. Powysyłam do znajomych i różnych ludzi którzy wcześniej pomagali, także może coś się uzbiera :) grosz do grosza
  23. Willek już jest po kastracji, którą zniósł bardzo dobrze, aczkolwiek po narkozie był bardzo oklapnięty i śpiący. Willi chodzi do szkoły na szkolenie, co drugą sobotę. Nieźle sobie radzi. W domu jest bardzo spokojny, aż za spokojny. Oprócz tego że zamordował kilka piłeczek i pogryzł swoje łóżeczko. Radziłam pani kupić różne zabawki typu kule-smakule i zajmujące na dłużej gryzaki. Willi ma chyba nadal traumę związaną z porzuceniem - w ogrodzie sam nie zostanie, boi się, a z państwem też jest bardzo niespokojny. Mam nadzieję że z czasem mu to minie i będzie się wesoło bawił w ogródku :) To tyle z ostatnich wieści
×
×
  • Create New...