Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Ewcia mnie tutaj zwabiła...
  2. Trzymaj się mała! Trzeba czasu, ustąpi obrzęk i dopiero wtedy będzie wiadomo więcej. Nie ma co się martwić na zapas :)
  3. Zaglądam i ja. Dramat dla człowieka i dla psów :(
  4. Majeczko widocznie nie ta rodzina jest ci pisana...
  5. Jeszcze tego musiał spróbować.... Ech ty łobuzie!!!
  6. Dobrze że sprzętu nie zniszczył! Przebiegła bestia! Nie zrobił sobie przypadkiem jakiejś selfie z tą czekoladą? ;)
  7. Super wiadomość :) Powodzenia psiaku na "nowej drodze życia" :)
  8. Tylko się cieszyć, że tyle osób na raz ruszyło z pomocą. Trzymam kciuki za sunię :)
  9. Mam nadzieje, że ci ludzie będą pana obserwować. Ja go nie bronię, ale bywają przypadki że alkoholicy lepiej dbają o swoje psy niż niektórzy "gospodarze" :(
  10. Szkoda :( Może faktycznie się poprawi... Ja ciągle mam wiarę w ludzi....
  11. No nie jest najgorzej... Nie znam się ale na leki chyba jeszcze za wcześnie.
  12. Kupię młynek do kawy... Tylko nie taki "ręczny" ;)
  13. Taki szczęśliwy :)
×
×
  • Create New...