Jump to content
Dogomania

chita

Members
  • Posts

    4680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by chita

  1. z tego co wiem psiak jest w okolicach Tluszcza kolo W-wy:razz:
  2. tak na szybko Kapselek na n-k [url=http://upload.nasza-klasa.pl/profile/19442438/gallery/25]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url] ale do dalszych ogloszen potrzebny kontakt,chyba ze przegapilam:razz:
  3. [I][quote name='Soema']Nie wiem jak ja się odwdzięczę :oops:[/I] Soemo a jak my sie Tobie odwdzieczymy za opieke nad Nancy:razz::loveu:
  4. i co u Moruska,dzwonil ten obserwator?....
  5. ona jest wspaniala:loveu:ciuszki tez :loveu:
  6. [I]przemyskie biardy mniejsze [/I] wymieklam:shocked!::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. MAXIMUS na allegro :razz: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=509439137]Amstaff - Najwspanialszy pies Maximus czeka na dom (509439137) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  8. Soemo ja zgodnie z obietnica cos wpace ale dopiero w poniedzialek,a[SIZE=5] wszystkich bardzo prosimy o wsparcie[/SIZE] :modla:
  9. dzieki widzialam:loveu:ale zanim zalapalam o co chodzi to myslalam ze Romodog to jakas nowa rasa :eviltong:
  10. jak sie ciesze ze kartka doszla tak szybko:razz:postaram sie wyslac paczke ale to juz jak bede w PL,beda jakies fotki psinek??
  11. podniose Maxia po domek...
  12. spacerek:razz: :painting:
  13. takie domki i osoby powinno sie klonowac:razz:trzymam kciuku za Goldi
  14. taki ruch na dogo:razz:pokaz sie kochany:loveu:
  15. [I][quote name='niufek']Jesli ten obserwator sie nie zdecyduje , to ja Moruska zabieram.;)[/quote][/I] ja chyba snie! serio?:crazyeye::loveu:
  16. w gore slodziaki:-( ma moze ktos umiejetnosci bannerkowe zeby im zrobic...?
  17. w gore sloneczka, maluchy na gumtree- dzis znowu tygrysek :razz: [url=http://poznan.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-przesliczny-szczeniak-mix-amstaff-w-schronisku-W0QQAdIdZ93987997]przesliczny szczeniak mix amstaff w schronisku - Zwierzaki Psy Koty Konie Papużki i Inne - Gumtree Poznań[/url]
  18. Maxio dzis na poznanskim gumtree:razz: [url=http://poznan.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-MIX-Amstaff-Maximus-czeka-na-dom-W0QQAdIdZ93981663]MIX Amstaff - Maximus czeka na dom... - Zwierzaki Psy Koty Konie Papużki i Inne - Gumtree Poznań[/url] W gore sloneczko!!!
  19. no wiadomo ze jest on w jakims przytulisku wiec to nie to samo co swoj domek ale ma miske z jedzeniem i czasem ktos go wyprowadza,chociaz pewnie rzadko bo tam mnostwo psow:roll:...tyle wylapalam z wypowiedzi Tosi na watku,a te fotki ta chyba na stronce 13 byly
  20. dobra koniec zartow z tym ze sa brzydkie bo pare osob po cichu podczytuje watek i jeszcze wam uwierza ze sa brzydkie:diabloti:dla mnie to male cudenka szczeglnie ten czarny z pierwszej strony z duzymi oczkami:loveu:
  21. z tego co wiem to Milek jest u jakies Pani a na spacerki tez raczej wychodzi bo nawet ma z takowych fotki:razz:wiem ze Tosia zabiegana szczegolnie teraz kiedy jest ta sprawa z Teresinkiem...
×
×
  • Create New...