-
Posts
8296 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by leni356
-
[quote name='nika28']Jakieś wieści ? :roll:[/quote] Nic na razie, bo pana nie było. Dzwonię do niego co jakiś czas, ale ma wył. telefon. Zobaczymy, może to nie ten domek, choć panu się bardzo Fafi spodobał.
-
Kudłaty Dżibi z Boguszyc - teraz Piksel JUŻ W NOWYM DOMKU
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zofija']Jeszcze mam jedno pytanie, czy jest możliwy transport, gdyby Pani się zdecydowała. Tak po rozmowie wiem, ze Pani już ma troche lat i chyba jest sama, wiec nie wiem, czy da rade przyjechać po piesia. A i chyba chce samca[/quote] Transport się zorganizuje -
Ja też coś dołożę, podeślijcie mi numer konta. Ale biedactwo :-(
-
Cudowna Majka - już w swoim cudownym domku we Wrocławiu!
leni356 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
[quote=hop!;12827140 Leni356, to Oren jest już do adopcji, czy nie? Napisałaś mi, że jest nieufny i kłapie...[/quote] Chcę to najpierw skonsultować z Jamorem -
Kudłaty Dżibi z Boguszyc - teraz Piksel JUŻ W NOWYM DOMKU
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Dzięki cioteczki :loveu: -
Kudłaty Dżibi z Boguszyc - teraz Piksel JUŻ W NOWYM DOMKU
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[URL="http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&q=Boguszyce,+Rawski,+%C5%81%C3%B3dzkie&vps=1&jsv=172d&sll=52.025459,19.204102&sspn=5.24694,14.128418&ie=UTF8&oi=georefine&ct=clnk&cd=9&geocode=FYaiFQMdXA00AQ&split=0"]Boguszyce, [B]Rawski, Łódzkie[/B][/URL] [URL="http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&q=Boguszyce,+76-248,+S%C5%82upski,+Pomorskie&vps=1&jsv=172d&sll=52.025459,19.204102&sspn=5.24694,14.128418&ie=UTF8&oi=georefine&ct=clnk&cd=10&geocode=FUZXPgMdAKwHAQ&split=0"][/URL] -
Cudowna Majka - już w swoim cudownym domku we Wrocławiu!
leni356 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']podsuńcie pani Orena, który jest podobny do Majki i jest tez u Jamora.[/quote] Tak, Orenek bardzo podobny do Majki i niewiele większy -
[quote name='maciaszek'] Może tak być. Od początku kojarzył mi się jej pychol i kształt uszu z jakąś rasą. Nie mogłam sobie uświadomić z jaką. A teraz mnie olśniło. Rzeczywiście ma coś z grzywacza. A jeszcze więcej by miała gdyby ją rozczesać i ostrzyc. Zobaczcie: [URL="http://images.google.pl/images?q=chi%C5%84ski%20grzywacz%20ow%C5%82osiony&oe=utf-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&sa=N&hl=pl&tab=wi"]chiński grzywacz owłosiony - Grafika Google[/URL][/quote] Rzeczywiście podobna.. Słyszałam o nich że to kochane pieski, miziaste strasznie, lubią na kolankach i blisko człowieka. Trzeba najlepszy domek wybrać. I sterylka to mus
-
Wrzuciłam Bugiego na wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/jamnik-do-3-lat-144628/index3.html[/url] Malwi, może się umówisz z tą dziewczyną w schronisku, bo chciałaby podjechać
-
Kudłaty Dżibi z Boguszyc - teraz Piksel JUŻ W NOWYM DOMKU
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Pojawił się znowu przyczajony obserwator na allegro -
Bugi ma obserwatorów na allegro w ilości 2
-
Dostałam info że Perełka może być mixem chińskiego grzywacza owłosionego. Ja się nie znam Poza tym jedna osoba obserwuje Perełkę na allegro
-
Jamniczkowata malutka słodka Fizia szuka domu - ADOPTOWANA!!!!!!
leni356 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Miałam dwa zapytania o inną sunię mix jamnika, która już poszła do adopcji. Wyślę namiary na pw. Może warto zaproponować Stasia albo Nell, tylko domki niesprawdzone W tym tyg. jestem na dogo tylko z doskoku -
Dzisiaj jeszcze koleżanka dołożyła Orenkowi 50 zł miesięcznej deklaracji. Ma podobnego kudłatka, tylko czarnego :loveu: Dzięki Asia :multi: [U]Skarpeta:[/U] Razem jednorazowych wpłat - [B]670 zł [/B] w tym deklaracji miesięcznych - [B]90 zł [/B] [U] Wydatki:[/U] 50 zł strzyżenie 35 zł szczepienie 6 zł odrobaczenie 221 zł hotel do końca sierpnia (17 dni) ----- [B]312 zł[/B] [U]W skarpecie jest:[/U] 670 - 312 [B]= 358 zł[/B]
-
Ja zrobiłam Perełce wcześniej [URL="http://allegro.pl/item708165686_sliczna_nieduza_sunia_teskni_za_domkiem.html"]allegro[/URL] to podmienię zdjęcia i dodam kontakt na Larę albo Jaszę? Perełka ma już 1 obserwującego :loveu: Śliczna jest, od razu mi wpadła w oko bidulka :-( Ale jej się poszczęściło. Wiewiórko :calus:
-
Pan jutro będzie u Megii. Oczywiście zgadza się na wizyty przed i po adopcyjne, podpisze umowę adopcyjną. Żona pana jest na emeryturze, więc cały czas ktoś jest w domu. I drugi piesek - terier walijski do towarzystwa.
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
leni356 replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='malawaszka']Bruciuś :loveu: [/quote] Malawaszko, ile Bruciu ma latek? czemu on jeszcze nie w domku? :placz: -
Dzisiaj dzwonił bardzo miły pan zainteresowany Fafim. Pan ma teriera walijskiego, szuka mu towarzysza. Domek z ogrodem, żona na emeryturze, więc jest w domu cały czas. Jutro pan pojedzie do Megii poznać się z Fafulcem Pan jest z Włocławka
-
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Dodałam na pierwszej ogłoszenia [U][B][COLOR=RoyalBlue]Ogłoszenia Argosa:[/COLOR][/B][/U] adopcje.org allegro gumtree Katowice gumtree Wrocław gumtree Warszawa przygarnijzwierzaka.pl psydoadopcji.pl -
[quote name='Cudak']Znasz może kogoś z okolic Częstochowy, kto mógłby sprawdzić domek? Podobno Pani ma już 2 jamniki, nie zraża Jej zachowanie Robaka, ale dla mnie niestety odległość jest za duża...[/quote] Mam osobę z Częstochowy do sprawdzenia domku, wyślę maila i nr tel na pw
-
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Zaraz uzupełnię na pierwszej jakie ogłoszenia są -
[Gdynia] TONIK starszy jamnik długowłosy czeka na cud!
leni356 replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Podnoszę sunię. Dodałam na stronę [URL="http://www.psydoadopcji.pl/2009/08/sunia-w-typie-jamnika-szorstkowlosego-szuka-nowego-domku/"]Psydoadopcji.pl[/URL] -
Dodałam jeszcze jego ogłoszenie na stronę Psydoadopcji.pl - ostatnio 2 osoby pytały o mix yorka
-
[quote name='GoskaGoska']ta niewidomo tak dalej teraz szukamy DT dla niej, zeby mogla byc po operacji. ale jest kolejna nowa we Wroclawiu [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/3918/spany.jpg[/IMG][/quote] Jakieś namiary w sprawie adopcji? kogo podawać?