-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
NO pewnie, że lepsze!!!! Trzeba koniecznie zrobić ogłoszenia z nimi! To lecimy z nowymi ogłoszeniami: [url]www.pajeczyna.pl[/url] [url]www.olx.pl[/url] [url]www.neeon.pl[/url] adpedia.pl [url]www.adopcjapsa.pl[/url] [url]www.petsy.pl[/url] [url]www.sprzedasz.pl[/url] [url]www.petworld.pl[/url] [url]www.pineska.pl[/url] [url]www.owi.pl[/url] [url]www.e-zwierzak.pl[/url] [url]www.e-oferty.com.pl[/url] [url]www.ojej.pl[/url] [url]www.morusek.pl[/url] [url]www.gumtree.pl[/url] [url]www.tablica.pl[/url] Robiłam na Śląsk.
-
Co tam u naszego Księcia?
-
Staś - w nowym domku! Dziękujemy wszystkim!!
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Stasinek jeszcze pozna swojego człowieka ;) -
[quote name='Klaudus__'][I] Na brak nie narzekamy... Ale to trudne... Pamiętam dzień jak zobaczyłam Go w kojcu... Codzienne odwiedziny i spacery - to tak bardzo zbliża... One są nasze... Gdy któryś psiak odjeżdża - to trudne przeżycie... Ja bardzo się emocjonalnie z Nimi związuję...[/I][/QUOTE] Klaudus__ nie dziwię się, absolutnie się nie dziwię, wręcz rozumiem co masz na myśli. Dla mnie 2 godziny razem starczyły, aby pokochać Kukiego jak własnego psa. A Wy jesteście z tymi psami prawie na co dzień. W schronisku w Zabrzu też mam swoją ulubienicę, znam to uczucie.
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
__Lara replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Ja diable raczej jestem. mam opóźnienia nieco bo kilka dni bez swojego kompa, a potem były zawirowania z serwererm projektu eadopcje.org. Ale mam dłuuuuuuugi weekend i myślę że nieco poogarniam. __Lara a jak u Ciebie w jamniczo-psim temacie?[/QUOTE] Ja teraz jestem snajperem jeśli chodzi o mieszańce - pokochałam tą rasę :diabloti: ale zapewne temat jamniczy jeszcze kiedyś wróci :cool3: -
Trufelek już w DS! Ma sój własny raj na Ziemi! :)
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Lobaria']Blunio jednak nijak nie jest podobny do Niuni... to znaczy czarny czarny jest... to jedyne podobieństwo ;)[/QUOTE] No moja Megi też w niczym podobna do Bursztyna :diabloti: Fajnie, mieszańce są najlepsze, takie różnokolorowe, każdy inny ;) Tak jak Trufelek ;) -
[quote name='Lobaria']Mozarta pożegnaj - też jutro opuszcza Pszczynę...[/QUOTE] I bardzo dobrze, oby więcej takich pożegnań ;)
-
[quote name='Bjuta']Moniko Dziękuję!! Nie wiem czy mi uwierzysz, że właśnie wróciłam z pracy?? I że jutro idę na próbę w Boże Ciało!! Marzę o spotkaniu, o piciu herbaty itd, ale na razie nie dam rady... A tak bym chciała... 14 czerwca mam premierę, potem powinno być lepiej, przynajmniej do 20-go... kiedy zaczynam kolejny kierat... Dziękuję Moniko, że jeszcze pamiętasz! Wizja herbaty z nutą cynamonową, będzie nie trzymać na duchu! :) :) :)[/QUOTE] Bjutka, a czym się właściwie zajmujesz? ;) zaintrygowała mnie ta premiera ;)
-
LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.
__Lara replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
Lida, super :D :D -
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
__Lara replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Klaudus__'][I] Miałam telefon o Romka. Jednak Pan musi z żoną porozmawiać... Tak strasznie trzymam kciuki... :kciuki:[/I][/QUOTE] To my też mocno trzymamy!!! -
BERTI_ Jożin zrobił wizytę PA i jest ok_ Dziś wielki dzień Bertiego!
__Lara replied to zuzlikowa's topic in Już w nowym domu
Idziemy na ten piękny bazarek ;) -
3 mies. Kiwi ma złamany krąg kręgosłupa i obie łapeczki :( Ma dom :)
__Lara replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='AtaO']Moja Ziutka też sama wyszła z gipsu....a oczywiście stało to się w niedzielę....:) No i mieliśmy problem, bo nie można było drugi raz go już założyć. Zdolne są te nasze psiaki:razz:[/QUOTE] Taaaa! Specjalizację z chirurgii nie wiadomo kiedy zrobiły :evil_lol: -
Trufelek już w DS! Ma sój własny raj na Ziemi! :)
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Lobaria']Po odejściu mojej kudłatej Niuni, szukałam podobnej SUNI, ale gdy spojrzałam w oczęta Blunia na zdjęciach, to już było " po mnie" ;)[/QUOTE] Bo tak zawsze chyba jest, człowiek pokocha raz psa to potem będzie szukał identycznego :) A u mnie podobnie, miałam jamnika i miał być znowu jamnik, a jest kudłaty mieszaniec :evil_lol: Może też dlatego Kuki ujął mnie tak za serce, też kudłacz... -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
__Lara replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Ech mam trzy do uzupełnienia. W nocy to zrobie[/QUOTE] Isadorka, Ty jesteś jamniczym Aniołem :) -
Wątek POMOCOWY psiaków pod opieką ŁTOnZ PROSIMY O POMOC W OGŁASZANIU!
__Lara replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Boże, nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać okrucieństwo ludzi..................:-(:angryy::mad: -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
__Lara replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wisełka']Hmmmmm w tej sytuacji, wolę moje blokowisko ;) :evil_lol:[/QUOTE] Hehe, to ja też ;) -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
__Lara replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak']Sęk w tym, że nie ma gdzie go zabrać, a właściciel codziennie pod wpływem, więc psa bez zastanowienia odda... Martwi mnie najbardziej, że nie jest wykastrowany. Może i dom u "hodowcy" nie będzie zły (to myśliwy, psiak miałby ruch zapewniony), ale szkoda jakby go do dalszej "hodowli" wykorzystywano :([/QUOTE] A tak zapewne może być :/ i rozród niekontrolowany..... kurcze, że też nie da się go jakoś wykastrować :/ -
[quote name='ewu']Boże takie skarby.... Jutro je zobaczę...Albo lepiej nie bo już z Pączkiem wróciłam kiedyś do domu...... Ja go całuję a ten mały łobuz mnie gryzie:)))[/QUOTE] I tyle ogłoszeń i szczeniaczki domków nie mają, nie wierzę.... szkoda, że nie mieszkam w Pszczynie, chyba byłabym w punkcie codziennie.