[quote name='Isadora7']Aukcje dla Sama zakończyły się z takim efektem...
[LIST=1]
[*][URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=2426639145[/URL] - pudełeczko okazało się hiciorem z ceny startowej 50PLN osiągnęło cenę [COLOR=#ff0000][B]110 PLN[/B][/COLOR]
[*][URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=2426639826[/URL] - osiągnieta cena [COLOR=#ff0000][B]65 PLN[/B][/COLOR]
[*][URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=2427979981[/URL] - osiągnięta cena [B][COLOR=#ff0000]70 PLN[/COLOR][/B]
[/LIST]
[B]Razem dla Sama będzie [SIZE=3][COLOR=#ff0000]245 zł[/COLOR][/SIZE][/B] [I][COLOR=#696969](aukcje były wyróżnione, ale koszty wyróżnień i prowizji biorę na siebie)[/COLOR][/I]
Poproszę numer konta. Jak tylko pieniążki wpłyną przeleję.[/QUOTE]
Isadora - piękny wynik!
Oho, Sam pokazuje swój jamniczy charakterek :razz:
[quote name='Marta67']jasne jasne tylko trzeba ustalić jakoś kto będzie gdzie słał żeby nie wyszło, że wyślemy tym samym osobom a niektórzy się nie dowiedzą nic.[/QUOTE]
Ok, ja to rozsyłam tak bardziej do tych, co są aktualnie na dogo :/