-
Posts
812 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bamboo ®
-
Znalazłam to zdjęcie jeszcze [URL="http://wiadomosci.o2.pl/?s=512&t=8669#more"]tutaj[/URL] :razz: To ze zbiorów SdZ, ale nie widziałam na ich stronie tego konkretnego zdjęcia. Widocznie coś przeoczyłam..:p Jutro wyślę prośbę do SdZ.
-
[quote name='shin']A ja pisalem na podany numer gg, ale babka sie nie odezwala. Nie wiem, czy nie doszlo, czy numer nieaktualny, czy po prostu nie odebrala jeszcze wiadomosci...[/quote] Obawiam się, że nr może być nieaktualny, bo to bodajże z lipca 2007 było...:roll: [COLOR=Red][B]EDIT;[/B][/COLOR] pomyłka, z lipca 2008, ale tak czy siak to kawał czasu temu.. Nie wiem czy jest jeszcze jakiś sposób by znaleźć do niej jakiś kontakt.. Może poprzez wpis na blogu..? Nie mam pomysłu...
-
Tu będę wklejać te pozwolenia, żeby było pod ręką: ;) [quote] Mamy już pierwszą zgodę na wykorzystanie zdjęcia (Lulka): :cool3: [URL="http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/126_2667.jpg"]http://i9.photobucket.com/albums/a98...1/126_2667.jpg[/URL] Jest i kolejna zgoda (agata-air): [URL]http://img7.imageshack.us/img7/796/kopiadscf5042.jpg[/URL] [URL]http://img7.imageshack.us/img7/1928/img0004l.jpg[/URL] [URL]http://img26.imageshack.us/img26/4668/20080920705.jpg[/URL] [B]EDIT: następne zgody: [/B]Neczka: [URL]http://img150.imageshack.us/img150/6678/cimg1587zz6.jpg[/URL] albiemu: [URL]http://images30.fotosik.pl/107/1e606e59eb8a6691.jpg[/URL] [URL="http://img6.imageshack.us/img6/2734/390e65cf222cb0c4orzecho.jpg"]http://img6.imageshack.us/img6/2734/...0c4orzecho.jpg[/URL] hanek: [URL]http://proanimals.org/pet_img/146.jpg[/URL] [URL]http://proanimals.org/pet_img/114.jpg[/URL] [URL="http://proanimals.org/interwencja/13/agonia_malego_foksteriera/"]Fundacja Pro Animals – Na Pomoc Zwierzętom: Agonia małego Foksteriera[/URL] mariee: [URL="http://www.bokserywpotrzebie.pl/psy/zdjecia/ABCD/diego_02.jpg"]http://www.bokserywpotrzebie.pl/psy/...D/diego_02.jpg[/URL] florida_blue: [URL]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/25.jpg[/URL] black_madonna: [URL]http://i101.photobucket.com/albums/m60/Piankaa/nie%20moje/DSC_0026-01.jpg[/URL] ARKA: [URL]http://arka.strefa.pl/Starachowice/a1.jpg[/URL] Ewusek: [URL]http://img147.imageshack.us/img147/8563/z1ak0.jpg[/URL] malawaszka: [URL]http://img5.imageshack.us/img5/4870/pies35jg1im9olkusz.jpg[/URL] ulvhedinn: [URL]http://img140.imageshack.us/img140/7403/dscf1990gq9.jpg[/URL] Greven: [URL]http://i434.photobucket.com/albums/qq61/corkatanga/Obraz535.jpg[/URL] [B]spoza dogo:[/B] festunguben: [URL="http://www.odkrywca.pl/forum_pics/picsforum22/3_copy465.jpg"]http://www.odkrywca.pl/forum_pics/pi.../3_copy465.jpg[/URL] Pogotowie i Straż dla Zwierząt: [URL]http://www.animals.org.pl/files/u3/DSC02096.jpg[/URL] [URL]http://www.animals.org.pl/files/u3/DSC06773.jpg[/URL] p. dr Przemysław B. [URL]http://proanimals.org/pet_img/1036.jpg[/URL] Schronisko we Wrocławiu (p. Zofia B.) [URL]http://www.psy.info.pl/schronisko_wroclaw/dr/dr_20061025_lucy_po_przyjeciu_400_320.jpg[/URL] [URL]http://www.psy.info.pl/schronisko_wroclaw/dr/dr_bokserka_zakrzow_01.jpg[/URL] [URL]http://www.psy.info.pl/schronisko_wroclaw/dr/dr_20060313_zaglodzona_400_370.jpg[/URL] [URL]http://www.psy.info.pl/schronisko_wroclaw/dr/dr_20030909_pozarka.jpg[/URL] [URL]http://www.psy.info.pl/schronisko_wroclaw/dr/dr_piekarczyk_01.jpg[/URL] [URL]http://www.psy.info.pl/schronisko_wroclaw/dr/dr_doberman.jpg[/URL] [URL]http://www.psy.info.pl/schronisko_wroclaw/dr/dr_piwnik_01.jpg[/URL] Emir [URL]http://fundacja-emir.org/zdjecia_forum/skierniewice070517_3.jpg[/URL] [URL]http://lh5.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/R9pABM-ybnI/AAAAAAAACPQ/DPG_hanWSCc/a80f9e6a9013b737.jpg[/URL] [URL]http://lh3.ggpht.com/_oAeK0DYoAA0/SXcaraTSMGI/AAAAAAAAJyI/g-55LYprB7I/s800/IMG_0988.JPG[/URL] [URL]http://lh6.ggpht.com/_oAeK0DYoAA0/SbZtRlE1GgI/AAAAAAAAMx0/odPM9rDwqJI/s800/009pies2.jpg[/URL] [URL]http://lh3.ggpht.com/psia.szajka/R8UpaN5hpkI/AAAAAAAACRA/aZMp3SK5VTQ/s400/PICT4248.JPG[/URL] [URL]http://lh6.ggpht.com/emir.NPO/SEKvC2pY3tI/AAAAAAAAAyM/rifYsAHqPJc/s288/DSCN0726.JPG[/URL] [URL]http://www.blog.niechcianeizapomniane.org/wp-content/uploads/2007/12/pict3890.JPG[/URL] [URL]http://lh5.ggpht.com/psia.szajka/R3fjjVDMFPI/AAAAAAAAA7I/tp0ysv_AL5U/s400/PICT3915.JPG[/URL] Stowarzyszenie Amicus [URL]http://aycu09.webshots.com/image/45248/2002750858911891036_rs.jpg[/URL] Straż dla Zwierząt [URL]http://strazdlazwierzat.lublin.pl/img/lubartow/1.jpg[/URL] [URL]http://strazdlazwierzat.lublin.pl/img/lubartow/8.jpg[/URL] [URL]http://strazdlazwierzat.lublin.pl/img/lubartow/10.jpg[/URL] [URL]http://g.o2.pl/file_cms/2007/04/06/131928.jpg[/URL] [URL]http://www.strazdlazwierzat.com.pl/index_pliki/interwencje/schron_ligota/schron_ligota2.jpg[/URL] [URL]http://www.strazdlazwierzat.wroclaw.pl/g1102.jpg[/URL] [URL]http://www.strazdlazwierzat.wroclaw.pl/wolow09_04.jpg[/URL] [URL]http://bi.gazeta.pl/im/7/6204/z6204557X.jpg[/URL] [URL]http://bi.gazeta.pl/im/3/6204/z6204553X.jpg[/URL] [URL]http://img4.imageshack.us/img4/4205/sdz2.jpg[/URL] [URL]http://www.strazdlazwierzat.com.pl/index_pliki/interwencje/gosp/1b.jpg[/URL] [URL]http://www.strazdlazwierzat.com.pl/index_pliki/interwencje/gosp/1c.jpg[/URL] [URL]http://www.strazdlazwierzat.com.pl/index_pliki/interwencje/gosp/3e.jpg[/URL] [URL]http://strazdlazwierzat.lublin.pl/img/ownia/pies2.jpg[/URL] Fundacja AST [URL]http://img100.imageshack.us/img100/9774/obraz225xj4.jpg[/URL] [/quote]
-
Z mojego kompa to jeszcze do połowy tygodnia nici.. Jestem z doskoku na necie, ale piszę prośby o te fotki..na razie mamy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f402/gazeta-wyborcza-fabryki-psow-130274/index41.html#post11895408"]kilka zezwoleń[/URL], kolejnych kilka jest wysłanych i czekam na odpowiedź.. problem może być z tym zdjęciem [URL="http://tatarstan1.salon24.pl/82827.html"]Gdzieś w Azji / Solidarni z Białorusią :: tatarstan1.salon24.pl[/URL] Chciałam do tej pani napisać maila, ale jest podane tylko gg, którego z kolei ja nie posiadam:roll: Czy ktoś z Was mógłby napisać do tej pani i zapytać skąd to zdjęcie konia pochodzi? Albo chociaż poprosić o adres mailowy, to wtedy ja się z nią skontaktuję..Bardzo mi na tej fotce zależy:oops: Co do punktu o opłatach i podatkach, to ok, dodamy. Ale ustalcie sami ostateczną wersję, bo na mnie przez najbliższe dni nie ma co liczyć :shake: :oops: Chyba, ze tak wpadnę tylko na chwilę:eviltong: jak się uda
-
[COLOR=SlateGray]Windows mi się sypnął..:grab: Prawdopodobnie będzie trza formatować dysk..:-( :zly7: Najwcześniej pod koniec weekendu wróci do zywych (jeśli w ogóle):shake: Mam tylko nadzieję, że z danymi nic się nie stało..:flaming: Piszę teraz z innego kompa, nie wiem kiedy mi sie uda kolejny raz wejść na dogo, więc nie bijcie, ale na razie będzie zastój ...[/COLOR]
-
[quote name='Soema']Ten owczarek też jest na stronie sowz w drastycznych przypadkach..[/quote] Tak, zgadza się, to ten sam:p
-
[quote name='Soema'] Zdjęcie z psem w kołnierzu - to z rzeszowskiego schroniska "Kundelek"[/quote] dzięki;) [quote name='Soema'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f402/stop-okrucienstwu-wobec-zwierzat-akcja-dogomaniakow-zacznijmy-dzialac-75654/index10.html[/URL] - post Tygryska, zdjęcia...:shake::angryy:[/quote] [URL="http://aycu09.webshots.com/image/45248/2002750858911891036_rs.jpg"]To zdjęcie[/URL] jest w filmiku, ale dobrze, że znalazłaś kto je wstawił, to mogę bezpośrednio do nich się zwrócić o pozwolenie, bo tak to tylko przez stronę sowz mogłam szukać autora...:roll: [quote name='Soema'][URL]http://img444.imageshack.us/img444/5756/verbrdobiqo8.jpg[/URL] [URL]http://img406.imageshack.us/img406/6797/verbrdobi2he3.jpg[/URL] [URL]http://img104.imageshack.us/img104/6486/verbrdobi3xg3.jpg[/URL] wstawione przez "aisaK"... Spalony doberman, jest jeszcze dalej - szczenię owczarka niemieckiego z amputwaną, łapką :-( nie uratowana z winy weta, źle zszyta..[/quote] W pierwotnej wersji chciałam zamieścić tego dobermanna, ale jakoś nie zrobiłam tego..dałam inne, ale jeśli się uda wcisnąć tą fotkę jeszcze to skorzystam:p Co do owczarka..chyba wiem o którego Ci chodzi.. Był w pierwszej wersji filmiku, ale potem usunęłam to zdjęcie, bo doszłam do wniosku, ze niezbyt wyraźnie widać tą amputowaną łapkę (na tym całościowym zdjęciu) :roll: Jeśli oczywiście myślimy o tej samej fotce..
-
[quote name='Soema']Bamboo oglądałaś wątek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f402/stop-okrucienstwu-wobec-zwierzat-akcja-dogomaniakow-zacznijmy-dzialac-75654/?[/URL][/quote] Całego nie przejrzałam, ale byłam na oficjalnej stornie [URL]http://www.sowz.org/[/URL], widziałam tamte drastyczne przypadki, część z nich jest z dogo, część z innych źródeł. Pisałam już do Anashara z prośbą o link do niektórych fotek.. Myślę, że zawarli w filmiku i na stronie sowz.org te najbardziej drastyczne zdjęcia, ale postaram się jeszcze przejrzeć dokładnie cały wątek :p
-
[quote name='Soema']Są nadal też, ale na razie samo wychudzenie i zaniedbanie.[/quote] Jeszcze takie znalazłam u siebie na kompie, ale nie kojarzę tych wątków:shake: więc trzeba by szukać..:roll: [URL]http://img228.imageshack.us/img228/8829/27d997a28b9f7bbb.jpg[/URL] [URL]http://img235.imageshack.us/img235/7628/57a1c4f1f5a5003f.jpg[/URL] [URL="http://img228.imageshack.us/img228/9867/5547e20f3e951a1e.jpg"] http://img228.imageshack.us/img228/9867/5547e20f3e951a1e.jpg[/URL] [URL]http://img99.imageshack.us/img99/951/afaf488c640c0ba3med.jpg[/URL] [URL]http://img145.imageshack.us/img145/5015/dr20050727bolko01.jpg[/URL] Ale spoko, bez paniki:eviltong: Jak nie znajdziemy odpowiedniego i będzie 1 czy 2 zdjęcia mniej, to też się nic nie stanie.. Byle byśmy dostali zgodę na te, które już są w filmiku, a które z dogo nie pochodzą..O nie się najbardziej obawiam..:roll: Niektóre po prostu są niezastąpione..i te [B]muszą[/B] się znaleźć w filmiku
-
[quote name='Soema']Większosci zdjęc nie ma na wątku :roll: znikają.. nie wiem co się z dogo dzieje. :shake:[/quote] może dlatego, ze byly na jakimś serwerze, z którym są teraz problemy, np fotosik jest ponoć płatny [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f36/fotosik-oplata-za-transfer-130761/[/URL] więc część zdjęć znika:roll:
-
[quote name='Soema']Bamboo stąd masz chyba kilka [URL="http://www.psy.info.pl/schronisko_wroclaw/drastyczne_przypadki.html"]SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZ�T we Wroc�awiu[/URL][/QUOTE] Tak, tą stronę znam, właśnie stamtąd pochodzi część zdjęć [URL="http://miasta.gazeta.pl/gorzow/51,36844,5847484.html?i=2"][QUOTE][/URL][URL="http://miasta.gazeta.pl/gorzow/51,36844,5847484.html?i=2"]- Pies jest wychudzony, to sama sk�ra i ko�ci. Wida� po nim, �e od dawna by� maltretowany. Jego stan jest bardzo ci�ki - m�wi Wioleta Tazbir z TOZ - zdj�cie [/URL] to ten biały.. A tu jego wątek:cool1: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/zywcem-pogrzebany-w-nowym-domu-123266/[/URL][/quote] O, znalazłaś! :multi: Super!
-
[quote name='Soema']Jakich zdjęć szukać? Chyba, że się podzielimy jakoś.. Ja idę od początku, Ty od tyłu.. ja zawsze wchodzę jak mam chwile zwątpienia.. Nic mi tak humoru nie poprawia, jak ten wątek :)[/quote] Ja już doleciałam do 15 strony, a teraz będę lecieć powiedzmy od 450 do końca. :) [COLOR=Red][B]EDIT: oczywiście chodziło mi o to, że polecę od strony 400 do końca,:lol: [/B][/COLOR]a nie od 450, bo te 10 stronek to trochę mało by było:eviltong: Potrzebujemy zdjęcia, które przedstawia psa [B]okaleczonego przez człowieka[/B], tzn. nie chodzi o zaniedbanie, o głodzenie, bo tych fotek mamy już kilka (no, chyba że jakieś naprawdę makabryczne się znajdzie), tylko przykłady wyładowania emocji na zwierzęciu, np. pogruchotane, zmasakrowane itp.:roll: ja na razie znalazłam parę dot. zaniedbania, zapisuję sobie na wszelki wypadek, ale raczej chodzi mi wyraźne znęcanie się, czynne, z premedytacją
-
[quote name='Soema']Tan wątek jest genialny, tu też jest wiele zdjęć... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f80/metamorfozy-21924/[/URL][/quote] Przez 460 stron chyba mi się nie uda przebrnąć:eviltong: ale kilkanaście czy kilkadziesiąt przejrzę na pewno:cool3:
-
[quote name='Soema'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/bo-wpadl-pod-samochod-bo-mial-noge-zlamana-wlasciciel-usilowal-zatluc-psa-na-smierc-130415/[/URL] zdjęcia nie oddają całej historii :roll:[/QUOTE] Straszna historia.. Najbardziej chyba to zdjęcie by się nadawało [URL]http://img218.imageshack.us/img218/4431/20090126000yb0.jpg[/URL] chociaz i tak nie oddaje ogromu psiego cierpienia [QUOTE][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/przygarnelam-chore-bezdomne-psiaki-z-pola-na-dt-blagam-o-wsparcie-karma-128124/[/URL] zaniedbanie, chyba tu podobna fota już była.[/QUOTE] Tak, z zaniedbanymi to mamy już kilka podobnych [QUOTE][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/cierpienie-na-pysku-mowi-wszystko-pomocy-127765/#post11486844[/URL] zdjęcie w banerku, bo wcięło, ale to jako efekt pobytu w schronie można kiedyś dać..[/QUOTE] To by się nadawało jako właśnie wyżycie się na zwierzęciu, ale z treści wątku wynika, ze to nie z winy człowieka, więc na razie chyba odpada...:roll: [QUOTE][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/modlitwa-o-smierc-itiego-brak-srodkow-konczy-sie-dt-126579/[/URL] :-( Kurde, ja kojarzę ten wątek z białym psiakiem, za cholerę go znaleźc nie mogę.[/QUOTE] Ja też kojarzę, próbowałam wczoraj szukać tego wątku ale bez efektu..:roll: dzięki za linki :)
-
Konkretnie chodzi mi o zdjęcie, które będzie drastyczne, czytelne, jednoznaczne i [B]pasujące do opisu, że na zwierzęciu można się[/B] [B]wyżyć, wyładować emocje[/B].. Co do zdjęć z Krzyczek-oglądałam ten wątek, tam głównie foty zagłodzonych są, a tych mam już kilka bardzo wymownych, m. in. [URL="http://img147.imageshack.us/img147/8563/z1ak0.jpg"]ten:http://img147.imageshack.us/img147/8563/z1ak0.jpg[/URL] [COLOR=Blue][B]Próbujemy jeszcze zlokalizować to zdjęcie [/B][/COLOR] [URL]http://img6.imageshack.us/img6/5357/img5592zm7.jpg[/URL] bo jeśli nie znajdziemy źródła, to trzeba będzie je usunąć lub zamienić. Wtedy mogę dać jakieś inne, np [URL]http://images31.fotosik.pl/126/2320b549c2614ef5.jpg[/URL] lub [URL]http://img210.imageshack.us/img210/9086/tnf1bfa0cab01b9526mg2.jpg[/URL]
-
[quote name='Soema']widziałam wszystkie zdjęcia, takie [U][B]i gorsze[/B][/U].. [/quote] A masz może gdzieś te fotki z gorszymi przypadkami albo kojarzysz wątki? Bo rzeczywiście kilka zdjęć można by wymienić na bardziej drastyczne. :roll: Mi się udało znaleźć tylko te, co podałam, ale jak macie jakieś bardziej makabryczne to jeszcze można pokombinować.. [quote]Jeśli masz wątpliwości co do tego zdjęcia, to tarnobrzeski Homer został przywiązany do słupa w środku miasta i jeszcze mu właścicielka gardło poderżnęła. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/homer-z-poderznietym-gardlem-juz-u-murki-teraz-szukamy-domku-pokochaj-123431/[/URL] ale te zdjęcie nie jest, aż tak widoczne..[/quote]Na tych zdjęciach co podałaś faktycznie rana nie jest aż tak widoczna, jak na tamtym, więc sam obraz bez opisu nie bardzo do nich przemówi, tak sądzę. :roll: Jak nie znajdziemy odpowiednio drastycznego i wyraźnego zamiennika, to najwyżej usunę tamto zdjęcie.. [quote]Następnym razem można posłów zasypać filmikami i listami odnośnie metamorfoz, tych psiaków zabiedzonych, nieszczęśliwych w schronach, a potem ich odmienionych - w nowych domach. Ale to tak za kilka tygodni, żeby przypadkiem ich móżdżków nie przeciążyć :roll:[/quote] Hmmm...też mi to przyszło do głowy jak zobaczyłam, że tego psa (tu już jest odratowany) [URL]http://www.psy.info.pl/schronisko_wroclaw/dr/dr_piwnik_02.jpg[/URL] doprowadzono wcześniej do takiego stanu:-( [URL]http://www.psy.info.pl/schronisko_wroclaw/dr/dr_piwnik_01.jpg[/URL] albo taka suczka[URL="http://www.psy.info.pl/schronisko_wroclaw/dr/dr_piwnica_01.jpg"]:-( http://www.psy.info.pl/schronisko_wroclaw/dr/dr_piwnica_01.jpg[/URL] zmieniła się nie do poznania [URL]http://www.psy.info.pl/schronisko_wroclaw/dr/dr_piwnica_02.jpg[/URL]
-
[quote name='shin']A idz ty precz ode mnie, [COLOR=DarkRed][U][B]szatanie[/B][/U][/COLOR] o szybkim internecie! :evil_lol:[/quote] :diabloti::diabloti::diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :baddevil::baddevil::baddevil: :saeek::saeek::saeek: :cooldevi::cooldevi::cooldevi: :evilgrin::evilgrin::evilgrin: [quote name='shin']ja 10mb jak jest do sciagniecia, to zostawiam kompa na 2h jak commodore - bron boze krzywo na niego spojrzec, bo jeszcze zerwie polaczenie :roll: 24mb to chyba cala noc by mi sciagal :mad:[/quote] No to kicha:eviltong: musisz czekać...
-
[quote name='shin']Wnyki sa nielegalne, mozna wiec dac, bo to tez forma znecania sie... Ale filmiku nie widzialem i nie zobacze jeszcze ladne pare dni, wiec ciezko mi sie wypowiedziec...[/quote] Mogę Ci przesłać, jeśli chesz i/lub Twój net wyrobi:evil_lol: To prawie 24 MB, w formacie WMV. So..?:razz:
-
[quote name='Soema'] możesz mi wysłać ten filmik, który stworzyłaś?[/quote] Jasne;) Tylko jeszcze zmieniłam tam 3 foty, muszę od nowa to pozapisywać, a to zapisywanie trwa dłuuugo. Nie wiem czy to już będzie ostateczna wersja, bo mam jeszcze parę wątpliwości, np. czy dawać tą fotkę [URL]http://img216.imageshack.us/img216/2171/dsc0005se1.jpg[/URL] bo dopiero teraz wyczytałam na wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1070/ile-moze-wytrzymac-pies-130241/[/URL] że to efekt wnyków. A ja to dałam jako 1 z przykładów na wyładowanie się na zwierzęciu:roll: mam to wywalić lub zamienić? P.S. W poprzednim poście dodaję na bieżąco kolejne zgody na wykorzystanie zdjęć:p
-
Mamy już pierwszą zgodę na wykorzystanie zdjęcia (Lulka): :cool3: [URL]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/126_2667.jpg[/URL] Jest i kolejna zgoda (agata-air): [URL]http://img7.imageshack.us/img7/796/kopiadscf5042.jpg[/URL] [URL]http://img7.imageshack.us/img7/1928/img0004l.jpg[/URL] [URL]http://img26.imageshack.us/img26/4668/20080920705.jpg[/URL] [B]EDIT: następne zgody: [/B]Neczka: [URL]http://img150.imageshack.us/img150/6678/cimg1587zz6.jpg[/URL] albiemu: [URL]http://images30.fotosik.pl/107/1e606e59eb8a6691.jpg[/URL] [URL]http://img6.imageshack.us/img6/2734/390e65cf222cb0c4orzecho.jpg[/URL] hanek: [URL]http://proanimals.org/pet_img/146.jpg[/URL] mariee: [URL]http://www.bokserywpotrzebie.pl/psy/zdjecia/ABCD/diego_02.jpg[/URL] [B]spoza dogo:[/B] festunguben: [URL]http://www.odkrywca.pl/forum_pics/picsforum22/3_copy465.jpg[/URL] aktualny stan na stronie 44, post nr 440
-
[quote name='shin'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f105/suka-powieszona-na-drzewie-126204/[/URL] Jest i powieszona Shakira.[/quote] Tak, to było na pewno stamtąd wzięte:multi: [quote name='Soema']Ten biały psiak ma wątek na dogo, jemu chcieli oczko wypalić chyba.. Nie mogę znaleźc :angryy:[/quote] Coś zaczynam kojarzyć, też poszukam jeszcze pod kątem oczka wypalonego. Dzięki ludzie, jesteście nieocenieni! :loveu:
-
[quote name='shin']Udalo mi sie znalezc tylko to: [URL="http://tatarstan1.salon24.pl/82827.html"]Gdzieś w Azji / Solidarni z Białorusią :: tatarstan1.salon24.pl[/URL] pewnie nie pomoze za wiele, ale moze cos ci sie przypomni...[/quote] A wiesz, że bardzo możliwe, że stamtąd to wzięłam?:evil_lol: Bo tam jest też o karze do 50 tys zł za znęcanie, a też nie pamiętałam gdzie to wyczytałam..:p A może to na jakimś innym forum było..?:roll: W każdym bądź razie dzięki, bo w życiu bym tego nie znalazła:shake:
-
[quote name='Bamboo ®'] [URL]http://img6.imageshack.us/img6/5357/img5592zm7.jpg[/URL] [URL]http://img144.imageshack.us/img144/2171/dsc0005se1.jpg[/URL] [URL]http://img220.imageshack.us/img220/5079/choczarticle.jpg[/URL] [URL]http://img149.imageshack.us/img149/2461/kopiadsc00701myszkw.jpg[/URL] (to chyba schron w Myszkowie, o ile kojarzę) [URL]http://img6.imageshack.us/img6/5024/dsci0765.jpg[/URL] [URL]http://img7.imageshack.us/img7/2135/131928.jpg[/URL] [/quote] Jeśli by to miało komuś pomóc w lokalizowaniu fotek, to podaję dokładne nazwy, pod którymi figurowały te fotki w necie: :roll: "Chocz_article" [URL]http://img220.imageshack.us/img220/5079/choczarticle.jpg[/URL] "131928" [URL]http://img7.imageshack.us/img7/2135/131928.jpg[/URL] "img5592zm7" [URL]http://img6.imageshack.us/img6/5357/img5592zm7.jpg[/URL] "DSC00701" [URL]http://img149.imageshack.us/img149/2461/kopiadsc00701myszkw.jpg[/URL]
-
[quote name='shin']Wreszcie sie na cos przydam. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1070/ile-moze-wytrzymac-pies-130241/[/URL][/quote] O, dzięki! :multi: Już tylko 5 niezlokalizowanych :cool3: Kto następny?
-
[quote name='Bamboo ®'] Jeszcze dziś wstawię linki do źródła każdej fotki.. może ktoś będzie kojarzył autorów..[/quote] Na razie jednak nie będę wstawiać tych linków, bo część pytań o pozwolenie już wysłałam:roll: i się w tym pogubię. [SIZE=3][B][COLOR=Blue]Ale mam kilka zdjęć, których nie potrafię zlokalizować. Może ktoś je kojarzy i mógłby pomóc w dotarciu do źródła..?[/COLOR][/B][/SIZE]:roll: :help1: [URL="http://img6.imageshack.us/img6/5357/img5592zm7.jpg"] http://img6.imageshack.us/img6/5357/img5592zm7.jpg[/URL] [URL]http://img144.imageshack.us/img144/2171/dsc0005se1.jpg[/URL] [URL]http://img220.imageshack.us/img220/5079/choczarticle.jpg[/URL] [URL="http://img149.imageshack.us/img149/2461/kopiadsc00701myszkw.jpg"]:help1: [/URL] [URL]http://img149.imageshack.us/img149/2461/kopiadsc00701myszkw.jpg[/URL] (to chyba schron w Myszkowie, o ile kojarzę) [URL]http://img6.imageshack.us/img6/5024/dsci0765.jpg[/URL] [URL]http://img7.imageshack.us/img7/2135/131928.jpg[/URL] :help1: