Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='Syla']Nie dostałam konta.Faktycznie, swoje dzieci szuka....Podładałam suce, maskotki z Mc Donalda.To wtedy był Król Lew modny i ona , czyli Mucha, nawet na spacer, z taką maskotką wychodziła.Jednak interesowały ją tylko maskotki przypominające szczeniaki....[/QUOTE] Smutne :( Ja dalej nie mogę przeboleć co jej zrobili :(
  2. [quote name='paulinken']Zrobiłam cafeanimal, moruska, gumtree i wyróżniłam tablicę.[/QUOTE] Pięknie dziekujemy!!!
  3. [quote name='AtaO']_Lara - dzięki:), bo u nas jutro mimo soboty z wolnym czasem krucho[/QUOTE] Ty cioteczko też często jeździsz, trzeba Cię odciązyć ;)
  4. [quote name='AtaO']Zadzwonię dzisiaj do p. Joli i zapytam czy Kuki może u Niej zostać do 2.07, bo mowa była o sobocie 30.06.... Nie wiem dokładnie kiedy Pani wyjeżdża na urlop....[/QUOTE] Ok, to spytaj proszę kochana.
  5. Ale śliczny, jak się go obetnie to będzie cacko!
  6. [quote name='Mazowszanka'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-%21-Tymczasowe-konto/page164"]Proszę bardzo: www.dogomania.pl/forum/thread...-konto/page164[/URL][/QUOTE] Mazowszanka to może zgłoś ją, a ja dopilnuje reszty? Bo inaczej musimy oddać te 50%.
  7. [quote name='Lobaria']Dzięki, dobra kobieto, transport Fagusia z Katowic ok. 18 -tej, wyslę Tobie na pw tel dziewczyny, ktora będzie wiozła Fagunia do Opola.[/QUOTE] Ok, zadzwonię i dogadam się. No i z Klaudią na odbiór Fago.
  8. [quote name='Anula']Jeżeli do 2 lipca nie znajdzie się domek dla Kukiego to trzeba jeszcze dogadać się z michelle,czy odbierze Kukiego z Wrocławia,czy trzeba szukać transportu jeszcze do Dzierżoniowa albo przechować Kukiego we Wrocławiu.Musi być wszystko dograne i zapięte na ostatni guzik.[/QUOTE] Spokojnie, jestem w kontakcie z giselle, michelle04 odbierze Kukiego z Wrocławia.
  9. [quote name='Lobaria']Mam zachowany nr do Pani Moniki, zadzwonię.[/QUOTE] Byłoby fajnie, czekamy.
  10. mmmonika jeszcze dziś przeleje pieniążki :) Bardzo dziękujemy!!!! Mazowszanka, podasz linka do wątku ze sterylkami?
  11. Bjuta, jesteś niesamowita! Świetnie to napisałaś. Czyli wychodzi, że najlepiej dla Loli byłoby zostać w schronie....
  12. [quote name='Cudak']Tak - tylko transport potrzebny bardzo pilnie i szybko. 330 km w jedną stronę, a my na minusie! :([/QUOTE] Porozsyłam jak dam radę wątek, może ktoś pomoże.
  13. malagos, dokładnie, ciekawe ile teraz będzie trwało to ich uchwalanie....
  14. To brzmi wręcz świetnie!!!
  15. Przestawiał papcie, to Ci aparat :D :D :D
  16. Tak, zaczynamy od nowa. Trzeba zsumować ile tego jest. Gisic, czy możesz napisać ile mniej więcej zjada Agra miesięcznie poza 2 workami suchej karmy? Trzeba też troszkę na weta mieć.
  17. Ja też, bo teraz to nawet szczeniaki nie mają "wzięcia".....
  18. [quote name='anica']O Matuniu!... jak tu powstrzymać łzy?.... czy ludzie? .... całkiem już serca nie mają? :-([/QUOTE] Nie mają :( I ten piękny jamnior do oddania, ludzie poszaleli!!!!
  19. Masakra.... wydaje mi się, że to są też skutki tego, że nie ma szczeniorów, ona ich szuka.....
×
×
  • Create New...