-
Posts
8296 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by leni356
-
Cudnie wygląda :loveu: Jaka różnica w porównaniu do tych schroniskowych zdjęć. Widać ze odżyła :lol:
-
Tusia ma już swój kąt i swojego człowieka :) !
leni356 replied to mineralna_'s topic in Już w nowym domu
No to uff. Do hoteliku też jakby co się nadaje. Ale mam nadzieję że domek się szybko znajdzie.. -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Leni, ja narazie jednorazowo też się dorzuce do kudłatej skarpetki :). Patrzyłam na wątek tego biedaczka powyżej :-(, jakby mu tu pomóc, bardzo dt by mu się przydał.[/quote] Dzięki Dogo. Oprócz poratowania z kudłatej skarpety to nie mam pomysłu jak biedaczkowi pomóc :-( Napiszcie ile możemy przeznaczyć dla niego ze skarpety - w końcu wszyscy się zrzucają. Może ktoś mógłby porobić bazarki? Ja przepraszam, ale w tym tygodniu rzadko jestem przy kompie, dopiero w weekend będę mieć więcej czasu -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
leni356 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Jak cudownie że obie w kochających domkach :loveu: Pogłaskajcie je ode mnie, obie są niesamowite :loveu: -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='czarnula']mi tez sie wydaje ze moga sie dublowac psiaki a ten czarny z sosonowca to bidula chyba marne ma szanse w schronie jak taki strachliwy aha ja deklaruje 30zł na kudłacze..mozna mnie dopisac:razz:[/quote] dzięki, zaraz wyślę nr konta skarpety. kto jeszcze dołoży? -
[quote name='Jasza']Trzeba mieć uklady, Leni!!;)[/quote] Przy takiej pogodzie robota leży, a ja cedzę dziesiątą kawę i medytuję :diabloti: Ale układów nie mam, a by się przydały ;) Czekam na zdjęcia Iskierki :multi:
-
Tusia ma już swój kąt i swojego człowieka :) !
leni356 replied to mineralna_'s topic in Już w nowym domu
Podałam panu numer do Moniki. Trzeba będzie przeprowadzić wizytę przedadopcyjną w Bytomiu - znacie kogoś? -
A w Warszawie leje :placz: Życzę udanej sesji Iskierce :loveu:
-
Tusia ma już swój kąt i swojego człowieka :) !
leni356 replied to mineralna_'s topic in Już w nowym domu
Jest chętny na Tusię z Bytomia. Kogo nr telefonu podać żeby pan mógł zadzwonić? Do Moniki? Może warto się z panem umówić w schronisku? Pan miał podobną sunię 12 lat, ale musiał ją uśpić, bardzo przeżywał. -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Czyli sunia poszukiwana, nie piesek.[/quote] Podesłałam i pieski i sunie -
Jamniś Amiś - charrrrakterny starszy pan za TM :(
leni356 replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
U Kariny jest chyba też jamniś Stefan? -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Leni, a może ta chętna osoba wybierze, któregoś z "naszych" kudłaczy, jest ich tyle :shake:, po co jeszcze szukać. A jakiego ta osoba szuka kudłaczka ?[/quote] Te które już są na wątku podesłałam. To jest osoba która zgłosiła się na ogłoszenie Nelly - czarna, mała kudłata. Podesłałam też Tusię -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sabina02']Dodalam Bakusia do Allegro, jeszcze mam miejsce na 10 pieskow. :p [B]Czarnula[/B], niektore pieski na Allegro mamy zdublowane... :cool1:[/quote] To nic nie szkodzi. Trzeba zrobić jeszcze jedno allegro na kudłacze które się nie załapały jeszcze [B]Zgłosiła się osoba chętna do adopcji kudłacza - jest z Bytomia.[/B] Prześlę kudłacze z okolic - macie jakieś propozycje? Trzeba pogrzebać po schroniskach Bytom, Chorzów, K-ce, itd -
Tusia ma już swój kąt i swojego człowieka :) !
leni356 replied to mineralna_'s topic in Już w nowym domu
To w takim razie można podesłać kudłaczka z Olszyna, tyle że on ma chyba jechać do dt, więc trzeba działać szybko. Może gdyby się spodobał pani to na to dt za niego wzięliby Tusię -
Tusia ma już swój kąt i swojego człowieka :) !
leni356 replied to mineralna_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']To co, nie decydujecie się wysłać do Płocka Tusi, mimo iż domek sprawdzony i dobry ?[/quote] Ja bym wysłała - jeśli pani chce właśnie Tusię -
Tusia ma już swój kąt i swojego człowieka :) !
leni356 replied to mineralna_'s topic in Już w nowym domu
A co z tą panią z Gliwic która miała być w schronisku po Tusię? Nie przyszła? -
[quote name='epe']Kochane dziewczyny! Wymyśliłam tak: jest na dogo ciotka Zuzaneczka,jej rodzice mieszkają w Zakopanem i często do nich jeździ;) Mój pomysł polega na tym,że Zuzaneczka zostanie dokładnie poinformowana jaki jest Majkel i mogłaby rozmawiać z tą rodziną z Zakopanego,a jednocześnie przeprowadzić kontrolę przedadopcyjną domku!;) Muszę się tylko dowiedzieć co Wy na to? Jutro rozmawiałabym z Zuzaneczką /podobno mieszka na moim osiedlu:p/,jeśli się zgodzi,to podałabym na PW jej nr. celem konkretnego kontaktu z jedną z Was,aby sprawy dopiąć na tzw.ostatni guzik![/quote] Może najlepiej gdyby domek porozmawiał i z Bianką i z Zuzaneczką. A potem tak jak pisze Poker przejąć Majkela od Iryska, która ma dzidziusia i pewnie trudno by jej było uczestniczyć w adopcji. Ale najpierw domek - musi być świadom że Majkel ma niełatwy charakter
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Leni, na 1-ej stronie jest kudłacz z Katowic, nr 3. Nie wiem czy on ma swój wątek, ale na stronie schroniska pisze że to sunia :). [URL="http://katowice.schronisko.net/adopcja35684-0.html"]adopcja - adopcje - psy - 1017/09 - Schronisko Dla Zwierząt[/URL][/quote] To ta sama, dzięki :lol: Trzeba by jej jakieś imię dać i całej reszcie kudłaczy które nie mają imion :-( -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Miśka84']Super wątek. Ja też mam kudłacza w domu:loveu: Miksera z Orzechowskiego schronu. Poczytam wątek i postaram się pomóc.[/quote] Bardzo dziękujemy :loveu: -
Tusia ma już swój kąt i swojego człowieka :) !
leni356 replied to mineralna_'s topic in Już w nowym domu
Problem w tym że choroba lokomocyjna u psów nie wynika ze stresu, po prostu jedne psy ją mają inne nie, nie zdarza się często, ale się zdarza -
Jużaczka WIERA znalazła SWOJEGO CZŁOWIEKA!!!
leni356 replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Mamanabank w piątek zawiezie karmę dla Chmurki/Wiery zakupioną ze skarpety kudłaczy - 15 kg