-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
Wiktor za TM. Przepraszam Ciebie piesku, nie tak miało być :(
__Lara replied to toyota's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zapiszę narazie. -
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='ewu']Jutro wyprawa do Wieliczki. Lobario kochana czuwaj nad akcją. Powodzenia Ikarku:) Właśnie, a gdzie Lobaria? -
Młody, jamnikowaty Fago znalazł swój dom w Finlandii :)
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Gdzieś nam Lobaria przepadła.... -
Puchaty Imbirek za TM... [*] śpij spokojnie...
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kolejny :( a taki piękny :( Tekst: To piękny pies o niespotykanym miękkim futerku. Rozdaje uśmiech na prawo i lewo, w oczkach czarnych jak węgielki widać radość na widok człowieka. Białe zęby jak perełki świadczą o młodym wieku. Garnie się do człowieka, chce mu zaufać. Jest średniej wielkości i bardzo mięciutki. Nie pozwólmy żeby zgasła w nim szybko radość życia....Obecnie jest w schronisku, gdzie źle znosi upały. Na pewno byłoby mu lepiej bliżej ludzkiej ręki, ludzkiej miłości. Ogłoszenia: www.katowiczak.pl www.pajeczyna.pl www.rozglos.net www.tlenek.pl www.gumtree.pl www.tablica.pl www.pineska.pl www.petworld.pl www.petsy.pl www.e-zwierzak.pl www.eoferty.com.pl www.top-ogloszenia.net adsy.pl www.lento.pl www.przygarnij.zwierzaka.pl -
[quote name='ewu']Kochana jesteś. Pamiętaj (jeśli będziesz jechać) żeby wziąć grubą folię na siedzenie i dopiero włożyć maluszki w transporterze albo wysokim, grubym kartonie. Kuki z parwo jechał autem... Wybacz mi te rady ale to z troski o maleństwa. Nie trzeba wariować ale takie minimum ostrożności nie zawadzi.[/QUOTE] Masz rację ewu, przecież wiozłam Kukiego :/
-
:( :( :( [B]Ogłoszenia:[/B] [url]www.ojej.pl[/url] [url]www.pajeczyna.pl[/url] [url]www.gumtree.pl[/url] [url]www.morusek.pl[/url] [url]www.petsy.pl[/url] [url]www.pineska.pl[/url] [url]www.owi.pl[/url] [url]www.tablica.pl[/url] [url]www.eoferty.com.pl[/url] [url]www.tlenek.pl[/url] [url]www.lento.pl[/url] [url]www.przygarnijzwierzaka.pl[/url] [url]www.petworld.pl[/url] [url]www.e-zwierzak.pl[/url] [url]www.top-ogloszenia.net[/url] [url]www.katowiczak.pl[/url] [url]www.kokosy.pl[/url] adsy.pl [url]www.rozglos.net[/url] Robiłam na Śląsk.
-
LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.
__Lara replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
No tak, bo lada moment trzeba będzie za czerwiec płacić :/ -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
__Lara replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewu']Kurcze tyle rozesłałam.....:(Gdzie te ciotki:wallbash::wallbash::wallbash:[/QUOTE] :( ewu, tych bid już jest za dużo :( -
[quote name='Marta67']panowanie nad potrzebami daje wiele bo człowiek nie musi latać z pieluchami a to zawsze mniej chętnych odgoni, sam wózeczek to nie jest znowu jakaś tragedia bo pies funkcjonuje normalnie prawie, że :)[/QUOTE] Dokładnie :) Bądźmy dobrej myśli.
-
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
figu to już tyle psów przewiozła :) -
Ślepa kotka-bezpieczna w DT u Ginn:) Szukamy DS!
__Lara replied to Avilia's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Ginn']Też jestem zachwycona sytuacją. Kociczka jest cudna. Pięknie mruczy, biegnie się witać. A co jest z tym kotkiem ze sparaliżowanymi tylnymi łapkami.[/QUOTE] Właśnie ciekawe co z nim.... Po prostu Cię pokochała cioteczko :) strasznie się cieszę, że dałaś jej szansę, uratowałaś jej życie :) -
Młody, jamnikowaty Fago znalazł swój dom w Finlandii :)
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Teraz najważniejsze żeby znaleźć ten transport do Opola. -
Młody, jamnikowaty Fago znalazł swój dom w Finlandii :)
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Skoro Lobaria już zna Panią Małgosię, Pani Małgosia sama nam się przedstawiła to ja nie widzę problemu - byłoby cudownie, bo z tego co czytam Fago miałby już tam ds :) -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
__Lara replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Ja nie dam rady póki co rozsyłać :( -
Zaraz zapiszę na pierwszej stronie. 506-493-005 [email][email protected][/email]