Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='b-b']Ciiiii....oby tak dalej :D Teraz czekamy na wieści co weci mówią :)[/QUOTE] Jasne, jasne :) Czekamy.
  2. [quote name='ewu']Do góry maluszki:)[/QUOTE] ewu, kochana, widziałaś maleństwa?
  3. Pewnie, że młody :) Avilia :loveu: powodzenia kochana! ;)
  4. [quote name='ewu']Jestem:) A Cioteczka Lara nie dostała mmsa z roześmianym pycholkiem?[/QUOTE] Kochana, nie dostałam :( Ale byłaś dzielna, jechać w takich warunkach z Masajkiem!!! Strasznie Ci dziękujemy :loveu::loveu::loveu: Dzięki Tobie Masajek już bezpieczny, poza punktem :) :) :) Nawet Rosjanie pogadali z Tobą, no no :) po jakiemu żeście rozmawiali? ;)
  5. Masakra :( Gdzie on teraz jest :( wracaj piesku :( :( :(
  6. [quote name='hugulaśny']Na razie możemy spokojnie szukac dla Kajtka domu. Właściciel nie chce go oddać do schroniska i zgodził się, że Kajtek zostanie u nich do momentu znalezienia nowego domu. Sytuacja u nich uspokoiła się.[/QUOTE] O tyle dobrze. Mam nadzieję, że ktoś w końcu zadzwoni.
  7. [quote name='Klauzunka']jestem za wprowadzeniem kodeksu hamurabiego.....oj będzie sito....[/QUOTE] Taaaaaa...... bestie wybierają najsłabszych :(
  8. [quote name='tymuś']nasza Bjutka to osoba z wyższej pułki tzw delikatesy:lol:pełen ukłon i szacun:klacz:[/QUOTE] Hihi, dobrze napisane ;)
  9. Dziewczyny, trzeba rozsyłać zaproszenia na wątek, inaczej nie da zebrać się deklaracji :(
  10. [quote name='Cudak']Rano miałam tylko 500 gram karmy dla szczeniaków, ale dostaliśmy wsparcie :loveu: więc jakiś czas brzuszki będą pełne :loveu:[/QUOTE] :) Przelać Wam coś na karmę?
  11. Kicia już po sterylce :D Niech szybciutko dochodzi do siebie ;) To dobrze, że cokolwiek widzi :) To super wiadomość :)
  12. Po tym świecie nie chodzą już ludzie niestety.....................................
  13. [quote name='yucca']Też tu ciągle zaglądam i czekam na dobre wieści. Innych nie przyjmuję do wiadomości...[/QUOTE] To samo myślę. Kukuś, jesteś silny, dasz radę.
  14. [quote name='Lobaria']Przed chwilą dostałam smsa od Klaudii, że chłopak bez zmnian, nie jest gorzej i bardzo grzeczny. Klaudia w pracy do 19- tej, potem do punktu... W necie będzie zapewne bardzo późno.[/QUOTE] Kukusiu, musi to się w końcu zmienić na lepsze, kochany nasz. Oj tak, taki pies do skarb, pewnie już go wszyscy tam polubili, jadąc ze mną też był grzeczniutki.
  15. Super piesku!!!! :) :) :)
  16. [quote name='Isadora7']ja tez zalegam, ale niestety moja pensja aktualnie to połowa najniższej krajowej [COLOR=#d3d3d3](pół etatu 750 brutto)[/COLOR][/QUOTE] Brak słów, ten kraj jest chory.....
  17. [quote name='nombre']Ja tego troche nie rozumie. Z czego wynika ten brak informacji, z tego ze nikt nie dzwoni i nie pyta czy ze lekarz nic nie mówi, bo chyba wet wie jakie sa uszkodzenia, jak wyniki krwi, czy sa wymioty, goraczka, biegunka.[/QUOTE] Raczej z tego, że informacje przekazuje wet Pani Beacie - Prezes Fundacji Zmieńmy Los - a Pani Beata dziewczynom - Klaudii albo Oli - Avilii. A dziewczyny nie są cały czas na necie, Avilia to w ogóle miała być niedostępna chyba od dzisiaj. Pewnie najpóźniej wieczorem Klaudus__ wejdzie i napisze, jak już skończy pracę. Bez sensu żeby do kliniki wydzwaniało po 10 osób. Jak do wieczora nie będzie nic wiadomo to spróbuję się skontaktować z Klaudią.
  18. [quote name='Lobaria']Niedawno otrzymałam mms-a - na zdjęciu czarny, usmiechnięty pychol i podpis - [B][I]Jadę pociagiem i jestem grzeczny :) [/I][/B][/QUOTE] Super :) :) :) Mam nadzieję, że cioteczka nie ma problemów w pociągu, bo dzisiaj do Wrocławia to sporo Czechów się przemieszcza.
  19. Cudak, dzięki, że je nakarmiłaś, kochana jesteś!!!!
  20. Super :) Trufelko, jeszcze trochę i pokażesz się światu :)
  21. Jeszcze więcej takich deklarowiczów i załatamy tą dziurę ;)
  22. Może mi się uda wyskrobać 5zł stałej, jeszcze zobaczę....
  23. [quote name='Syla']Nie tylko Ty __Lara.Też zaliczam się do fanek Bjuty i podziwiam za wszystko, co robi.[/QUOTE] :) A można kiedyś przyjść za kulisy? ;)
×
×
  • Create New...