-
Posts
4680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by chita
-
Słabo widzę i słyszę... staruszka Boni z Radomia już za TM!!!
chita replied to red's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dodalam sunie na n-k Logowanie do nasza-klasa.pl -
ten kajtus pomogl mi podjac decyzje o powrocie na swieta do domu ale spokojnie prezentu sobie nie robie ani nic z tych rzeczy,z drugiej strony nie chce blokowac malemu drogi bo widze ze czarnulki szybko znalazly domek,napisze pw do weroniki i dowiem sie wiecej tymczasem zaraz zabieram sie za robienie allegro szczylkom:razz:
-
transport by byl bo to mnie ten psiak zauroczyl i bym po niego przyjechala....tyle ze chodzi o Francje i nie wiem czy taki szczeniak znioslby 14h w samochodzie...:roll:ponadto moglabym go odebrac 20grudnia a po trzecie kto mi tu zrobi wizyte przedadopcyjna:razz:maly widnieje na tapecie mojego komputera i teraz mysle tylko o tym malym szczylku;)
-
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
chita replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
gonniu zdarza sie ,i tak jestesmy ci wdzieczni za takie zaangazowanie,jak juz ktos napisal wczesniej..."nie ma tego zlego...." wiec glowa do gory i szukamy dalej....! -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
chita replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
mnie tez boli:lol:i kciuki tez:razz:ale cos czuje ze to juz tylko formalnosci:loveu: -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
chita replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
czyli dzis czekamy na dobre wiesci:razz:to dobrze bo ciezko tak bez tych kciukow pisac:eviltong:no ale potrzymam jescze troche za Miłka:loveu: -
Biedna i wychudzona sunia na łańcuchu z wrośniętą w skórę obrożą
chita replied to gossia's topic in Już w nowym domu
Estero ja mam jakies 1800 km do Polski dlatego ja nie dam rady, myslalam poprostu ze inaczej to sie skonczy a jezeli gossia tak sie zachowala to tym bardziej mi przykro,nie znam tego dzieciaka i myslalam ze ma wiecej w glowie... -
Biedna i wychudzona sunia na łańcuchu z wrośniętą w skórę obrożą
chita replied to gossia's topic in Już w nowym domu
i co dalej nic nie wiadomo o tym psiaku??:-(czegos tu poprostu nie rozumiem:shake: -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
chita replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
ehhh lepszych swiat niz z tym psiakiem to juz sobie chyba nie mozna wymarzyc:loveu:trzymam kciuki i wierze ze bedzie dobrze:happy1: -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
chita replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
a mi najzwyczajniej w swiecie zabralo slow:megagrin:poprostu:loveu::happy1: -
Biszkoptowy Jacuś - znalazł swój dom dzięki Lu Gosiak
chita replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
gdyby Jacek znalazl domek w kwiaciarni to moze ta druga pani chcialaby innego podaje link do Onkowatego ktory nadzwyczaj kocha dzieci... [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/skatowany-przez-zwyrodnialca-pijaka-ratunku-dt-smierc-w-schronisku-124213/index11.html[/url] -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
chita replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
dzieki dziewczyny ale serio jestem wdzieczna za wszelkie rady bo powiem szczerze ze bylam zielona jak robic te aukcje,a znowu sie czegos dowiedzialam:razz:a Milus jest poprostu naprawde niezwykly :loveu: -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
chita replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
gallegro wielkie dzieki za rady!!to byla moja pierwsza aukcja stad tyle bledow:oops:nastepna bedzie lepsza:razz: -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
chita replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
dokladnie:)na jakiejs stronie wczesniej ktos zebral wszytskie dane ze zdjeciami (chyba str13 i 61) a tekst z pierwszej strony troche podrasowalam:razz:mozesz kopiowac ja mam taki na n-k,Miłek ma aukcje wyrozniana na 10 dni wiec moze nie ma sensu robic teraz drugiej tylko moze za tydzien co wy na to? -
Biedna i wychudzona sunia na łańcuchu z wrośniętą w skórę obrożą
chita replied to gossia's topic in Już w nowym domu
wstapilam na dogo stosunkowo nie dawno i zaimponowalo mi tu wiele osob swoja postawa i bezinteresownoscia,tymczasem wiekszej żenady niż ten temat nie widzialam,mam gdzies te prowakacje i klamstwa,mialo chodzic o psa...tymczasem miesiac biadolenia a nikt nawet nie sprawdzil:-( a tak poza tym nie wchodze na watek czytac bloga jakiejs rozchisteryzowanej malolaty tylko pomagac psom i blagam nie urzadzajcie sobie towarzyskiego czata z tego portalu! Gossia malo mnie ineteresuja twoje emocjonalne problemy ale cholera tu chodzi o zycie psa,nie moglas wczesniej zrobic jednego zdjecia chociaz,nie znasz nikogo kto by ci pomogl-jesli nie matka to moze nauczycielka w szkole,albo jakas ciotka... -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
chita replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
jak juz go ktos wypatrzy to nie ma szans zeby nie pokochal:eviltong:a jak nie :mad: aukcja narazie na 10dni,numer jest do Tosi wiec nawet nie bedziemy wiedziec czy ktos dzwonil:-(ale trzymam kciuki -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
chita replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
Miłek ma swoje allegro:razz:moje pierwsze wiec szału nie ma ale jest:p [url=http://www.allegro.pl/item489554155_najwspanialszy_przyjaciel_czeka_na_ciebie_milek.html]najwspanialszy przyjaciel czeka na Ciebie!!!MIŁEK (489554155) - Aukcje internetowe Allegro[/url] trzymam kciuki kochany!! -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
chita replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
jestem ZA:razz:ja go dalam do anonse.pl ale musze odnowic, sprobuje w weekend znalesc troche czasu i gdzies jeszcze go wsadzic:)bedzie dobrze taki psiak napewno znajdzie domek -
Depresja= Apatia, Smutek I Żal Staruszek Ze złamaniem-MA DOM
chita replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Morusek a ty co tak z tylu...na spacerek kochaniutki:painting:hopsaj na gore -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
chita replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
Miłek to jeden z tych o ktorym poprostu nie da sie zapomniec:-(ja tez ciagle o nim mysle,chcialam pisac do Tosi ale wyswitlilo mi ze ma chyba skrzynke pelna i maila nie wyslano...tez mi na tym psiaku strasznie zalezy,dalam go do anonsow,mam na n-k i nie wiem co dalej???ja moge sie dolozyc,nie za duzo ale moze jakies allgero do tego o ile nie ma:razz: -
Hassan ostatnia ofiara Schroniska dla zwierząt w Żyrardowie??
chita replied to Hanah's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Sledze ten watek od dawna wiec moze zamieszcze moja korespondencje z "panem prezydentem". oto co wyslalam po otrzymaniu "żyrardowskiego łańcuszka" zamieszczonego powyzej... Panie Prezydencie miasta Zyrardowa stracil pan resztki honoru gdyby go Pan w ogóle miał. Na nic sie zdaja Pana tłumaczenie , fakty wyssane z palca, nie wierzymy w żadne Pana słowo. Sławetne Zyrardowsskie schronisko jest nam znane nie od dzisiaj. Pracownicy, ktorzy nie nadajs sie do tej pracy z kierowniczką na czele,brud, brak opieki weterynaryjnej,/ ewnetulana eutanazja / brak izolatek , to nie liczne zalety tego przybytku. Proszę do nas nie pisać i się nie tlumaczyć, bo to staje sie śmieszne.Obrońcy Praw Zwierzat > Panie prezydencie miasta Zyrardowa ! jestesmy zbulwersowani> okrucieństwem> i bezdusznoscia pracownikow podleglej Panu instytucji, mianowicie> Schroniska> dla Zwierząt. O tym , że dzieje sie tam żle wiemy od dawna, jednak nic> Pan> nie zrobil aby temu zapobiec. Mamy nadzieje , że winni ci bezposrednii> pośredni bedą ukarani. Najwyższy czas aby w schronisku dla zwierzat> wreszcie> zaczeli pracowac uczciwi, kochajacy > zwierzęta ludzie a nie bezduszni urzędnicy. Zrzeszeni w grupe wspolnie staramy podejmowac jak nalepsze kroki aby usprawnic a przede wszytskim kontrolowac wasze-jak dotad nic nie warte dzialania dlatego kopie petycji wysylamy nie tylko do Pana ale takze do radnych a przede wszytskim wladz wojewodzkich,ktore (dzieki BOgu)inetresuja sie sprawa coraz czesciej i potrafia udzielic konkretnijeszej odpowiedzi anizeli pan to uczynil (kopiuj-wklej i wyslij do wszytskich). Postepowanie wladz miasta jest zenujace, z niecierpliwoscia czekamy na kolejne wybory.Serdecznie pozdrawiam. A oto o dziwo:crazyeye: odpowiedz jaka otrzymalam:angryy: Szanowna Pani . Rozumiem ,ze jest Pani co najmniej włascicielką lub pracownikiem schroniska jeśli odważyła się Pani na takie zarzuty. Lecz widać, że mnie osobiście Pani nie zna i proponuje więcej powściągliwości w ocenach innych. Nic nie robić i oceniać jest latwo, zwłaszcza przez Internet. Proponuję się spotkać i poznać więcej informacji w przyszłości, ponieważ po przeczytaniu poniższego ja mam prawo oceniac Pani wiadomości tez nisko. Pozdrawiam Andrzej Wilk