Jump to content
Dogomania

madziulik_13

Members
  • Posts

    1011
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madziulik_13

  1. No , gratulacje :cool3: Pierwsza wystawa - rozgrzewka jeszcze pokażecie na co Was stać :evil_lol: A Pysia to chyba teraz mniej ofutrzona ? Co jak co ale nie zapomnę gdy widziałam ją rok temu pierwszy raz i jej ogona.... mniam :P
  2. Na wystawę no co Ty nie powiesz ?:evil_lol:
  3. Kurcze ale ona jest świetna :loveu: Kiedy kolejny filmik?:cool3: Mam nadzieje że latem mój Wrocław wypali i się spotkamy:)
  4. Pamiętacie jak się nazywam ? [img]http://i46.tinypic.com/qzevxj.jpg[/img] Dawaj piłkę [img]http://i49.tinypic.com/335a1qg.jpg[/img] [img]http://i50.tinypic.com/25s0x1k.jpg[/img] [img]http://i45.tinypic.com/2uorrsm.jpg[/img] [img]http://i47.tinypic.com/wik3z4.jpg[/img] [img]http://i49.tinypic.com/9uur2o.jpg[/img] [img]http://i49.tinypic.com/t9f4g2.jpg[/img] [img]http://i49.tinypic.com/152gnxe.jpg[/img]
  5. Hej! Trochę nas tu nie było:shake: Bella świetna!:loveu: A w tej obroży wygląda sorki ale wręcz zaje****** :loveu::evil_lol:
  6. KlaudiaxD - cały wątek jest o obozie więc zapraszam do lektury bo to jest bezsensowne pisanie znów tego samego.
  7. Vini - ja mam z Rynu też i z podpisami :loveu: No ale Fortowa to jednak coś :lol: hahaha xD
  8. Westiczka - przecież ja nie mówię że nie powinno być ćwiczenia pozycji ale tylko dla tych osób które chcą. Swoją drogę w Poznaniu to chyba widziałyśmy Lorię ale nie byłyśmy pewne czy to ona :) Vini - Fortowy ;D Zresztą Marta też :loveu:
  9. [url]http://img52.imageshack.us/img52/736/p1013324.jpg[/url] Jakbym Szilę na śniegu widziała :lol: Boskie jest :loveu:
  10. Ja osobiście bardzo lubię calcaliery, teraz z jednym będę biegałą na agility :) Nie wiem jak jest z ich chorobami bo nie znam się na tej rasie. Najlepiej wejdź na forum tej rasy tam z pewnością wszytskiego się dowiesz ;)
  11. Ale jaki był sens biegania psów w upale w samo południe ? I w dodatku to wliczało się do całej punktacji o puchar. Moim zdaniem było to bezsensowne.
  12. My powiedzieliśmy co nam się nie podobało na posłuszeństwo od razu na pierwszych zajęciach. Ale jak mamy powiedzieć kadrze czego wymagamy z agility jak się na tym nie zna ? U nas zajęć nie było w upale. Ale było wystawianie. Co mi się nie podobało. Bo było nie potrzebne.
  13. Najlepsze są dwu osobowe domki ja byłam na początgku w 3 osobowym ;) Liczby na prawdę nie jest się w stanie powiedzieć raz jest 11 raz 22... Każdemu życzę jak najmniej licznego turnusu.
  14. Tak dokładnie psy muszą odpocząć i dlatego tor powinien być OGRODZONY. A Pan Piotr o ogrodzeniu mówił już w styczniu , lutym ( w tam tym roku oczywiście ) że jest zakładane że już ma być i jakoś nawet ostatni turnus nie doczekał się ogrodzenia. Vida- miało być niby ograniczenie ale i tak go nie ma.
  15. Kropka jest bardzo podobna do Kropki mojej babci z którą też ćwiczę agility :)
  16. Tez tak dzisiaj o tym pomyslalam jak przegladalam watek Psiej Farmy :) Na nas mozecie liczyc ;)
  17. I od nas spoznione ale najlblizsze zyczenia ! :loveu:
  18. Olu zajrzyj do watku klubowego :P ;D
  19. Moi drodzy ja do domu wracam 2 stycznia wieczorem ale 3 musze zakuwac :shake: Wiec zobaczymy sie dopiero 10tego stycznia no chyba ze moze bysmy zrobili trening 9 i 10 styczen ? Sprawa z torem ruszyla do przodu :multi: No i bedziemy mieli logo juz nie dlugo :evil_lol: Tylko musimy miec projekt takze wszystkie pomysly przelewac na kartke i na najblizszym treningu razem wybierzemy logo ( nie ma wymowki ze ktos nie umie rysowac ! ) No i chcialam Wam wszystkim zyczyc wszystkiego najlepszego w nadchodzacym Nowym Roku aby byl jeszcze lepszy od ubieglego i w ogole najlepszego :loveu::loveu::loveu: I bedziecie mieli niespodzianke :cool3:
  20. [quote name='Agata_Roki']Madzia , pomóc Ci załatwić tego bachora ? :loveu:[/QUOTE] Oj mozesz mozesz.
  21. Napisalam juz w komentarzu - jestescie swietne ! ! Jak latem bedziemy we Wroclawiu mozemy liczyc na spacerek ?:cool3:
  22. Ktos tutaj w ogole nie zaglada... :mad:
  23. [quote name='BooBC']Ogólnie to mamy nowy cudowny teren :cool1: Można nawet jakoś wcześniej na trening wpaść :)[/QUOTE] O terenie slyszalam :) Karolina powiedz tylko kiedy mozemy i bedziemy :cool3:
×
×
  • Create New...