-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
No to pozbieramy kasę ;)
-
[quote name='Kisiaraf']Olala to bardzo różnie ale z moich "statystyk" wynia, że koło 8 psiaków znalazło domki i to właśnie dzięki Ofercie.[/quote] Dziś do mnie dzwonił Pan jeden z ogłoszenia, ale to była krótka rozmowa, nie powiedział mi nawet jakim psem jest zainteresowany, wypytywał się tylko o schronisko.
-
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
__Lara replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']W masie nicków, jakimi mnie zasypała Maciaszek musiałaś mi umknąć Laro. Cudowałam z PW nocką, oko się przymykało. Przepraszam. Porozsyłałam PW do dużej ilości osób za wyjątkiem, o ile pamiętam, Anettty (miała zapchaną skrzynkę).[/quote] Majqo, ok, nic się strasznego przecież nie stało ;) Gisic, ja mogę zrobić bazarek, ale dopiero za tydzień, we wtorek wyjeżdżam do niedzieli. -
Jamniczka uratowana z koszmarnych warunków!!-MA DOM
__Lara replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='basia0607']Ja bym ją nazwała Jagódka. Koszmar ! tego nieszczęscia jest coraz więcej. Ratujemy, szukamy winnego i co z tego ? Praca bez końca .:placz:[/quote] Bardzo ładne imię, jestem za :) Masz rację Basiu, prasa bez końca, taka syzyfowa... -
:loveu::loveu::loveu: już zapisuję :D No proszę jak agata51 rozruszała wątek :loveu::multi: marysia55 jest, nasz boss Dogorry, to rzeczywiście musi być tylko dobrze :loveu: Ciotki, już mamy zadeklarowane 195zł :D :D :D
-
Jamniczka uratowana z koszmarnych warunków!!-MA DOM
__Lara replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Też jestem. -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
__Lara replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Leyla']Ooooo..Proszę :crazyeye: Czyli racją jest fakt,że to ludzie są jednak:stupid: bo i york może być psem:crazyeye:[/quote] Pewnie, że tak Leyla, to wszystko zależy od ludzi... a ludziom się podoba wielu takie żywe Furbie... tutaj kokardka, tu kucyk, prawie jak małe dziecko, do tego misiowate, malutkie, no suuuuuper... a najlepiej wygląda na rękach faceta :diabloti: -
Brańsk-Shiva suczka mix SP. MA JUŻ SWÓJ DOMEK!!
__Lara replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='jamor']za zgodą p. Renaty podaje namiary do niej w sprawie sponsorowania sziwy [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote] Ciotki, napiszecie do P. Renaty? -
Właśnie, dobrze, że w ogóle tu jesteście :loveu: dziękuję Agato za ściągnięcie tu ciotek, dziękuję Wam wszystkim za obecność :loveu:
-
[quote name='agata51']Tak, baaardzo opornie. irysku, deklaruję tylo co ty! :lol:[/quote] Dziękuję :loveu: a ile deklaruje irysek? :P
-
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
__Lara replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Jestem i ja. Jestem ciekawa czemu mnie tu wcześniej nie ściągnięto :roll: dopiero przypadkiem od Ola la tu dotarłam, dzięki. Mam jedną uwagę: poza tym, że uważam, że trzeba pomóc Ani i jej psom (to oczywiste) to uważam, że jeżeli ktoś nie jest w stanie pomóc psu/ kotu, etc. to nie powinien się za to brać. Ja też nie mogę mieć psa w domu, kota, żadnego zwierzaka, mój ojciec nie akceptuje i nawet gdy spotkam jakiegoś bezdomnego to dzwonię do schroniska, bo wiem, że inaczej mu nie pomogę. Uważam, że trzeba umieć pomagać, ale z głową. Jak nie wziąć psa to choćby ogłoszenia mu robić, to też jest bardzo potrzebne. Wiem, że serce pęka na widok tych bidoków w schronisku, ale całego świata nie uratujemy, taka jest prawda... nie wiem, nauczył mnie tego tata, że jak się za coś biorę to z pełną odpowiedzialnością i konsekwencjami. Dziewczyny, trzeba zabrać się za rozsyłanie Pw z prośbą o pomoc, bo inaczej tego nie widzę. Najpierw trzeba spłacić zaległości za psy, a potem pomóc Ani, albo jedno i drugie naraz. Trzeba pościągać tu więcej ludzi - jak widzicie ja tu dotarłam całkiem przypadkiem, a w końcu jestem blisko Ani, tak jak maciaszek, JOMA, Ola la, Gisic, itd. -
[quote name='Jasza']Pływająca Franka! Bomba!:lol:[/quote] :loveu::loveu::loveu:
-
marlenko, a może spytać Państwa czy nie dołożyli by się do spłacenia długu po Zuzi? Co jak co, ale podjęli się opieki nad nią, więc uważam, że powinni też partycypować w kosztach, w końcu to ich pies. Nie możemy wszystkiego fundować, bo za niedługo to wszyscy z torbami pójdziemy.
-
Piesek kudłaczek bez oczka w schronie -MA JUŻ DOM !!!!!!! :D
__Lara replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania14p']Takie kieszonkowe, to mogą być dwa, a wszyscy będą pytali jaka to rasa, bo takie podobne :evil_lol:![/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Agato51, bardzo proszę, zapisz ją też tam ;) I dzięki za rozsyłanie zaproszeń! ;) mam nadzieję, że to poskutkuje.
-
Gufiaczek nasz kochany - odszedł za TM :(
__Lara replied to fizia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:multi::multi::multi: hop -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
__Lara replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']Szybko nauczył się radzić sobie w życiu! [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_28_100.gif[/IMG] Lara, widzę, że nie odpuszczasz biednym yorkom! :evil_lol:[/quote] :evil_lol: bo dla mnie to takie maskotki.... ludzie, którzy biorą yorki często są tacy puści, traktują zwierzę jak zabawkę... -
Piękna metamorfoza Elzy - Elza ma wspaniały dom
__Lara replied to Negri_2008's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiosna']Aha - komu z Was mogę przesłać na maila zdjęcia ? Bo nie mam kiedy ich obrabiać na serwer wstawiać, a zrobiłam już kilka dni temu..[/quote] Można mi: [email][email protected][/email] ;) świetne wieści od Elzuni :loveu::loveu::loveu::multi: -
[quote name='basia0607']Kto ma w domu jamnicze staruszki to wie , że one są bardzo wyrywne szczególnie przy misce. Nie mają zębów i ran dotkliwych sobie nie zadają , straszą się tylko i ryczą jak ranne łosie. Mój Gucio-zbowidowiec własnie taki jest ! Szczeniaki są w konternerku w garażu , mają tam chłód, pojadły i chyba jest lepiej. Gucio był w wiadomościach, obwąchiwał trawkę w moim ogrodzie, wprawdzie krótko ale był.[/quote] :lol: fajnie ;) czekamy na linka ;)
-
Brańsk-Shiva suczka mix SP. MA JUŻ SWÓJ DOMEK!!
__Lara replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monica_20']Aż mi się łezka w oku zakręciła... Piękny film. Cudowny pies.[/quote] Dopiero teraz zobaczyłam ten film ( ale ze mnie kobita :evil_lol:) :crazyeye::crazyeye::crazyeye: nie zauważyłam go wcześniej, a jest cudowny! mi też łzy w oczach stanęły! :placz::placz::placz::placz: Pipi, a co z Mietkiem? wiadomo już jaki byłby koszt operacji nóżki? Jestem pod wielkim wrażeniem tego filmiku.... dziękujemy!!!!! -
Przygaszony i wystraszony w katowickim schronisku MA DOM!!!
__Lara replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek']Jadę we wtorek :).[/quote] Aha :) to ja się już nie dowiem co i jak, we wtorek po południu już mnie będzie w domu :( może wejdę na miejscu choć trochę u kuzyna na kompa :cool3: -
z łóżka na beton! jamnicza rodzina. córka ma dom, mamusia w dt
__Lara replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
Jestem i ja, zaznaczam.... -
[quote name='megii1']Łapka ciągle opuchnięta. Dziś była Pani doktor - stwierdziła, że łapka zaczyna się goić a najprawdopodobniej przyczyną opuchnięcia jest fakt że nasz przystojniak przytył od kiedy u nas jest i może dawka antybiotyku zrobiła się za mała. Dziś wpadła tylko na moment podac leki i przemyć łapki ale jutro bedzie na dłużej także napiszę coś więcej:)[/quote] Oj, to żeby to był ten powód.
-
[quote name='marlenka']Zuzia dziś pojechała do nowego domu!!!!!:multi::multi::multi::multi: Ludzie adoptujący ją okazali się świetni , dom super (tfu tfu żeby nie zapeszyć) Udało się suni, juz nigdy nikt ją nie uwiąze na łańcuchu . Do dyspozycji ma mieszkanie w bloku, i 3 swoich ludzi. Jak dojechałam do domu zadzwoniłam do nowej Pani Zuzi to chyba Zuza wybrała sobie Panią . W trakcie wizyty Pani Zuzi była nia zachwycona , a jej 6 letnia córka upodobała sobie mojego Baraka, a Baraczek dał plamę bo zrobił koopę w nowym domu Zuzi co zniechęciło dziecko do niego i stwierdziła "mamo masz rację wolę Zuzię niż tego srającego psa":evil_lol::evil_lol: Pan Zuzi też ja polubił -chociaż kto nie lubił Zuzi , grzecznej , spokojnej suni. Zdjęcia z nowego domku w poniedziałek , bo w domu mi net działa jak nie powiem co :angryy::angryy:[/quote] :multi::multi::multi::multi: :loveu::loveu::loveu::loveu: super, strasznie się cieszę :D :D A wypowiedź tego dziecka... rozbrajająca :-o:evil_lol: ale takie są właśnie dzieci :loveu: Gratuluje marlenko!!! :multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu: P.s. a co z długiem sterylkowym? ile jeszcze zostało do spłacenia?