Bardzo dziękuję za ten transport!!!! Bardzo, bardzo!!! była sytuacja,. że mogłam ja jechać z Fago do Opola, ale w końcu mój królas się rozchorował, w nocy w piątek jechaliśmy do weta i narazie jeździmy co dzień na zastrzyki :(
Bardzo się cieszę, że Faguś już bezpieczny!!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: