Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='ewu']Trzeba koniecznie wyciągnąć szczeniaki. One są w najgorszej sytuacji...:( Tylko gdzie je dać :( Mazowszanka weźmie ciężarną, chociaż tyle...
  2. Mazowszanka byłoby cudownie. Słuchajcie, jakby się transport nie znalazł to zawiozę sunię do Bielska jutro, może być? Szukajmy transport do Mazowszanki!!!
  3. ewu kochana, Ty wyjeżdżasz. A czy będą możliwe jeszcze jakieś zdjęcia Kukiego?
  4. [quote name='Agata69']No tym bardziej trzeba umiescic w dt chociaz jednego skoro jest szansa. Nie rozumiem w takim razie po co ten watek... W sprawie sterylki tez pewnie nic sie nie dzieje. Szkoda ze nie blizej i nie na dluzej... a nie bedzie szkoda jak pojedzie ze szczeniakami do Myslowic? Zdecydujcie cos albo dajcie spokoj.[/QUOTE] Agata69, to nie tak. Robimy co możemy. Klaudia się nie sklonuje, ja też nie jestem na miejscu. Nawet transportu nie mamy. Trochę cierpliwości, naprawdę robimy co możemy.... Póki co zapraszam na wydarzenie na fb: [url]https://www.facebook.com/events/309874875771285/?context=create[/url]
  5. [quote name='AtaO']A ja się obawiam, że skoro Kuki teraz zakosztował domowo-kanapowego życia:), to hotelik i kojec będzie dla Niego kolejnym koszmarem. Najlepiej byłoby gdyby w przeciągu tych dwóch tygodni udało się znaleźć dla Niego domek, przynajmniej DT.[/QUOTE] Super by było.... dlatego prosimy o zdjęcia :) Co myślicie też o psim fryzjerze?
  6. Jestem tym przygnieciona, nie wiem co robić.....
  7. [quote name='DIF']Kiniuś! Ja dopłacę. ;) Jestem to winna Chłopakom z racji tego, że zrezygnowałam ze stałej deklaracji...:oops: Tylko bardzo Cię proszę podaj mi nr konta na pw lub maila, bo zmieniałam swoje konto i zamknęłam wszystkie stałe zlecenia nie zapisując danych. Jeszcze dzisiaj zrobię przelew. :)[/QUOTE] DIF - pięknie dziękujemy!!!
  8. [quote name='tymuś']to tak niestety Laro z Pauruńką nie wyszedłem:oops: a z Florianem pływaliśmy razem aż na środek stawku i patole mu rzucałem a on je z powrotem mi przynosił:lol: ale strasznie ten kaczok zasyfiony feee[/QUOTE] :( Ja nie wyrabiam ostatnio i nie mam czasu nawet do Paury przyjechać :(((((
  9. Mam nadzieję, że ten bazarek będzie owocny i pozwoli nam wyłożyć chociaż część z tego na weta.
  10. [quote name='bakusiowa']Trufelek ma wyróżnione na gumtree krakowskim. Prawie 500 wejść.[/QUOTE] Jejku, to bardzo dużo. Trzymam kciuki. Dziękujemy bardzo.
  11. Tak kochani, ewu wyjeżdża, a ja Was bardzo proszę o pomoc w szukaniu transportu dla Kukiego do hoteliku do michelleo4, tj. do Wrocławia. Nie zostawiajmy tego na ostatni moment, szukajmy już.
  12. [quote name='bakusiowa']Fagutkowi zrobiłam na gumtree krakowskim. Jutro wyróżnię.[/QUOTE] Dziękujemy bardzo. Jeszcze kilka moich nowych ogłoszeń: [url]www.tablica.pl[/url] [url]www.olx.pl[/url] [url]www.ojej.pl[/url] [url]www.e-zwierzak.pl[/url] [url]www.pajeczyna.pl[/url] [url]www.owi.pl[/url] [url]www.pineska.pl[/url] [url]www.rozglos.net[/url] [url]www.top-ogloszenia.net[/url] [url]www.cwirek.pl[/url] [url]www.neeon.pl[/url] [url]www.katowiczak.pl[/url] Robiłam na Warszawę - mazowieckie.
  13. [quote name='faith35']Czekamy na założycielkę wątku, zobaczymy...[/QUOTE] Nie wiem czy Klaudus__ da radę wejść. W punkcie już 20 psów, czyli właściwie to powinny zostać wywiezione już do Mysłowic (przy 19) - schroniska umieralni...Klaudia odwiedza babcię w szpitalu po wylewie i ma dwie prace, do tego w domu 15 psów. W punkcie jest sama i musi te 20 psów dzisiaj sama wyprowadzić.... nie wiem jak pomóc, naprawdę, sytuacja jest ciężka....
  14. [quote name='Agmarek']Nie jest zapisane, ale czasami ktoś mnie pyta po co mi tyle darmozjadów, bo przecież trzeba to wyżywić to ja odpowiadam że przecież pani z kieszeni nie wyjmuje, to o co chodzi?! Wiesz...przypomniałaś mi taki śmieszny incydent. Jakiś czas temu koło mojego podwórka przechodziła "pani z pieskiem" (dobrze że nie z łasiczką :eviltong:) więc moje psy dopadły do bramy i dawaj ujadać ile sił, a pani mówi [B]"Boże...jak te psy szczekają!" no to się jej spytałam co mają robić-miauczeć? :evil_lol:[/B] Widzisz...i dlatego patrzą tak na mnie. Mało że mam 3 psy, to jeszcze odszczekuje się na każde słowo.[/QUOTE] I bardzo dobrze powiedziałaś cioteczko! Dokładnie to samo chciałam napisać.... ale jak pies uratuje domowników jak jest kradzież i zacznie szczekać to wtedy mówi się jaki to pies pożytecznym zwierzęciem jest...... Właśnie dlatego mnie to irytuje, ta ludzka złośliwość i niezrozumienie, co kogo to interesuje jak to nie z jego kieszeni idzie. Jedni mają iPody, szybkie auta, komputery to drugi nie może mieć więcej zwierząt? :angryy: Trzeba wtedy powiedzieć, że jakby nie było tylu ludzi, którzy robią krzywdę psom, źle im życzą i zadają takie dziwne pytania to nie musiałabyś mieć tyle ich pod swoim dachem :angryy:
  15. Lobario, zrobię jej wieczorkiem, teraz jestem w pracy i mam sajgon, wpadam tu tylko na chwilę :/ Cieszę się, że Lakiemu udało się już tak pomóc :) A tam gdzieś odhacza się funkcję współorganizatora? :cool3:
  16. [quote name='Agmarek']Jestem i ja, ale nie wiem jak pomóc. Mieszkam za daleko, poza tym moja sucz pożarłaby to maleństwo na śniadanie :-( Co do sterylizacji, to może Fundacja Kastor? Przy Heli pomogli :-) [B]Ja mam podwórko i 3 psy, a i tak ludzie patrzą jak na debila[/B] :roll:[/QUOTE] A to jakaś reguła, że wolno mieć tylko 1 psa? To jest gdzieś w ustawie zapisane czy jak? :angryy:
  17. Jasza, ale długo Cię tu nie było!!!!!!!!
  18. [quote name='Lobaria']Nie wiem, gdzie jej szukać :(, jesli możesz, podeslij link[/QUOTE] Tutaj mapa dogo: [url]http://mapapomocy.dogomania.pl/[/url] A tu osoby z Nowego Sącza: [Nowy Sącz] [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=835"]szami[/URL] A właściwie jedna osoba.... jest jeszcze z Tarnowa: [Tarnów] [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=1775"]sarunia-niunia[/URL] (TARNÓW i w okolicy do 20 km)
×
×
  • Create New...