-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
Ciągle gryziony Ariel prosi o dom!!!!! JUŻ W DOMKU
__Lara replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
[quote name='bico']jak dla nich Ariel jest za stary, to faktycznie lepiej, że go w ogóle nie dostali:angryy: [B]Ja ogromne nadzieje pokładam w tej imprezie adopcyjnej w Bytomiu - trzeba tam Arielka mocno zareklamować dobrym duszom!:cool3:[/B][/quote] Dokładnie!!! przed Arielkiem stoi duża szansa ;) -
Już w domku Zwrot z adopcji czyli Tinka niepohamowany wulkan energii
__Lara replied to Gisic87's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gisic87']Tak wiem ja zawsze mówię że już żadnego tymczasu nie będzie no ale każdy widzi co z tego wychodzi tyle że teraz zamiast jednego są dwa:roll:. Tinka dzisiaj została zaszczepiona( musieliśmy odczekać 2-3 dni od ściągnięcia szwów). Zakupiliśmy również szelki by tak się bidula nie dusiła na spacerach bo ciągnie na smyczy i co już po szelkach:roll:. Szeleczki kupiliśmy obok lecznicy i już z założonymi poszliśmy na szczepienie. Lekarz zaszczepił i wypisywał książeczkę i dosłownie na niecała minutę spuściłam wzrok z Tinki a ta szelki przegryzła. Miała je na sobie niecałe 5 minut i kilkanaście sekund jej wystarczyło na ich przegryzienie:shake:. Poza tym u weta była bardzo grzeczna. W domku ciagle bawi się z Semi chociaż o mnie czasami potrafią być zazdrosne i dochodzi do niewielkich sprzeczek ale to głównie zadziornica Semi zaczyna.[/quote] Zazdrośnice :p o swoją Panią :cool1: -
Ehhh... zastanówcie się nad wpisaniem na czarną listę... :angryy:
-
Piękna metamorfoza Elzy - Elza ma wspaniały dom
__Lara replied to Negri_2008's topic in Już w nowym domu
Elzuniu, musimy znaleźć te brakujące pieniążki!!! pomóżcie ciotki!!! -
Akord piękny rasowy ONek zostawiony przy drodze, MA NOWY DOM!!
__Lara replied to paros's topic in Już w nowym domu
Może pieseczek domku się doczeka :loveu: -
Dorosle malenstewko w schronie - juz w domku - Jastrzebie
__Lara replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Oooo, jest już domek? :crazyeye: tak szybko? :crazyeye: to ja poproszę ihabe o wejście na inne wątki :evil_lol: jej skuteczność jest zawrotna :lol: -
MILI z lasu odnalazła swoją rodzinę! Ma dom z Foksikiem!POWODZENIA!
__Lara replied to zuzlikowa's topic in Już w nowym domu
TO Robin/ Robinka nie złapany/a jeszcze? to czekamy... :roll: -
[quote name='maciaszek']Z przyjemnością donoszę to, co doniosła mi amikat, a mianowicie, iż ruda suczynka, która jako jedyna wróciła w niedzielę do schroniska, dziś została zaadoptowana przez bardzo fajnych ludzi :).[/quote] o :loveu: czyli też się doczekała :loveu:
-
Znaleziony na ulicy - teraz Ogi ma juz SWÓJ DOM w Pile !!!
__Lara replied to Maszaberla's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maszaberla']Dziekuje ze jestes:loveu: Bardzo Cie prosze o allegro - za wyroznienie oczywiscie zaplace Cafeanimala zrobilam (juz w 1 poscie na liscie ogloszen)[/quote] Maszaberlo, allegro oczywiście będzie, ale w przeciągu 2-3 dni ;) mam teraz gorszy okres na uczelni i muszę się trochę z dogo rozbraniać ;) ale będzie :) zapisuję zaras w kajecie lub na kartce ;) -
Super :loveu: to jeszcze Rudą musi się jakiś domek zainteresować ;)
-
Piesku, jesteś już pod dobrą opieką! Bądź już spokojny, już nikt Cię nie skrzywdzi! :angryy:
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
__Lara replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, mam dobre wieści :) rozmawiałam dziś z domkiem, który jest zainteresowany Verterem :D Pani wydaje się bardzo fajna, kochają zwierzęta, jej rodzice i dzieci też. Jest tylko jeden problem do rozwiązania. Pani ma dwoje dzieci, w tym jedno bardzo malutkie, bo 4 - miesięczne. Chciałaby wiedzieć jaki Verter ma stosunek do dzieci... wiem, że w warunkach schroniska bardzo trudno to sprawdzić, ale może poprosić kogoś z dzieckiem, żeby podjechał do schronu i sprawdzić reakcję Vertera? bo nic innego mi nie przychodzi do głowy :roll: pomóżcie ciotki. Coś czuję, że to byłby bardzo fajny domek. -
Piesek kudłaczek bez oczka w schronie -MA JUŻ DOM !!!!!!! :D
__Lara replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Kaja, serdeczne dzięki :loveu: cioteczko, wielkie wielkie dzięki :loveu: No ja myślę, że w kwestii Cyklusia sprawa o tyle jest fajna, że to jest pies bezproblemowy :lol: ale ja uważam tak jak Kenny, trzeba się wstrzymać do wizyty w domku w Katowicach. Reyes, Ambra, cosik wiadomo? -
[quote name='karlaaa']Lucky jest teraz w pewnym bezpiecznym miejscu. Dziś spędzi tam noc. Pan który go przyjął powiedział że jest wystraszony :( Jutro Lucky zostaje wywieziony dalekoooooo od tego miejsca. Jesteśmy na dobrej drodze w znalezieniu mu dobrego domu i tymczasu. Teraz wszystko trzeba sprawdzić i ustalić co robimy. Z dobrych wiadomości, firma E-karma funduje Luckyemu do końca roku karmę!! :multi:[/quote] Suuuuuuper :D :loveu: jak dobrze:D jejku, a jakim sposobem zdobył taki super bonus na karmę? przydałaby się innym psiakom na dogo :cool3:
-
Znaleziony na ulicy - teraz Ogi ma juz SWÓJ DOM w Pile !!!
__Lara replied to Maszaberla's topic in Już w nowym domu
Zaglądam, bo mnie ciotka Maszaberla zaprosiła, dzięki :loveu: Kochane, ale plan! normalnie jestem pod wrażeniem :crazyeye: Narazie mamy czas ;) i to jest najważniejsze. Ja polecam się z allegro, sugeruję jakieś wyróżnione :) A Olę trzeba poprosić o cafeanimala ;) -
Pilne: Cudem uratowany jamnik trafi do schronu . ma dom!
__Lara replied to amalena's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwona213']nie wiem czy to dobry pomysł, Marzena kazała zabrać psa, więc będzie jej wszystko jedno komu psa wyda. Więc bez zadnego sprawdzania domku, bez zadnej umowy adopcyjnej psiak pójdzie w swiat...[/quote] Będzie jej wszystko jedno? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: -
Dorosle malenstewko w schronie - juz w domku - Jastrzebie
__Lara replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Ojej, co za maleństwo, i siedzi z większymi od siebie :crazyeye::-( I takie ząbki ma, jak jeden wilkołaczek, który był w katowickim schronisku. -
[quote name='mgie']Ogłosiłam ją na cafeanimal.pl[/quote] No to super :lol: