Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='maciaszek']A wrzucisz fotki, które Ci przesłałam? Sama jestem ciekawa jak wygląda na większym ekranie ;).[/quote] O, jasne maciaszku ;) zapomniałam :p zaraz będą. Taa dam: [IMG]http://images39.fotosik.pl/186/c74f7313a7479287med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/190/3f3f2358889748cemed.jpg[/IMG] Jak dla mnie to on jest czarny podpalany :eviltong: ale nie będę się kłócić, zdjęcia mogły wyjść ciemno.
  2. [quote name='MakS']Ona jest taka słodka, że powinna znaleźć domek bez problemów. A jak z niej dzielna dziewczyna- domku szybciutko przygarnij Molly:lol:[/quote] No tak, ale to powinien być domek, który weźmie ją nie tylko ze względu na słodki wygląd... bo Molly to pies specjalnej troski, jakby nie było.
  3. A już myślałam, że się znalazł Kudłaty... :(
  4. Ja nie wiem czy ona jakieś ogłoszenie :shake:
  5. [quote name='basia0607']Dziewczyny mam pytanie ? czym był leczony Wasz pies bo mam takiego samego z urazem 1 łapy. Jest u nas 3 miesiąc. Nie wstawał nie utrzymywał czynności fizjologicznych. Obecnie wstaje, ma czucie ale palce są nadal podkulone, jakby złamane. Rany po otarciu, identyczne jak u Waszego psa goją się. Nasz dostawał witaminy i cocarboksylazę.[/quote] To Delph musi dokładnie napisać, bo tych leków już spoooro było... do tego specjalnie szyte buciki u ciotki wiosny. Masę konsultacji.
  6. Jak górnik :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: jamy i doły, nieźle :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. [quote name='Wiewiórka']Jest sprawa, ja w poniedziałek z samego rana wyjeżdżam na 2 tygodnie:placz: Wracam dokładnie 15.09.2009r. Oczywiście Perełką zajmować będzie się moja kochana mamusia;) do mojego powrotu. A więc tak fryzjer ma do Perełki we wtorek przyjechać, ale jeszcze mam dzwonić. Jak by w czasie mojej nie obecności był domek dla Perełki to albo może ktoś po nią przyjechać do mnie, albo poproszę mamę żeby zawiozła Perełkę gdzie trzeba. W poniedziałek nie będę mogła się spotkać z tobą Laro, więc może środa? bo wtedy Perełka była by już po strzyżeniu. Ja resztę z tych pieniążków i rachunki dam Olce to ona by ci wszystko przekazała ok? To jej nr. 513819464. Te szelki co za duże na Perełkę są też dać? Ja myślę że mi się przydadzą bo obiecałam leni że jak Perełka znajdzie domek to wezmę do siebie Pusie więc na nią mogły by być dobre.[/quote] Ok, to Ola mi przekaże te rzeczy? a potem jak, mam się z Tobą kontaktować, a Ty przekażesz mamie jakby ktoś chciał Perełkę? i co z jej sterylką, Twoja mama zajmie się tym??? Dzwonili dziś Państwo ze Szczecina w sprawie Perełki. Też mają dziecko z alergią, więc bardzo duże ryzyko wieść tam Perełkę... mieli mi wysłać maila żeby podesłać zdjęcia Perełki, ale nie wysłali, chyba zrezygnowali. I chyba dobrze. Aha, Wiewiórko, te szelki raczej musisz oddać, bo są kupione z katowickich pieniędzy.
  8. [quote name='maciaszek']To był jedyny możliwy wtedy dt dla Lajli. Trzeba było ją zabrać... A teraz trzeba się sprężyć i pomóc fundacji w zbiórce kasy![/quote] Wiem, wiem maciaszku... tylko ktoś musi się tym zająć, a nie ma kto...
  9. Będzie bazarek, super cioteczko :loveu:
  10. No cóż... to nie wiem po co ten wątek skoro nie ma kto dalej pomóc psu... przecież można siąść, przeszukać choćby mapę dogo czy nie ma kogoś, kto mieszka w pobliżu i mógłby pomóc w złapaniu psiaka. :shake:
  11. Obserwujemy rozwój Dagusi :loveu: jest coraz lepiej :loveu:
  12. To jasne, że trzymamy! :lol: Kornelcio, trzymaj się dzielnie!
  13. :loveu: Królewna się z niej robi :cool3:
  14. [quote name='wikuwiku']Kuba chcesz ,żeby się wykładowcy nas bali, bo mafia czy co? Glicia pomysł z wodą i tykaniem przerobiony, to pierwsze co zrobiłem, nie wiem po kim są te szczyle. zauważylem, że jak głośniej na nie fukniesz np. fe, cicho to na chwilkę, powtarzam na chwilkę są cicho. Jak drą się idą do klatki, jak się uspakajają klatka zostaje otwarta na razie to tylko działa. nagroda za dobre zachwoanie wolność i możliwość biegania po mieszkaniu. Są jhuż tylko dwa . Wczoraj Afra ta długowłosa poszła do domku. Chata sprawdzona, a mój brat tych ludzi długo. Umowa już podpisana i dziewczyna jest u siebie pania na włościach.:multi::multi::multi:[/quote] To super :multi::multi::multi:
  15. [quote name='aneta355']stała tylko spóźniona:oops::oops:[/quote] Dzięki ;) zapiszę sobie.
  16. [quote name='basia0607']W pierszą noc myślę, że się posunie w łóżku, gorzej będzie gdy poczuje się panem na włościach !:evil_lol:. Za to kocham jamniki. Za ten szelmowski wzrok, za uparty charakter i za cudnie pachnące stopy.[/quote] :loveu::diabloti: Wzrok wymiata, minki też :diabloti:
  17. [quote name='coronaaj']:evil_lol:Pewnie bys chciala ze sfora pieskow, oj znalazloby sie domki dla nich...bez problemu..:loveu:[/quote] :diabloti: Taaak, tak pół schroniska bym wzięła ze sobą :diabloti:
  18. Kurcze nie wiem czy ma wątek :hmmmm: No tak, teraz autostrada jest już do granicy ;) Mam nadzieję, że Dagusia dziś tam nie przemaka, bo u nas na Górnym Śląsku to do południa była taka ulewa :-o
  19. Czy ten psiak ma w ogóle jakieś ogłoszenia?
  20. [quote name='bishop']Po pierwsze,to ja też mam tu konto i pomimo,że nie pisze dużo to wciąż tu zaglądam,więc wszelkie pytania prosze kierować do mnie. Jest mi bardzo przykro jak to czytam,bo czuje się obwiniana za stan chomika. Pozwole sobie przypomnieć,że chomiki trafiły do nas z pseudohodowli,gdzie żyły w TRAGICZNYCH warunkach,w znacznie gorszym stanie.Od razu obejrzała je dr Strugała,wrocławski specjalista od gryzoni. Przyjechała specjalnie na wizytę domową,żeby i tak już umęczonych zwierząt nie stresować podróżą do kliniki.Oprócz wygryzionego futerka i ogólnego osłabienia nic innego u tej chomiczki nie było stwierdzone.Ponieważ była wychudzona i znacznie mniejsza od pozostałych sióstr (które notabene tak ją pogryzły) dostawała nutridrinka na wzmocnienie. Oprócz tego oczywiście standardowy zestaw dla chomika: świeże owoce i warzywa codziennie plus stały dostęp do mieszanki ziaren Prestige i kolba. Mała,mimo że nie wygląda najlepiej,zawsze opróżniała miseczki do czysta,miała apetyt. Bedąc u nas na DT była aktywna i nie miała żadnych problemów żołądkowych ani biegunki.Zapewne wygryzione futerko ujemnie wpływa na ogólną ocenę stanu chomika,ale od początku było o tym wiadomo,nawet roboczo nazwana była "pogryzioną",ale na to niestety nie mam wpływu. A odnośnie ostatniego chomika,absolutnie nie wystawie go na allgero.Szukam mu dobrego domu,nie chce,żeby wykupił go ktoś nieodpowiedzialny lub terrarysta.[/quote] Ale domek z allegro można zawsze sprawdzić. Przecież tyle domów znajdują psiaki dzięki allegro. bishop, dobrze, że zabrałaś głos. Chomiczka musi po prostu dojść do formy.
  21. To nieźle, skąd my weźmiemy tyle kasy :crazyeye:
  22. [quote name='marysia55']to potrzymamy troche kciuczki, żeby przyniosły szczęście naszemu Diamentowemu Kamieniowi :loveu:[/quote] Będą wieczorem, bo po południu wybywam na urodziny :razz::p Edit: Dobra, to zabieram się za ogłoszenia :p [U][B]Allegro:[/B][/U] [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=728032555[/URL] [URL="http://www.ojej.pl"]www.ojej.pl[/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl"]www.pajeczyna.pl[/URL] [URL="http://www.pineska.pl"]www.pineska.pl[/URL] [URL="http://www.animalia.pl"]www.animalia.pl[/URL] [URL="http://www.gumtree.pl"]www.gumtree.pl[/URL] [URL="http://www.petworld.pl"]www.petworld.pl[/URL] [URL="http://www.vetmozga.com"]www.vetmozga.com[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl"]www.adopcjapsa.pl[/URL] [URL="http://www.rozglos.net"]www.rozglos.net[/URL] [URL="http://www.najpewniej.pl"]www.najpewniej.pl[/URL] [URL="http://www.petsy.pl"]www.petsy.pl[/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl"]www.e-zwierzak.pl[/URL] [URL="http://www.morusek.pl"]www.morusek.pl[/URL] [url]www.olx.pl[/url] [url]www.sprzedasz.pl[/url] [url]www.neeon.pl[/url] [url]www.tlenek.pl[/url] [url]www.top-ogloszenia.com[/url]
  23. Ciotko coronaaj :loveu: jak zwykle wymiatasz :loveu:
  24. A może... Amper? :razz: Macie racje, pewnie dt zdecyduje ostatecznie o imieniu ;)
×
×
  • Create New...