-
Posts
8296 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by leni356
-
[quote name='makabi']Wanilka i Tekla są u zadry:lol:[/QUOTE] To wyczytałam, ale w jakim mieście?
-
Gdzie jest teraz Wanilka? :loveu:
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Kudłaczkowe wieści na koniec tygodnia: - Brucio z Zabrza pojechał do hoteliku u Murki, będzie miał nareszcie świetne warunki, biedaczek był ciągle gryziony w schronisku, a do tego ma chore serduszko: http://www.dogomania.pl/forum/f28/ciagle-gryziony-brucio-13-lat-chore-serduszko-potrzebne-deklaracje-na-hotelik-149023/ - wystraszona i gryziona przez inne psy mała Joko dziś pojechała z dt w Poznaniu do Warszawy, gdzie jutro odbiera ją jej nowa pani. Joko zamieszka w Piasecznie pod Warszawą: http://www.dogomania.pl/forum/f1169/mala-czarna-sunia-joko-juz-w-dt-szukamy-domku-stalego-148006/ - Mika z zamojskiego schroniska - z dt u Malagos jedzie do nowego domku do Gliwic: http://www.dogomania.pl/forum/f28/szukamy-transportu-warszawa-gliwice-dlugowlosa-miniaturka-jamnikowata-mika-148902/ - dwa dni temu do domku pojechał Mopek, cudny kudłaczek znaleziony na ulicy. Mopek zamieszkał w Warszawie: http://www.dogomania.pl/forum/f28/przecudowny-sznaucerowaty-czarny-mopek-juz-w-domku-149215/ - wczoraj była operowana sunia po wypadku, operacja się udała, sunię bierze na dt Czia, ale nadal brakuje funduszy (operacja - 1000 zł, do tego rehabilitacja): http://www.dogomania.pl/forum/f28/mix-briarda-po-wypadku-suczka-pilne-172131/ - wystraszony kudłaczek Marcel z nowodworskiego schroniska pojechał na dt do Mantis. Marcelek szuka domku, potrzebujemy ogłoszeń: http://www.dogomania.pl/forum/f1161/marcel-niesmialy-brunet-do-kochania-dt-171955/ - dwa kudłate szczeniaczki pojechały na dt do sacred Piranha. Maluchy szukają domków: http://www.dogomania.pl/forum/f1157/dwa-kudlate-czarne-szczeniaczki-szukaja-domu-172300/ - zbieramy na hotelik dla Szurki ze schroniska w Celestynowie, Szurka ma w poniedziałek szansę pojechać do Megii: http://www.dogomania.pl/forum/f1161/opuszczona-samotna-wycofana-146446/ Ale się działo w tym tygodniu! :krolik: Kudłacze pozdrawiają :dog: Szukamy domków dla reszty kudłatych stworków.. -
Dzięki za wieści o suni. Olga ma kontakt do pana Marka, poda na pw A my dalej zbieramy fundusze i deklaracje
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='sacred PIRANHA']dwa małe kudłate szczeniaczki już u mnie na DT, załozyłam im wątek zapraszam http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13393284#post13393284 Lidka, kochamy Cię :loveu: -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Jestem w kontakcie z Asią nt. domu stalego dla Miki. Leni, nie wiem, gdzie watek Dajtusi, ale mam gg do Wandy, chcesz?[/QUOTE] Nie, dziękuję, na moim kompie nie chodzi gg :-( Gdzieś miałam telefon do Wandy, więc odszukam. Dzięki Trzymam kciuki za Mikę -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='brazowa1']Jesteś niesprawiedliwa Leni :oops::oops::oops:.Elbląg nie olewa sprawy tylko dzieczyny sa odpowiedzialne.To chyba oczywiste,ze właściciele przyjeżdżaja po psa,bo tak się zakochali,ze tylko ten i zaden inny...albo szukaja gdzieś bliżej.Adopcje dalekie to zawsze ogromne ryzyko i jeżeli schronisko ich nie podejmuje to wyraz ich troski o los psa.Właściciel musi sie wykazać ogromną determinacją,czyli przyjechać. "CHARLY POINFORMOWAŁA MNIE, ŻE ABSOLUTNIE NIE MA ZWROTU Z ADOPCJI, WIĘC JA NIE PRZYJMĘ DO WROCŁAWIA PSA Z ELBLĄGA BY Z NIM POTEM ZOSTAĆ NA ULICY I ODWOZIĆ DO TUTEJSZEGO SCHRONU. Poza tym nie ma transportu i nikomu w Elblągu nie chce się oszacować jego kosztu, a najlepiej jakby Państwo sami sobie po niego przyjechali." Skąd pytanie o zwrot z adopcji...?jeżeli chętni na psa,zadali takie pytanie,to odpowiedz mozliwa jest tylko jedna :NIE! Bo i jak to widzicie-zawieźć,a jak sie nie sprawdzi,to przyjechac i zabrac z powrotem do Elbląga? To pewnie dobry dom,ale bezpieczniej,gdy poszukaja pieska bliżej-w razie czego będą mieli mniejszy kłopot z zwróceniem psa.A pamiętajmy,ze takie ryzyko jest zawsze,nawet w przypadku super rokujacego domu. Dlaczego Elbląg ma szacować koszty przewozu psa...chyba od tego są właściciele,aby przeliczyć, ile kosztuje bilet lub benzyna... Wypowiedziałam się w tym wątku,ponieważ mam codziennie telefony,aby przywieżć komuś pieska.I też odmawiam.Moge pomóc,mogę przetestowac psa,mogę wyjechać na dworzec,zeby nie bładzili po polach,mogę poprosić o rezerwację do czasu przyjazdu.Wozić psa-w rzadkich i bardzo uzasadnionych przypadkach,bo inaczej nie robiłabym nic,tylko mieszkala w pociagu.A potem żyła w strachu,ze któregos dnia każą mi zabierać.Bo skoro przywiozłam,to mogę i odwieźć,prawda? Cenię sobie prace Charly i na pewno nie zasłużyła na słowa,że cokolwiek "olewa". to taka mała moja dygresja,jak zasmieca wątek kudłaczy,to dajcie znać ,skasuję. Mogę być niesprawiedliwa, ok, szczerze to mnie to grzeje. Primo - nie każdy ma możliwość przyjechania po psiaka, wiadomo. Secundo - zdarzają się przypadki że psy wracają z adopcji i to jest straszne, ale się zdarza. Pytanie było Co wtedy? Jeżeli uważacie ze ci państwo nie powinni dostać psa - ok, jakiś inny dostanie szansę. Żal mi Otosa, on już długo siedzi w schronisku. Ale adopcja na odległość jest o wiele trudniejsza niż ta miejscowa i bez pomocy wolontariusza może nie dojść do skutku. Dwa dni temu do nowego domu pojechał Mopek, mimo że dom sprawdzony dokładnie i zdecydowany na 100% to gdyby cokolwiek było nie tak mógł być u mnie - nie chciałabym żeby jakikolwiek psiak został na lodzie. -
A więc Melba.
-
[quote name='jkp']Ale Wy sie potraficie nakręcić:cool3:. Już nawet mam paranoję i to zbiorową :evil_lol: BARDZO CHCEMY WYDAC JOKO !!! Nikt nie mowi ,ze do domku gdzie Pani ma wysterylizowane zwierzaki nie moze pójść JOKO. Oczywiscie szkoda takiego domu tym bardziej ,ze to Joko sie podoba a ja z kolei wiem ,ze JOKO jest Ok dla kotow ( nawet na spacerze za nimi nie biegnie co moje suczki robia zawsze mimo ,ze w domu żyja z kicią ). Mamy więc tylko :evil_lol: 3 problemy do rozwiązania 1)Transport bo Joko jest w Poznaniu nie w Warszawie wiec szukamy transportu. 2) Szukamy Dogomaniaczki w Warszawie ,ktora pomoze i przypilnuje sterylizacji. 3) prawdopodobnie trzeba by miec kase na sterylkę bo Pani moze nie miec na to srodków. No i ana666 czy Ty masz umowy adopcyjne ? Sunia ma ksiazeczke ze mna jako włascicielem oraz ma też " na mnie " zrobione szczepienie ale umowa adopcyjna moze byc z TOZu chyba ??[/QUOTE] Ja przypilnuję sterylki
-
Czy wiadomo co z briardem?
-
Jamniś Amiś - charrrrakterny starszy pan za TM :(
leni356 replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Odwiedza :lol: Mam nadzieję że moja skromna wpłata doszła -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Czy ktoś może podać mi link do wątku Dajtusi która jest w dt u Wandy w Siedlcach? Znajomi państwa którzy adoptowali Czapiego szukają dla siebie kudłaczka- Wwa i okolice. Przygotowuję listę -
Rzeczywiście psi ideał :loveu:
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank']a to chodzi o Flupę???[/QUOTE] tak o Flupę -
ciągle gryziony Brucio - 13 lat i chore serduszko :( MA DOMEK !!! :))
leni356 replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
ten vetmedin w Warszawie, jak sprawdzicie u Murki i będzie drożej to dajcie znać. Opakowanie jest małe to przesyłka chyba z 6 zł poleconym -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='asia2405']ok dziekuje;)właśnie dostałam też odpowiedz na propozycje dt dla pieska po wypadku myslałam że raczej nic z tego nie bedzie jeśli sie uda to chciałabym sie sprawdzić jako taki domek, zobaczymy co z tego bedzie, napewno bede myslec o Mikusi;)[/QUOTE] Asia, mowę mi odebrało z wrażenia, dziękujemy stokrotnie :Rose: nadal nie wiadomo co z sunią :shake: -
Nie mam kontaktu z czia :-(
-
Jeśli z tego wyjdzie to może być nawet Flupa. Czy coś wiadomo z sunią?
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Właśnie zmarnowano szansę na adopcję dla Otosa - może macie jakieś pomysły co można zrobić?? Pies się spodobał, Elbląg nie chce pomóc http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=148675&page=6 -
[quote name='jkp']Ok to prześlij namiary ( nr tel. DS) do ana666 i niech ona porozmawia z panią . Transport do Warszawy dla takiej malizny to chyba znajdziemy.[/QUOTE] ana666 dziś zadzwoni do pani. Jeśli nie chcecie wydać Joko to pani była zainteresowana też Baką, która jest maleńka i zamarza w schronisku, więc sądzę że Baka powinna pójść. Pani mówiła że gdyby mogła to wzięłaby obie, ale ma już kotki i niestety z 4 zwierzakami sobie nie poradzi. Jeśli natomiast zdecydujecie się przekazać Joko pani do adopcji, to może do DT mogłaby pójść w jej miejsce Bakusia [url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=13190649&postcount=366[/url]
-
Ja również, tym bardziej że rozmawiałam z panią że brak sterylki absolutnie nie wchodzi w grę, że nie spełnienie tego punktu umowy powoduje odebranie psa, pani wcześniejsze suczki nie były sterylizowane, wiec pytała o koszty - Pro animalsi mieli kiedyś taką akcję dofinansowywania sterylek, może jeszcze coś takiego jest. Dzięki wielkie za wizytę, Beka. Ja mam nadzieję że sunia jednak do pani pojedzie - taki domek trafia się raz na tysiąc :shake:
-
Isadora, dzięki za śliczny banerek