Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. Będzie mniej wydawał na tą wódkę ;-)
  2. Potrzebne są stałe deklaracje, bo psiak może dłużej siedzieć i nie damy rady bazarkami co miesiąc dobijać :(
  3. [quote name='Madallena']Czy moge sie "poczepiac" ?? :D:D[/QUOTE] always.. :)
  4. [quote name='mshume']ja tam juz gdzies tekst o Fizi popełniłam, ale jest juz nieaktualny czesciowo :)[/QUOTE] No to jak się zgłosiłaś na ochotnika to zrób korektę, coś dopisz jeszcze :)
  5. Kto napisze tekst dla Fizi? Szukam chętnego copywritera :)
  6. Poczęstowałam się banerkiem. Zosia, jak on tam w schronie? :( Gdyby Tibbi albo Mia poszły do domku to może wzielibyśmy Puszka?
  7. Ona jest wielokolorowa :) Dzisiaj miałam kolejne zapytanie o Mię, nie chcę zapeszać, bo to już 4 albo 5 osoba interesująca się ślicznotką. Czy coś z tego wyniknie? Państwo nigdy wcześniej nie mieli psa ze schroniska, są ostrożni, trochę się obawiają. Napisałam im maila chyba na 3 strony :D Mia szuka ciepłego domku i ludzi którzy się w niej zakochają od razu i na zawsze..
  8. A nie chciałaś wydać TZa? :D
  9. [quote name='Poker']a właśnie ,że wspomniałam, przecież napisałam powyżej ,a ja nie kłamię. Powiedział,że z filmu Moda na sukces.Ja nie mam zielonego pojęcia , bo od 7.lat nie oglądam TV.[/QUOTE] Pewnie zagroziłaś że nie oddasz jej jak zostawi imię Mejsi :D
  10. [quote name='Isadora7']Danusiu zrobię ci możę ulotki jak masz możliwość wydrukowania? Już pomysłów brak.[/QUOTE] Wyślij też do mnie, rozwieszę
  11. [quote name='mshume']O, Leni zrobiła się podejrzliwa ;)[/QUOTE] Nie, nie, ale ciekawi mnie czemu akurat sunia, no i nie widząc jeszcze psiaka wziął smyczkę. Każdy ma inne preferencje odnośnie płci psów, dlatego mnie ciekawi czemu akurat wybór suni
  12. A dlaczego chłopak chce akurat suczkę? jest mu obojętna płeć czy chce określoną?
  13. Mogę w niedzielę podjechać zrobić zdjęcia
  14. Ale cudowna :) i jaki ma wielki ogród panienka :)
  15. Jakie cudne, do zakochania się na zabój :) Mamusia prześliczna
  16. A jaki rozmiar buta ma babcia? :D Poker, odwiedzisz go wcześniej jeszcze może? Ja się zdaję na opinię i nosa Poker
  17. [quote name='mshume']Trzymam kciuki za Pięknisia :) Gdyby to Aron miał decydować, to od razu adoptował by się do Pani, która świeże mięsko codziennie przygotuje ;)[/QUOTE] ale musi jeszcze warzywka dogotować, żeby mu wątroby nie zjechać :) Jak tam Aronek?
  18. Dzięki :) Było 3 zainteresowanych Mią, ale chyba żaden się nie zdecydował. A to taka cudna dziewczynka
  19. [quote name='mshume']Ciocia Leni, czy Fizia jest na stronce psydoadopcji? Może dodałabyś sunię?[/QUOTE] Tak, planuję dodać z nowymi fotkami
  20. [quote name='Poker']w jaki wieku jest Dafne i jaka duża? Mam co chwilę telefon w sprawie Neris, więc proponuje ludziom inne psy.Teraz mam 2 chętne domki. Pan chce koniecznie w typie pona, sunię do 2 -3 lat. Wygląda na to ,że dom super.Stracili po 14 latach ponach , który od 4. lat chorował na cukrzycę.[/QUOTE] W typie pona jest też Mia, tylko mniejsza, no i niedaleko Wrocławia :)
  21. Fajnie że ona taka grzeczna :) Koło mnie mieszka podobna do niej sunia, ale już starowinka bo ma 15 lat. ona jest norfolk albo norwich terierem (mylą mi się zawsze te rasy). do Mejsi jest podobna bardzo :) Na jakie imię zmienić w tytule wątku?
  22. Eh, weci. Jest wilu fajnych, ale też można trafić na łagodnie mówiąc - innego. Niedawno po suczkę którą ogłaszałam zgłosił się chętny do adopcji wet, ale nie chciał sterylizowanej. Co się nasłuchałam jak powiedziałam że bez sterylki nie wydam :niewiem: I też inny wet powiedział o jednym z Twoich Mshume ulubionych psiaków że ma 'zrąbaną psychikę' :lying: Mam nadzieję że to tylko my trafiliśmy tak kijowo, że inni weci są normalni
  23. Zrobię dziś przelew swojej deklaracji za marzec i kwiecień - przepraszam za opóźnienie Te leki na serce drogie są strasznie, może podpytamy czy komuś nie zostało. Może jakiś osobny temat na Dogo założyć lekowy - że potrzebne leki dla psiaka ze schroniska, może ktoś Bruciowi by sprezentował
  24. Może to zastrzyki podskórne to Tanitka sama zapoda, bo takie jeżdżenie codziennie to czasochłonne. Zdrówka dla Popo
×
×
  • Create New...