-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
[quote name='nombre']Ale w punkcie byl jeden dzien i przeciez juz sie zle czul,a parwo ujawnia sie po tygodniu.nie siejcie paniki bo w poniedzialek wiozlam z punktu uszatka do ds,a w domu gdzie pojechal sa inne zwierzeta[/QUOTE] Ja też mam swojego psa. Lekarz powiedział, że dorosły regularnie szczepiony pies jest pod ochroną i nie ma co się martwić, gorzej z małymi psami. Kuki był sam w boksie, więc miejmy nadzieję, że będzie dobrze.
-
Basterku, zaglądam do Ciebie.
-
Piękny biały krótkowłosy, niespełna roczny BILL.Adoptowany.
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Bill, poznałam Cię dzisiaj, jesteś pięknym psem. -
[quote name='Lobaria']W sumie nie wiemy, czy to Kuki został / bedąc bardzo osłabiony / w Punkcie zarażony parwo, czy sam ją tam dostarczył... Obawiam się, że to pierwsze... Szczeniorki bardzo zagrożone... Oby nie miały objawów...[/QUOTE] Też mi się wydaje, że to pierwsze... najlepiej byłoby im podać surowicę....
-
Trufelek już w DS! Ma sój własny raj na Ziemi! :)
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
beat ata - dzięki wielkie!!!! -
[quote name='ewu']Poryczałam się...:( Kuki trzymaj się piesiu.[/QUOTE] Nie wiem czy dziś zasnę... Zrobiłam 180km - tam i z powrotem - tankowałam za 5,54zł/l - razem 88zł, ale nie zeszło to wszystko. Licząc, że moje auto pali 7l/100km daje to wynik: ok 12l x 5,54 = 66,48zł. To liczmy, że na paliwo poszło 50zł. [B]AtaO[/B], już przesyłam. [B]ewu[/B], tam w punkcie są dwa małe szczeniaczki: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227483-Dwaj-ok-5-miesięczni-chłopcy-wyrzuceni-przez-właściciela-POMOŻESZ-OGŁASZAĆ[/url] Są mniejsze niż się wydaje z tych zdjęć....
-
Bardzo szybko. Jutro już na pewno siąde do ogłoszeń, jutro dzień wolny. [B] Tekst do ogłoszeń:[/B] Rumba to suczka o pięknym, błyszczącym futerku i roześmianych oczkach. Jej uszka filuternie sterczą czasami w bok, a czasami do góry. Lubi innych psich przyjaciół, za to nie przepada za chodzeniem po schodach. Sunia musi mieć chroniony kręgosłup. Uwielbia kontakt z człowiekiem, zaczaruje spojrzeniem niejednego marudera. To psia spryciula, za którą nie trzeba zamykać drzwi! Jest czystą suczką, bez problemu załatwia się na dworze. Jak na umiejętną sunię przystało potrafi komendę "siad" oraz "miejsce". Potrafi przychodzić na zawołanie, reaguje na imię, a co! Roześmiana suńka, która szuka towarzystwa człowieka. [B]Kontakt:[/B] [B]Emiś[/B] - podawać Twoje???
-
[quote name='asiuniab']no moja wyprawka dla Masajka ma dojść w piątek, wyciągana smyczka, obroża przeciwpchelną, i przede wszystkim przeciwkleszczową, ma też umówioną na piątek wizytę w salonie na kąpiel i musi być też wizyta u weterynarza, także piątek to będzie dla Masajka dzień pełen wrażeń:)[/QUOTE] Wspaniale. Zabierajcie go stamtąd jak najszybciej - Avilia i Klaudus__ są wspaniałe, ale punkt to smutne miejsce :( Widziałam dzisiaj Masajka. Jeszcze jeden dzień...
-
Jestem cioteczki. Słuchajcie, Kuki musi żyć. My się już polubiliśmy, nie po to żeby teraz Kuki odszedł.... Nasz biedaczek dzielnie zniósł podróż, mimo, że słabiutki, chwiał się na łapkach i przewracał gdy ciotka Lara zahamowała przed światłami gwałtownie. Tulił się do mojej ręki, gdy głaskałam to chciał jeszcze więcej. Błądziliśmy trochę w Bielsku, ale udało się, dojechaliśmy. A potem czekanie na naszą kolej.... Kuki ma piękne brązowe oczy, pysio stworzone, by być tulone, sierść zaniedbana straszliwie, ale kiedyś pewnie błyszczała... koło ogonka kłaki zwisają to żesmy u weta ich trochę powyciągali co by Kukiemu nie przeszkadzały. I kolejne kleszcze się ujawniły na tej zaniedbanej skórce :( Kukuś był dzielny, mimo choroby trzymał się na łapkach... a potem Pan wet i Pani wet pobrali krew, ciotka Lara trzymała próbowki... i zabrali Kukiego pod kocyk, pod kroplówkę, a ja odjeżdżać musiałam mimo, że moje serce było przy Kukim... Surowica jest na miejscu. Jest w bardzo dobrych rękach. Martwię się o pozostałe psiaki z punktu, tam są dwa szczeniaczki :( Avilia, Lobaria, Wam wszystkim dziękuję, że daliście szansę Kukiemu. Jest naprawdę wspaniały. Napiszę teraz brzydko, ale tylko bydle potrafiło wyrzucić takiego psa i skazać na poniewierkę. Słuchajcie, będzie dobrze.
-
[quote name='ewu']Poradzisz dzielna Kobieto:) Ja zawsze mojemu mówię,że przez niego nie umiem jeździć bo na mnie wrzeszczał jak prowadziłam. Skoro jestem kaleką przez niego to musi ponosić konsekwencje:) Jak będziesz jechać sama wsadź psa do tyłu żeby Ci nie przeszkadzał w prowadzeniu.[/QUOTE] :) Kuki może być słaby i leżeć to nie będzie problemu. Mąż stwierdził, że mnie samej nie puści i musi jechać ze mną :eviltong: Ci faceci, najpierw nawrzeszczą, a potem im przechodzi.... [B] Avilia, podaj mi proszę adres lecznicy w Bielsku.[/B]
-
[quote name='Martika@Aischa']Ciotki na tym wątku naprawdę można się pogubić tak jak pisze Malwa ......uzupełnijcie pierwszy post i zróbcie proszę dokładne rozliczenie w 2 poście. Wtedy nie bedzie niejasności i niedomówień. Ja pomogę z bazarkiem bo tylko tyle w tej chwili mogę zrobić dla kudłacza :([/QUOTE] Obecna sytuacja opisana jest w 3 poście, który należy do mnie.
-
[quote name='Martika@Aischa']Dziewczyny bo ja już się pogubiłam ....do której lecznicy jedzie kudłacz ??? Potem ewentualnie do DT ? do hoteliku ?[/QUOTE] Nie wiadomo, czekamy na decyzję Klaudus__. Zobaczymy co z jego stanem, jak będzie ok to jedzie do Michelle04, prawdopodobnie, dzisiaj potwierdzę miejsce - tylko w kojcu :/ [quote name='ewakrakow'][B]CYTUJĘ WCZORAJSZEGO POSTA[/B] Stan konta Kukiego Skarpeta kudlaczy-150zl Paula_t-20zl P.Aleksadra M z Warszawy-50zl Ewakrakow-50zl Ceris-30zl Biko-50zl Stan konta na dzien 05.06 wynosi------350zl DUŻO WIĘCEJ LUDZI SIĘ DEKLAROWAŁO... KTO JESZCZE NIE WPŁACIŁ????????[/QUOTE] [B]Dobre pytanie, ludziki, wpłacajcie, bo potrzebne teraz będzie na leczenie. [/B][quote name='nombre']spokojnie, nie trzeba niczego zaklepywac. Lara ty jedziesz po 14, wiec bedzie zmiana ktora mnie juz nie zna. Nie bedzie Czogały tylko prawdopodonie Rybicki i Dobrusia Krysa. Zapytaj tez koniecznie kto ma jutro dyzur Nie wszyscy od razu dostali numer konta, moja wplata dojdzie dopiero w piatek, bo jutro świeto[/QUOTE] Powiem, że była ustalana niższa stawka z Tobą :D Pani Dobrusia jest bardzo fajna, leczyła mojego chomika :) [B]Ok, już wiem - jedziemy do Bielska[/B]. Tam będzie tańsze leczenie. Mam nadzieję, że mnie mąż nie udusi. Trzymajcie kciuki, stresuję się.
-
[quote name='Dogo07']Gdyby to nie było nic poważnego, to psiak mógłby pobyć w lecznicy kilka dni, wydobrzeć, zostać zbadany a potem jechać do hoteliku a potem może do tego dt.[/QUOTE] Też tak myślę. Wiecie kogo by można poprosić z Warszawy o wizytę w tym dt? [B]Avilia, [/B]czy możesz mi podać dokładny adres skąd trzeba by zabrać Kukiego?