Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Zapiszę, kolejne nieszczęście... pomogę w ogłoszeniach.
  2. [quote name='ewu']Jutro wyprawa do Wieliczki. Lobario kochana czuwaj nad akcją. Powodzenia Ikarku:) Właśnie, a gdzie Lobaria?
  3. Gdzieś nam Lobaria przepadła....
  4. [quote name='asiuniab']Marcelina ma wyróżnione gumtree na mazowieckie, rozumiem, że tel. brak? Poogłaszam resztę maluchów.....[/QUOTE] Dzięki cioteczko, bo ja już nie wyrabiam....
  5. Kolejny :( a taki piękny :( Tekst: To piękny pies o niespotykanym miękkim futerku. Rozdaje uśmiech na prawo i lewo, w oczkach czarnych jak węgielki widać radość na widok człowieka. Białe zęby jak perełki świadczą o młodym wieku. Garnie się do człowieka, chce mu zaufać. Jest średniej wielkości i bardzo mięciutki. Nie pozwólmy żeby zgasła w nim szybko radość życia....Obecnie jest w schronisku, gdzie źle znosi upały. Na pewno byłoby mu lepiej bliżej ludzkiej ręki, ludzkiej miłości. Ogłoszenia: www.katowiczak.pl www.pajeczyna.pl www.rozglos.net www.tlenek.pl www.gumtree.pl www.tablica.pl www.pineska.pl www.petworld.pl www.petsy.pl www.e-zwierzak.pl www.eoferty.com.pl www.top-ogloszenia.net adsy.pl www.lento.pl www.przygarnij.zwierzaka.pl
  6. [quote name='ewu']Kochana jesteś. Pamiętaj (jeśli będziesz jechać) żeby wziąć grubą folię na siedzenie i dopiero włożyć maluszki w transporterze albo wysokim, grubym kartonie. Kuki z parwo jechał autem... Wybacz mi te rady ale to z troski o maleństwa. Nie trzeba wariować ale takie minimum ostrożności nie zawadzi.[/QUOTE] Masz rację ewu, przecież wiozłam Kukiego :/
  7. :( :( :( [B]Ogłoszenia:[/B] [url]www.ojej.pl[/url] [url]www.pajeczyna.pl[/url] [url]www.gumtree.pl[/url] [url]www.morusek.pl[/url] [url]www.petsy.pl[/url] [url]www.pineska.pl[/url] [url]www.owi.pl[/url] [url]www.tablica.pl[/url] [url]www.eoferty.com.pl[/url] [url]www.tlenek.pl[/url] [url]www.lento.pl[/url] [url]www.przygarnijzwierzaka.pl[/url] [url]www.petworld.pl[/url] [url]www.e-zwierzak.pl[/url] [url]www.top-ogloszenia.net[/url] [url]www.katowiczak.pl[/url] [url]www.kokosy.pl[/url] adsy.pl [url]www.rozglos.net[/url] Robiłam na Śląsk.
  8. No tak, bo lada moment trzeba będzie za czerwiec płacić :/
  9. [quote name='Macia']W takim razie najbardziej pasuje niedziela. Do 29 za dużo czasu jednak. Jeśli nic innego się nie wymyśli to Lara mogłabyś je przetransportować w niedziele do Katowic?[/QUOTE] Jak będzie trzeba to pojadę.
  10. [quote name='ewu']Kurcze tyle rozesłałam.....:(Gdzie te ciotki:wallbash::wallbash::wallbash:[/QUOTE] :( ewu, tych bid już jest za dużo :(
  11. [quote name='Marta67']panowanie nad potrzebami daje wiele bo człowiek nie musi latać z pieluchami a to zawsze mniej chętnych odgoni, sam wózeczek to nie jest znowu jakaś tragedia bo pies funkcjonuje normalnie prawie, że :)[/QUOTE] Dokładnie :) Bądźmy dobrej myśli.
  12. figu to już tyle psów przewiozła :)
  13. [quote name='Ginn']Też jestem zachwycona sytuacją. Kociczka jest cudna. Pięknie mruczy, biegnie się witać. A co jest z tym kotkiem ze sparaliżowanymi tylnymi łapkami.[/QUOTE] Właśnie ciekawe co z nim.... Po prostu Cię pokochała cioteczko :) strasznie się cieszę, że dałaś jej szansę, uratowałaś jej życie :)
  14. Teraz najważniejsze żeby znaleźć ten transport do Opola.
  15. Mam więc nadzieję, że się uda i Kuki będzie w domu u michelle04 :)
  16. Jakby co to pomogę je gdzieś dowieźć, np. z Pszczyny do Katowic.
  17. [quote name='ewu']Może Giselle weźmie chłopaczka do domu....Byłoby wspaniale...[/QUOTE] Giselle mówiła mi, że w domu by się dla niego miejsce znalazło, nie wiem co w związku z tym parwo, no zobaczymy... Cioteczki, trzeba transportu szukać.
  18. Widzę, że Lakuś trafił w naprawdę bardzo dobre ręce :)
  19. Skoro Lobaria już zna Panią Małgosię, Pani Małgosia sama nam się przedstawiła to ja nie widzę problemu - byłoby cudownie, bo z tego co czytam Fago miałby już tam ds :)
  20. Ja nie dam rady póki co rozsyłać :(
  21. Zaraz zapiszę na pierwszej stronie. 506-493-005 [email][email protected][/email]
  22. Mam nadzieję, że się uspokoją po zabiegach. Fajnie by było dołożyć do kastracji. Bounty, Klaudia jest w Pszczynie.
  23. [quote name='ewu'][B]Uczą dzieci braku empatii, braku odpowiedzialności,pewnej formy okrucieństwa . Sami za to kiedyś zapłacą. Starzy , chorzy , niewygodni....... [/B][/QUOTE] Na pewno kochana, niestety, zło wraca do zła....
×
×
  • Create New...