Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Ok, idę rozsyłać zaproszenia na wątek. No i kapa - mam młyn w pracy...
  2. To super, że to nie guz!!! Agra taka radosna na zdjęciach :) Tak, trzeba robić ogłoszenia, może ktoś pomoże?
  3. Oj nie zapomnieli, ale dużo wątków i nieszczęść:( Poodnawiam mu ogłoszenia na dniach :)
  4. [quote name='LILUtosi']Uzbierałam z bazarku http://www.dogomania.pl/forum/thread...-06-Do-godz-21 35 zł. Proszę odjąć z zadłużenia. Dziękujemy bardzo!!!! Hotel na medal, sam zbiera na zadłużenie innych :Rose:
  5. [quote name='beta ata']Z tego, co wiem, to lobaria zglosila sie na ochotnika :-) mozna jej telefon podawać chyba...[/QUOTE] Tak, Lobaria mi też mówiła, że można śmiało jej podawać ;)
  6. Takie fajne, uśmiechnięte psicho i nie ma domku :(
  7. [quote name='agata51']Dobrze jest widzieć na dogo psa na plusie! Kamień z serca![/QUOTE] Dokładnie, to nieczęsty widok.
  8. No własnie, z takimi dołami to może być ciężko, ludzie dbają i pielęgnują swoje ogródki....
  9. To co teraz robić, cholewcia, szukać deklaracji na hotel chyba trzeba, kto weźmie do domu gryzącego psa :( :( :(
  10. [quote name='renatka_s']Jestem na zaproszenie, dopiero dzisiaj bo coś wczoraj forum mi nie działało, przykro mi ale z pieniędzmi krucho, stałej deklaracji nie mogę dać, jak się uporam ze stałymi wydatkami i coś zostanie to może jednorazowo podeślę niewielką sumkę, ale na 100 % nie obiecuję :sad:[/QUOTE] Bo wczoraj to chyba nikomu dogo nie chodziło :/
  11. Dzięki za podniesienie :) Dzisiaj będą ;)
  12. Otwiera się coraz bardziej. Pewnie nie zaznał wiele dobra od człowieka :(
  13. [quote name='ewexoxo']czy jest coś już ustalone odnośnie odbioru Kukiego we Wrocławiu?[/QUOTE] No właśnie jest problem, bo michelle04 nie może w poniedziałek odebrać we Wrocławiu Kukiego, dopiero we wtorek... słuchajcie [B]musimy znaleźć kogoś kto zawiezie Kukiego z Wrocławia do Dzierżoniowa!!! [/B]To jakieś 60 km.... Kuki będzie w domu u michelle04 :) [B] Pomóżcie znaleźć transport! [/B]
  14. [quote name='agusiazet']To kto zamówi pieskowi nowe ogłoszenia?[/QUOTE] Ja mogę ZA DARMO trochę porobić ;)
  15. zuziuM, a dałoby się jej porobić zdjęcia na trawce, do ogłoszeń?
  16. [quote name='paula_t']Czyli póki co Kuki będzie w kojcu jednak a nie w domku? :([/QUOTE] Pogadam o tym z giselle4, mówiła mi, że dałoby się dać kukiego do domu, nie wiem jak teraz w związku z parwo....
  17. śliczny jest :) [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/540845_410709338971732_721818272_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/553123_410709975638335_713814566_n.jpg[/IMG] śpioszek :) [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/552495_410711692304830_1939621491_n.jpg[/IMG]
  18. Też mi się tak wydaje. No i tam nie grozi mu wywózka do Mysłowic....
×
×
  • Create New...