Nie chcę sie porywć z motyką na słońce więc napiszę tak - na stałe nie mogę się zdeklarować ale postaram się w miarę mozliwosci wpłacać.
Dzisiaj poszło 20 zł jednorazówki na konto SHA "trójka z firmy-Gonia13" - wiem że miał byc inny dopisek ale zapomniałam "Jak to leciało";)