[quote name='sleepingbyday']marlenka, sprzedaj gamecie po taniości, za jakies 300 z ł, będzie na pilne potrzeby :diabloti:
gameta, larze podziękuj za słuszną uwagę o cenach żółwi :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
Ja oczywiście tylko tak, mimochodem rzuciłam, bo mnie powaliła ta cena :crazyeye: gameta musi dostać żółwia za free :diabloti: