-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
Też myślę, że musicie pogadać w realu. Na pewno i jedna, i druga strona ma jakieś racje. Szkoda żeby padło za dużo słów, tymuś tyle robi dobrego dla schronu, o Mysi_ nie piszę, bo to oczywiste :) Jest jeszcze Paura do wzięcia.......
- 876 replies
-
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
__Lara replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdola']Jejuuuu, jak on sie cieszy z wolności...... Musi być cudownym psem:loveu:[/QUOTE] Dokładnie! Czyli Barry jedzie do Myngey? :) :) :) -
Ze swoim Panem ma najlepsze zdjęcie :) Zmieńcie tytuł wątku, bo straszy ;)
-
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
__Lara replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Może teraz się uda! -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Cholewcia, mmmonika pisała, że wyłoży na sterylkę: "Jeśli znajdziecie lekarza na śląsku, który w ten weekend zrobiłby jej sterylkę to mogę ją tam zawiezc i sfinansować zabieg do 400zł + ewentualnie 2-3 dni w szpitalu, żeby doszła do siebie. Mogę pomóc tylko w ten weekend - potem mam kołchoz w pracy." zaraz napiszę do niej Pw. -
Młody, jamnikowaty Fago znalazł swój dom w Finlandii :)
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Awaryjnie mogę pojechać jutro cioteczki, tylko o której? -
[quote name='asiaf1']Pani wójt nam się przysłużyła. Odnalazła jakąś rodzinę tego menela,która nie życzy sobie żeby zajmować się tymi zwierzętami i odebranie psów czy kotów będzie traktować jako kradzież. W środę ma być spotkanie z nimi, z nią z lekarzem. Ręce mi już opadły...[/QUOTE] Masakra, rzeczywiście ręce mogą opaść.......................
-
[quote name='malawaszka']no to pisz pisz bo czasu szkoda - każda chwila to stracone szanse! jak możesz to proszę na maila razem ze zdjęciami [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Ok, podeślę wieczorem.
-
Nowe zdjęcia: [IMG]http://images41.fotosik.pl/1606/61b850d568589824.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/1474/d4b16097a1e15b87.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/1624/29f614ef880a7ba8.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/1618/535fd9505d506188.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/1652/794d7b29ed848610.jpg[/IMG]
-
tymuś :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
- 876 replies
-
Ufo żyję w schronisku już 12 lat!! Szukamy DT/DS! Pomocy!
__Lara replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
[quote name='Secia']spełniłam swoje marzenia sprzed 20 lat :-) no i pociągnęłam za chłopakiem, którego ojciec mieszka tu od 5 lat[/QUOTE] Aaaaaaaaaaaaaaa..................... kurcze, ja to bym tęskniła za Polską...... -
A gdzie jest do link do wydarzenia?
-
Ufo żyję w schronisku już 12 lat!! Szukamy DT/DS! Pomocy!
__Lara replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
[quote name='Secia']Kochana toż zime mamy na całego a będzie zimniej. Przyjechałam do Au w zeszłym roku 25 sierpnia, czyli na ostatnie dni kalendarzowej zimy, zupełnie nie przygotowana ubraniowo. Zmarzło mi d...., aż zęby latały a ciuchy płynęły, płynęły i dopłynęły na wiosnę :-) zagapiliśmy się trochę z wysyłką. No ale w tym roku jesteśmy gotowi i dajemy odpór zimie :-) Cóż to dla nas :-)[/QUOTE] Hihih. A to rodzinka tam mieszka cioteczko, że opuściłaś Polskę? (Ufo sorki za offa) -
1,5 roczny malamut Maniek - w swoim wspaniałym domku!!
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Porobię, postaram się.... -
[quote name='Sabina02']Ja moge oferowac 50 zl miesiecznie, ale to zamiast deklaracji na Paure... :oops:[/QUOTE] :( Trochę byłoby szkoda, na Paurę też zbieramy.....ale jeśli Lola pilnie potrzebuje.... sami zadecydujcie....
- 876 replies