Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. JOMA mnie poprosiła żeby napisać, że nie będzie jej tutaj do jutra włącznie z powodu braku dostępu do internetu.
  2. [quote name='anovip1']Nie powiem Ci dziś dokładnie,umówmy się na jutro lub sobotę. Mam wrażenie,że jest młodszy od Mamby. Będąc w schronisku ,sprawdzę . Odpowiem natychmiast .[/quote] A ta straszna bida ma wątek? :placz::placz::placz:
  3. [quote name='MakS']tak, jak pisałam w poscie 164- deklaruję 20 zł co miesąc, ale dopiero od końca lipca- za bardzo szalałam w tym miesiącu:evil_lol:[/quote] Ok dziękuję :lol: Mamy już 150zł :D brakuje jeszcze 300zł...
  4. [quote name='gameta']Wiesz, praca w zoologicznym głównie polega na sprzątaniu :evil_lol: Na mizianie zostaje mało czasu, bo jak nie sprzątasz/karmisz/zmieniasz wodę to klienci bezczelnie przychodzą i czegoś chcą :mad:[/quote] Ja mogę chociaż popatrzeć i przy tym sprzedawać, już sama atmosfera miejsca mi się podoba :lol::lol::lol: tylko zawsze mam jeden warunek, że nie może być pająka w takim sklepie, z wężem jeszcze wytrzymam...
  5. Biedak :( tak się męczy :( nie dość, że zero mięśni to dosyć grube futro :(
  6. [quote name='maciaszek']Może, może.[/quote] Hm.... mi się wydawało, że nie może :eviltong: jak może to dobrze. Chociaż łatwe to napewno nie jest :roll:
  7. [quote name='jola_li']Tak jak pisałam 10 zł miesięcznie od mojego Ojca.[/quote] Ok, 10zł :lol:
  8. Czyli brakuje 10zł ze stałych deklaracji :loveu::loveu::loveu::multi:
  9. [quote name='wikuwiku']Jedna fotka wystarczy.[/quote] Teraz mam problem co do wyboru fotki :eviltong: bo znalazłam kilka :eviltong: a musi być taka legitymacyjna, z wszelkimi wymogami, typu odsłonięte lewe ucho, bez kolczyka, itd.?? czy dowolne, w rozmiarach legitymacyjnego? (ale zadaje dużo pytań, macie upierdliwą wolontariuszkę :eviltong:).
  10. [quote name='ana666']Nie mogły być te z pierwszego postu ale już sobie poradziłam i ogłoszenia już są na tych stronach, które podawałam.[/quote] Już wklejam do pierwszego postu :loveu:
  11. [quote name='maciaszek']No to kciuki trzymamy![/quote] maciaszku, ale przecież on nie może z powrotem chyba wrócić do schronu?
  12. [quote name='megii1']Nie ma szans - preferuje suki, których mam trzy:) do tego 7 tymczasowiczów także proponuję intensywnie szukać domku:)[/quote] Szukamy, ale 0 odzewu :( Zrobię mu ogłoszenie na akcję w Silesii u nas w weekend.
  13. [quote name='gameta']słuchajcie, jest mały problem ze mną i żółwiem... powiedziałam lekarzowi, że mam zamiar wziąść gada - był bardzo niezadowolony. Prosił, żebym wstrzymała się jeszcze z decyzją... Problem polega na pasożytach, które przenoszą gady, głównie salmonellozie, a ja mam w tej chwili obniżoną odporność... Nie krzyczcie, ale muszę się wstrzymać z tą decyzją... jak długo - na chwilę obecną nie wiem. Myślę, że nie ma sensu blokować szczęścia gadowi u kogoś innego, jeśli taki ktoś się znajdzie - tylko proszę, nie oddawajcie go "byle komu" - niech nowy dom gada zna się na żółwiach, niech Perszing ma terrarium i dobrą dietę a nie łażenie luzem po domu :shake: Jeśli coś drgnie w mojej sprwie oczywiście dam znać. Przepraszam :oops: żołw to moje marzenie - zawsze chciałam mieć swojego gada, jak pracowałam w zoologicznym uwielbiałam się nimi zajmować...[/quote] Gameta, Twoje zdrowie jest najważniejsze. Myślę, że marlenka napewno odda go w odpowiedzialne ręce :) Jeee, ja też chcę pracować w zoologicznym :lol:
  14. Pianko, z tymże kłótnia dotyczyła dobra psa właśnie, ot, taka mała dygresja :cool1:
  15. Dotarłam tu :) psiaczki pojawią się na akcji Dni Psa w Silesii City Center na ogłoszeniach, a do tego staram się o miejsce dla jednego jako kartę przetargową do adopcji pozostałej gromadki :cool3:
  16. [quote name='zuzia63']jaką wielkość? ja mam 159 cm i jestem chuda, ja się wszędzie zmieszczę:evil_lol:[/quote] :evil_lol: a to pewnie jeszcze upust od wiosny dostaniemy :evil_lol::diabloti:
  17. [quote name='zuzia63']Jestem tak zmęczona, że chętnie zapiszę się w kolejkę do [B]wiosny[/B], ciepłe noce są - mogę spać w kojcu, albo na kawałku trawnika, wszystko jedno. A Wy, Ciotki, zrobicie zrzutę na hotelik:evil_lol:[/quote] :diabloti::diabloti::diabloti: oj, ale na taką wielkość to specjalny boks potrzebny i drogi hotel :roll: :diabloti:
  18. [quote name='Ra_dunia']Scorpio - dziękuję, że zajrzałaś :loveu: W przelewie trzeba wpisać na Kornelię i nick z dogo ;) _Lara - serio będziecie czekać na 100% deklaracji? Oj to ciężko będzie to zebrać w tak krótkim czasie... [COLOR=Red][B]Brakuje 330 zł - HOTELIK CZEKA!!! Prosimy, pomóżcie nam nie zmarnować szansy Korneli...[/B][/COLOR][/quote] No ja nie wezmę na siebie tego, nie będę miała potem z czego opłacić hotel, staram się być odpowiedzialna.
  19. [quote name='Nirwana']Ten obecny brak pieniędzy jest chyba spowodowany remontem domu, o czym wspomniała Kinia.Ale bez obawy, wypytam o wszystko i sprawdzę, jak mi podpadną na pewno go nie wydam. A teraz ide świętować moje urodzinki ;) ale mi mężuś prezent sprawił :loveu:[/quote] Nirwana, wszystkiego najlepszego! :tort::BIG::new-bday: Podziękuj Mężowi :D
  20. [quote name='maciaszek']Super :) :loveu:. Hmm... Nasuwa mi się pytanie, oczywiste chyba, czy w takim razie stać będzie państwa na utrzymanie psa? Na wyżywienie go, odrobaczenie i zaszczepienie na wirusówki - to w sumie więcej niż te 50 zł... Trochę mi się to nie podoba... Czy ktoś mógłby z nimi o tym porozmawiać? Bo chyba chcemy, żeby Maks miał tam dobrze, był zadbany i zabezpieczony![/quote] Właśnie mam to samo pytanie.
  21. [quote name='megii1']Za wścieklizną i Fiprex zapłaciła Leyla z deklaracji:)[/quote] No tak, ciągle o tym zapominam :p Doszła Marinka :)
  22. [quote name='megii1']Za wścieklizną i Fiprex zapłaciła Leyla z deklaracji:)[/quote] No tak, ciągle o tym zapominam :p Doszła Marinka :)
  23. [quote name='scorpio133']lara pieniazki na Twoje konto z dopiskiem dla Kornelci ? Powiedz bo nie wiem[/quote] Tak, przepraszam, miałam wysłać nr konta i mi umknęło :oops:
  24. [quote name='Nirwana']Oki :) to zaraz dzwonie i sie umawiam.Jeśli tylko państwo sie nie rozmyślą, to Maksiu jutro bedzie w nowym domku :) P.S. czy mam nalegać u państwa na zwrot tych pieniędzy? jesli tak to na jaki adres/konto maja je wpłacic w późniejszym terminie?[/quote] Może już nie nalegaj. Tylko mam nadzieję, że ten brak pieniędzy jest podyktowany trwającym remontem, bo nie wyobrażam sobie sytuacji gdyby Maks zachorował i nie było na leczenie pieniędzy.
×
×
  • Create New...