Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Też mi się wydaje, miniaturka goldena :diabloti:
  2. Kurcze, to lotniarz z niego :)
  3. Jaki on jest rozczulający!!! I tego jego piękne błyszczące oczka! :loveu::loveu::loveu: Rzeczywiście, fajny z niego żartowniś - łobuz ;)
  4. Cinek to już tutaj ma fanklub cioteczek co mu peany piszą :D
  5. [quote name='luka1']Sama nie wiem co z tym psikiem zrobić. Nie mam żadnej kontroli nad jej obecnym życiem, a Fundacja która powstała przy hotelu w którym jest Kostka, ogłasza ją jako swojego psa. Bardzo fajnie, tylko czemu muszę za nią płacić?[/QUOTE] To ja już nic nie rozumiem?
  6. Sporo do zapłacenia :( Ja coś wpłacę może, ale 10.07 dopiero :/
  7. [quote name='Tofikowa']Monika dałaś radę z tekstem?[/QUOTE] No co z tym tekścikiem właśnie?:razz:
  8. Bardzo dziękuję za ten transport!!!! Bardzo, bardzo!!! była sytuacja,. że mogłam ja jechać z Fago do Opola, ale w końcu mój królas się rozchorował, w nocy w piątek jechaliśmy do weta i narazie jeździmy co dzień na zastrzyki :( Bardzo się cieszę, że Faguś już bezpieczny!!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  9. [quote name='Lobaria']Edytka z fb może przetrzymać sunię do weekendu, ale wyjazd do Wawy MUSI być pewny - w następnym tyg. Edytka wyjeżdża. Edyta mieszka w Bielsku-Białej :)[/QUOTE] To Lilka jest już poza kliniką??? Kurde, do kiedy mamy czas? Kiedy jedzie figu?
  10. Też mi się tak wydaje, trzeba zacząć coś wreszcie robić z tą sytuacją.
  11. Jejku, ale szybka akcja, brawo ciotki!!!! :))))))))))))
  12. Jak dobrze, że się znalazła :)))
  13. Tofikowa, dzięki! Ja też jeszcze dziś zrobię trochę (po 3 dniach wreszcie mam internet!).
  14. Hihih, ja myślę, że już na stałe ;)
  15. Masakra, taka bidulka :( :( :(
  16. To może poprosimy o zdjęcia Lakusia to się jakieś ogłoszenia porobi. No chyba, że czekamy do kastracji.
  17. [quote name='Marta67']Matko [B]Patrycja[/B] Ty to jakiegoś pecha masz chyba z tymi opłatami :< rzeczywiście trzeba porozsyłać wątek i może tu też przydałby się jakiś bazarek? To również zapytam czy ktoś ma fanty na bazarek? Czy tu też jakieś cegiełki?[/QUOTE] Marta67, byłabyś w stanie trochę porozsyłać? Ja porozsyłam od jutra trochę w pracy.
  18. Zapiszę, będę mieć na uwadze.
  19. [B]patrycja100[/B], to może wątek porozsyłamy?
×
×
  • Create New...