Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. Zobaczcie :flaming: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/siersciuchy-yorki-maltanczyk-z-pseudo-w-toruniu-148754/[/url]
  2. [quote name='Jasza']Ja wpłacę jak Rumek będzie w hotelu..........[/QUOTE] Ja też. Czekamy na miejsce dla Rumka
  3. Malawaszka, dodałam na [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kudlacze-w-potrzebie-aktualizacja-str-1-3-a-146370/[/url]
  4. Co u Filusia? Pani się niestety nie odzywa :shake:
  5. [quote name='lika1771']Joko co tam u Ciebie psino tak tu cicho[/QUOTE] Pani Ala napisała że ma już komputer. Mam nadzieję że się pojawi na wątku. Joko ma teraz na imię Emi, jest oczkiem w głowie całego bloku, przyzwyczaiła się już bardzo do pani Ali, wita ją radośnie. Pani Ala bardzo szczęśliwa :multi:
  6. [quote name='leni356'][B][COLOR=Blue]Skarpeta kudłaczy:[/COLOR][/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/skarpeta-kudlaczy-pomoz-173217/[/URL][/QUOTE] Zrobiłam też aktualizację kudłaczy, na początku jest spis, kudłaczy jest na razie 65 - jeszcze kilku brakuje
  7. [B][COLOR=Blue]Skarpeta kudłaczy:[/COLOR][/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/skarpeta-kudlaczy-pomoz-173217/[/url]
  8. No to trzeba jakoś transport znaleźć. Udaje się wozić psiaki przez całą Polskę to i tu się uda, jakby nie było to tylko pół :razz: Domek w Bydgoszczy jest suuuuuuper, szkoda byłoby
  9. Dzięki Mantis, super banerek :loveu: Tak myślę już od dłuższego czasu o rozdzielenie tych dwóch rzeczy - skarpeta powinna mieć osobny wątek, tu tylko ogłoszenia psiaków i nowe psiaki Tylko doba jest za krótka
  10. [quote name='mamanabank']Łomianki na 100%[/QUOTE] Dzięki :lol: To ten pan który dzwonił do Ciebie w sprawie Chmurki
  11. To zdjęcie wymiata: [url]http://foto2.m.onet.pl/_m/4392e999a6c5af9a264f7214077b767e,10,19,0.jpg[/url] :lol:
  12. Śliczne te wszystkie kudłaczki. Jutro podeślę do pana który szuka suni do domu, tylko trzeba domek sprawdzić, a mnie się chyba rypnęło bo nie wiem czy to był w końcu Łomianki czy Wołomin :placz: Ale jutro zadzwonię do pana to poszukamy kogoś na wizytę
  13. Nic się nie da zrobić? były chyba jakieś akcje likwidacji pseudo śliczny ten jużaczek :-( a Bombaj nadal jest w schronie? mam nadzieję że to nie on za tm :-(
  14. Super że tak dopieszczacie Atoska. A jak on zdjął ten sweterek? :-o Spotykam się z zainteresowanym domkiem we wtorek
  15. Witamy :loveu: Nela świetnie wygląda, szczególnie w kocim posłanku :evil_lol:
  16. Słodziak :loveu: stonóg :evil_lol:
  17. Potrzeba nowych zdjęć do nowych ogłoszeń, komuś by się udało pstryknąć nowe fotki?
  18. Wklejać. Szkoda tylko że domek jeszcze nie sprawdzony, żeby nie było tak jak z Otosem :roll: Diuna się obraziła bo dom nie sprawdzony był więc nie było co dogrywać innych rzeczy - prośba o sprawdzenie poszła w eter :roll:
  19. Dobre wieści :multi: Dostałam maila w sprawie Nel: "Jest sliczna.Do niedawna mialam pieska z porazeniem konczyn tylnych poruszal sie na wozku inwalidzkim.Zaczol sie zle czuc wiec szukalam dla niego ratunku,pojechalam z nim do kliniki we wroclawiu na mielografie.Serce mi peka ze nie nie moglam juz nic dla niego zrobic.Zostaly mi po nim tylko pieluszki,bandaze i leki :( Prosze o przeslanie adresu na e-maila to pieluszki przesle chociaz pozdrawiam i trzymam kciuki" Co odpisać pani?
  20. Fajne foty. Co to za urwiszonek pierwszy z lewej na pierwszym zdjęciu? Jakbym widziała Pascala :evil_lol:
  21. [quote name='furciaczek']Marta jest praktycznie codziennie na dogo. Jak mi smignie gdzies na gg to poprosze zeby przszla.[/QUOTE] Dzięki, byłoby super. Pani czeka na wizytę
  22. Co to znaczy "nie przepada"? Bo w dt jest druga sunia
  23. Fundusze stoją, nikt nic nie wpłaca :shake: Trzeba się skupić na zbieraniu funduszy - będzie można pomóc większej liczbie kudłaczków, szczególnie teraz przed zimą :-( Na dzień dzisiejszy w skarpecie jest [B]378,51 zł edit: [/B]zmieniłam już tytuł, chyba ze zrobić osobny wątek z funduszami dla kudłaczy?
  24. Zajrzyjcie do jamnika jak będziecie jutro :-(
  25. Wizyty przedadopcyjne: [włocławek] [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=195"]Agata69[/URL] (na terenie Włocławka i okolice) [Włocławek/ Kowal] [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=199"]Marta_Ares[/URL] [Włocławek] [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=579"]bigosik[/URL] (włocławek - toruń i okolice) Do kogo napisać?
×
×
  • Create New...