Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. Dodana na [URL="http://www.psydoadopcji.pl/2010/05/mala-dlugowlosa-lusia-cudenko-szuka-domku/"]psydoadopcji.pl[/URL] i Facebook
  2. [quote name='Madallena']ten czarny plaszczyk ladny, ale nawet na lape nie wejdzie :roll: Czy moge prosic o takie z zagranicy ale w rozmiarze XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXL ? :p[/QUOTE] płaszczyk Mikołaja? :)
  3. [quote name='Madallena']Kocyk? a na co mi kocyk jak Nana ma ich 5! UBRANKO CHCE!!![/QUOTE] No to wybierz któreś, na jedną łapę jej wejdzie :D
  4. To chyba do jutra nie ma szans zdążyć. Może w czwartek jeszcze będzie jechał? Zgłosił się jeszcze jeden domek chętny na Pyzunię. Mogę zaproponować inną kudłatkę
  5. Dzięki Andzike, będę wdzięczna za spotkanie z panią. Nie ma jeszcze ustaleń co do wizyty, Dea będzie w czwartek w schronisku i posprawdza Puszka jak reaguje na kota (w schronisku jest tylko jeden kot-rezydent, więc nie wiadomo czy się uda), na zabiegi pielęgnacyjne, może się uda go wyprowadzić na spacerek
  6. Wpłacała kmurdz, skarpetka kudłaczy i robiłyśmy bazarek z mantis. Rozliczenie jest na pierwszej stronie
  7. W skarpetce Fizi zostało 24 zł. Czy wszyscy się zgadzają żeby wpłacić do skarpety kudłaczy?
  8. [quote name='giselle4']Leni ,mozesz ja zabrac jutro od Tomka?[brat Ingrid] z Katowic oczywiscie?[/QUOTE] Ja jestem w Warszawie :( Zapytam kogoś z Katowic. A na kiedy byłby transport do Krakowa?
  9. [quote name='zuziaM']Zapisuje watek. leni juz sie z Toba kontaktowala, Grazynko w sprawie Neli ?[/QUOTE] Okazuje się że Nela już w domku :)
  10. [B]Wstawcie tu Sparky'ego, 25 domów szuka kudłacza do adopcji:[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/185918-25-domk%C3%B3w-chce-kud%C5%82atego-psa[/url]
  11. Wstawcie go tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/185918-25-domk%C3%B3w-chce-kud%C5%82atego-psa[/url] Na pewno szybko się ktoś zakocha w nim :)
  12. Ocelot, wstaw tu kudłacza: [url]http://www.dogomania.pl/threads/185918-25-domk%C3%B3w-chce-kud%C5%82atego-psa[/url]
  13. powódź - schroniska, przytuliska, dogomaniacy w potrzebie http://www.dogomania.pl/threads/185962-pow%C3%B3d%C5%BA-schroniska-przytuliska-dogomaniacy-w-potrzebie
  14. Mogło być w tych wykupionych na bazarku ogłoszeniach, już nie pamiętam Dzięki za ogłoszenia :)
  15. Mia już obcięta :) Pani postara się dziś wstawić zdjęcia
  16. Giselle, pani się na pewno dołoży do transportu, a z Katowic może mogłaby ją odebrać? Podam kontakt d niej na pw
  17. Zagapiłam się i nikt nie krzyczy.. tytuł trzeba zmienić :)
  18. Info od pani poniżej. Myślę że pozostałe rzeczy warto omówić na wizycie przedadopcyjnej. Aha, trzeba Puszka sprawdzić na kota w schronisku Wyjeżdżam tylko nad morze /skąd pochodzę/, ale w zasadzie tylko na święta i tzw długie weekendy. W sytuacji wyjazdu nie wyobrażam sobie, żeby pies nie pojechał ze mną. W domu rodzinnym mam suczkę i kota. Przyzwyczajone są do obecności innych zwierząt. Dom ma dość dużo pomieszczeń, więc nie ma problemu z noclegiem dla nas.
  19. Brat Ingrid44 jeździ dwa razy w tygodniu Wrocław-Katowice
  20. Czekaliśmy z utęsknieniem na tą uśmiechniętą mordeczkę :iloveyou:
  21. [quote name='Wisełka']O retyyyy Leni kupę lat Cię nie widziałam ;) ale to moja wina, znikłam na jakiś czas z dogo...[/QUOTE] No właśnie gdzie się podziewałaś :mad: Ale ja też mam zaległości.. Isadora masz 3 jamniki? :crazyeye::crazyeye:
  22. Andzike adoptowała Nelę i też pracuje cały dzień, nie ma problemów z psiakiem. Zresztą zaraz podrzucę jej wątek to sama napisze Aha, pani śledzi wątek, poproszę żeby się zalogowała to sama odpowie na pytania. Pani opiekowała się psem znajomej przez 2 tygodnie i nie było problemów. Szkoda ze nie ma Zosi, ale jutro zadzwonię do Dei
×
×
  • Create New...