[quote name='Wiewiórka']Wszystko dobrze, Frania z dnia na dzień podbija serce moje i mojej mamy i siostrzyczki którą Frania uwielbia:loveu: Moja mama już robi panikę i cały czas pyta się mnie czy nie zdecydujemy się wsiąść Franusie na stałe, ale warunek jest taki że jak Frania zostanie to już piesków na DT brać bym nie mogła, a one tego potrzebują, teraz przy Frani siedzi moja siostra i daje jej psie ciasteczka, (chciała jej dawać czekolade, ale już wie że nie wolno) Z całego osiedla Frania najbardziej zaprzyjaźniła się z Alanem ( chartem afgańskim sąsiadki) i Tofikiem (beaglem) Jak mi jej będzie strasznie brakować jak domek znajdzie:placz: problemów z nią nie ma żadnych a zato tyle radości.[/quote]
;) Franusia :D piękna psinko :loveu: