-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
[quote name='Mysia_']mają poszukać, a Wy założyłyście je czy komuś zostawiłyście? jesli tak to komu? :cool3: [B]A teraz najnowsze wiadomości ;)[/B] [B]Kuruś jest już po zabiegu i nawet dzisiaj przyjechał do schroniska, jest w rewelacyjnie formie, radosny jak zawsze :loveu: [/B] [B]Operacja odbyła się jeszcze inaczej niż miała, ponieważ niestety ta firma produkująca "spężyny" odmówiła wyprodukowania takiego nietypowego rozmiaru :roll: Nie wiem jaką metodę zastosowano, bo dzisiaj totalnie nie miałam czasu na dowiedzenie sie szczegółów, tyle co mi nasza Pani wet powiedziała ;) Kochani - nic tylko Kurusia do hoteliku prze transportować i szukać cudownego domku, takiego na jaki zasłużył ;)[/B][/quote] Ale cudowne wiadomości!!! :loveu::loveu::loveu:
-
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
__Lara replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Do góry!!! -
No proszę, Remik znalazł Majqę, Majqa znalazła Remika :p
-
Dagusiu, ale Ci się harców zachciewa w nocy...:p
-
Podniosę bidulki :(
-
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
__Lara replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że już jest lokum dla niego! -
Niezła suma, gratulacje!
-
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
__Lara replied to red's topic in Już w nowym domu
[CENTER][SIZE=4][COLOR=Red][B]Ciotki, właśnie, pomóżcie wyadoptować Vertera to szybciej do hotelu trafi Floyd... proszę Was bardzo o ogłoszenia dla Vertera![/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=4] [/SIZE][/CENTER] [B]Tekst do ogłoszeń i namiar znajduje się na allegro:[/B] [url=http://www.allegro.pl/item718108506_piekny_pies_lubi_dzieci_szuka_wciaz_domu.html]Piękny pies, lubi dzieci, szuka wciąż domu!!! (718108506) - Aukcje internetowe Allegro[/url] [COLOR=Red][B] Zajrzyjcie na jego wątek!!![/B][/COLOR] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/verter-wyciagniety-ze-schronu-przebywa-w-hoteliku-wspanialy-pies-szuka-domu-136842/[/url] [B] To szansa dla Floyda!!![/B] -
[quote name='Reyes']Kochani - wszyscy jesteście moimi przyjaciółmi i rozumiem każdą ze stron więc ograniczę się do jednego słowa. Że Perła pojedzie - zostało powiedziane we [B]wtorek[/B]. Zadeklarowałam się że ją przewiozę, wiec zrezygnowałam z 'pracy dorywczej' na którą szansa mi się chwile potem trafiła.[B] Na 20 godzin przed wyjazdem[/B] nagle zmiana decyzji. Z całym szacunkiem którego min. mi nie okazano. Ps. [B]Lara[/B], czekam na ustalenie drugiego terminu przewozu psicy :-)[/quote] [B] Reyes,[/B] tak szczerze to mi jest już głupio Cię prosić... bo wyszło okropnie tak samo wobec Ciebie...jak i Pastwa... to wspaniali ludzie, ale [B]poczekają[/B]....Przepraszam, że tak wyszło. [B]malagos,[/B] dziękuję Ci kochana za ten kontakt. Narazie się z nim wstrzymam, bo ciotka [B]bebcik [/B]zadeklarowała się na wizytę w sobotę/ niedzielę, to niedaleko jej. [B]Wiewiórko,[/B] ustalcie tą sterylkę jak najszybciej się da, Państwo specjalnie urlop wzięli. [B]Dobrze by bylo też wiedzieć/ dopytać się czy Perełka będzie musiała aż 2 tygodnie odczekać po sterylce zanim będzie można gdzieś ją przewieźć, czy wystarczy krótszy okres.[/B] Tak, później wkleję to zdjęcie.
-
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
__Lara replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek'][B]Kenny[/B], bardzo Ci dziękuję. Nie powinnaś się tym teraz zajmować... I przepraszam za te nerwy, ale przerasta mnie to powoli. Najbardziej ta niemoc :([/quote] Mnie też maciaszku, z Perełką, jestem dzisiaj podłamana... :-( Edit: mam wykaz lecznic całodobowych w Krakowie, żeby tylko jeszcze mieć ten adres... -
[quote name='maciaszek']Jeszcze trzeba by ustalić sterylkę suni na Brynowie. Czy mama Wiewiórki zajmie się tym ewentualnie?[/quote] Tak, zajmie. Już o tym wie. Muszę jej jeszcze przekazać kupon.
-
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
__Lara replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Może w Krakowie jest jakaś klinika - chyba musi być, która przetrzyma psa? -
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
__Lara replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356']Jeśli to jest babeszja to niestety każda godzina jest ważna :-( Może jakiś wet dojedzie do nich do domu?[/quote] Właśnie chce zdobyć adres, bo bez tego nic nie będzie. Można to zgłosić do TOZu krakowskiego? może niech pojadą z jakąś interwencją ???? Aha, wiecie co, teraz ja czegoś nie rozumiem... kenny nie zna adresu, bo nie ma w ogóle spisanej umowy... czyli pies jest kobiety, a nam nic do tego, jednym słowem. Nawet nie wiemy gdzie jest. Jeśli naślemy na nią kogoś to może jeszcze nas podać do sądu, jednym słowem... ale i tak nie naślemy, bo nie mamy adresu... -
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
__Lara replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek']Nie wiem _Laro. Kenny robiła u niej wizytę przedadopcyjną w sprawie innego psa. Babka i dom sprawiały świetne wrażenie. Niektórzy potrafią grać i ściemniać... Biedna Kenny wyrzuca sobie, że to jej wina. Niepotrzebnie. Tego nie dało się przewidzieć.[/quote] No to nic tylko zapisać ją na czarną listę. Pomóc Ci jakoś??/ kogo szukać?? jakiegoś weta z okolic??? Jaka to jest dokładnie miejscowość, dokładny adres??? -
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
__Lara replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
maciaszku, ale to była osoba godna polecenia od Kenny? skąd tak nagle okazało się, że jest tak nieodpowiedzialna??? -
Dzwoniłam do Pani, podłamała się, ale mimo wszystko czeka na wizytę. Miała już na jutro umówionego weterynarza w Ostrołęcę żeby zrobić wszystkie badania Perełce. Aha, i Państwo wzięli teraz specjalnie urlop... Zaraz napiszę do osób, które są blisko Różanu. Dałam już znać Wiewiórce i Reyes, wszystko odkręcone. [U][B]od malagos: [/B][/U] "Cholerka, nie ma samochodu, a PKS ode mnie tam nie jeździ... Zaraz zadzwonię do EVA2406, ona ma rodzinę w Różanie, moze coś wymysli :roll:"
-
Faktura: [IMG]http://images39.fotosik.pl/188/00aa08e0fe7d2822med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/188/871cb038dafb2a99med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/188/c21ed30745bca7f3med.jpg[/IMG]
-
[quote name='czarok']Dom w Raszynie jest nieaktualny dla żadnego Waszego psa....Jak Pani dostała informację, że Kornelia się nie nadaje i nie dałyście innych propozycji, to Pani znalazła sobie psa gdzie indziej....Na dokładkę Laro, nie raczyłaś nas poinformować o tym, że Kornelia nie pojedzie pod Lubsko, a wątek ma zbyt dużo stron, jak na lekturę dokładnie od początku...[/quote] Tak, tak, wszystko moja wina!!! Jestem z tym sama, mam nad wszystkim panować, nie ma prawa pomylić mi się wątek, nic! Kobieta do mnie dzwoniła, powiedziała, że jeśli facet jej tego psa nie da to nadal chce jakiegoś z naszego schronu. Nie dałyście propozycji... a nie wiesz co Pani napisałam, ale od razu fajnie oskarżać. Napisałam, że inny pies zamiast Kornelii może przyjechać, a Pani się w ogóle nie odzywała. A dałaś znać, że dzwonisz do Pani? bo ja zwykle dostaje potwierdzenia, a w tym przypadku było zero, najpierw, że ok, możesz zrobić wizytę, a potem jak podałam dane to zero kontaktu. Szczerze mówiąc, to mam już dość, nie radzę sobie z tym wszystkim sama i jeszcze są do mnie pretensje.
-
Coś cicho u Daguni dzisiaj :p Macie jakiś pomysł na te gazety???
-
Niewidoma kruszynka Kajetanek w DT..Odszedł za TM..[*]
__Lara replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='gonia66']Jejooo..ja kocyka nie moglam oddac..lezy tam gdzie zawsze....jakby Ciapunia miala tam przyjśc i spac jak codziennie:-(:-(:-( Jej koszyczek(spanko) tez zostalo...nie moglam....:placz::placz: CIAPULINKO- OD 12 DNI POZOSTAWILAŚ MOJE SERCE W BÓLU:-(:-(:-( Mój Bursztynek miał kilka kocyków z tego samego materiału, więc dostał jeden wyprany, a ten, na którym spał swoją ostatnią noc mam do dzisiaj, z jego zapachem :( -
[quote name='maciaszek']To może weź te 60 zł jak będziesz odbierała Perełkę i przelej na katowickie konto, co? [I]Edit: teraz przeczytałam Twój pis na katowickim wątku ;).[/I][/quote] :p ja mam wpłatomat, więc użyję najpierw wpłatomatu, pieniążki polecą na moje konto, a z mojego przeleję na schroniskowe :cool1: Perełka jedzie już w piątek! Wszystko umówione :multi:
-
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
__Lara replied to red's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monday']Lara, ogłoszeń psiak ma sporo - cały czas mu odnawiam. Allegro - takie sobie:oops: Teraz Lilith zrobiła mu wyróżnione, za swojego psiaka, który już znalazł dom. Floyd ma zaklepane miejsce w hotelu...tylko kasa potrzebna. Na razie jednorazowo jest 300zł zadeklarowane, a stałe deklaracje to 100 zł, z tego co pamiętam.[/quote] Czyli już jest 400zł. Do tego przydałyby się jakieś bazarki. A jaka jest suma w hotelu dla niego? -
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
__Lara replied to red's topic in Już w nowym domu
To jest 300zł. Podejmijcie decyzje ciotki, bo jak nie ten piesek to jest kolejna bida, która zamiast Czarusia może pojechać do Morii, obecnie jej domem jest piaskownica :-(