Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. zapiszę i będę trzymać kciuki na razie z kasą krucho , ale bede pamiętać
  2. Mimo 5 lat w schronisku Olii taki radosny na forach, trzymam kciuki za resztę stadka w drodze
  3. O matko jaka biedna :(
  4. One są tak piękne, że szybko znajdą domek, jeśli tylko z psychiką będzie dobrze
  5. przeczytałam na fb, że Owca zarezerwowana ale ma teraz sterylkę oby wytrzymała w tamtych warunkach :(
  6. ja też się zapisuję, co ta sunia musiała przejść? poproszę nr konta skromnie 20 zł przeleję
  7. Dobrze, że już bezpieczne, biedne psiaki
  8. teraz zostało nam trzymać kciuki za całą akcję
  9. Poker dziękuję!!!!
  10. Jakie maleństwo, może ktoś by założył wątek i jakoś się udało znaleźć domek
  11. Również trzymam kciuki za Tofika, niech trafi do kochającej rodziny
  12. mój mąż kiedyś był ze swoim tatą w schronisku , teściu jest spawaczem i była tam jakoś oferta pracy można było dorobić, a że mieszkają w tamtym rejonie to podjechali. i maż powiedział, że facet od poczatku (chyba właściciel) wydawał się dziwny i zrezygnował teściu z fuchy
×
×
  • Create New...