-
Posts
8296 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by leni356
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
leni356 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ewentualnie zapytać czy osoba z zewnątrz może go zabrać na to usg, ktoś oferował pomoc -
Z Orenkowego bazarku jest 158 zł+ nadwyżki jeśli ciotki zaokrąglą :loveu: MagdaH - 20 zł miesięcznie - dziękujemy :loveu: 100 zł ja uzbieram Tak więc na razie mamy w skarpetce Orenka: [B]Jednorazowe kwoty:[/B] 158 zł 100 zł[B] -------- [/B]258 zł[B] Miesięczne deklaracje:[/B] MagdaH - 20 zł Cioteczki prosimy o jakikolwiek grosz do skarpetki Orenka. Ten biedny zakudlony i wystraszony piesek czeka :-( [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/6711/dscn3239x.jpg[/IMG] [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/439/dscn3240x.jpg[/IMG]
-
Cudowna Majka - już w swoim cudownym domku we Wrocławiu!
leni356 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
[quote name='sacred PIRANHA']dolicz jeszcze moje 15zł ktore zostały mi po zbieraniu kasy na Agrafke... kolejne bazarki będa na dniach jak tylko rozliczą się ze mną do końca ludzie z poprzednich:roll: jest problem z transportem do jamora...nie moge nikogo znaleźć:placz:[/quote] Hmm, może na początku sierpnia wrócą z urlopów i się ktoś znajdzie do transportu? Ja mam jakieś fanty na bazarek, podesłać? -
[quote name='irysek']leni korci mnie zeby zdradzic ile uzbieralo sie na twoim bazarku :) 158zl jesli dobrze pamietam + 20zl od magdy razem 178zl brakuje nadal 172zl[/quote] Ja będę mieć jeszcze 100 zł uzbierane dla niego, [COLOR=Blue][B]więc już brakuje naprawdę niewiele.[/B] [/COLOR]Potrzebujemy stałych deklaracji. Powysyłam dziś pw do innych cioteczek, ściągnę może kogoś jeszcze na wątek. Przez problemy z dogo mam trochę zaległości. Mam tez trochę rzeczy na bazarek - czy ktoś mógłby zrobić dla niego? [COLOR=Red]Ja jestem na urlopie 1-9 sierpnia, nie będę mieć dostępu do netu[/COLOR]
-
Cudowna Majka - już w swoim cudownym domku we Wrocławiu!
leni356 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
[COLOR=Blue][B]To mamy tyle:[/B][/COLOR] ala123 - 100 zł miesięcznie Pani Stanisława z Zamościa - 100 zł miesięcznie leni356 - 100 zł miesięcznie [B][COLOR=Black]Razem: 300 zł/miesiąc[/COLOR][/B] pidzej - 50 zł jednorazowo Poker - 20 zł jednorazowo coronaaj - 250 zł jednorazowo GoskaGoska - 25 zł jednorazowo [B][COLOR=Black] Razem: 345 zł jednorazowo[/COLOR][/B] [U][B][COLOR=Blue] Czy kogoś pominęłam? [/COLOR][/B][/U][COLOR=Blue][COLOR=Black]Na moim koncie jest 350 zł z tych powyższych (od [/COLOR][/COLOR]coronaaj i moje)[COLOR=Blue] [COLOR=Red]Ja jestem na urlopie w dniach 1-9 sierpnia, bez dostępu do netu. [/COLOR] [/COLOR] -
[quote name='malagos']Zrób, leni, to szansa dal niej![/quote] Tak właśnie myślę że z allegro może najprędzej domek się znajdzie. Dziś wieczorem zrobię, teraz w pracy jestem
-
Korek-bezproblemowy jamnik szorstkowłosy MA DOM !!!
leni356 replied to ElzaMilicz's topic in Już w nowym domu
Śliczniusi i taki biedaczek :-( -
Zrobię mu allegro, tylko jaki namiary podawać w sprawie adopcji? na schronisko?
-
Dobrze że on się jednak dogaduje z psami :multi: Tylko z ONkami nie może trafić, z reszta piesków chyba w normie :)
-
Zrobię jej allegro, może odzew będzie
-
Fafi ma pogrubione i wyróżnione allegro: [url=http://allegro.pl/item696004933_mix_terierka_sznaucerka_fafi_czeka_na_nowy_dom.html]Mix terierka-sznaucerka Fafi czeka na nowy DOM (696004933) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
-
Dodałam Avę na [URL="http://www.psydoadopcji.pl/2009/07/jamniczka-ava-czeka-w-schronisku-na-nowy-dom/"]Psydoadopcji.pl - Ava[/URL] W sprawie adopcji podałam kontakt na Basię. Jeśli zmienić to dajcie znać na jaki numer?
-
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='BajkaB']Dziękuje serdecznie za ciepłe słowa.Chyba sie przydadza,bo zamiast lepiej to gorzje.Mam za soba noc jak z horroru.Nie wiem czy spędziłam więcej czasu w łózku czy w toalecie. Ale to mało wazne.Do rzeczy. Do finansów Argosika doszłą wpłata od coronaaj-150zł.Gorąco dziękujemy:Rose: Komunikat o stanie zdrowia wieczorem,bo musze sie wyreanimowac aby dojechac.[/quote] Aktualizowałam na pierwszej wpłaty. Bardzo dziękujemy wszystkim :loveu: Nie przesłałam jeszcze ostatnich wpłat - czekałam na koniec bazarku. Dzisiaj pójdzie przelew. Bajko, trzymaj się :multi: -
Cudowna Majka - już w swoim cudownym domku we Wrocławiu!
leni356 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
[quote name='admirabilis6']Mozna na poczatek dac ja do drozszego hoteliku, ale z mysla o dluzszym pobycie (przynajmniej do czasu socjalizacji, moze i dobrych kilka miesiecy posiedziec) zarezerwowac miejsce np. u Murki, albo u Jamora. Dogomaniackie hoteliki, znane, ceny czesto sa negocjowane dla psow z dogo. Najczesciej ok. 300zl u Murki, Jamor troszke drozej, ale tam jest naprawde dobra praca z psami. tez mozna probowac negocjowac, np z dostarczaniem wlasnej karmy i obnizeniem kosztow hotelu.[/quote] My mamy miejsce dla niej właśnie u Jamora i szczerze mówiąc w jego ręce właśnie chciałabym ją dać, wiem że z nią popracuje. Poza tym na jest młoda, ładna, myślę że domek się szybko znajdzie i nie trzeba będzie jej przenosić -
Hm, to pytanie do Malwi, zaraz zapytam
-
Czy mam zmienić tytuł wątku?
-
Cudny czarno-biały FIFKI szuka kochającego DOMU
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='togaa']Ważne że nie tkwi w schronie....[/quote] Oj tak, zdecydowanie. On jest śliczny, ma duże szanse na adopcję po doprowadzeniu jego sierści do porządku. Oby tylko się dobry domeczek trafił :multi: -
[quote name='brazowa1']w świetle ostatnich wydarzen i tego,co ludzie potrafia robic z "niewdziecznymi " psami,mozna sie tylko cieszyc,ze go odwiezli do znajomego schroniska.[/quote] To prawda, chociaż tyle
-
Musi trafić na miłośnika jamników w końcu..
-
[quote name='Poker']nie ma sensu wracać do poprzedniej sytuacji i wyciągać winy.To MAJKELOWI , nie Majkiemu ;), nie pomoże. Zastanawiam się czyj telefon podawać? Irysek ze względu na chęć znalezienia domku dla Majkela za wszelką cenę, może być w ocenie domku i opisie Majkela nieobiektywna. Może poprosić Biankę1, która ma bardzo duże doświadczenie w adopcjach , no i co najważniejsze zna Majkela.[/quote] A dlaczego nie można zdrabniać jego imienia?
-
Nawet jeśli raz ugryzł to przecież jamnik nie gryzie aż tak mocno na litość, mój jamnik też ugryzł parę razy do krwi (ale nie mnie :evil_lol:) no to się unikało sytuacji podobnych i był spokój. Szkoda że mu nie dali drugiej szansy