-
Posts
8296 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by leni356
-
podnoszę też
-
Znalazłam coś takiego - może warto spróbować? Jestem w stanie zaoferować płatny (tzn tylko karma i weterynarz) DT małej, łagodnej suczce po sterylizacji. Ważne by dogadywała się z innymi psami (mam już jednego psiaka) i nie była agresywna a także by umiała zachować się w mieszkaniu tzn by nie pogryzła wszystkiego. Wiek nie ma znaczenia. Jestem studentką więc poza domem jestem tylko jakieś 4 godz dziennie. Mieszkam w przestronnym mieszkaniu z dużym balkonem i myślę że moge zapewnić bardzo dobre warunki. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/oferuje-dt-w-jeleniej-gorze-dla-malej-suni-138420/[/url]
-
W-wa, psie dziecię Bartek błąkało się w lesie …
leni356 replied to paros's topic in Już w nowym domu
[quote name='tomcug']I jak z fotkami?[/quote] Ja jeszcze nie byłam. Najszybciej w przyszłym tygodniu :shake: -
[quote name='Katia94']Pan jamnik jest pozornie agresywny xP Gdy sie do niego wystawi ręke czy podejdzie do jego boksu Warczy. A jak wyciągałyśmy sunie z jego bosku dostałyśmy polecenie zeby na niego uważać.:lol:[/quote] Ale to może być tylko w boksie. Nie wiadomo jaki jest poza, warto by może sprawdzić?
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
leni356 replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='Fundacja Medor'][CENTER][B]ASTERIX[/B][B], nr 739[/B][/CENTER] [URL="http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:image_click%283%29"] [/URL][URL="http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:image_click%284%29"] [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/89924154.jpg[/IMG][/URL] numer: 739 numer chip: 953000005132419 imię: Asterix płeć: pies wiek: szczeniak wielkość: srednia rasa: mieszaniec data przyjęcia: 2009-06-26 kwarantanna do 2009-07-10 przebywa w boksie: kwarantanna opis: Asterix to 8 miesięczny szczeniak. Jest przesympatyczny, kontaktowy, a tym co go wyróżnia są piękne niebieskie oczy. Asterix to jeszcze psi dzieciak, świetnie sprawdziłby się w domu z dziećmi, jako towarzysz zabaw i spacerów. Polecamy tego uroczego, miłego psiaczka.[/quote] O matulu, jaki cudny :placz: -
[B]Fafi zamieszkał w Nowym Dworze Mazowieckim[/B] ************************************** Sznaucerek ze schroniska w Sosnowcu już długo czeka na domek. Teraz przebywa w hoteliku pod Warszawą [U]Proszę o wsparcie - stałe deklaracje na pobyt, bazarek, ogłoszenia [/U] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][B][COLOR=Red]Potrzebne deklaracje stałe i jednorazowe[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT] Fafi jest mixem sznaucerka, został wyciągnięty ze schroniska i obecnie przebywa w hoteliku pod Warszawą. Znajda, drobniutki, milutki piesek w typie kanapowego przytulaka, który z pewnością nada się do większości domów głównie ze względu na niewielkie gabaryty i spokojny, przemiły charakter. W schronisku piesek dramatycznie domagał się kontaktu i rozczulająco wciskał mordkę przez kraty, bardzo cieszył się na widok odwiedzających – jakby świadom że to potencjalni nowi właściciele. Fafi będzie potrzebował dobrego domu, gdzie będzie mógł do woli oddawać się radosnym zabawom - coś co sznaucery bardzo lubią. Fafi toleruje inne psy (o ile nie wchodzą mu na głowę), w stosunku do ludzi jest spokojny, lubi dzieci. Jest młodziutki i niewielki- ma ok. 35 cm w kłębie, sierść ma czarną, podpalaną, szorstkowłosą. Fafi jest odrobaczony i zaszczepiony, posiada aktualną książeczkę zdrowia. Czeka na nowy domek. [B][COLOR=RoyalBlue] Kontakt w sprawie adopcji:[/COLOR][/B] Tel: 794 553 817 Email: [U][email protected][/U] lub: [U][email protected] [/U] [COLOR=RoyalBlue][B]Ogłoszenia Fafiego:[/B][/COLOR] [URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=709368898"]allegro[/URL] [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2058093_terierek_fafi_szuka_domu.html"]ale.gratka.pl/ogloszenie/2058093[/URL] [URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=44043"]KupiePsa.pl[/URL] [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczeni-ta-Terierek-Fafi-szuka-domu-W0QQAdIdZ145489836"]http://warszawa.gumtree.pl[/URL] [URL="http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Fafi,22081"]cafeanimal.pl[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"]PrzygarnijZwierzaka.pl[/URL] [URL="http://www.psydoadopcji.pl/2009/07/mix-terierka-mix-sznaucerka-fafi-wyciagniety-ze-schroniska-do-hoteliku-czeka-na-nowy-dom/"]Psydoadopcji.pl [/URL] Alegratka e-zwierzak katowiczak.pl ojej.pl gumtree.katowice hiperogłoszenia nasipupile szerlok.katowice olx.pl nalepka.pl 1001ogłoszeń.pl ćwirek.pl petsy.pl [IMG]http://www.sosnowiec.schronisko.net/images/adopcje/30324.jpg[/IMG] W hoteliku: [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/dbb7b20ae5510ca013d6c01bd1ab01ff,14,19,0.jpg[/IMG] W nowej fryzurze :) [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/f7400b46b15bec68fdf66390c0a82e6e,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/fac210005c2402824e6bfe904fefd6fb,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/c9b559c682ca829f2932ec64be4070a4,14,19,0.jpg[/IMG]
-
[quote name='Himena007']Jak narazie ogłosiłam Jamniczka szorstkowłosego, Szoguna, Gabi, Feliksa, Pręguske na [FONT=Verdana][SIZE=2]tablica.com[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]morusek.pl[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Alegratka.pl[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]eoferty.com.pl[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2] neeon.pl[/SIZE][/FONT] Teraz zabiorę się za Alegratke dla wszystkich psiaków ze strony przytuliska.[/quote] Który to jamnik szorstkowłosy?
-
[quote name='Pianka']i jeee Brysio dziękuje bardzo:multi: (ale pisałam ci juz tyle razy- wszystkie nasze psy juz są na cafeanimal- przy każdym psie pisze gdzie juz jest ogłoszony:razz:) Co do transportu najwcześniejszy może być 11 lipca. Będziemy jechać na gaze, wyjdzie to jakieś 200 zł, ale dokładnie to sie dopiero policzy. Możemy potem ogłosić transport z powrotem może ktoś sie podłączy, auto jest dość duże. Koszty do podziału będa mniejsze. Tylko napiszcie czy wam pasuje czy chcecie szukać czego indziej prędzej. Mnie się nie spieszy, bo Dalma może do tego czasu spokojnie wypocząć po sterylce. i można na spokojnie kase zebrać.[/quote] No niestety, nam się bardziej spieszy :(
-
Super. Dzisiaj dostałam informację że do schroniska w Koszalinie przywieziono 2 jamniki - gładkowłosego jak Beti i szczotkę :-( Będę miała zdjęcia jutro, na razie nic więcej nie wiem
-
[quote name='caelestis']BETI nie jest wysterylizowana :shake:. Ale kogo tam wysłać, ja nie wiem kogo pytać:roll:. A nie można np. w umowie adopcyjnej zaznaczyć, że ma być wysterylizowana w jakimś tam czasie, i że to będzie sprawdzone potem? Zauważyłam, że Oni już się nie mogą doczekać psa w domu... A ja nie ukrywam mam niedługo szpital, no i cięzko mi będzie latać i załatwiać sterylke:look3:[/quote] Zaraz kogoś znajdziemy z Bytomia lub okolic. Poinformuj tylko o wizycie przed i po adopcji oraz o umowie adopcyjnej, bo sunia musi być wysterylizowana - gdyby mogli to sami zrobić to by była u nich szybciej. W kwestii adopcji to może niech się Isadora jeszcze wypowie i coś doradzi
-
Przestraszony, jeszcze trochę nieufny - znalazł swój dom :)
leni356 replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
Pies jest cudny niewątpliwie.. Może można poprosić kogoś ze szkoleniowców i ekspertów o zdanie w kwestii tej socjalizacji? Ania z Brodnicy, Jamor? może by pomogli? doradzili? :niedowia: -
[quote name='Saskja']Do Saskji nie, na gończakach by kasy nie zrobili. Natomiast do Grzanki -tak, weimary tam są :angryy: :mad: Smutne weimary, zamknięte w jakichś blaszanych czterech ścianach :mad: Nie otwiera mi się to video, a na zdjęciach widzę "tylko" weimary i springery. Wystarczy, by powiesić za... nie powiem, za co, ale bolałoby bardzo :angryy:[/quote] Są też takie kłapciate chyba czarno-brązowo-białe, więc to chyba wyżełki :-(
-
[quote name='caelestis']Witam Ja też mam bardzo chętną Panią, a raczej małżeństwo z Bytomia. Pani powiedziała, że ich jamnik odszedł w maju, no i koniecznie chcą kolejnego. Jak opowiadała mi o ich jamnisiu to się rozpłakała do słuchawki.:-( Mieszka w BYTOMIU w starej kamienicy, ale z dużą ogrodzoną posesją, której są właścicielami. Bardzo jej zależało, bo ponoć już jakiś czas szukała po necie, ale jak znaleźli to pies był agresywny, albo inne dwa już w nowym domku, no i nie mieli szczęścia:shake: Przynajmniej tak mówiła:roll:. No i jest problem z transportem, bo Oni auta nie mają. Mogli by może gdzieś po drodze Ją odebrać (pociągiem). Ja powiedziałam, że popytam. Mają dzwonić do mnie wieczorem:lol: , ewentualnie jeszcze jutro. I co myślicie? Bo ja nie mam jak ich sprawdzić... Wydawała się bardzo przejęta Betinką :razz: I co mam robić?[/quote] Brzmi bardzo sensownie i zachęcająco. Trzeba im powiedzieć że ktoś by się przeszedł do nich z wizytą przedadopcyjną, która jest konieczna przy adopcji psa. Chyba trzeba by ją też wysterylizować przed adopcją jeśli nie była, bo to rasowy pies. No i szukać osoby która ich odwiedzi wcześniej
-
Tak, szczotka
-
Nie wiem czy widzieliście, tam są wyżełki albo jakieś podobne do Saskji :-( [URL="http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,6774809,Warszawa__Smierdzaca_hodowla_psow_w_domku_jednorodzinnym.html"]śmierdząca hodowla[/URL]
-
Cudowna Majka - już w swoim cudownym domku we Wrocławiu!
leni356 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
[quote name='ladySwallow']Sunia ma wściekliznę zaszczepioną (wszystkie w schronie mają), odrobaczenie musielibyśmy zasponsorować, podobnie resztę szczepień i weta do oględzin. Może zaklep wstępnie miejsce, zobaczymy, ile osób się zdeklaruje oraz jaki będzie odzew. Leni, mówiłaś, że część kosztów zasponsorujesz - jaką część? Zeby wiedzieć, ile trzeba by dozbierać. No i transport trzeba zalatwiać - to na podforum transportowym.[/quote] Liczę fundusze -
Wklejam z wątku jamniki i jamnikowate do adopcji: [quote name='kasia14']Jest Pani chętna na jamniczkę, chciała naszą z pabianic ale ona jest juz w nowym domu... Miała przez 10 lat jamnika, suczkę wziętą ze schroniska. Odeszła 2 lata temu, Pani myślała, że już nie będzie chciała mieć innego psa ale bardzo tęskni i chciałaby jakiegoś przygarnąć. Nic więcej nie wiem - dom do sprawdzenia i wypytania o szczegóły. Chętnym mogę podać nr. tel.[/quote]
-
Wrocław.Jamnik szorstkowłosy - tak po prostu go oddali! GUCIO MA DOM !
leni356 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
Może poczekajcie na spokojnie na wyniki badań Gucia. Na razie nie siedzi w schronie to może nie trzeba go póki co ogłaszać.. -
Wrocław.Jamnik szorstkowłosy - tak po prostu go oddali! GUCIO MA DOM !
leni356 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
Wiecie co, oni są jak bracia bliźniacy, tylko dwujajowi bo trochę się różnią :evil_lol: -
Wrocław.Jamnik szorstkowłosy - tak po prostu go oddali! GUCIO MA DOM !
leni356 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
Cudowne :loveu: Najlepsze są te z brzuszkiem Guciołka w górze :) -
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
leni356 replied to ana666's topic in Już w nowym domu
A czy Ząbek ma allegro? bo nie mogę znaleźć Gdyby znalazła się kasa to czy dałoby się go do weta zaprowadzić? -
[quote name='Jasza']Jak byłam wczoraj w schronisku po Franię to widziałam tez Zuzankę.. Ona jest wg mnie mniejsza niż wydaje się na zdjęciach. Próbowała wytawic pyszczek przez kraty, jest jaśniutka, w słońcu jej sierść wygląda pięknie. Ktoś napisał, że przypomina Cyklusia, chyba rzeczywiście.. Gdyby ją wykąpać i porobić piękne zdjęcia, to się jeszcze ludzie będą bić o nią. Nie jest za duża no i trzy lata to też jest akurat taki wiek, który "nie odstrasza'. Gdyby trafiła do DT albo do hoteliku, to myślę, że szybko zwolniłaby miejsce..[/quote] Też tak myślę że by szybko poszła do adopcji. Śliczna jest
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
leni356 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
post przeskoczył - u Jamora jest miejsce dla niego jeśli chcemy. Zarezerwowałam wstępnie -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
leni356 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Baranek ma rezerwację u Jamora, jest miejsce, trzymam go