Jump to content
Dogomania

madziulik_13

Members
  • Posts

    1011
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madziulik_13

  1. Mam pytanie czy komuś kto był na wystawie i robił zdjęcia wpadł z pokazów agility lub sztuczek berneńczyk ? Albo inny psiak ? :)
  2. Super, a jakieś 2 -3 tygodnie temu dostałam maila od Pani ze związku że zawodów nie będzie :roll:
  3. Marta wiesz ja mam wciąż szelki RD na sprzedaż 25 mm:cool3:
  4. Hejo :] Witamy się ;)
  5. 20tego maja - czwartek nie mamy treningu ;) Mamy w weekendy. Ancyk1 - napisz do mnie na PW.
  6. :-o:-o:-o Czy ja dobrze widzę ? Tego psa się wrzuciło do tunelu ?! :-o:-o
  7. Halo , halo :evil_lol: Ludzie ja widziałam pare osób z aparatami a tutaj taka cisza ? :eviltong: Uaktywniamy się , uaktywniamy :diabloti: Gdyby komuś wpadło berneński futro gdzieś w obiektyw to bym poprosiła :cool3: choćby na maila ( [email][email protected][/email] ) :cool3:
  8. To ja z tak daleka a pierwsza tutaj piszę?:eviltong: Było suuper :loveu: Wielkie dzięki wszystkim za super spędzony czas :cool3: Bawiłyśmy się świetnie [SIZE=1]gdyby nie mój tata to już w ogóle było by bosko :diabloti:[/SIZE] , nauczyłyśmy się , przekonałam się że mój pies potrafi wejść w slalom z przeszkody :razz: wielkie dzięki Karolina za organizację i w ogóle za wszystko :* Tobie Agnieszka też dziękuję :*
  9. Teraz w niedzielę treningu nie będziemy mieć ponieważ prawie wszyscy jedziemy do Goleniowa na agilitową majówkę ;) Za tydzień mnie na treningu nie będzie ponieważ będę na seminarium więc jeszcze dokładnie nie wiem co i jak z treningiem ale zapewne się odbędzie ;)
  10. My Gorzowscy dojedziemy razem ;) Mi mniej więcej tłumaczyłaś jak dojechać ale jak coś to będziemy dzwonić.
  11. Treningi odbywają się na torze łuczniczym za Deichmannem , Nomi ;)
  12. Nie ;) Ona nie jest na sprzedaż , tylko na zamianę :)
  13. [IMG]http://i40.tinypic.com/kd0ew3.jpg[/IMG] na zachętę :cool3: ( 25 mm) wymienię na jakiegoś pół zaciska ( najlepiej rogzowego ;) )
  14. Justyna - przewodnik bez ręki:cool3::evil_lol:
  15. Abi [img]http://i43.tinypic.com/4igewl.jpg[/img] Negra [img]http://i43.tinypic.com/10qeaeo.jpg[/img] Baster [img]http://i42.tinypic.com/5x35uc.jpg[/img] Rico [img]http://i39.tinypic.com/15zk429.jpg[/img] Szila : [img]http://i41.tinypic.com/2u6yyck.jpg[/img] Amy [img]http://i40.tinypic.com/11i26aq.jpg[/img] Bonus [img]http://i40.tinypic.com/s6kvev.jpg[/img] Amy [img]http://i44.tinypic.com/10n94j8.jpg[/img] :loveu: [img]http://i39.tinypic.com/2ln7bkh.jpg[/img] [img]http://i42.tinypic.com/sndp9i.jpg[/img]
  16. Chciałby ktoś może obroże rogza Blue Sport 25 mm klips na jakiegoś pół zaciska ? ;)
  17. Będę ja z Berneńskim oraz moja koleżanka i jej sznaucer średni ;) Nie możemy się doczekać ! :evil_lol:
  18. Szilot w zieleni i fiolecie od Marty :) [img]http://i42.tinypic.com/11c89ed.jpg[/img] [img]http://i42.tinypic.com/2zyg9qa.jpg[/img]
  19. Zdjęć nie mamy za bardzo, ale pare Oli zdjęć :) Gosia i Amy [IMG]http://i44.tinypic.com/72dr0z.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/106gfht.jpg[/IMG] Bonus [IMG]http://i42.tinypic.com/16bfyus.jpg[/IMG] Amy numer dwa :P [IMG]http://i41.tinypic.com/30w8pxj.jpg[/IMG] I teraz Rico [IMG]http://i43.tinypic.com/72tyme.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2e37w2o.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/20zy91f.jpg[/IMG] Szilot zadowolona po treningu [IMG]http://i43.tinypic.com/fjqans.jpg[/IMG] Teren :loveu: [IMG]http://i42.tinypic.com/fxzc6w.jpg[/IMG] Magazyn [IMG]http://i42.tinypic.com/2zh37d5.jpg[/IMG]
  20. Plutowa - PW poszło ;)
  21. Plutowa ja mam na sprzedaż RD L, fioletowe w odblaskowe łapki :D
  22. No to znów powiew świeżości. :cool3: Dzisiaj z Alą dostałyśmy klucze od nowego terenu ! !:multi::loveu::multi: Jest super, bardzo się cieszę że związkowi udało się go załatwić. Ochrzcimy go w niedzielę :evil_lol: Mam nadzieje że Natalia weźmie swój sprzęcik kochany :loveu::evil_lol: Ja wezmę aparat i ponagrywamy filmiki ;) A no i przeszkody : strefy,tunel, rękaw i slalom treningowy - ZAMÓWIONE :multi: Przywiozą za miesiąc. Wspólnymi siłami musimy się kiedyś spotkać i zmajstrować pare hopek bo moje już prawie 2 lata i trzeba będzie je również odnowić ;)
  23. Super wygląda w tych taksowych ! Nam dzisiaj doszły obroże od Marty, zdjęcia jutro.
  24. [url]http://i44.tinypic.com/2rolyya.jpg[/url] Bosko w nim wygląda :loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...