Jump to content
Dogomania

Gisic87

Members
  • Posts

    2718
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Gisic87

  1. Cd Trzeba odbić ten patyk: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/Sk9IyB3JZaI/AAAAAAAAAY0/pm8QMxXksPo/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20026.jpg[/IMG] Patyk gdzieś poleciał ale nie wiemy gdzie: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/Sk9IzHDe82I/AAAAAAAAAY4/tBqmx6Ugwek/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20027.jpg[/IMG] Za daleko pobiegła i gruntu pod łapkami zabrakło więc trzeba zwiewać na ląd: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/Sk9I0J8JdCI/AAAAAAAAAY8/-bFJ6D5gxzw/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20028.jpg[/IMG] Taka przemoczona a jeszcze język pokazuje: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/Sk9I6EwcM_I/AAAAAAAAAZE/wpHXHWL7vlw/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20029.jpg[/IMG] Zmęczona tymi ciągłymi skokami: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/Sk9I7bCTxvI/AAAAAAAAAZI/KnVmgqnZqiU/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20030.jpg[/IMG]
  2. Ma allegro ale z tymi pierwszymi zdjęciami jakie jej robiłam ale zaraz zrobię jej nowe allegro prosiłabym też jakby ktoś mógł porobić jej gdzie indziej ogłoszenia. A teraz wkleję zdjęcia, nie są rewelacyjne bo na spacerze ciężko uchwycić ją w bezruchu ona ciągle biega. Na spacerkach się pilnuje gdy pobiegnie za daleko i nas nie widzi zawraca i sprawdza czy jesteśmy. Wodę lubi jednak pływać nie bardzo skakać i owszem ale pływać nie da rady:lol: Pierwsze szaleństwo Milka jeszcze przez chwilę była czysta: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/Sk9IYXj6G0I/AAAAAAAAAYQ/G4jh0tlEeYw/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20001.jpg[/IMG] A tak wyglądała Milka po błotnej kąpieli (to była jedyna błotna kałuża w okolicy nie wiem jak ją odnalazła) [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/Sk9IoEMd3iI/AAAAAAAAAYc/frpRxjkuLIQ/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20011.jpg[/IMG] Czekamy na panią:(kto czeka ten czeka bo Milka jakwidać ma mnie głęboko w ...poważaniu:evil_lol:) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/Sk9Ip0K7fsI/AAAAAAAAAYg/uwb6TQt3BX0/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20014.jpg[/IMG] A mówią że po wodzie nie da się chodzić: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/Sk9Isr-_VUI/AAAAAAAAAas/tvo-wsPyGnI/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20019.jpg[/IMG] Trzeba zabrać Milce patyk: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/Sk9IwS7VMMI/AAAAAAAAAYw/BiU0pMEqocE/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20023.jpg[/IMG] Cd nastąpi
  3. Jaka mama:confused: Amy dzisiaj byłyśmy z rana na spacerku na Muchowcu. Przeszłyśmy spory kawałek Milka jak zawsze musiała dorwać jakieś błoto i się cała wytaplała:roll: no więc jeszcze przeszliśmy się nad wodę i się potaplałyśmy Azura skacze po wodzie jak zajączek a jak jej gruntu zabrakło bo za daleko skoczyła to zaczęła śmiesznie łapkami przebierać:evil_lol: zdjęcia wkleję po obiedzie
  4. ja napisałam do 40 osób ale jak widzę tylko irysek zajrzała:roll:
  5. Dzisiaj dzwoniła do mnie kobieta w sprawie naszej lisiczki. Pytała się czy ona przez ten swój strach jest jakoś agresywna w stosunku do ludzi. Pytała jak wygląda sprawa adopcji i gdzie ew suczkę trzeba odebrać. Powiedziałam że suczka jest po prostu sytuacją w jakiej się znalazła i jeśli zostanie adoptowana to będzie trzeba poświęcić jej sporo czasu by doszła do siebie ale że może być też tak że od razu po wyjściu ze schroniska będzie szaleć i brykać bo nigdy nie wiemy jak pies sie zachowuje poza nim bez stresu. Powiedziałam że by adoptować psa podpisuje się umowę adopcyjną i dostaje się bon na bezpłatną sterylizację. Pani podziękowała i powiedziała że się jeszcze odezwie. Nie mogłam też zbytnio rozmawiać bo się śpieszyłam i rozmowa była krótka ale mam nadzieje że jeszcze zadzwoni
  6. Ja nie wiem czy jakieś miejsce jest zaklepane nie siedzę głęboko w temacie może dziewczyny coś mają nie wiem. Porozsyłałam tylko informacje z prośbą o pomoc na temat hoteliku czy dt niech się wypowiedzą
  7. Dziewczyny właśnie porozsyłałam wiadomości do osób z dogo trzeba pomyśleć najpierw do jakiego hoteliku suczka pojedzie a może jakiś DT płatny się znajdzie. Musimy wiedzieć ile mniej więcej kasy trzeba wtedy pozbiera się od chętnych deklaracje wpłat i będziemy wiedzieć na czym stoimy
  8. Ja zaraz porozsyłam tyle ile dam radę
  9. Tak tak dziękujemy. U nas bez zmian chociaż co nieco pomalutku rusza w kierunku lepszych relacji obu psów. Milka zaczyna zachęcać Azura do zabawy wręcz jest nachalna trzymając supeł w pysku i nacierając nim na Azurę do tego powarkując ona się tak po prostu bawi a Azura nie wie o co chodzi i ucieka:roll: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/Sk3tRVBnbQI/AAAAAAAAAXo/xvIhr2ZQQkw/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20001.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/Sk3t-n4M6XI/AAAAAAAAAXs/I1OhXPFQS6E/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20007.jpg[/IMG]
  10. Tengusiu skontaktuj się z Ola la ona jest z Bytomia przeprowadziła wizytę dla naszego tymczasa;)
  11. oj grzeczna grzeczna. Pierwszy raz spuściliśmy ją na Muchowcu z 10m linką i wszystko było ok a w okolicy bloku to wiadomo zawsze ktoś może nagle z za rogu wyjść z psem dlatego wychodzimy z domu na smyczy załatwiamy potrzeby idziemy na to ogrodzone niby boisko (2 wejścia są)spuszczamy pobiegamy porzucamy patyki i wracamy do domu luzem. Maciaszku ja tez wiadomo że się boję dlatego w dzień chodzimy tylko na smyczy za dużo osób i psów się kręci ale koło 23 to już praktycznie żywego ducha nie ma ale i tak na całkowicie otwartej przestrzeni ryzykować nie będę przecież
  12. Jakieś pustki u Azurki na wątku. Dziewczyna coraz częściej gramoli się na łóżko TZ ją wygania a ona jak tylko nie widzi wskakuje znowu i potrafi tak z 10 razy aż da sobie spokój(TZ oczywiście:evil_lol:). Na spacerkach grzecznie chodzi do psiaków ją ciągnie bo chce się bawić bo z Milką talej schodzą sobie po prostu z drogi. Na ostatnim wieczornym spacerku koło 23 jak już nikt zazwyczaj nie spaceruje idziemy z psiakami i spuszczamy luzem. Wczoraj Azura pognała za psiakiem i znikła nam z oczu ale jak tylko zawołałam od razu przybiegła. zazwyczaj biegamy na ogrodzonym zarośniętym boisku ale poza nim też idzie spuszczona grzecznie do domu. Suche je ale niezbyt łapczywie i nie zostawia pustej miski je jak ma ochotę a najcześciej jak ćwiczymy z kikerem wtedy jedzenia nigdy dość;) Teraz siedzi obok mnie i jak tylko przestaje ją głaskać podaje łapkę i prosi o więcej:loveu: A oto kilka zdjęć z dzisiaj: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SkuIBAiSPqI/AAAAAAAAAWI/INpGTu36FKE/s400/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20007.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SkuIN468EuI/AAAAAAAAAWQ/yEi5VJxASMU/s400/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20016.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SkuIU1U5X2I/AAAAAAAAAWU/p_cOuMmlUsc/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20018.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SkuIaKLieuI/AAAAAAAAAWY/HKT4qHZXBgA/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20024.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SkuIHyj5iLI/AAAAAAAAAWM/2p4sofwFbcA/s400/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20009.jpg[/IMG] Ciężko w ogóle jej zdjęcie zrobić bo na tyłku nie usiedzi i wchodzi cała w obiektyw bo ona nie chcę pozować tylko być głaskana:loveu:
  13. Teraz napiszę nieco więcej bo wcześniej na szybko pisałam bo robiłam obiad. Jak wcześniej Azura bardzo się pilnuje na spacerkach przez pierwsze pół godziny biegała z linką jednak później już bez. Praktycznie cały czas chodziła za mną. Gdy sobie usiadłam i zachęcałam do zabawy rzucając patyczki ta zołza stała koło mnie i ani myślała gdziekolwiek iść no więc musiałam wstać i chodzić razem z nią. Niestety z Milką nie dogadują się w domu cały czas się olewają a jak jedną głaskam to druga jest zazdrosna i okazują to na różne sposoby. Na spacerze Azura chciała zachęcić Milkę do wspólnej zabawy ale gdzie tam Milka miała ją głęboko w poważaniu. Azura biega jak torpeda i czasem nie wyrabiając dobijała do moich nóg. Z niej jest taki słodki przytulak przychodzi daje łapkę i prosi o głaskanie. Co do klikera i targetowania bardzo szybko zrozumiała o co biega, najpierw zaczęłyśmy ze zwykłym kartonowym pudłem, później z targetem w dłoni. Wykonuje wszystko perfekcynie fajnie by było by nowy właściciel chcący ją adoptować kontynuował zabawę klikerem bo to fajna zabawa połączona z nauką zarówno dla psa jak i właściciela:lol:
  14. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SkoHD6JhZBI/AAAAAAAAAUc/m46dbgU3g_M/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20007.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SkoHCApQOLI/AAAAAAAAAUY/ZQIu9rHzlDg/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20004.jpg[/IMG]
  15. Nie nie chodzi o tymczasa z resztą nie chcę o tym mówić nieważne. Tak czy inaczej poszłyśmy wczoraj na spacerek na 2 godziny w domu byłyśmy o 23. Na spacerku spotkaliśmy 2 zajączki biegające po polanie ale psy na nie nie zwróciły najmniejszej uwagi. Azura na spacerach bardzo się pilnuje a raczej chodzi obok człowieka czasami na chwilę odskoczyła na bok i pobiegła w krzaczory ale zawołana od razu zawracała. Oto kilka zdjęć, niestety nie mam więcej bo baterie padły a i tak zdjęcia kiepsko wychodziły bo ciemno było: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SkoHRb3M8qI/AAAAAAAAAVU/oFqeG69JQgo/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20017.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SkoHP3lUjtI/AAAAAAAAAVQ/dISAMuK1xpY/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20015.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SkoHIVV7AbI/AAAAAAAAAUs/p6SWXc6YdzY/s400/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20011.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SkoHG8Cj89I/AAAAAAAAAUo/z5d1B7hFzEw/s400/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20010.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SkoHFSuXH-I/AAAAAAAAAUg/9Wo-V9xvdmg/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20008.jpg[/IMG]
  16. Nie będzie zdjęć ani spaceru przepraszam nie jestem w stanie nic więcej napisać dowiedziałam się przed chwilą o czymś co już od dawna podejrzewałam :placz: A Azurka pojętna suka targetowanie wychodzi super...
  17. Podnosimy wątek i uciekamy bo udało się auto wyciągnąć i na polane z psiurami jedziemy:lol:
  18. Oddam oddam jak każdego tymczasowego psa:roll: Azura jest bez dwóch zdań strasznie zazdrosna o Milkę jak już pisałam stara się skupić na sobie całą moją uwagę gdy głaskam Milkę piszczy i szczeka co chwile wkładając głowę pod moją rękę by to ją głaskać. Zazdrośnica straszna ale nie dziwie się jej w końcu w schronie siedziała i brakuje jej zainteresowania ze strony człowieka
  19. taaa przez to moje hobby to mówił mi za każdym razem że mam nie chodzić tam gdzie psy jakieś są:evil_lol: Ale nie mówmy o ojcu jak co to dam wam znać jeśli z domu wylecę:evil_lol:. A Azura to bardzo pojętna dziewczyna pobawiłyśmy się troszkę w targetowanie zaczęłyśmy od zwykłego pustego kartonu i od razu podłapała o co biega. To jest naprawdę sprytna i pojętna suczka więc chyba zaczniemy na dobre wszystkiego uczyć klikerem:lol:
  20. A taty na szczęście jeszcze nie ma:roll: Pewnie zrobi tak że przyjedzie bez ostrzeżenia w któryś dzień ale jak już to na pewno będzie to nie wcześniej niż o 16. Dzisiaj już porządki dokładne robię kuchnia i łazienka wypucowane zaraz zabieram się za resztę domu a Azura mi dzielnie towarzyszy nie odstępując na krok;) A ojciec to już wiem że zabije mnie bo jest pies, bo jest duży a nie jak zwykle mały, bo mieszkanie mu przez psa śmierdzi, bo znajdzie coś czego nie widać i się dowali do tego jednym słowem zabije mnie kilkakrotnie:evil_lol: ale przywykłam jak co to na was zwale że mi ją wcisnęłyście albo wymyślę jakąś łzawą historię co zawsze robię bo przecież ja mu jeszcze nigdy nie powiedziałam że psa od kogoś wzięłam czy ze schronu zawsze opowiadam że znalazłam to tu to tam:evil_lol:
  21. Noc minęła nam spokojnie żadnej niespodzianki nad ranem nie zastałam:lol:. Nad ranem dziewczyna wgramoliła się na łóżko i spała obok mnie na poduszce. Jak zostawiłam ją samą w domu to zaszczekała i podrapała w drzwi ale po chwili był już spokój. Na spacerkach grzecznie chodzi na smyczy raz na jakiś czas delikatnie pociągnie. Jest niewielki konflikt z Milką ale do końca nie wiem o co im chodzi. Azura czuje się zagrożona ze strony Milki i próbuje cały czas skupiać moją uwagę tylko na sobie. Jak bawiłam się z Milką zabawką Azura najpierw zaczęła piszczeć a po chwili tak jakby jeszcze nie pewnie ale rzucać się ujadając. według mnie ale mogę się mylić pomyślała że Milka chce mi coś zrobić (warczała w trakcie zabawy jak zawsze) a Azura chciała ją postraszyć by nic pańci nie zrobiła. Raz Milka też rzuciła się na Azurę ostrzegawczo gdy ta chciała zabrać jej zabawkę. Azurka chcę bawić się z Milką to widać co jakiś czas zachęca ją do zabawy ale ta zbytnio nie ma ochoty pewnie uważa że za wcześnie na bliższą znajomość. W kuchni podczas jedzenia nie ma problemu każda ma swoją michę. Zobaczymy przez następne dni co wyniknie z ich znajomości. Pod koniec tygodnia pojedziemy na Muchowiec by dziewczyny sobie pobiegały i mam nadzieje dogadały tak jak powinny. A zaraz pomalutku zabiorę się za ogłaszanie suczki
  22. witaj:loveu: Azura nie odstępuje mnie na krok jak tylko się ruszę idzie za mną również do łazienki ale kuba123 nie daje mi łapy jak twoja:evil_lol:
  23. Tak Azura a Tobie radzę na przyszłość oglądać więcej bajek to może jeszcze wymyślisz jakieś ciekawe imiona:evil_lol:
  24. Joma powiedz to mojemu ojcu niech zrozumie że to wszystko robię w słusznej sprawie jak Tobie czy komukolwiek innemu uda się to wytłumaczyć to do końca swojego życia będę przed nim klękać na każdym kroku:evil_lol:
  25. Suczka jest wyższa od goldena jednak o wiele drobniejsza jak na moje oko to waży z 20kg jednak że ma niedowagę to na moje niepewne oko powinna ważyć ok 25-28kg jak się ją podtuczy. Do psów jest uległa odchodzi od miski gdy inny pies podejdzie, zachęca psiaki do zabawy jednak gdy inny naskoczy na nią niespodziewanie to wystraszona kuli się jednak po chwili dalej ma ochotę na zabawę
×
×
  • Create New...