-
Posts
8296 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by leni356
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Zobaczcie :flaming: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/siersciuchy-yorki-maltanczyk-z-pseudo-w-toruniu-148754/[/url] -
[quote name='Jasza']Ja wpłacę jak Rumek będzie w hotelu..........[/QUOTE] Ja też. Czekamy na miejsce dla Rumka
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
leni356 replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Malawaszka, dodałam na [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kudlacze-w-potrzebie-aktualizacja-str-1-3-a-146370/[/url] -
Fil. Po prostu Fil - jamnik z Tomaszowa Mazowieckiego już w domku
leni356 replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Co u Filusia? Pani się niestety nie odzywa :shake: -
[quote name='lika1771']Joko co tam u Ciebie psino tak tu cicho[/QUOTE] Pani Ala napisała że ma już komputer. Mam nadzieję że się pojawi na wątku. Joko ma teraz na imię Emi, jest oczkiem w głowie całego bloku, przyzwyczaiła się już bardzo do pani Ali, wita ją radośnie. Pani Ala bardzo szczęśliwa :multi:
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356'][B][COLOR=Blue]Skarpeta kudłaczy:[/COLOR][/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/skarpeta-kudlaczy-pomoz-173217/[/URL][/QUOTE] Zrobiłam też aktualizację kudłaczy, na początku jest spis, kudłaczy jest na razie 65 - jeszcze kilku brakuje -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=Blue]Skarpeta kudłaczy:[/COLOR][/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/skarpeta-kudlaczy-pomoz-173217/[/url] -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Dzięki Mantis, super banerek :loveu: Tak myślę już od dłuższego czasu o rozdzielenie tych dwóch rzeczy - skarpeta powinna mieć osobny wątek, tu tylko ogłoszenia psiaków i nowe psiaki Tylko doba jest za krótka -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank']Łomianki na 100%[/QUOTE] Dzięki :lol: To ten pan który dzwonił do Ciebie w sprawie Chmurki -
To zdjęcie wymiata: [url]http://foto2.m.onet.pl/_m/4392e999a6c5af9a264f7214077b767e,10,19,0.jpg[/url] :lol:
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Śliczne te wszystkie kudłaczki. Jutro podeślę do pana który szuka suni do domu, tylko trzeba domek sprawdzić, a mnie się chyba rypnęło bo nie wiem czy to był w końcu Łomianki czy Wołomin :placz: Ale jutro zadzwonię do pana to poszukamy kogoś na wizytę -
Jużaki i jużakopodobne w potrzebie - czekają na dom.
leni356 replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Nic się nie da zrobić? były chyba jakieś akcje likwidacji pseudo śliczny ten jużaczek :-( a Bombaj nadal jest w schronie? mam nadzieję że to nie on za tm :-( -
Atos/PIEPRZ - podpalany jamnik - ADOPTOWANY
leni356 replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Super że tak dopieszczacie Atoska. A jak on zdjął ten sweterek? :-o Spotykam się z zainteresowanym domkiem we wtorek -
Witamy :loveu: Nela świetnie wygląda, szczególnie w kocim posłanku :evil_lol:
-
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
leni356 replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Słodziak :loveu: stonóg :evil_lol: -
Potrzeba nowych zdjęć do nowych ogłoszeń, komuś by się udało pstryknąć nowe fotki?
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Wklejać. Szkoda tylko że domek jeszcze nie sprawdzony, żeby nie było tak jak z Otosem :roll: Diuna się obraziła bo dom nie sprawdzony był więc nie było co dogrywać innych rzeczy - prośba o sprawdzenie poszła w eter :roll: -
Dobre wieści :multi: Dostałam maila w sprawie Nel: "Jest sliczna.Do niedawna mialam pieska z porazeniem konczyn tylnych poruszal sie na wozku inwalidzkim.Zaczol sie zle czuc wiec szukalam dla niego ratunku,pojechalam z nim do kliniki we wroclawiu na mielografie.Serce mi peka ze nie nie moglam juz nic dla niego zrobic.Zostaly mi po nim tylko pieluszki,bandaze i leki :( Prosze o przeslanie adresu na e-maila to pieluszki przesle chociaz pozdrawiam i trzymam kciuki" Co odpisać pani?
-
Fajne foty. Co to za urwiszonek pierwszy z lewej na pierwszym zdjęciu? Jakbym widziała Pascala :evil_lol:
-
[quote name='furciaczek']Marta jest praktycznie codziennie na dogo. Jak mi smignie gdzies na gg to poprosze zeby przszla.[/QUOTE] Dzięki, byłoby super. Pani czeka na wizytę
-
Czy to sznaucerka? kłebek strachu- Mania za TM*
leni356 replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Co to znaczy "nie przepada"? Bo w dt jest druga sunia -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Fundusze stoją, nikt nic nie wpłaca :shake: Trzeba się skupić na zbieraniu funduszy - będzie można pomóc większej liczbie kudłaczków, szczególnie teraz przed zimą :-( Na dzień dzisiejszy w skarpecie jest [B]378,51 zł edit: [/B]zmieniłam już tytuł, chyba ze zrobić osobny wątek z funduszami dla kudłaczy? -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
leni356 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Zajrzyjcie do jamnika jak będziecie jutro :-( -
Wizyty przedadopcyjne: [włocławek] [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=195"]Agata69[/URL] (na terenie Włocławka i okolice) [Włocławek/ Kowal] [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=199"]Marta_Ares[/URL] [Włocławek] [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=579"]bigosik[/URL] (włocławek - toruń i okolice) Do kogo napisać?