madziulik_13
Members-
Posts
1011 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by madziulik_13
-
Na wystawę no co Ty nie powiesz ?:evil_lol:
-
Kurcze ale ona jest świetna :loveu: Kiedy kolejny filmik?:cool3: Mam nadzieje że latem mój Wrocław wypali i się spotkamy:)
-
Szila - czyli berneńczyk w różnych odsłonach (;
madziulik_13 replied to madziulik_13's topic in Galeria
Pamiętacie jak się nazywam ? [img]http://i46.tinypic.com/qzevxj.jpg[/img] Dawaj piłkę [img]http://i49.tinypic.com/335a1qg.jpg[/img] [img]http://i50.tinypic.com/25s0x1k.jpg[/img] [img]http://i45.tinypic.com/2uorrsm.jpg[/img] [img]http://i47.tinypic.com/wik3z4.jpg[/img] [img]http://i49.tinypic.com/9uur2o.jpg[/img] [img]http://i49.tinypic.com/t9f4g2.jpg[/img] [img]http://i49.tinypic.com/152gnxe.jpg[/img] -
Hej! Trochę nas tu nie było:shake: Bella świetna!:loveu: A w tej obroży wygląda sorki ale wręcz zaje****** :loveu::evil_lol:
-
KlaudiaxD - cały wątek jest o obozie więc zapraszam do lektury bo to jest bezsensowne pisanie znów tego samego.
-
Warsztaty z Tomkiem Jakubowskim 8-9.05.2010-Szczecin
madziulik_13 replied to atena501's topic in Seminaria, warsztaty, obozy
Czekamy na więcej informacji :) -
Vini - ja mam z Rynu też i z podpisami :loveu: No ale Fortowa to jednak coś :lol: hahaha xD
-
Westiczka - przecież ja nie mówię że nie powinno być ćwiczenia pozycji ale tylko dla tych osób które chcą. Swoją drogę w Poznaniu to chyba widziałyśmy Lorię ale nie byłyśmy pewne czy to ona :) Vini - Fortowy ;D Zresztą Marta też :loveu:
-
SNOOPY - łaciate przygody agilitowo-sztuczkowe :D
madziulik_13 replied to Zuzia&Snoopy's topic in Foto Blogi
[url]http://img52.imageshack.us/img52/736/p1013324.jpg[/url] Jakbym Szilę na śniegu widziała :lol: Boskie jest :loveu: -
Cavalier King Charles Spaniel
madziulik_13 replied to madzia191's topic in Cavalier King Charles Spaniel
Ja osobiście bardzo lubię calcaliery, teraz z jednym będę biegałą na agility :) Nie wiem jak jest z ich chorobami bo nie znam się na tej rasie. Najlepiej wejdź na forum tej rasy tam z pewnością wszytskiego się dowiesz ;) -
Ale jaki był sens biegania psów w upale w samo południe ? I w dodatku to wliczało się do całej punktacji o puchar. Moim zdaniem było to bezsensowne.
-
My powiedzieliśmy co nam się nie podobało na posłuszeństwo od razu na pierwszych zajęciach. Ale jak mamy powiedzieć kadrze czego wymagamy z agility jak się na tym nie zna ? U nas zajęć nie było w upale. Ale było wystawianie. Co mi się nie podobało. Bo było nie potrzebne.
-
Najlepsze są dwu osobowe domki ja byłam na początgku w 3 osobowym ;) Liczby na prawdę nie jest się w stanie powiedzieć raz jest 11 raz 22... Każdemu życzę jak najmniej licznego turnusu.
-
Tak dokładnie psy muszą odpocząć i dlatego tor powinien być OGRODZONY. A Pan Piotr o ogrodzeniu mówił już w styczniu , lutym ( w tam tym roku oczywiście ) że jest zakładane że już ma być i jakoś nawet ostatni turnus nie doczekał się ogrodzenia. Vida- miało być niby ograniczenie ale i tak go nie ma.
-
Kropka jest bardzo podobna do Kropki mojej babci z którą też ćwiczę agility :)
-
I od nas spoznione ale najlblizsze zyczenia ! :loveu:
-
Olu zajrzyj do watku klubowego :P ;D
-
Moi drodzy ja do domu wracam 2 stycznia wieczorem ale 3 musze zakuwac :shake: Wiec zobaczymy sie dopiero 10tego stycznia no chyba ze moze bysmy zrobili trening 9 i 10 styczen ? Sprawa z torem ruszyla do przodu :multi: No i bedziemy mieli logo juz nie dlugo :evil_lol: Tylko musimy miec projekt takze wszystkie pomysly przelewac na kartke i na najblizszym treningu razem wybierzemy logo ( nie ma wymowki ze ktos nie umie rysowac ! ) No i chcialam Wam wszystkim zyczyc wszystkiego najlepszego w nadchodzacym Nowym Roku aby byl jeszcze lepszy od ubieglego i w ogole najlepszego :loveu::loveu::loveu: I bedziecie mieli niespodzianke :cool3:
-
Szila - czyli berneńczyk w różnych odsłonach (;
madziulik_13 replied to madziulik_13's topic in Galeria
[quote name='Agata_Roki']Madzia , pomóc Ci załatwić tego bachora ? :loveu:[/QUOTE] Oj mozesz mozesz. -
Napisalam juz w komentarzu - jestescie swietne ! ! Jak latem bedziemy we Wroclawiu mozemy liczyc na spacerek ?:cool3:
-
Galeria cocker spaniela angielskiego FIGO :* <3
madziulik_13 replied to Agnieszka & Figo's topic in Galeria
Ktos tutaj w ogole nie zaglada... :mad: