Jump to content
Dogomania

chita

Members
  • Posts

    4680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by chita

  1. dodalam sunie na n-k Logowanie do nasza-klasa.pl
  2. i jeszcze na n-k [url=http://nasza-klasa.pl/profile/19442438/gallery/22]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url] ale zdolnosci zklejenia tych kilku zdjec w jedno mile widziane:razz: bo ja to jakas nieumiejetna jestem w tych rzeczach:eviltong:
  3. dzieki zaraz odpisze a tutaj allegro pierwszej gromadki z Przyborówka narazie [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=497839826]PIEKNE SZCZENIAKI CZEKAJA NA DOMEK!!!! (497839826) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  4. ten kajtus pomogl mi podjac decyzje o powrocie na swieta do domu ale spokojnie prezentu sobie nie robie ani nic z tych rzeczy,z drugiej strony nie chce blokowac malemu drogi bo widze ze czarnulki szybko znalazly domek,napisze pw do weroniki i dowiem sie wiecej tymczasem zaraz zabieram sie za robienie allegro szczylkom:razz:
  5. transport by byl bo to mnie ten psiak zauroczyl i bym po niego przyjechala....tyle ze chodzi o Francje i nie wiem czy taki szczeniak znioslby 14h w samochodzie...:roll:ponadto moglabym go odebrac 20grudnia a po trzecie kto mi tu zrobi wizyte przedadopcyjna:razz:maly widnieje na tapecie mojego komputera i teraz mysle tylko o tym malym szczylku;)
  6. dziewczyny a co myslicie o adopcji zagranicznej?dzisiaj rano tygrysek scisnal komus bardzo serducho i trzyma:razz:
  7. gonniu zdarza sie ,i tak jestesmy ci wdzieczni za takie zaangazowanie,jak juz ktos napisal wczesniej..."nie ma tego zlego...." wiec glowa do gory i szukamy dalej....!
  8. mnie tez boli:lol:i kciuki tez:razz:ale cos czuje ze to juz tylko formalnosci:loveu:
  9. czyli dzis czekamy na dobre wiesci:razz:to dobrze bo ciezko tak bez tych kciukow pisac:eviltong:no ale potrzymam jescze troche za Miłka:loveu:
  10. Estero ja mam jakies 1800 km do Polski dlatego ja nie dam rady, myslalam poprostu ze inaczej to sie skonczy a jezeli gossia tak sie zachowala to tym bardziej mi przykro,nie znam tego dzieciaka i myslalam ze ma wiecej w glowie...
  11. i co dalej nic nie wiadomo o tym psiaku??:-(czegos tu poprostu nie rozumiem:shake:
  12. ehhh lepszych swiat niz z tym psiakiem to juz sobie chyba nie mozna wymarzyc:loveu:trzymam kciuki i wierze ze bedzie dobrze:happy1:
  13. a mi najzwyczajniej w swiecie zabralo slow:megagrin:poprostu:loveu::happy1:
  14. gdyby Jacek znalazl domek w kwiaciarni to moze ta druga pani chcialaby innego podaje link do Onkowatego ktory nadzwyczaj kocha dzieci... [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/skatowany-przez-zwyrodnialca-pijaka-ratunku-dt-smierc-w-schronisku-124213/index11.html[/url]
  15. dzieki dziewczyny ale serio jestem wdzieczna za wszelkie rady bo powiem szczerze ze bylam zielona jak robic te aukcje,a znowu sie czegos dowiedzialam:razz:a Milus jest poprostu naprawde niezwykly :loveu:
  16. gallegro wielkie dzieki za rady!!to byla moja pierwsza aukcja stad tyle bledow:oops:nastepna bedzie lepsza:razz:
  17. dokladnie:)na jakiejs stronie wczesniej ktos zebral wszytskie dane ze zdjeciami (chyba str13 i 61) a tekst z pierwszej strony troche podrasowalam:razz:mozesz kopiowac ja mam taki na n-k,Miłek ma aukcje wyrozniana na 10 dni wiec moze nie ma sensu robic teraz drugiej tylko moze za tydzien co wy na to?
  18. wstapilam na dogo stosunkowo nie dawno i zaimponowalo mi tu wiele osob swoja postawa i bezinteresownoscia,tymczasem wiekszej żenady niż ten temat nie widzialam,mam gdzies te prowakacje i klamstwa,mialo chodzic o psa...tymczasem miesiac biadolenia a nikt nawet nie sprawdzil:-( a tak poza tym nie wchodze na watek czytac bloga jakiejs rozchisteryzowanej malolaty tylko pomagac psom i blagam nie urzadzajcie sobie towarzyskiego czata z tego portalu! Gossia malo mnie ineteresuja twoje emocjonalne problemy ale cholera tu chodzi o zycie psa,nie moglas wczesniej zrobic jednego zdjecia chociaz,nie znasz nikogo kto by ci pomogl-jesli nie matka to moze nauczycielka w szkole,albo jakas ciotka...
  19. jak juz go ktos wypatrzy to nie ma szans zeby nie pokochal:eviltong:a jak nie :mad: aukcja narazie na 10dni,numer jest do Tosi wiec nawet nie bedziemy wiedziec czy ktos dzwonil:-(ale trzymam kciuki
  20. Miłek ma swoje allegro:razz:moje pierwsze wiec szału nie ma ale jest:p [url=http://www.allegro.pl/item489554155_najwspanialszy_przyjaciel_czeka_na_ciebie_milek.html]najwspanialszy przyjaciel czeka na Ciebie!!!MIŁEK (489554155) - Aukcje internetowe Allegro[/url] trzymam kciuki kochany!!
  21. jestem ZA:razz:ja go dalam do anonse.pl ale musze odnowic, sprobuje w weekend znalesc troche czasu i gdzies jeszcze go wsadzic:)bedzie dobrze taki psiak napewno znajdzie domek
  22. Morusek a ty co tak z tylu...na spacerek kochaniutki:painting:hopsaj na gore
  23. Miłek to jeden z tych o ktorym poprostu nie da sie zapomniec:-(ja tez ciagle o nim mysle,chcialam pisac do Tosi ale wyswitlilo mi ze ma chyba skrzynke pelna i maila nie wyslano...tez mi na tym psiaku strasznie zalezy,dalam go do anonsow,mam na n-k i nie wiem co dalej???ja moge sie dolozyc,nie za duzo ale moze jakies allgero do tego o ile nie ma:razz:
  24. Sledze ten watek od dawna wiec moze zamieszcze moja korespondencje z "panem prezydentem". oto co wyslalam po otrzymaniu "żyrardowskiego łańcuszka" zamieszczonego powyzej... Panie Prezydencie miasta Zyrardowa stracil pan resztki honoru gdyby go Pan w ogóle miał. Na nic sie zdaja Pana tłumaczenie , fakty wyssane z palca, nie wierzymy w żadne Pana słowo. Sławetne Zyrardowsskie schronisko jest nam znane nie od dzisiaj. Pracownicy, ktorzy nie nadajs sie do tej pracy z kierowniczką na czele,brud, brak opieki weterynaryjnej,/ ewnetulana eutanazja / brak izolatek , to nie liczne zalety tego przybytku. Proszę do nas nie pisać i się nie tlumaczyć, bo to staje sie śmieszne.Obrońcy Praw Zwierzat > Panie prezydencie miasta Zyrardowa ! jestesmy zbulwersowani> okrucieństwem> i bezdusznoscia pracownikow podleglej Panu instytucji, mianowicie> Schroniska> dla Zwierząt. O tym , że dzieje sie tam żle wiemy od dawna, jednak nic> Pan> nie zrobil aby temu zapobiec. Mamy nadzieje , że winni ci bezposrednii> pośredni bedą ukarani. Najwyższy czas aby w schronisku dla zwierzat> wreszcie> zaczeli pracowac uczciwi, kochajacy > zwierzęta ludzie a nie bezduszni urzędnicy. Zrzeszeni w grupe wspolnie staramy podejmowac jak nalepsze kroki aby usprawnic a przede wszytskim kontrolowac wasze-jak dotad nic nie warte dzialania dlatego kopie petycji wysylamy nie tylko do Pana ale takze do radnych a przede wszytskim wladz wojewodzkich,ktore (dzieki BOgu)inetresuja sie sprawa coraz czesciej i potrafia udzielic konkretnijeszej odpowiedzi anizeli pan to uczynil (kopiuj-wklej i wyslij do wszytskich). Postepowanie wladz miasta jest zenujace, z niecierpliwoscia czekamy na kolejne wybory.Serdecznie pozdrawiam. A oto o dziwo:crazyeye: odpowiedz jaka otrzymalam:angryy: Szanowna Pani . Rozumiem ,ze jest Pani co najmniej włascicielką lub pracownikiem schroniska jeśli odważyła się Pani na takie zarzuty. Lecz widać, że mnie osobiście Pani nie zna i proponuje więcej powściągliwości w ocenach innych. Nic nie robić i oceniać jest latwo, zwłaszcza przez Internet. Proponuję się spotkać i poznać więcej informacji w przyszłości, ponieważ po przeczytaniu poniższego ja mam prawo oceniac Pani wiadomości tez nisko. Pozdrawiam Andrzej Wilk
×
×
  • Create New...