Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. :angryy: ręce opadają :angryy: dziewczyny, wpisałyście tych Państwa na czarną listę? jak dla mnie trzeba... żeby znowu sobie nie wzięli jakiegoś szczeniaczka :angryy:
  2. [quote name='bico']jak dla nich Ariel jest za stary, to faktycznie lepiej, że go w ogóle nie dostali:angryy: [B]Ja ogromne nadzieje pokładam w tej imprezie adopcyjnej w Bytomiu - trzeba tam Arielka mocno zareklamować dobrym duszom!:cool3:[/B][/quote] Dokładnie!!! przed Arielkiem stoi duża szansa ;)
  3. [quote name='Gisic87']Tak wiem ja zawsze mówię że już żadnego tymczasu nie będzie no ale każdy widzi co z tego wychodzi tyle że teraz zamiast jednego są dwa:roll:. Tinka dzisiaj została zaszczepiona( musieliśmy odczekać 2-3 dni od ściągnięcia szwów). Zakupiliśmy również szelki by tak się bidula nie dusiła na spacerach bo ciągnie na smyczy i co już po szelkach:roll:. Szeleczki kupiliśmy obok lecznicy i już z założonymi poszliśmy na szczepienie. Lekarz zaszczepił i wypisywał książeczkę i dosłownie na niecała minutę spuściłam wzrok z Tinki a ta szelki przegryzła. Miała je na sobie niecałe 5 minut i kilkanaście sekund jej wystarczyło na ich przegryzienie:shake:. Poza tym u weta była bardzo grzeczna. W domku ciagle bawi się z Semi chociaż o mnie czasami potrafią być zazdrosne i dochodzi do niewielkich sprzeczek ale to głównie zadziornica Semi zaczyna.[/quote] Zazdrośnice :p o swoją Panią :cool1:
  4. Ehhh... zastanówcie się nad wpisaniem na czarną listę... :angryy:
  5. Elzuniu, musimy znaleźć te brakujące pieniążki!!! pomóżcie ciotki!!!
  6. Może pieseczek domku się doczeka :loveu:
  7. Oooo, jest już domek? :crazyeye: tak szybko? :crazyeye: to ja poproszę ihabe o wejście na inne wątki :evil_lol: jej skuteczność jest zawrotna :lol:
  8. TO Robin/ Robinka nie złapany/a jeszcze? to czekamy... :roll:
  9. [quote name='maciaszek']Z przyjemnością donoszę to, co doniosła mi amikat, a mianowicie, iż ruda suczynka, która jako jedyna wróciła w niedzielę do schroniska, dziś została zaadoptowana przez bardzo fajnych ludzi :).[/quote] o :loveu: czyli też się doczekała :loveu:
  10. [quote name='Maszaberla']Dziekuje ze jestes:loveu: Bardzo Cie prosze o allegro - za wyroznienie oczywiscie zaplace Cafeanimala zrobilam (juz w 1 poscie na liscie ogloszen)[/quote] Maszaberlo, allegro oczywiście będzie, ale w przeciągu 2-3 dni ;) mam teraz gorszy okres na uczelni i muszę się trochę z dogo rozbraniać ;) ale będzie :) zapisuję zaras w kajecie lub na kartce ;)
  11. Super :loveu: to jeszcze Rudą musi się jakiś domek zainteresować ;)
  12. Piesku :loveu: jeszcze trochę i opuścisz tą smutną budę :loveu:
  13. Piesku, jesteś już pod dobrą opieką! Bądź już spokojny, już nikt Cię nie skrzywdzi! :angryy:
  14. Strasznie mało wieści o psiaku, a widzę, że dziewczyny już się deklarują, rzeczywiście przydałby się ktoś na miejscu żeby wybadał wszystko, zabrał psiaka do weta.
  15. Dziewczyny, mam dobre wieści :) rozmawiałam dziś z domkiem, który jest zainteresowany Verterem :D Pani wydaje się bardzo fajna, kochają zwierzęta, jej rodzice i dzieci też. Jest tylko jeden problem do rozwiązania. Pani ma dwoje dzieci, w tym jedno bardzo malutkie, bo 4 - miesięczne. Chciałaby wiedzieć jaki Verter ma stosunek do dzieci... wiem, że w warunkach schroniska bardzo trudno to sprawdzić, ale może poprosić kogoś z dzieckiem, żeby podjechał do schronu i sprawdzić reakcję Vertera? bo nic innego mi nie przychodzi do głowy :roll: pomóżcie ciotki. Coś czuję, że to byłby bardzo fajny domek.
  16. Kaja, serdeczne dzięki :loveu: cioteczko, wielkie wielkie dzięki :loveu: No ja myślę, że w kwestii Cyklusia sprawa o tyle jest fajna, że to jest pies bezproblemowy :lol: ale ja uważam tak jak Kenny, trzeba się wstrzymać do wizyty w domku w Katowicach. Reyes, Ambra, cosik wiadomo?
  17. [quote name='karlaaa']Lucky jest teraz w pewnym bezpiecznym miejscu. Dziś spędzi tam noc. Pan który go przyjął powiedział że jest wystraszony :( Jutro Lucky zostaje wywieziony dalekoooooo od tego miejsca. Jesteśmy na dobrej drodze w znalezieniu mu dobrego domu i tymczasu. Teraz wszystko trzeba sprawdzić i ustalić co robimy. Z dobrych wiadomości, firma E-karma funduje Luckyemu do końca roku karmę!! :multi:[/quote] Suuuuuuper :D :loveu: jak dobrze:D jejku, a jakim sposobem zdobył taki super bonus na karmę? przydałaby się innym psiakom na dogo :cool3:
  18. Zaglądam, bo mnie ciotka Maszaberla zaprosiła, dzięki :loveu: Kochane, ale plan! normalnie jestem pod wrażeniem :crazyeye: Narazie mamy czas ;) i to jest najważniejsze. Ja polecam się z allegro, sugeruję jakieś wyróżnione :) A Olę trzeba poprosić o cafeanimala ;)
  19. [quote name='iwona213']nie wiem czy to dobry pomysł, Marzena kazała zabrać psa, więc będzie jej wszystko jedno komu psa wyda. Więc bez zadnego sprawdzania domku, bez zadnej umowy adopcyjnej psiak pójdzie w swiat...[/quote] Będzie jej wszystko jedno? :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  20. Ojej, co za maleństwo, i siedzi z większymi od siebie :crazyeye::-( I takie ząbki ma, jak jeden wilkołaczek, który był w katowickim schronisku.
  21. [quote name='mgie']Ogłosiłam ją na cafeanimal.pl[/quote] No to super :lol:
×
×
  • Create New...