no wiadomo ze jest on w jakims przytulisku wiec to nie to samo co swoj domek ale ma miske z jedzeniem i czasem ktos go wyprowadza,chociaz pewnie rzadko bo tam mnostwo psow:roll:...tyle wylapalam z wypowiedzi Tosi na watku,a te fotki ta chyba na stronce 13 byly