[quote name='Grzecho']Jak wiecie w sobotę lub w niedzielę jedziemy z Kacperkiem do Pionek (Gonia13 to jest gość prawie jak facet) a później do Warszawy z Czesiem na DS i z Kongiem na hotelik. Mamy do przejechania około 800 km [B]( Tychy - Pionki - Warszawa - Tychy) [/B]więc proszę dogomaników dobrej woli przynajmniej o częściowe wsparcie.
Z góry wielkie dzięki!!! :lol:[/quote]
Co TY mnie tu do faceta porównujesz!!!!:eviltong: A ti ti!!!:mad:
Konto b.z.? Ja Ci Grzecho choć daję okazję "trochę":cool3: Polski zwiedzić:diabloti:
[quote name='Maszaberla']Czy mozna prosic o lepsze zdjecia? Podmienie w cafeanimal[/quote]
hmmmm mogę tylko podnieść... Daj dziewczynom trochę czsu - czytałam że tam mają straszne przepełnienie...?
Na naszej klasie jedna dziewczynka napisała że znalazła domek dla Antosia ale ten domek ma 10lat i odpisałam, że jeśli rodzice się zgadzają to żeby skontaktowali się ze schroniskiem i cisza.... Tak jak myślałam...:roll: