Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12365
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. [quote name='Grzecho']Jak wiecie w sobotę lub w niedzielę jedziemy z Kacperkiem do Pionek (Gonia13 to jest gość prawie jak facet) a później do Warszawy z Czesiem na DS i z Kongiem na hotelik. Mamy do przejechania około 800 km [B]( Tychy - Pionki - Warszawa - Tychy) [/B]więc proszę dogomaników dobrej woli przynajmniej o częściowe wsparcie. Z góry wielkie dzięki!!! :lol:[/quote] Co TY mnie tu do faceta porównujesz!!!!:eviltong: A ti ti!!!:mad: Konto b.z.? Ja Ci Grzecho choć daję okazję "trochę":cool3: Polski zwiedzić:diabloti:
  2. Na razie tylko Bobisia podrzucę:roll: Cienko u mnie -mam kilka deklaracji... Jakby coś brakowało to dorzucę ale niewiele mogę...:shake:
  3. On ma coś z ON-ka czy mi sie wydaje? Piękny - ubarwienie owczarka a sierśc dłuższa....
  4. To dobrze, ze Reksiu jest zdrowy. Wyściskaj ich obu:loveu:
  5. Wysłałam wczoraj wpłatę (M.K.)
  6. :placz::placz::placz:Maksiu... Ty dalej sam:shake:
  7. WOW:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Ale tempo dziewczyny....
  8. A coś jest na rzeczy??? Cisza taka.....:shake::shake::shake::shake:
  9. [quote name='Maszaberla']Czy mozna prosic o lepsze zdjecia? Podmienie w cafeanimal[/quote] hmmmm mogę tylko podnieść... Daj dziewczynom trochę czsu - czytałam że tam mają straszne przepełnienie...?
  10. [quote name='agailawa']Kładka na górę ! ;) Nikt jej nie chce do swego domku ? :-([/quote] Jakiś potworny zastój!!!:placz::placz::placz::placz:
  11. Rudziku nie jesteś sam! Ciotka gonia tez doły zalicza:-(:-(
  12. Zdrowia!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu:
  13. Szkoda... Bo nawet nie wiem jak go ogłaszać- a czy nie ma możliwości socjalizowania w schronisku? :-(
  14. Wpadam na zaproszenie i na razie podnoszę....
  15. Na naszej klasie jedna dziewczynka napisała że znalazła domek dla Antosia ale ten domek ma 10lat i odpisałam, że jeśli rodzice się zgadzają to żeby skontaktowali się ze schroniskiem i cisza.... Tak jak myślałam...:roll:
  16. Jestem i na razie tylko podniosę :shake:
  17. :-(:-(:-( w takich czasach takie rzeczy.....:shake::shake::shake::shake:
×
×
  • Create New...