Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. Ewentualnie zapytać czy osoba z zewnątrz może go zabrać na to usg, ktoś oferował pomoc
  2. Czy dzwoniła ta pani z Zabrza? była zainteresowana szczeniaczkiem, podałam jej numer
  3. Hurra :multi: A co z sunią długowłosą? to moja ulubienica :)
  4. Z Orenkowego bazarku jest 158 zł+ nadwyżki jeśli ciotki zaokrąglą :loveu: MagdaH - 20 zł miesięcznie - dziękujemy :loveu: 100 zł ja uzbieram Tak więc na razie mamy w skarpetce Orenka: [B]Jednorazowe kwoty:[/B] 158 zł 100 zł[B] -------- [/B]258 zł[B] Miesięczne deklaracje:[/B] MagdaH - 20 zł Cioteczki prosimy o jakikolwiek grosz do skarpetki Orenka. Ten biedny zakudlony i wystraszony piesek czeka :-( [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/6711/dscn3239x.jpg[/IMG] [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/439/dscn3240x.jpg[/IMG]
  5. [quote name='sacred PIRANHA']dolicz jeszcze moje 15zł ktore zostały mi po zbieraniu kasy na Agrafke... kolejne bazarki będa na dniach jak tylko rozliczą się ze mną do końca ludzie z poprzednich:roll: jest problem z transportem do jamora...nie moge nikogo znaleźć:placz:[/quote] Hmm, może na początku sierpnia wrócą z urlopów i się ktoś znajdzie do transportu? Ja mam jakieś fanty na bazarek, podesłać?
  6. [quote name='irysek']leni korci mnie zeby zdradzic ile uzbieralo sie na twoim bazarku :) 158zl jesli dobrze pamietam + 20zl od magdy razem 178zl brakuje nadal 172zl[/quote] Ja będę mieć jeszcze 100 zł uzbierane dla niego, [COLOR=Blue][B]więc już brakuje naprawdę niewiele.[/B] [/COLOR]Potrzebujemy stałych deklaracji. Powysyłam dziś pw do innych cioteczek, ściągnę może kogoś jeszcze na wątek. Przez problemy z dogo mam trochę zaległości. Mam tez trochę rzeczy na bazarek - czy ktoś mógłby zrobić dla niego? [COLOR=Red]Ja jestem na urlopie 1-9 sierpnia, nie będę mieć dostępu do netu[/COLOR]
  7. [COLOR=Blue][B]To mamy tyle:[/B][/COLOR] ala123 - 100 zł miesięcznie Pani Stanisława z Zamościa - 100 zł miesięcznie leni356 - 100 zł miesięcznie [B][COLOR=Black]Razem: 300 zł/miesiąc[/COLOR][/B] pidzej - 50 zł jednorazowo Poker - 20 zł jednorazowo coronaaj - 250 zł jednorazowo GoskaGoska - 25 zł jednorazowo [B][COLOR=Black] Razem: 345 zł jednorazowo[/COLOR][/B] [U][B][COLOR=Blue] Czy kogoś pominęłam? [/COLOR][/B][/U][COLOR=Blue][COLOR=Black]Na moim koncie jest 350 zł z tych powyższych (od [/COLOR][/COLOR]coronaaj i moje)[COLOR=Blue] [COLOR=Red]Ja jestem na urlopie w dniach 1-9 sierpnia, bez dostępu do netu. [/COLOR] [/COLOR]
  8. [quote name='malagos']Zrób, leni, to szansa dal niej![/quote] Tak właśnie myślę że z allegro może najprędzej domek się znajdzie. Dziś wieczorem zrobię, teraz w pracy jestem
  9. Śliczniusi i taki biedaczek :-(
  10. Zrobię mu allegro, tylko jaki namiary podawać w sprawie adopcji? na schronisko?
  11. Dobrze że on się jednak dogaduje z psami :multi: Tylko z ONkami nie może trafić, z reszta piesków chyba w normie :)
  12. Zrobię jej allegro, może odzew będzie
  13. Fafi ma pogrubione i wyróżnione allegro: [url=http://allegro.pl/item696004933_mix_terierka_sznaucerka_fafi_czeka_na_nowy_dom.html]Mix terierka-sznaucerka Fafi czeka na nowy DOM (696004933) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  14. Dodałam Avę na [URL="http://www.psydoadopcji.pl/2009/07/jamniczka-ava-czeka-w-schronisku-na-nowy-dom/"]Psydoadopcji.pl - Ava[/URL] W sprawie adopcji podałam kontakt na Basię. Jeśli zmienić to dajcie znać na jaki numer?
  15. [quote name='BajkaB']Dziękuje serdecznie za ciepłe słowa.Chyba sie przydadza,bo zamiast lepiej to gorzje.Mam za soba noc jak z horroru.Nie wiem czy spędziłam więcej czasu w łózku czy w toalecie. Ale to mało wazne.Do rzeczy. Do finansów Argosika doszłą wpłata od coronaaj-150zł.Gorąco dziękujemy:Rose: Komunikat o stanie zdrowia wieczorem,bo musze sie wyreanimowac aby dojechac.[/quote] Aktualizowałam na pierwszej wpłaty. Bardzo dziękujemy wszystkim :loveu: Nie przesłałam jeszcze ostatnich wpłat - czekałam na koniec bazarku. Dzisiaj pójdzie przelew. Bajko, trzymaj się :multi:
  16. [quote name='admirabilis6']Mozna na poczatek dac ja do drozszego hoteliku, ale z mysla o dluzszym pobycie (przynajmniej do czasu socjalizacji, moze i dobrych kilka miesiecy posiedziec) zarezerwowac miejsce np. u Murki, albo u Jamora. Dogomaniackie hoteliki, znane, ceny czesto sa negocjowane dla psow z dogo. Najczesciej ok. 300zl u Murki, Jamor troszke drozej, ale tam jest naprawde dobra praca z psami. tez mozna probowac negocjowac, np z dostarczaniem wlasnej karmy i obnizeniem kosztow hotelu.[/quote] My mamy miejsce dla niej właśnie u Jamora i szczerze mówiąc w jego ręce właśnie chciałabym ją dać, wiem że z nią popracuje. Poza tym na jest młoda, ładna, myślę że domek się szybko znajdzie i nie trzeba będzie jej przenosić
  17. Hm, to pytanie do Malwi, zaraz zapytam
  18. Czy mam zmienić tytuł wątku?
  19. [quote name='togaa']Ważne że nie tkwi w schronie....[/quote] Oj tak, zdecydowanie. On jest śliczny, ma duże szanse na adopcję po doprowadzeniu jego sierści do porządku. Oby tylko się dobry domeczek trafił :multi:
  20. [quote name='_bubu_']to jest pies średniej wielkości czy większy?[/quote] On jest wielkości PONa i w ogóle prawdopodobnie jest PONem.. więc średni
  21. [quote name='brazowa1']w świetle ostatnich wydarzen i tego,co ludzie potrafia robic z "niewdziecznymi " psami,mozna sie tylko cieszyc,ze go odwiezli do znajomego schroniska.[/quote] To prawda, chociaż tyle
  22. Musi trafić na miłośnika jamników w końcu..
  23. [quote name='Poker']nie ma sensu wracać do poprzedniej sytuacji i wyciągać winy.To MAJKELOWI , nie Majkiemu ;), nie pomoże. Zastanawiam się czyj telefon podawać? Irysek ze względu na chęć znalezienia domku dla Majkela za wszelką cenę, może być w ocenie domku i opisie Majkela nieobiektywna. Może poprosić Biankę1, która ma bardzo duże doświadczenie w adopcjach , no i co najważniejsze zna Majkela.[/quote] A dlaczego nie można zdrabniać jego imienia?
  24. Nawet jeśli raz ugryzł to przecież jamnik nie gryzie aż tak mocno na litość, mój jamnik też ugryzł parę razy do krwi (ale nie mnie :evil_lol:) no to się unikało sytuacji podobnych i był spokój. Szkoda że mu nie dali drugiej szansy
×
×
  • Create New...