-
Posts
8296 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by leni356
-
Cudowna Majka - już w swoim cudownym domku we Wrocławiu!
leni356 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Ciotki, zajrzyjcie proszę: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/staruszki-jamniki-po-smierci-pani-musza-znalezc-dom-inaczej-pojda-do-schroniska-142963/index9.html[/url] -
Zajrzyjcie proszę na wątek, może ktoś zna dt choćby płatny dla którejś z klusek? [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/staruszki-jamniki-po-smierci-pani-musza-znalezc-dom-inaczej-pojda-do-schroniska-142963/index9.html[/url]
-
Staruszki jamniki po śmierci Pani mają swój domek
leni356 replied to Basia i Barni's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Może jednak najpierw zapytać o kasę. Ja osobiście nie pytałabym o miejsce nie mając zaplecza w kasie. Leni zobacz tu nie ma takiego zaplecza.[/quote] Jest już 200 zł na miesiąc - to już prawie na jedną klusię. Ja się podejmuję zbierać fundusze, nie zostawiłam żadnego psa bez stałych wpłat Wolałabym uchronić je przed schroniskiem :shake: -
Staruszki jamniki po śmierci Pani mają swój domek
leni356 replied to Basia i Barni's topic in Już w nowym domu
Jeśli ktoś zna ten dt gdzie jest jamniś ze Swarzędza to proszę spytajcie tam o miejsce -
Staruszki jamniki po śmierci Pani mają swój domek
leni356 replied to Basia i Barni's topic in Już w nowym domu
Wysłałam zapytanie do 2 płatnych dt, może chociaż po jednym miejscu się znajdzie, bo dla dwóch na raz to ciężko będzie Po wakacjach ruszyły trochę adopcje -
[quote name='irysek']wejdz na swoje wiadomosci. napisalam ci tam ile wyniosl transport, kto ile wplacil i komu zostalo przelane. wszystko jest opisane (biorac pod uwage, ze koszt byl 50zl, a na oplacenie go zlozyly sie 2 osoby, takze duzo do rozliczania nie ma). ok, to moje juz wyjasnione, a poker potwierdzi ci w przyszly pon.[/quote] Ale nie chodzi o rozliczenia na pw, każda zbiórka kasy powinna być rozliczona na wątku danego psa
-
Staruszki jamniki po śmierci Pani mają swój domek
leni356 replied to Basia i Barni's topic in Już w nowym domu
Może przeszukajmy wspólnie forum, może jakieś płatne dt się znajdzie? Kilka psów idzie do adopcji, będziemy żebrać o deklaracje. Może gdzieś jest miejsce -
Jeśli każdy każe sobie oddawać kwotę którą przelał na Orena to zostanie mu zero, a część wydatków została już poniesiona. Rozumiem że nie chcesz partycypować w żadnych wydatkach, OK, przeleję Ci z powrotem kasę i jeśli Poker powie że mam przelać to też to zrobię. Jest masa innych psów w potrzebie - nie musisz się dokładać do tych na które ja zbieram. Jeśli chodzi o Majkela to osoba zbierająca fundusze na psa musi zrobić rozliczenie tych funduszy - zbierałaś na swoje konto, ale słowa nie ma gdzie poszło i do kogo. Jeśli będzie na wątku pełne rozliczenie to ja się nie wycofam, jeżeli tego nie ma to nawet nie jest zgodne z regulaminem
-
[quote name='irysek']ok, ja nie poganiam. czekamy cierpliwie. (suni i tak jeszcze cieczka musi sie skonczyc, a po niej jeszcze 3 tyg trzeba odczekac)[/quote] Irysku, mogę Ci oddać te pieniądze które chcesz od Ciebie i Poker, czyli do wydatków Orena nie dokładacie się w ogóle. Chcę tylko odliczyć 30 zł które przesłałam Ci dla Majkela - na wątku nie było rozliczenia, więc mam prawo te pieniądze odzyskać z powrotem.
-
Ostateczne rozliczenie wydatków i pieniędzy Orena będzie [B]dopiero jak Oren będzie bezpieczny w DS.[/B] Tak jak było w przypadku Majki - rozliczenie dopiero po znalezieniu się psa w nowym domku
-
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']Przygotuj mi tylko roboczy tekst informacyjny i prześlij na maila + fotki oczywiście.[/quote] Oki. Dzięki -
[quote name='anawa']Sprawdziłam swój grafik pracy, 10 i 11 września mam wolne (co za zbieg okoliczności :lol:) więc jestem do dyspozycji. Leni, jaki plan? Pan bedzie się ze mną kontaktował czy Ty dasz znać, kiedy mamy odebrać Orena? Masz mój nr tel, w razie czego dzwoń. Wymyśliłam sobie, że zaproponuję panu wycieczkę ze mną do Warki. Chciałabym, żeby zobaczył też inne pieski, może ma kogoś znajomego, równie miłego, jak on sam i może pomoże uszczęsliwić jeszcze jakąś sierotkę? :evil_lol:[/quote] Dzięki :) Dam znać, pan teraz jedzie na urlop. Jutro zadzwonię do Jamora i ustalę szczegóły co do Orena. Pan się może da namówić na wycieczkę do Warki, pani od razu mówiła że ona jest zbyt wrażliwa i wolałaby żeby Orenek do nich przyjechał, ją by serce bolało oglądając inne pieski i gdyby Oren płakał w samochodzie to już w ogóle dla niej dramat. Tak więc Orenka trzeba państwu zawieźć, chyba że pan da się namówić na odwiedziny w Warce
-
[quote name='sacred PIRANHA']leni po rozliczeniu Majki pozostałość postanowiłam przekazać Tobie (138zł mam je jeszcze na swoim koncie), jeśli chcesz to z tych pieniędzy możesz przekazać coś na Tuptusia, ja jestem jak najbardziej za;)[/quote] Oczywiście. Jeśli darczyńcy nie mają nic przeciwko to na leczenie Tuptusia przekażę. Tuptusia poznałam i to jest super piesek, nie ma oczka, ale zawsze wesoły, oby szybko znalazł się dobry domek dla niego
-
Cudowna Majka - już w swoim cudownym domku we Wrocławiu!
leni356 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
[quote name='sacred PIRANHA']doszło 20zł od p.Anety zatem mamy na plusie 288zł na moim koncie i 91zł (za opłacone nadliczbowe 7 dni pobytu)na koncie jamora z powodów osobistych robię sobie chwilową przerwe z działalnością na dogo, będę zaglądać oczywiście, podrzucać wątki, może jakiś bazarek zorganizuje ale nie moge sobie pozwolić na wzięcie na swoje barki aktualnie żadnego psiaka schroniskowego, odpisywania na tysiące maili/odbieranie milonów telefonów itd więc chciałabym się rozliczyć ze wszytskich pieniążków które mam i je odesłać z mego konta żeby mi nikt nie zarzucił że na lokate wpłaciłam i zarabiam;) zatem: 91zł wpłacone na konto jamora zostało przekazane na pobyt w tymże hoteliku Orena- psiaka bliźniaka Majki zakochanego w niej po uszy:loveu: 50zł - przekazałam na pobyt w hoteliku Gronia - ślicznego sznaucera średniego wyciągniętego ze schroniska- sznaucery to moja miłość niespełniona i nie mogłam nie pomóc choć tak:oops: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/sznaucer-sredni-piekny-czarny-gron-szuka-domu-krk-145106/[/URL] rozmawiałam z Murką którą szanuję wyjątkowo na temat najbardziej zadłużonych psiaków u niej w hoteliku i postanowiłam po 50zł przekazać na Remka- psiego kudłatego staruszka który po śmierci pana szuka swojego nowego miejsca na końcówke życia [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/remek-starszy-sznaucer-mix-po-smierci-pana-czeka-na-nowe-zycie-u-murki-143531/[/URL] i Rufiego - psiaka z mieleckiego schroniska który ma wyjątkowego pecha i nie dośc że już długo domku szuka i znaleźć jakoś nie może to jeszcze teraz wylazła prostata, trzeba opłacić odjajczanie, planowały dziewczyny ogłaszanie w MP i ciągle bidak jest na minusie [U][COLOR=#810081][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/piekny-rufi-w-hoteliku-u-murki-potrzebne-fundusze-102788/[/URL][/COLOR][/U] pozostałe 138zł przekazuję leni356 bo wiem, że spożytkuje je dobrze na jakiegoś psiego kudłacza:loveu: i wiem,że jak kiedyś zgłosze się do niej po pomoc z kudłatym nieszczęściem to nie odmówi i coś wymyśli:diabloti: dziękuje serdecznie WSZYSTKIM którzy pomagali Majce w jakikolwiek sposób (transport, bannerki, podrzucanie wątku, odwiedzanie jej u jamora, masa ogłoszeń, pieniążki, wizyta przedadopcyjna Poker:loveu:) obiecuje zamieszczać w miare regularnie nowiny z domu od Majki i oczywiście wklejać foty[/quote] Piranha, wielkie dzięki. Dzięki Majusi dom znalazł też Orenek :loveu: Poszukam jaki kudłacz jest w największej potrzebie -
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Intensywnie szukamy, Argosek będzie w gazecie - czy ktoś mógłby pomóc w napisaniu jakiegoś fajnego, krótkiego tekstu? Może uda się jeszcze do Metra. -
[B][COLOR=RoyalBlue]Rozliczenia:[/COLOR][/B] [U][B]Wpłaty:[/B][/U] bazarek - 200 zł dziękujemy :loveu: [COLOR=Red]doszła wpłata[/COLOR] MagdaH - 5X20 zł 100 zł dziękujemy :loveu: [COLOR=Red]doszła wpłata[/COLOR] leni356 - 100 zł uzbierane dziękujemy :loveu: [COLOR=Red]doszła wpłata[/COLOR] Poker - 60 zł dziękujemy :loveu: [COLOR=Red]doszła wpłata[/COLOR] Poker - 20 zł miesięcznie dziękujemy :loveu: [COLOR=Red]doszła wpłata[/COLOR] Maruda666 - 50 zł dziękujemy :loveu: [COLOR=Red]doszła wpłata[/COLOR] Irysek/Pani Ania - 30 zł dziękujemy :loveu: [COLOR=Red]doszła wpłata[/COLOR] leni356 i Piromanka bazarek - 50 zł dziękujemy :loveu: [COLOR=Red]doszła wpłata[/COLOR] Maruda666 bazarek - 40 zł dziękujemy :loveu:[COLOR=Red]doszła wpłata[/COLOR] Maruda666 bazarek - 50 zł dziękujemy :loveu: [COLOR=Red]doszła wpłata[/COLOR] Asia - 50 zł dziękujemy :loveu: [COLOR=Red]doszła wpłata[/COLOR] Razem wpłat - [B]750 zł [/B] [COLOR=RoyalBlue][B]Bardzo serdecznie dziękujemy[/B][/COLOR] :multi: [B][U]Wydatki:[/U][/B] 50 zł strzyżenie 35 zł szczepienie 6 zł odrobaczenie 221 zł hotel do końca sierpnia (17 dni) ----- [B]312 zł[/B] [B][U]Zostało:[/U][/B] [B]438 zł[/B] sacred PIRANHA przekazała 91 zł, które zostały po Majce na koncie hoteliku na pobyt Orenka - dziękujemy bardzo :loveu: Oren ma opłacony hotelik przeze mnie do 31 sierpnia + 7 dni po Majce, więc do 7 września. Przeleję jeszcze za dodatkowe dni. [COLOR=Red]Edit:[/COLOR] zapomniałam o wpłacie mojej koleżanki Asi, więc dodałam do rozliczenia. Proszę umieście na pierwsze stronie. Można też zmienić tytuł - Oren czeka na domek
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
leni356 replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='mgie']Ja również ją ogłaszałam..zresztą jak wszystkie szczeniaki.[/quote] jeszcze została jej siostrzyczka Mela, czas na domek dla niej też.. -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
leni356 replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='mgie']Która to sunia? Na wątku nie były podawane imiona.[/quote] Czarna kudłata szczeniaczek. Ja robiłam ogłoszenia, więc zdejmę -
Świetnie, Guciowi się też udało
-
[quote name='anawa']Jestem juz po wakacjach, więc generalnie dostępna. Nie mam jeszcze planu pracy na wrzesień i nie jestem pewna, czy akurat 10 lub 11 będę miała wolne ale myślę, że jeden, czy dwa dni różnicy w którąś stronę nie będą stanowiły wielkiego problemu. Jutro dam odpowiedź, jak pracuję w tych dniach i oczywiście z radością pomogę :lol:[/quote] Super :multi:
-
[quote name='Isadora7']Leni szukałaś, szukałaś i wyszukałaś cacko :)[/quote] Ano jakoś mi tak zaczęło być żal tych kudłaczy wszystkich, futerka mają biedaczki straszne :-(
-
[quote name='sacred PIRANHA']jaka śliczna! ona ma juz domek zaklepany czy moge ją dorzucac do maili? na początku września ma się odezwac ta miła rodzina z warszawy o której Ci wspominałam:cool3:[/quote] Nie, nie ma nic zaklepanego. Na razie za tydzień zdjęcie szwów, póki co jeden sobie zjadła.. ale już ma ubrane to wdzianko, więc będzie ok. Potem odrobaczenie i szczepienie p/wirusówkom. I nowy fryz, bo kołtunów masa
-
A to moja urocza tymczasowiczka (od dzisiaj) :lol: Ma na imię Nelly Poker, ona chyba troszkę do Dunieczki podobna? [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/3f1a41624614b4a2b1ee7f26ef1f867a,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/1d877d0e8b2ff635da33590103769cbd,14,19,0.jpg[/IMG]
-
[quote name='sacred PIRANHA']Maja naprzyciągała fajnych domków...super:loveu::loveu:[/quote] Maja działa jak magnez :lol: A Oren do niej bliźniaczo podobny