-
Posts
4680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by chita
-
[quote name='clo']ja tez uwazam,ze pies moze byc z dzieckiem szczesliwy sama sie z psem wychowalam od 1 roku zycia..i to od szczeniaka tez..natomiast z drugiej strony boje sie takich adopcji gdzie dziecko wybiera psa koniecznie go chce i to szczeniorka bo sliczny itd..a potem corka podrosnie i kolezanki,zakupy ,imprezy i pies idzie w odstawke..szczeniak urosnie przestanie byc sliczny,malutki bobasek..albo ugryzie bolesnie bo ma ostre zabki..wiem,ze pisze czarne scenariusze ale duzo rzeczy juz przerabialam i stad te obawy dlatego wizyta konieczna..sama nie wiem jak uwazacie ja moge tak jak deklarowalam wziac serce i szukac mu domu moze gdzies tu w warszawie no albo najwyzej pojedzie do mnie dom sie sprawdzi i poprosi sie pati c zeby go do gniezna zawiozla jesli pani pokryje zwrot kosztow.[/QUOTE] Clo ja tez sie wychowalam z psem od malego i spokojnie zamiast zakupow i dyskotek skonczylam na dogomanii;) nic tak nie uczy wrazliwosci przyjazni i odpowiedzialnosci jak psiury:loveu: trzeba dac szanse
-
Tofi uratowany przed utopieniem ma wspaniały dom :)
chita replied to fufu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Soema']Tofika samego bym jej nie oddała :evil_lol: [/QUOTE] a ja tu jestem i czytam:nono::obrazic: a fotki dostalam:loveu::loveu::loveu: i tez myslalam ze Tofik rudy:diabloti: ale Gabi i tak urodą bije wszystkich na leb:loveu::loveu::loveu::loveu: -
Tofi uratowany przed utopieniem ma wspaniały dom :)
chita replied to fufu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Soema']Taa Geniuszu przestanie uciekać :eviltong: mam pocztę, podziwiam pocztę :loveu: niestety TŻ nie może ze mną oglądnąć.. ale się napatrzy..:razz:[/QUOTE] nom jak go zaczna straszyc ze znowu przyjedziesz na poadopcyjna to przestanie:eviltong: -
Tofi uratowany przed utopieniem ma wspaniały dom :)
chita replied to fufu's topic in Już w nowym domu
[quote name='zarskraf']no ładnie.. grzeczne dziewczynki o tej porze spia :D [/QUOTE] a grzeczni chlopcy o tej porze to siedza na dogo :evil_lol::shiny: Tofik jak sie robi uciekinier to faktycznie chip moglby tu sporo zdzialac:cool1: -
Tofi uratowany przed utopieniem ma wspaniały dom :)
chita replied to fufu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Soema']:stupid: [/QUOTE] :icon_roc: :watpliwy: :nonono2: -
Tofi uratowany przed utopieniem ma wspaniały dom :)
chita replied to fufu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Soema']Od Ciebie?:grins: sama z nim RAZ spałaś, to musisz poczekać.. za siebie ledwie wymiziałam. Wulkan energii i radości.:loveu:[/QUOTE] nie wymizialas bos zazdrosna ze spalam z nim:diabloti::shiny: niby RAZ ale jaki:loveu::diabloti: ale fotki i tak moglabys wrzucic:cool1: -
Tofi uratowany przed utopieniem ma wspaniały dom :)
chita replied to fufu's topic in Już w nowym domu
Soema a fotki:mad::mad::mad: wymizialas goopka ode mnie??:mad: -
Tofi uratowany przed utopieniem ma wspaniały dom :)
chita replied to fufu's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgnS']Jak w ogóle mógł sam sobie wyjść!!!:mad::loveu: Ja też ... uhhh , trochę już ochłonęłam:cool3: , ale przez to nic nie zjadłam , i znów się muszę ratować czymkolwiek...:mdleje:[/QUOTE] ja Ci tu dam czymkolwiek:mad: -
Tofi uratowany przed utopieniem ma wspaniały dom :)
chita replied to fufu's topic in Już w nowym domu
ło matko zawalu prawie dostalam, ostatnio tyle psow dalo dyla:shake: ehhh Tofik :mad::mad:jak do cholery mogles pomylic klatki:mad::diabloti: szczescie ze sie znalazl gupol maly:loveu::loveu::loveu:ufffff -
[quote name='Asia & Ginger']Wiem, że Weronia robiła rozliczenia, kiedyś pisałam z nią w nocy na gg, to mi mówiła, że robi po nocach, bo grozi jej ban, ale może nie zdążyła i ją zbanowali. :roll: W każdym razie w sprawie psiaków można dzwonić: Pogotowie i Straż dla Zwierząt w Trzciance; Pl. Pocztowy 4/6, 64-980 Trzcianka; tel. 512 100 550 Adres e-mail: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#006699][email protected][/COLOR][/EMAIL][/QUOTE] no rozliczenia na watkach pojawily sie na pare minut przed wyznaczonym terminem a je i tak zamknieto, chodzilo chyba o to ze wg regulaminu musza byc tez "wyplywy" czyli koszty i saldo koncowe, ktorego nie bylo:roll:
-
[quote name='gusia0106']Ja ogłaszam ale bez llegro właśnie bo za cholerę nie wiem jak ;)[/QUOTE] ja ostatecznie moge wystawic tylko takie zwykle np takie mam: [url=http://www.allegro.pl/item800495325_4_miesieczna_suczka_szczenie_lunka_w_typie_onka.html]4 miesięczna suczka -szczenię LUNKA w typie ONka (800495325) - Aukcje internetowe Allegro[/url] no jakos mi nie wychodzi zladowanie tych zdjec pomiedzy tresc z serwera:niewiem:
-
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
chita replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
gosi wiec skoro juz wszyscy jestesmy na tym forum i mamy takie a nie inne kaprysy;)zastanowmy sie jak im wspolnie pomoc, jestes na miejscu, potrzeba DT moze znasz kogos kto za karme i pomoc w utrzymaniu przygarnalby tymczasowo jakiegos psa. przeicez nikt nie pisze ze ludzi z Szydlowca sa zli- jest juz pare na watku i smiem twierdzic ze wrecz odwrotnie:razz: -
to ja sie jeszcze powstrzymam od cieszenia ale to wspaniale wiadomosci:kciuki: zeby jeszcze opinia drugiego weta byla tak pozytywna:lol:czy czegos brakuje dla Fibuli, kasy na transport etc?
-
ooo domki zaczynaja sie bic o maluchy:evil_lol:to lubie:diabloti: jezeli jest ktos chetny na slodkiego malucha tu sa tez takie a jeden to ma nawet serce na brzucholu:cool3: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/onek-astka-szczeniaki-inne-daj-im-szanse-na-nowe-zycie-172309/[/url]