Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Coś w tym jest, niestety:( Juz kilka staruszków odeszło :(
  2. Kiedyś to musiało nastąpić... :-( i chociaż żal wielki, to i tak serce sie raduje że niunia miała taki cudowny dom, opiekę i miłość. [*] Śpij spokonie Gabciu Popieram propozycję madcat odnośnie przekazania pieniążków dla psiaków u zuziM.
  3. Jejku...:( Może się wyliże jakoś... ale gdyby miał cierpieć :( Daj proszę znać jak będziesz wiedziała co z nim. Trzymaj się psiaku...
  4. Normalnie ktoś podmienił psa:crazyeye:. Pamiętam jak "daaaawno, daaaaawno temu":evil_lol: (no może nie całkiem, bo nie dawniej niż w 2008:evil_lol: bo wtedy trafiłam na dogo) wpadłam na wątek Falbania. Jakoś tak mi utkwił w serduchu i nie mogłam się pogodzić z tym, że on nie chce zaufać i woli ten swój świat. Zaglądałam jednak z nadzieją... I proszę - co tu się teraz wyprawia:cool3: Falban jednak zaufał i cieszy michę na spacerach :multi:
  5. A możesz napisać co mu dolega? Biedactwo :(
  6. Ajjjjj.... nie wytrzymam i muszę zapytać ;) Czy coś nowego wiadomo?
  7. Ja wierzę że wszystko będzie dobrze i kawaleria nie będzie potrzebna ;) Powiedziałabym jednak, że odsiecz nadciąga :)
  8. No to ja też 10 zł ale zaznaczę, że kończy mi się umowa o pracę więc w razie... (odpukać), nie dam rady wpłacać bo kilka innych już mam. Więc ja tak ostrożnie. Albo powiedzmy że nie piszcie mnie na stałą tylko "raczej" stałą jednorazową ;)
  9. :cunao: No wiedziałam, po prostu wiedziałam:multi:
  10. [quote name='Karolcia_ko5']Za jakieś pół godzinki powinnam być u Falbanka.. pierwszy raz się nie mogę doczekać aż pojadę :D[/QUOTE] Karolcia wszyscy czekamy w napięciu :)
  11. To trzymam mocno kciuki:)
  12. [quote name='PACZEK']Tym razem nikt mnie nie powstrzyma (to nie groźba to obietnica).[/QUOTE] Takich ludzi potrzeba w całej PL. :)
  13. [quote name='martka1982']aż mi się wierzyć nie chce w to co piszesz!!! szok!!! Falbanek poza schronem!!! to chyba cud jakiś!!![/QUOTE] A pisałam raz, że czekamy na cud ;) i prosze bardzo:multi: krok do przodu. Trzymamy kciuki za powodzenie akcji;)
  14. :placz: To jakiś horror... :placz: Zygmuś trzymaj się...
  15. Super, a tymczasem Stefciu lecimy na pierwszą :)
  16. Napiszcie - trzeba wyrównać. Obiecywałam jednorazówkę to parę groszy mogę wysłać - jak sie uda to jeszcze w przyszłym tyg.
  17. Cieszę się że psinki mają sie dobrze.
  18. Prawda jest taka że wszystkie władze mają nas gdzieś. Tutaj nie trzeba Tomaszowa...Moja gmina na przykład nawet nie ma umowy ze schronem. Mam 3 psiaki -2 z ulicy i na wiecej nie mogę sobie pozwolić:-(. Często trzeba jakieś dokarmiać, nie ma nic! Pan z urzedu gminy odsyła do schronu, schronisko odsyła (słusznie) do gminy bo niby dlaczego mają interweniować skoro urzednicy "skąpią" grosza :(
  19. Poszły dzisiaj 2 dyszki dla Stefcia na konto "Mniejszych";)
×
×
  • Create New...