-
Posts
4680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by chita
-
MAXIMUS - młody amstaffik JUŻ W NOWYM DOMU.... POZNAŃ
chita replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
kilka nowych ogloszen Maxia:roll: [URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/mix-amstaffa-roczny-maximus-czeka-na-dom/846"]mix amstaffa- roczny Maximus czeka na dom - psy - ogłoszenia zwierzęta - Petworld.pl[/URL] [URL="http://www.mojpupil.pl/psy-oddam-American_Staffordshire_Terrier,41.html"]American Staffordshire Terrier - oddam psa[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,2790,Lw==.html#"]Maximus ma dopiero około roku, jednak ży / inna / Adopcja psa. Ogłoszenia: psy do adopcji, szukam psa, oddam psa[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=2765527&cid=161"]Zaloguj - Bezpłatne Ogłoszenia KupSprzedaj[/URL] -
i dzis jeszcze tu :razz:ale i tak mi pwnie linki pomyli:mad: [url=http://www.mojpupil.pl/oddam_psa]oddam psa -
-
dodaje Ralfika tu i tam i zeby nie mieszac podaje adres mailowy z pierwszej strony wiec powinny dojsc linki do aktywacji,mam nadzieje ze to nie problem:oops:
-
te linki to mi nigdy nie wchodza prawidlowo:angryy: ale jak skopiujecie od http i skonczycie na 3 to bedzie dzialac:roll: Ralfik jest tez na gumtree,juz aktywowali ogloszenie
-
Mały,zwykły kundelek,bez szans,przeżył koszmar!a teraz ma NOWY DOM!!
chita replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
jak by to powiedziec jestem "troche " zszokowana tym co tu czytam... uogolnianie fundacji i ta cala historia to male przegiecie, natomiast jesli twoje rachunki tu zmiaszczone wykaza jakies nie domowienia to domagam sie wyjasnien Tosi i to najlepiej w trybie natychmiastowym,jestem pewna ze zachary ktorej psiak zawdziecza zycie tez jest bardzo ciekawa...no i szkoda ze takie rzeczy teraz wychodza na forum psom to raczej nie pomoze -
Ralfik tutaj:) [url=http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=36593]Kupi
-
ja chetnie ale niestety dopiero wieczorem,przejrze watek i zrobie gumtree kupiepsa i psyikoty,linki podesle jak beda gotowe
-
info z innego watku Ostrzeżenie ! Przekazano mi wiadomość by uważać na rodzinę prawdopodobnie romów mieszkających na południu Polski. Rodzina ta wyszukuje na portalach aukcyjnych, w schroniskach i w innych możliwych miejscach gdzie psy są oddawane praktycznie za darmo. Wyszukuje konkretnych psów: w typie amstafa. A po co? Do walk!! Mimo iż są z południa Polski szukają nawet w Warszawie. Dlatego bardzo ważne jest, by to ostrzeżenie trafiło w każdy zakątek Polski. Jedna z dogomaniaczek trafiła do tej rodziny w celu przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej. Czujna postawa i odpowiednia rozmowa wyjaśniły wszystko. Rodzina przyznała, że jak nie zaadoptują tego psa to na allegro maja upatrzone inne. Członek tejże rodziny podjął temat psich walk wykazując się na ten temat wiedzą. Wiedzą, której nie posiada osoba niemająca styczności z takimi rzeczami. To nie była wiedza czysto teoretyczna wyczytana na Internecie czy zasłyszana w radiu… Zacytuję teraz osobę, która była na tej wizycie przedadopcyjnej: „Byłam u nich na wizycie przedadopcyjnej.Rodzina tak na oko romska, mieli już 2 nakazy eksmisji. Rotacja psów w ich domu była duża. Mieli dziadka, po którego śmierci zostały dwa kundelki. Chcieli je uśpić ale dozorczyni wybłagała moją sąsiadkę zęby wzięła jedna sunię. Gdy ta tam poszła, dzieciak właśnie kopnął suńkę a ten niby amstaff psisko miało z 80 kg) o którym ci opowiadano leżał na zanieczyszczonej szmacie, robił pod siebie. Podobno ostatnio był tam jakis szczeniak ale już zniknął. Te rzeczy wiem od sąsiadki bo ona zna tę rodzinkę. Błagała mnie żeby im żadnego psa nie dawać bo psy są okropnie traktowane. A moje spostrzeżenia. Chłopak niestety wygadał się na temat kumpli którzy organizują walki psów na działkach. Opowiadał, że niby uratowali sunię amstaffke przed smiercia ale oddali ją kumplowi na rozmmażanie a gdy opowiadał o tym wielkim amstaffie jak go tresował wspomniał o biciu smyczą. A alarm wszczełam bo pokazali mi inne psy które szukaja na allegro gdyby ta adopcja nie doszła do skutku. Wyszukałam ludzi i daje wszystkim znać. A o krakowskim schronie mówil szczególnie, że tam dzwoni i pisze ale nikt nie odpowiada. uf. To zgrubsza tyle Ci ludzie bardzo dobrze grają!” Tu chodzi o życie naszych mniejszych braci. AKTYWNIE WLACZ SIE DO POMOCY PRZEKAZ TE WIADOMOSC DALEJ Osobą na tejże rozmowie przedadopcyjnej była Basia gk (nick na dogomani) z Tarnowa
-
[Katowice] Gerda teraz Delicja ma swoj domek !!!!
chita replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
na innych watkach kraza informacje wiec podaje dalej...lepiej duchac na zimne. [SIZE=6][B]Ostrzeżenie ![/B][/SIZE] Przekazano mi wiadomość by uważać na rodzinę prawdopodobnie romów mieszkających na południu Polski. Rodzina ta wyszukuje na portalach aukcyjnych, w schroniskach i w innych możliwych miejscach gdzie psy są oddawane praktycznie za darmo. Wyszukuje konkretnych psów: w typie amstafa. A po co? Do walk!! Mimo iż są z południa Polski szukają nawet w Warszawie. Dlatego bardzo ważne jest, by to ostrzeżenie trafiło w każdy zakątek Polski. Jedna z dogomaniaczek trafiła do tej rodziny w celu przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej. Czujna postawa i odpowiednia rozmowa wyjaśniły wszystko. Rodzina przyznała, że jak nie zaadoptują tego psa to na allegro maja upatrzone inne. Członek tejże rodziny podjął temat psich walk wykazując się na ten temat wiedzą. Wiedzą, której nie posiada osoba niemająca styczności z takimi rzeczami. To nie była wiedza czysto teoretyczna wyczytana na Internecie czy zasłyszana w radiu… Zacytuję teraz osobę, która była na tej wizycie przedadopcyjnej: „Byłam u nich na wizycie przedadopcyjnej.Rodzina tak na oko romska, mieli już 2 nakazy eksmisji. Rotacja psów w ich domu była duża. Mieli dziadka, po którego śmierci zostały dwa kundelki. Chcieli je uśpić ale dozorczyni wybłagała moją sąsiadkę zęby wzięła jedna sunię. Gdy ta tam poszła, dzieciak właśnie kopnął suńkę a ten niby amstaff psisko miało z 80 kg) o którym ci opowiadano leżał na zanieczyszczonej szmacie, robił pod siebie. Podobno ostatnio był tam jakis szczeniak ale już zniknął. Te rzeczy wiem od sąsiadki bo ona zna tę rodzinkę. Błagała mnie żeby im żadnego psa nie dawać bo psy są okropnie traktowane. A moje spostrzeżenia. Chłopak niestety wygadał się na temat kumpli którzy organizują walki psów na działkach. Opowiadał, że niby uratowali sunię amstaffke przed smiercia ale oddali ją kumplowi na rozmmażanie a gdy opowiadał o tym wielkim amstaffie jak go tresował wspomniał o biciu smyczą. A alarm wszczełam bo pokazali mi inne psy które szukaja na allegro gdyby ta adopcja nie doszła do skutku. Wyszukałam ludzi i daje wszystkim znać. A o krakowskim schronie mówil szczególnie, że tam dzwoni i pisze ale nikt nie odpowiada. uf. To zgrubsza tyle Ci ludzie bardzo dobrze grają!” Tu chodzi o życie naszych mniejszych braci. AKTYWNIE WLACZ SIE DO POMOCY PRZEKAZ TE WIADOMOSC DALEJ Osobą na tejże rozmowie przedadopcyjnej była Basia gk (nick na dogomani) z Tarnowa -
MAXIMUS - młody amstaffik JUŻ W NOWYM DOMU.... POZNAŃ
chita replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
to znalazlam na watku w podkrpackim,jesli jestescie na innych watkach astkow prose podeslijcie dalej.... [SIZE=7]Ostrzeżenie ! [/SIZE]Przekazano mi wiadomość by uważać na rodzinę prawdopodobnie romów mieszkających na południu Polski. Rodzina ta wyszukuje na portalach aukcyjnych, w schroniskach i w innych możliwych miejscach gdzie psy są oddawane praktycznie za darmo. Wyszukuje konkretnych psów: w typie amstafa. A po co? Do walk!! Mimo iż są z południa Polski szukają nawet w Warszawie. Dlatego bardzo ważne jest, by to ostrzeżenie trafiło w każdy zakątek Polski. Jedna z dogomaniaczek trafiła do tej rodziny w celu przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej. Czujna postawa i odpowiednia rozmowa wyjaśniły wszystko. Rodzina przyznała, że jak nie zaadoptują tego psa to na allegro maja upatrzone inne. Członek tejże rodziny podjął temat psich walk wykazując się na ten temat wiedzą. Wiedzą, której nie posiada osoba niemająca styczności z takimi rzeczami. To nie była wiedza czysto teoretyczna wyczytana na Internecie czy zasłyszana w radiu… Zacytuję teraz osobę, która była na tej wizycie przedadopcyjnej: „Byłam u nich na wizycie przedadopcyjnej.Rodzina tak na oko romska, mieli już 2 nakazy eksmisji. Rotacja psów w ich domu była duża. Mieli dziadka, po którego śmierci zostały dwa kundelki. Chcieli je uśpić ale dozorczyni wybłagała moją sąsiadkę zęby wzięła jedna sunię. Gdy ta tam poszła, dzieciak właśnie kopnął suńkę a ten niby amstaff psisko miało z 80 kg) o którym ci opowiadano leżał na zanieczyszczonej szmacie, robił pod siebie. Podobno ostatnio był tam jakis szczeniak ale już zniknął. Te rzeczy wiem od sąsiadki bo ona zna tę rodzinkę. Błagała mnie żeby im żadnego psa nie dawać bo psy są okropnie traktowane. A moje spostrzeżenia. Chłopak niestety wygadał się na temat kumpli którzy organizują walki psów na działkach. Opowiadał, że niby uratowali sunię amstaffke przed smiercia ale oddali ją kumplowi na rozmmażanie a gdy opowiadał o tym wielkim amstaffie jak go tresował wspomniał o biciu smyczą. A alarm wszczełam bo pokazali mi inne psy które szukaja na allegro gdyby ta adopcja nie doszła do skutku. Wyszukałam ludzi i daje wszystkim znać. A o krakowskim schronie mówil szczególnie, że tam dzwoni i pisze ale nikt nie odpowiada. uf. To zgrubsza tyle Ci ludzie bardzo dobrze grają!” Tu chodzi o życie naszych mniejszych braci. AKTYWNIE WLACZ SIE DO POMOCY PRZEKAZ TE WIADOMOSC DALEJ Osobą na tejże rozmowie przedadopcyjnej była Basia gk (nick na dogomani) z Tarnowa -
MAXIMUS - młody amstaffik JUŻ W NOWYM DOMU.... POZNAŃ
chita replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
podniose raz jeszcze moze ktos wypatrzy:-( -
Cicha tragedia -PILNIE DT/DS -dziadek męczy niewidomego piekinka
chita replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
podniose.... -
Cicha tragedia -PILNIE DT/DS -dziadek męczy niewidomego piekinka
chita replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
bannerek super:loveu:mam nadzieje ze sie kiedys naucze takie robic:eviltong: -
Cicha tragedia -PILNIE DT/DS -dziadek męczy niewidomego piekinka
chita replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
ok jest na alegro [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=510675727]najwierniejszy przyjaciel Kapselek zostal sam (510675727) - Aukcje internetowe Allegro[/url] -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
chita replied to Soema's topic in Już w nowym domu
super:lol: jutro bede trzymac kaciuki za mala zeby sie nie stresowala:evil_lol: -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
chita replied to Soema's topic in Już w nowym domu
moze te strone 26 trzeba by tez podac w opisie bo te fotki sa naprawde ladne:loveu:czy o nie dzis mala jedzie na ferie???:lol: -
Cicha tragedia -PILNIE DT/DS -dziadek męczy niewidomego piekinka
chita replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
tyle ze mi linki ucielo:mad: ktos robi allegro?ja nietety moglabym tylko nie wyroznione w tym miesiacu... -
Cicha tragedia -PILNIE DT/DS -dziadek męczy niewidomego piekinka
chita replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
i przed obiadkiem jeszcze tutaj [url=http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-cudowny-i-samotny-Kapselek-szuka-domku-W0QQAdIdZ94917559]cudowny i samotny Kapselek szuka domku - Zwierzaki Psy Koty Konie Papużki i Inne - Gumtree Warszawa[/url] [url=http://www.psyikoty.com/index.php?akcja=znajdz_ogl]Psy i koty- zwierzeta domowe - gielda zwierzat, rasy ps -
Cicha tragedia -PILNIE DT/DS -dziadek męczy niewidomego piekinka
chita replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Niuniek tez na gumtree w w-wie;) hop Kapselku po domeczek,wierze ze sie znajdzie!! -
Cicha tragedia -PILNIE DT/DS -dziadek męczy niewidomego piekinka
chita replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
[I][quote name='sleepingbyday']własnie raczej nie, w najbliższym czasie.. niestety.. jedno zdjęcie to kiszka...[/quote][/I] trudno to musimy sie postarac bez i nadrobic tekstem:razz::evil_lol: na szybko Kapselek od dzis na kupiepsa [url=http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=35581]Kupi -
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
chita replied to gagata's topic in Już w nowym domu
[I][quote name='Wet-siostra']Rekińczyk??? A to co za cudo???[/quote][/I] :hmmmm:nawet nie chce sie domyslac:evil_lol::evil_lol: -
Cicha tragedia -PILNIE DT/DS -dziadek męczy niewidomego piekinka
chita replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
jest jakas szansa na wiecej zdjec, to moze mozna by plakaty albo allegro....:roll: -
Cicha tragedia -PILNIE DT/DS -dziadek męczy niewidomego piekinka
chita replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
[I][quote name='sleepingbyday']ogłoszeń jeszcze nie ma, bo nie zdązyłam.. ale zrobię. chita, dzięki za nk, ja się na tym kompletnie nie znam, bedziesz mogła monitorowac ten profil? kontakt na razie do mnie, postaram się wyciagnąć troche więcej informacji.. wysyłam ci na pw dzieki dzięki!!![/quote][/I] pewnie ze bede monitorowac wkoncu to moj profil:evil_lol: