-
Posts
8296 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by leni356
-
Allegro dla Bugiego: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=700113828]Jamnik szorstkowłosy Bugi SZUKA DOMU (700113828) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
-
Staruszki jamniki po śmierci Pani mają swój domek
leni356 replied to Basia i Barni's topic in Już w nowym domu
[quote name='Irma i Seagal'] Niestety mój Seagal okazał się bardzo zaborczy i nie mam szans na przygarnięcie nawet suczki.[/quote] Co za pies :shake: -
[quote name='Maruda666']U mnie na bazarku jest coś ponad 20 zł - dołożę co braknie do 30 ( ale to po piątym sierpnia).[/quote] wielkie dzięki :loveu:
-
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
leni356 replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Co słychać u jamnisia? Czy ktoś go odwiedza w schronisku? -
[quote name='Poker']Ode mnie będzie jeszcze 30 zł z bazarku na innego psiaka, który został w dotychczasowym dt i pieniądze nie są już potrzebne.[/quote] Bardzo dziękujemy, Poker :Dog_run:
-
Kudłaty Dżibi z Boguszyc - teraz Piksel JUŻ W NOWYM DOMKU
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='mgie'][SIZE=1]Mały podlinkowany banner[/SIZE] :oops: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/kudlaty-dzibi-z-boguszyc-szuka-domu-142935/"][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/5712/dzibi.jpg[/IMG][/URL][/quote] Dzięki :loveu: -
[quote name='irysek']ufff, jak to dobrze, ze to tylko pierwszego miesiaca takie wydatki. bo nastepnego i transport i fryzjer odpadnie :) dlatego trzeba sie sprezyc i dozbierac ta niemala sume. zaokraglilly cos te ciotki z zakupow bazarkowych? czy jest te 158zl i ani grosza wiecej?[/quote] Na razie jest około 160zł, dziś nie sprawdzałam konta, także uzupełnię "okrąglaki" :)
-
[B]Skarpeta Orenka:[/B] bazarek - 158 zł+ nadwyżki jeśli ciotki zaokrąglą :loveu: MagdaH - 20 zł miesięcznie :loveu: leni356 - 100 zł uzbierane :loveu: Poker - 30 zł :loveu: Maruda666 - 50 zł :loveu: Pani Ania - 30 zł :loveu: [B]Razem wpłaty jednorazowe: 388 zł[/B] [B]Deklaracje miesięczne: [/B] MagdaH - 20 zł [B]Wydatki:[/B] Hotelik - 350 zł/miesiąc Transport - 265 zł Fryzjer - 50 zł Tabletki na odrobaczanie, środek p/pchłom - kupi leni [B]Razem wydatki 665 zł[/B] (za pierwszy miesiąc) Orenek bardzo dziękuje wszystkim cioteczkom :multi: Mamy dopiero na pierwszy miesiąc w hoteliku.. Brakuje jeszcze sporo [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/439/dscn3240x.jpg[/IMG]
-
Kudłaty Dżibi z Boguszyc - teraz Piksel JUŻ W NOWYM DOMKU
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='mgie']Trzeba zacząć ogłaszać Edit. alegratka [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2054203_dzibi_niewielki_kudlaty_spokojny_piesek.html]Dżibi - niewielki, kudłaty, spokojny piesek. Bezkonfliktowy![/url][/quote] Tak, tylko nie miałam danych kontaktowych jeszcze :) dzięki za alegratkę -
Cudny czarno-biały FIFKI szuka kochającego DOMU
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Fifkim jest zainteresowana jedna pani. Szkoda że mu imię zmienili :placz: -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
leni356 replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Wątek Dżibiego: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kudlaty-dzibi-z-boguszyc-szuka-domu-142935/[/URL] Jakie namiary podawać w ogłoszeniach? -
Kudłaty Dżibi z Boguszyc - teraz Piksel JUŻ W NOWYM DOMKU
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Dżiby został oceniony na 5 lat. Jednak po wyglądzie ząbków wydaje się być młodszy: [IMG]http://images49.fotosik.pl/169/96f9611b71433e38m.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/170/73e093c365ba6204m.jpg[/IMG][URL="http://images49.fotosik.pl/169/96f9611b71433e38m.jpg"][/URL] -
Kudłaty Dżibi z Boguszyc - teraz Piksel JUŻ W NOWYM DOMKU
leni356 posted a topic in Już w nowym domu
Boguszyce Małe są miejscem, w którym rozgrywa się dramat ponad 700 psów. Psy sa nieleczone, przebywają w dużych sforach. Jednym z nich jest [B]Dżibi[/B] - niewielki, kudłaty, spokojny piesek. Dżibi nie wdaje się w żadne konflikty, jest cichutki i BARDZO spragniony kontaktu z człowiekiem. Dżibi szuka wspaniałego domku. Jest wykastrowany. Piesek został ostatnio obcięty. Tutaj przed obcięciem: [URL]http://lh6.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/SjVVinFm3sI/AAAAAAAACuA/cJhsr9cs3N4/s800/IMG_1768.JPG[/URL] I po - zobaczcie jaka słodka mordka :loveu: [IMG]http://images37.fotosik.pl/165/bdd6d95debcdec30med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/169/508cd6fe2f23a5a0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/170/d3da753879a42b2fmed.jpg[/IMG] -
[quote name='mamanabank']Dziewczyny, Wy niedługo wyjeżdżacie, to kiedy Oren miałby być przewieziony? Kto się będzie nim zajmował?[/quote] Chyba trzeba skorzystać z przewozu przez dziewczyny, teraz wakacje i mało ludzi dostępnych. Ja mogę zrobić jeszcze jeden bazarek - może się na transport uzbiera.. Czas się liczy bardzo.
-
[quote name='irysek']mozna go obciac na jeza, ale takiego nie za krotkiego, nad oczkami moze miec grzywe. mozna go na sznaucerka ostrzyc :) a siersc i tak mu odrosnie, takze nie ma co sie martwic. warto do obciachac, bo ochly sie wyniosa, filc, bedzie mu sie wygodniej spalo, a teraz na lato bedzie mu chlodniej, niz z tymi zdredzialymi klakami. fryzjer juz bedzie wiedzial co i gdzie ciachnac ;) szukajmy transportu![/quote] Z tym ogoleniem trzeba uważać, mój Fafi ze schronu który jest teraz w hoteliku właśnie się zaziębił po obcięciu (też trzeba było do skóry, bo kołtuny), być może to przez pogodę, bo w kratkę niestety
-
Słodki Filipek choruje w samotności ! MA DOM :)
leni356 replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Wpłaciłam 20 zł i dodałam na: [URL="http://www.psydoadopcji.pl/2009/07/slodki-filipek-choruje-w-samotnosci-potrzebna-pomoc-finansowa-i-nowy-dom/"]Psydoadopcji.pl - Filipek[/URL] Może jakieś allegro cegiełkowe dla niego by się przydało? -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
leni356 replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='zerduszko']Leni ten aniołek, od soboty w nowym domu. Akcja była szybka i udana :multi:[/quote] Uff - jak super :multi: -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
leni356 replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Kropeczka - sznaucerka mini, przebywa w schronie w Gliwicach :-( [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=693021447]Sznaucer ka kruszynka porzucona na starość (693021447) - Aukcje internetowe Allegro[/url] [IMG]http://images40.fotosik.pl/161/12874e9cc24a2ba0.jpg[/IMG] -
Błagam ratujmy ofiarę wakacji koczującą przy trasie -LEGIONOWO koło Wawy
leni356 replied to gunia's topic in Już w nowym domu
[quote name='gunia']Leni, przez tę suczynkę zupełnie zapomniałam zapytać w rozmowie z kierowniczką o Lorka (właśnie, a nie zapytałaś jej czemu nie sprawdzili z jakiej jest hodowli po tatuażu?). Wolontariuszek w weekend nie było więc nie wiedzą czy poszedł do domku. Jutro jeszcze raz zapytam. Sunia by źle nie miała tam, jakbyśmy bardzo się nią interesowały.[/quote] Mówiła że da się sprawdzić w Związku kynologicznym jeśli ktoś by chciał, ona nie sprawdzała -
[quote name='megii1']Dziś u moich psiaków po urlopie trafiła w końcu Pani weterynarz. Myślałam, że zaszczepi dziś przystojniaka na choroby zakaźne ale okazalo sie ze nie można tego zrobić bo mały ma kenelowe zapalenia gardła czyli zapalenie górnych dróg oddechowych. Rzeczywiście od jakiegoś czasu pokasływał czasem ale przypuszczaliśmy, ze to moze od wyrywania się ze smyczy na spacerach :shake: Generalnie nie jest to groźne schorzenie ale przed szczepieniem trzeba je wyleczyc. Przyczynę ciężko ustalić ale nasza Pani weterynarz podała je nawet trzy: mógł to złapać już w schronisku a teraz się rozwinęło, moze mieć zapadającą się tchawicę i przez to skłonności do tego typu stanów a może po prostu fryzura jest za krótka:( ( ale z fryzurą inaczej się nie dało bo było za dużo kołtunów. W każdym razie dziś dostał antybiotyk, i będą jeszcze dwa. Potem ma byc zdrowy. W kwestii jajek to najprawdopodobniej jest wnętrem i do czwartego roku życia można to operować. Nie jest to ponoć dla psiaka zdrowe bo moze być podłozem rakotwórczym, A na koniec zdjęcie przystojniaka z dzisiejszego dnia: [IMG]http://images48.fotosik.pl/170/ad8277c42ae7f867med.jpg[/IMG][/quote] Oj bidoku :-( Mam nadzieję że szybciutko wyzdrowieje, on jest młody to organizm powinien się szybko zregenerować. Zdjęcie fajne :lol:
-
Błagam ratujmy ofiarę wakacji koczującą przy trasie -LEGIONOWO koło Wawy
leni356 replied to gunia's topic in Już w nowym domu
[quote name='gunia']Jutro ja tam pojadę i może uda mi się zrobić jej zdjęcia to wstawię. Odezwę się także do tych Pań, które podobnie jak my tutaj bardzo przejęły się losem suni, może coś wymyślą gdzie w takim razie mogłaby ona trafić (Panie są bardzo wrażliwe na los psiaków, mają psa z Józefowa i przygarnęły kiedyś od Emira starowinkę kundliczkę, która była z nimi do końca jej życia). W ogóle jestem bardzo wdzięczna wszystkim, którzy interesują się sunią. Schronisko to ostateczność, ale nie wiem czy uda nam się zebrać na hotelik. Pocieszający jest fakt, że sunia jest mała , to może szybciej znajdzie choćby tymczas. Sama nie wiem :roll: Najgorsze jest to, że ja w sobotę wyjeżdzam na ponad dwa tygodnie.[/quote] W schronisku w Legionowie był jamniś długowłosy, który mieszkał w budynku z pracownikami, miał iść w sobotę do nowego domku - jeśli poszedł to ona mogłaby zająć jego miejsce, bardzo się o niego troszczyli -
[quote name='irysek']to nie byla pani decyzja. maz wrocil z sanatorium, wszedl na allegro znalazl i kupil. pani zbytnio nie miala nic do powiedzenia, tak sie stalo i juz. o majkelu caly czas mysli, ma go w sercu i cierpi, ze nie trafil do nich. no trudno. ale wplaci pieniadze, ktore podziele miedzy orena, a psiaki z sobotki, z mojego podpisu. zdecydowalam, ze te teraz najbardziej tego potrzebuja, z tych, ktorymi jakos sie zajelam. bo wiadomo, ze na dogo jest cala masa potrzebujacych. chce pomoc w ten sposob. a o majkelu jak pisala nie zapomni do konca zycia i caly czas sledzi jego losy :) pozdrawiam pania anie :):):)[/quote] Super - każdy grosz się przyda, Orenek dziękuje bardzo, on straszna bida
-
Jamniki z łódzkiego schroniska nadal w potrzebie!
leni356 replied to saskia's topic in Już w nowym domu
Norka już w nowym domu, poszła do adopcji w weekend