Jump to content
Dogomania

Bamboo ®

Members
  • Posts

    812
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bamboo ®

  1. [quote name='niceravik']A zatem co robić? Róbmy swoje! [/quote] [B]Ja robię swoje[/B] (dziś kolejny zmasowany atak na posłów i prezydenta przypuściłam:diabloti: oczywiście z innego adresu:diabloti: i z innym tytułem:diabloti:) [B]i mogę nawet 'nie swoje' robić[/B]:cool3: (tu przypomnę swoją wciąż aktualną 'ofertę':p): [quote name='Bamboo ®'] Jeśli ktoś chciałby wesprzeć naszą akcję, a nie ma czasu/ochoty/możliwości/cierpliwości/whatever na wysyłanie tylu maili, to ja mogę to zrobić za niego:cool3: tylko proszę o podanie swoich danych (oczywiście na PW lub maila), które muszą się znaleźć na końcu listu;) [/quote] [SIZE=4][COLOR=Blue][B] NIE ZAPOMINAJCIE O LIŚCIE DO PREZYDENTA![/B][/COLOR][/SIZE] :eviltong:
  2. [quote name='ryan26']W badaniach krwi wyszła za mała ilość płytek.[/quote] Rozumiem, że wet zrobił tylko badanie morfologiczne krwi? Koniecznie niech zrobi jeszcze bad. biochemiczne, przede wszystkim: -profil nerkowy -profil wątrobowy -profil trzustkowy Dobrze byłoby jeszcze mocz zbadać, ale krew przede wszystkim:roll:
  3. [quote name='niceravik'] [SIZE=1][COLOR=silver]Popatrz na mój podpis[/COLOR][/SIZE][/quote] [COLOR=Black] [/COLOR] [SIZE=1][COLOR=Black]Widziałam ten filmik i jeszcze jeden, podobny:-( Koszmar! I jeszcze to głaskanie piesia na pocieszenie przez "kochającego" właściciela..zupełnie jak jakiś 'pocałunek Judaszowy'...żal...[/COLOR][/SIZE] [quote][SIZE=1][COLOR=silver]z tym też tak jest, dużo zachodu, krzyku, a potem cisza, i nikogo to nie obchodzi...:shake:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#c0c0c0]Ale damy rade...[/COLOR][/SIZE][/quote][SIZE=1] [/SIZE][SIZE=1][COLOR=Silver]Ehh...ja mam załamkę małą już[/COLOR][/SIZE][SIZE=1] :roll: [/SIZE]
  4. [quote name='niceravik'][FONT=Verdana][SIZE=1]Takie motto ostatnio wpadło mi w łapki. Pasuje tu jak ulał.[/SIZE][/FONT] [I]Dla dobra ogólnego, bałwanom stwarzajmy „ciepłą atmosferę".[/I][/quote] :p:p:p [COLOR=Silver]-----------------------[/COLOR] [SIZE=1][COLOR=Silver]A jeśli chodzi o Twoją niedawną propozycję, niceravik, to chyba sama widzisz, że na chwilę obecną nie ma sensu nic wprowadzać, bo...nie bardzo jest kogo 'dzielić', nad czym bardzo ubolewam...[/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=Silver]:roll:[/COLOR][/SIZE]
  5. [quote name='shin']Dopiero teraz zauwazylem, ze przysypiam ciutke i zapomnialem wylaczyc pokazywanie sygnaturki w tym watku :mad: [/quote] Ale jak wyłączasz sygnaturkę tu, to na innych wątkach też automatycznie znika:eviltong: A przydałaby się 'reklama', bo coś zastój mamy:p A masz już jakąś odp od moda? P.S. Jak przysypiasz, to idź spać, co się będziesz katował :eviltong: [COLOR=Red][B] EDIT:[/B][/COLOR] 'Paczpan' jakie to cuda na dogo: :-o [URL]http://img27.imageshack.us/img27/3241/beztytuuawt.png[/URL] w poście nr 367 masz sygnaturkę, a w 369 już nie masz. Jakim cudem pytam? Przecież to powinno działać 'globalnie', no nie? Na całym dogo się powinna wyłączyć chyba..:hmmmm:
  6. [quote name='shin']:mad::mad::mad: ...chociaz ja chce mieszkac w jakiejs puszczy [tylko nie puszczy Pandory :evil_lol::evil_lol:][/quote] A właśnie, co z autorką tego kultowego powiedzonka?:evil_lol: Zaś bana ma:placz: :diabloti: Biedna..:-(
  7. Nuuudzi mi się.. Chyba se wyślę porcyjkę maili na dobranoc :diabloti: Ot tak, coby z wprawy nie wyjść :evil_lol:
  8. [quote name='shin'][SIZE=1]Nie no, o co ci chodzi, specjalnie zmierzylem ile czasu mi sie ta strona bedzie ladowac, zebym mogl odpowiedziec - tylko 39 sekund, to szybko przeciez, nie? [/SIZE][SIZE=1]:evil_lol:[/SIZE][/quote] [SIZE=1] a mój necik już powrócił do normy-jakieś 3 sek się stronka ładuje[/SIZE]:loveu::loveu::loveu: [SIZE=1]To tylko 13 razy szybciej niż u Ciebie[/SIZE]:eviltong: [SIZE=1]Nie masz co narzekać[/SIZE]:evil_lol: [quote][SIZE=1]A wytrzymuje to tak, ze na poczatku mialem totalny odwyk. Jedyne dzialajace elektryczne urzadzenia jakie mialem to... lampka nocna i czajnik :evil_lol: Internetu zero od czerwca prawie do wrzesnia. Kompa mi dostarczyli chyba w polowie sierpnia, a lodowke jakos w okolicach lipca :evil_lol:[/SIZE][/quote][SIZE=1]Łooo.. to gdzie Tyś się uchował?:-o Przyznaj się, mieszkasz w najdzikszym zakątku Burkiny Faso albo Erytrei, w jakiejś lepiance pewnie:diabloti::evil_lol: Ale ma to swoje plusy:zero cywilizacji, sielsko, anielsko:loveu: [COLOR=Silver]Ale offtop się nam robi[/COLOR]:eviltong: [/SIZE]
  9. [quote name='shin']To albo wiecej maili do tego konkretnego posla, albo ja ci moge przyslac takie pisemko. Chcesz? :evil_lol: Moge nawet ladniej napisac :eviltong:[/quote] Łee tam, takie podrabiane Twoje to się nie liczy:eviltong: Heh, sama się muszę "dorobić" tego pisemka:evil_lol: Ale mam inne za to: [I][SIZE=2][SIZE=3][FONT=times new roman]"Witam! [/FONT] [FONT=times new roman]Dziękuję bardzo za Pani maila. Proszę o przekazanie postulatów Posłom z [/FONT] [FONT=times new roman]Komisji Ochrony Środowiska (skład Komisji na stronach sejmowych), którzy [/FONT] [FONT=times new roman]rozpatrzą Pani postulaty przy nowelizacji stosownych ustaw. [/FONT][/SIZE] Z poważaniem Poseł na Sejm RP Marek Zieliński"[/SIZE][/I] Taa, wiem, to też już wszyscy dostali:placz: Nothing new:-( Ale nie poddam się, będę bombardować do skutku:diabloti: [COLOR=Blue][B]Mam nadzieję, ludzie, że do prezydenta też wysyłacie, cooo..?[/B][/COLOR]:mad: czy tylko pan Lech ode mnie i od shina dostał?:diabloti: Ale oczywiście wersję prezydencką, nie poselską wysyłajcie:p [SIZE=1]P.S. ale mi się wolno dogo ładuje, ehh, teraz się wczuwam w Twoje codzienne 'netowe' położenie:grab: Jak Ty to wytrzymujesz, that's impossible!:eviltong:[/SIZE]
  10. [quote name='Patisa']Dostałam taką uprzejma odpowiedź: "Szanowna Pani, Z upoważnienia przewodniczącego Klubu Poselskiego Lewica, posła Wojciecha OLEJNICZAKA, w odpowiedzi na Pani pismo, pragnę poinformować, że ze względu na istotną wagę poruszonych w nim kwestii, z jego treścią pozwoliłem sobie zapoznać parlamentarzystów Klubu Poselskiego Lewica, którym problematyka ochrony zwierząt jest szczególnie bliska, i którzy koordynują w naszym Klubie prace legislacyjne w tym zakresie. Z poważaniem Jarosław OLSZEWSKI Dyrektor Biura KP Lewica " :multi: Dostał ktoś? Ja az jestem dumna z tego polityka. Przynajmniej kulturalnie odpisał ;) i chyba nawet czytał!:crazyeye: :multi::multi::multi:[/quote] Część osób też dostała takie pisemko:p Ja też chceee :placz::diabloti:
  11. [quote name='Dark Lord']już szykuję mu stosowną odpowiedź:diabloti:, a maile będę słać ile wlezie.:evil_lol:[/quote] Tak jest! kuj żelazo póki gorące!:cool3: Że też mi nikt nie odpisał:placz: (nie licząc oczywiście automatów), tak bym sobie chętnie podyskutowała z naszymi władzami:diabloti::diabloti::diabloti: Może jak codziennie będę im wysyłać porcyjkę, to się wreszcie pofatygują i odpowiedzą:diabloti:
  12. [quote name='mahtalie-zuzia'][B]Już wysłałam do wszystkich posłów maile[/B]:) może da im to do myślenia i wreszcie coś zmienią, a nie będą tylko gadać!!![/quote] :thumbs: Tak trzymać! Wysyłajcie ile możecie:diabloti:
  13. [SIZE=3][COLOR=Blue][B]Pozwolę sobie zaprosić wszystkich do wzięcia udziału w akcji zasypywania posłów mailami z apelem o zmiany w prawie dotyczącym zwierząt.[/B][/COLOR][/SIZE] Tekst (wraz z filmikiem) + lista adresów do [B]WSZYSTKICH[/B] posłów i prezydenta + cała instrukcja jak wysyłać. Wszystko od A do Z zrobione. Nic, tylko przestać biadolić i zacząć działać!:diabloti::diabloti::diabloti: Nie zmarnujmy tej szansy! Tylu Was tu, na wątku, dołączcie do naszej akcji..:roll: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f402/teraz-albo-nigdy-zmieniamy-prawo-zasypmy-poslow-mailami-134409/"]TERAZ ALBO NIGDY - zmieniamy prawo! Zasypmy poslow mailami![/URL] :user: :user: :user: [COLOR=Blue][B] Wysyłajcie![/B][/COLOR]
  14. [quote name='Bamboo ®'] Czy są jakieś inne możliwości, aby otworzyć im oczy na problem? [B]Zasypać ich statystykami albo mailami i zdjęciami jak w Olkuszu?[/B] Nagłośnić w mediach? [B]CO MOŻNA JESZCZE ZROBIĆ???[/B][/quote] [quote name='Ada-jeje']Tez mysle o naglosnieniu tej sprawy, [B]wysylac meile do poslow, premiera i prezydenta :diabloti: lacznie z fotkami[/B], nie mozemy tak latwo sie poddawac[/quote] [quote name='mariamc'][B]Jest nawet prożba o wysyłanie maili do prezydium PO[/B] adresy są proste nazwisko@ sejm.pl[/quote] [quote name='Ada-jeje']mariamc a [B]czy nie bylo by prosciej, przygotowac pismo ktore mozna by przesylac meilem[/B], tak jak to mamy na watkach Olkuskich. Wiemy z doswiadczenia ze jak jest cos gotowego do podania to bez problemu przesylamy link do strony i w blyskawicznym tempie wszyscy beda wysylac[/quote] [quote name='Ada-jeje']Arko jak juz wspomnialam [B]robmy kampanie meilowa, zasypujmy ich skrzynki, fotkami przykladami, musimy naciskac[/B], niech nie spia nocami tak jak i my, niech snia im sie maltretowane zwierzeta, niech straca apetyt na widok tych zdjec, wlasnie dla nich [B]wybierzmy najokrutniejsze zdjecia[/B].[/quote] [quote name='epe'] [B]To co- wysyłamy do sejmu do tych ważniejszych z PO?[/B](...) Jak to nie widzą problemu? A był jeden z drugim kiedykolwiek w schronisku? Nie? [B]No to im pokażmy jak to wygląda- zdjęć mamy dostatek[/B],z różnych schronów![/quote] [quote name='epe'] [B]Przydałoby się krótkie "pisemko" ,w którym wyrazimy zdziwienie,że członkowie partii proeuropejskiej,nie widzą problemu w sprawie zmian do ustawy o ochronie zwierząt i pokazówka zdjęć z naszych schronów[/B] oraz ze schronów np.w Niemczech-dla porównania! [B]I na maile ze strony sejmowej wysyłać do nich![/B][/quote] [quote name='mariamc'] [B]jeśli będzie poparcie społeczne , to może prezydium PO skieruje wniosek do sejmu.[/B] [/quote] [quote name='mariamc'][B]Maile do członków prezydium PO z prożbą o wprowadzenie ustawy.[/B][/quote] [quote name='Bamboo ®'][B]Ok, czyli mamy się brać za pisanie listów?[/B]:razz: Zaczynamy też zbierać 100 tys podpisów? Może moglibyśmy połączyć siły?:razz: W topicu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f105/gazeta-wyborcza-fabryki-psow-130274/[/URL] shin już próbuje stworzyć jakieś pisemko (na razie jeszcze nie publikuje na wątku), ale to takie nasze amatorskie próby tylko.:roll: (...) [B]Fajnie byłoby zasypać władze mailami jak w Olkuszu[/B], ale do tego potrzebne jest dobrze napisane pismo.:oops: Na razie tylko shin się podjął, ale myślę, że powinniśmy go wesprzeć:roll: [/quote] [quote name='Ada-jeje'] [B]Nacisk spoleczny to najsilniejasza bron.[/B] [/quote] [quote name='Selenga'][COLOR=Red][B]UWAGA![/B][/COLOR] Na stronie [URL="http://www.koalicja.org.pl/"]Koalicja dla Zwierząt[/URL] , w zakładce "Komentarze" jest wyjaśnienie spowolnienia prac nad ustawą, [B]apel o "akcję społeczną" oraz lista mailingowa do wykorzystania.[/B] [B]Przydałby się jakiś tekst... Może na dogo powstanie?[/B][/quote] [quote name='bigosik'][B]Bardzo by się taki tekst przydał[/B]..Nie bardzo wiem jak naskrobać taki e-mail, wypadało by [B]poprzeć jakimiś danymi[/B] ,a nie potrafię posługiwać się językiem statystyk etc. Coś sensownego i przekonującego, wtedy [B]więcej osób mogło by się włączyć[/B]. [B]Gdybym miała taki tekst, połaziłam bym po moich ludziach żeby się pod nim podpisali [/B]([B]imię,nazwisko,adres) - trudniej taki list zignorować.[/B][/quote] Taki tekst (wraz z filmikiem) już powstał, jest też lista adresów do [B]WSZYSTKICH[/B] posłów (nie tylko z PO) i prezydenta, podana na tacy + cała instrukcja jak wysyłać. Wszystko od A do Z zrobione. Nic, tylko przestać biadolić i zacząć działać!:diabloti::diabloti::diabloti: Nie zmarnujmy tej szansy! Tylu Was tu, na wątku, dołączcie do naszej akcji..:roll: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f402/teraz-albo-nigdy-zmieniamy-prawo-zasypmy-poslow-mailami-134409/[/URL] :user: :user: :user: [COLOR=Blue][B] Wysyłajcie![/B][/COLOR]
  15. [quote name='Dark Lord']Czyli rozumiem, że maile do posłów należy nadal wysyłać?[/quote] No ba!;) Oczywiście, że wysyłać! Ile kto może, niech wysyła. Nie zmarnujmy tej szansy..:multi:
  16. [quote name='shin']Z linkiem do watku i zaznaczeniem, ze link do filmika i sam filmik mozna obejrzec tu wlasnie.[/quote] Uff, ulżyło mi:multi: [quote name='Ada-jeje']shin bo naprzyklad nasza fundacja zadnego PW od Ciebie nie otrzymala, a wspieramy akcje calym sercem z gotowoscia przyjazdu pod sejm.[/quote] Z częścią osób i fundacji kontaktowałam się przez dogo, w sprawie fotek z Waszej stronki fundacyjnej rozmawiałam z 'hanek', od której dostałam zgodę na użycie zdjęć. Przepraszam, jeśli zapomnieliśmy kogoś powiadomić, naprawdę miałam urwanie głowy, kiedy zakładaliśmy wątek i rozsyłaliśmy linki. Dziś jeszcze postaram się powysyłać do wszystkich osób i fundacji maile/PW w swoim imieniu. Dziękujemy, że popieracie naszą akcję:loveu::multi:
  17. [quote name='shin']Zadna fundacja mi nie odpisala, wiec ja bym taki pewien nie byl, ze udalo mi sie te maile powysylac :eviltong: [/quote] spoko, to ja wyślę jeszcze raz od siebie, na wszelki wypadek. Najważniejsze, że w ogóle wysłałeś, a czy doszły to już inna kwestia:eviltong: Aaa...ten tego...że tak spytam z głupia frant: podstawiłeś w tych mailach linki do wątku i do YT, czy wysłałeś to w takiej formie, jaką dostałeś ode mnie (czyli w wersji takiej jakby 'saute':oops:)? Bo nie wiem, czy się zorientowałeś, że tam trza te linki wstawić dopiero..chyba Ci zapomniałam o tym powiedzieć :scared: Ale by było... [quote]gdyby nie pomoc w twoim wykonaniu, to pewnie ten list by wygladal, jakby go napisal pieciolatek ze slownikiem :eviltong:[/quote]Haha, tiaaa, akurat :evil_lol: :lol: P.S. Znów jakiś raport o niedostarczonym mailu mi przyszedł, ale wysłałam raz jeszcze, może tym razem dojdzie:roll: Na szczęście to dopiero 2 tego typu mail, zresztą żadne szychy to nie są, więc jakoś to przeżyjemy:eviltong:
  18. Well, I'm back;) Poszło raz jeszcze ode mnie, tym razem z innego maila:diabloti: Zawzięłam się i powysyłałam po 5 sztuk, czyli około 90 'pakietów':mdleje:(niecała godzinka roboty;)) tak dla pewności, że na pewno doszło do adresatów:p Oczywiście wszystko jako kopie ukryte:diabloti: Wysłałam też wersję de luxe, czyli prezydencką:evil_lol: Przyszedł tylko 1 mail zwrotny o niedostarczeniu listu:multi: + kilka automatycznych potwierdzeń. A tak w ogóle to chciałam [COLOR=Blue][B]bardzo gorąco podziękować shinowi[/B][/COLOR] za udaną współpracę przy tworzeniu listu, a właściwie napisanie go prawie w całości, bo ja tylko nanosiłam kosmetyczne poprawki:eviltong: Chciałam tez podkreślić, że przez cały czas pracy nad naszym wystąpieniem mogłam liczyć na shinową radę, wsparcie i konsultacje w sprawie formy i treści tak listu, jak i filmiku. Poza tym shin odwalił jeszcze kawał roboty za mnie (bo ja już nie zdążyłam przed wyjazdem:oops:), a mianowicie powysyłał mnóstwo maili w moim imieniu do fundacji prozwierzęcych i PW do dogomaniaków, a nawet same maile do posłów (oczywiście z moimi danymi:eviltong:), że nie wspomnę już o świetnym koordynowaniu całej akcji:cool3: Brawa dla tego Pana! :evil_lol: :ylsuper: :klacz: :thumbs: :Rose: Dziękuję też tym, którzy pomogli nam w tworzeniu listu, udostępnili swoje zdjęcia do filmu, wyrażali poparcie dla naszej akcji, a także Wam wszystkim, którzy bombardujecie posłów (i prezydenta) mailami! W jedności siła! Wysyłajcie ile sił w klawiaturach:lol: Ja zamierzam za jakiś czas ponownie się przypomnieć posłom:diabloti: Tylko zmasowany atak może przynieść jakiś efekt! Jeśli ktoś chciałby wesprzeć naszą akcję, a nie ma czasu/ochoty/możliwości/cierpliwości/whatever na wysyłanie tylu maili, to ja mogę to zrobić za niego:cool3: tylko proszę o podanie swoich danych (oczywiście na PW lub maila), które muszą się znaleźć na końcu listu;) No to dogomaniacy, wszystko teraz w Waszych rękach (i klawiaturach)!:evil_lol: [B][COLOR=Blue]DO DZIEŁA!!![/COLOR][/B]
  19. Podaję link 'przekierowujący' do nowego wątku akcyjnego, z ostateczną wersją listu i filmu + adresy do posłów (dopiero teraz wrzucamy ten link, bo jakoś tak w ferworze działań umknęło nam to:oops: ale mamy nadzieję, że sami trafiliście na nowy wątek bez problemów) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f402/teraz-albo-nigdy-zmieniamy-prawo-zasypmy-poslow-mailami-134409/[/URL] Nic, tylko wysyłać:diabloti:
  20. Hellou..?! Co się tu dzieje?:evil_lol: [quote name='znikam']Bamboo i w finale nawet nie podzieliłaś się z nami linkiem :watpliwy: a film od 10 godzin siedzi na youtubie! sama musiałam sobie znaleźć... ;););)[/QUOTE] No bo chciałam dać linka dopiero jak już będzie całość, tzn nowy wątek z listem itd:eviltong: [QUOTE]a na serio teraz - wspaniała robota! wiem że włożyłaś dużo pracy bo współpraca z windowsem nigdy nie jest lekka, ale naprawdę - efekt piorunujący!! szefowo wielkie gratulacje!![/quote] Dzięki, no windows to już mi daje tak popalić, że...wrrrr:angryy: Ale cieszę sie że udało się to jakoś skończyć, bo przy tym moim kompie to graniczyło z cudem:shake: A co do jakości filmiku, to wierzcie mi, jak zobaczyłam to na YT to się załamałam:shake: U mnie na kompie 100 razy lepsza jakość, żadnych dziwacznych przebarwień, pikselozy itp. Na pełnym ekranie u mnie to wygląda o wieeeele lepiej, nawet na YT w HD jest nie satysfakcjonująco. No ale trudno, każdy kolejny zapis to utrata jakości, nic się na to nie poradzi:cool1: No nic, w każdym razie za niedługo założymy nowy wątek, tylko jeszcze z shinem ustalamy szczegóły:p uno momento:eviltong:
  21. [quote name='shin']A filmik juz na youtubie? [/quote] Jeszcze nie, bo właśnie trzeba ten tytuł filmu wymyślić. Ok, to daję w tytule 'naprawdę':p
  22. [quote name='Bamboo ®'] Dobra, to co z tym tytułem? ma ktoś jakieś uwagi?[/quote] A może taki tytuł: 'Człowiek - czy to rzeczywiście/naprawdę brzmi dumnie?':roll:
  23. [quote name='shin'] No i mam nadzieje, ze moj net wrocil juz na stale :mad: Nie mogl sobie wybrac gorszego momentu do calej serii padow jak teraz :mad:[/quote] To tak jak mój komp.:mad: Ot, taka złośliwość rzeczy martwych:p Dobra, to co z tym tytułem? ma ktoś jakieś uwagi?
  24. [quote name='Abrakadabra']Chylę czoła...:klacz: Jeszcze niedawno sceptycznie oceniałam Wasze deklaracje, obietnice, chęć tworzenia "czegokolwiek"..., zwłaszcza Twoje Shin :oops: Odwalacie MEGA WAŻNĄ robotę! Misję! Jesteście wspaniali!!![/quote] Dzięki, dzięki, ale nie chwalmy jeszcze dnia przed zachodem słońca:eviltong: Mam nadzieję, że dziś jeszcze uda się zrobić parę kolejnych kroków do przodu (ja mam czas tylko do jutra, niestety, jutro muszę wyjechać na dłuższy czas:oops:) Opóźnienia były spowodowane głównie problemami z moim kompem:oops: (zresztą nadal mam z nim poważne problemy:shake:), no i jeszcze kwestia oczekiwania na zgody od autorów zdjęć. Trwało to długo, bo i fotek było dużo, z różnych źródeł, ale ten etap już zakończony..uff:multi: Na chwilę obecną musimy jeszcze: -ustalić ostateczny tytuł filmiku -wrzucić go na YT -link umieścić w liście -list z linkiem dać na serwer -wymyślić jakiś dobry tytuł maila -założyć nowy wątek i po prostu zacząć wysyłać :) Czekamy teraz na shina, pewnie niedługo się zjawi, może ma problem z netem;)
  25. List już wyjustowany, filmik gotowy, teraz trzeba pomyśleć nad jakimś ostatecznym tytułem filmiku, który to tytuł, po lekturze naszego długiego listu, zachęci odbiorców do kliknięcia w link:p Wstępnie mamy to: [I]Czlowiek - to brzmi dumnie? [/I]Ma ktoś jakieś uwagi/propozycje?[I]:razz: [/I]Chcemy to dzisiaj już skończyćwreszcie[I]:diabloti: [/I]
×
×
  • Create New...