Monday
Members-
Posts
7730 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Monday
-
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
obiecuję dzisiaj lub jutro zrobić ogłoszenia posiedzę trochę, napiszę coś i zacznę robić ogłoszenia... lilith, czy chcesz jeszcze coś przekazać o songu? czy cokolwiek nowego o nim możesz powiedzieć ? -
Owczarek Fiba juz nie w schronisku, pojechala do DS :)
Monday replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
ale pisałyście, że ona na nic nie chorowała....:( Czy to z tęsknoty za swoim człowiekiem, czy to z żalu, że została opuszczona ? -
Lisek-cudo z progr."Interwencja"- schr.Radom- został zagryziony!
Monday replied to red's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
red, dzisiaj - najpóźniej utro zrobi e mu ogłoszenia - tekst z 1-go postu jest chyba dobry do ogłoszeń. ile on ma lat? Naprawdę ma specyficzną urodę - jest taki nietypowy. Mam nadzieję, że to pomoże mu szybko znaleźć dom... -
Daj mi jeść, daj mi dom i odrobinę siebie...JUŻ W DS :)
Monday replied to Monday's topic in Już w nowym domu
dokładnie li1 Dlaczego schroniska tak nie wyglądają? Już o tym pisałam !!!!!! Człowiek wynaturzył psa, to teraz niech bierze za to odpowiedzialność !!!!! -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
DORKA, czy widziałaś sunię? Maja jedzie do nowego domu, to może Sofia zajęłaby jej miejsce :cool3: - tak tylko mi się marzy.... -
Daj mi jeść, daj mi dom i odrobinę siebie...JUŻ W DS :)
Monday replied to Monday's topic in Już w nowym domu
No, nie ma co - psiaki szczęśliwe u jamora, uśmiechnięte, chętne do rozmowy...:) Tylko patrzeć jak obrosną w piórka i do pierwszeg lepszego domu iść nie będą chciały. A ja lubię Murznka - dla mnie jest on prześliczny...lśniąca sierść, wysoki, zgrabny...:cool3: Ludzie !!!! nie chcecie takiego piękna?????? -
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
I cisza nadal? Wczoraj zrobiłam Czarusiowi i innym radomskim psiakom, a z 30 ogłoszeń. Naprawdę ludziom Czaruś nie jest obojętny, a świadczą o tym maile i komentarze jakie dostaję od ludzi: np.komentarz pod ogłoszeniem: "Biedaczek... :( Umieszczę te info. na mojej stronie internetowej. Może akurat przeczyta to ktoś odpowiedni... I Wy też tak zróbcie! Tak wiele osób ma profile na naszej-klasie, fotce.pl itp., niektórzy maja nawet własne strony internetowe lub blogi. A przecież umieszczenie takiej informacji nic nas nie kosztuje, a zwiększa szanse tego psiaka. Trzymam kciuki. " Mam nadzieję, że tacy ludzie powiedzą o Czarusiu innym, inni innym i że ktoś zadzwoni. Naprawdę taki komentarz jak powyżej nie jest jedynym....;) -
Co z Murzynem? Gdzie jest? Czy były jakieś telefony?
-
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
No, ja się nie dziwię, że Czaruś nie rzyca się na szyję każdej osobie, którą napotka - po tym co mu ktoś zrobił ???? -
Daj mi jeść, daj mi dom i odrobinę siebie...JUŻ W DS :)
Monday replied to Monday's topic in Już w nowym domu
no, niestety Li1, nie można :shake: Zgoda obustronna musi być. Już mam jednego smroda, a zajęcia z nim chyba więcej niż z dzieckiem (tak mi się zdaje) -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
red...nie możesz !!!!!!!! A może do maszaberli jeszcze napisać? A może jakieś bazarki robić? Kurcze, a może coś na allegro, jakieśaukcje cegiełkowe czy coś... On nie może tak bez opieki zostać. -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
I co z Floydem? Czy długo będzie czekał? Co wymyślimy...? Niestety jesteśmy same, żeby mu pomóc. Pieniędzy nie ma :(, nawet jakiś bazarek nie byłby w stanie pokryć jego potencjalnego hotelu. -
Daj mi jeść, daj mi dom i odrobinę siebie...JUŻ W DS :)
Monday replied to Monday's topic in Już w nowym domu
Odnośnie Murzyna, to ten psiak może być w mieszkaniu. Zapewnienie jamora, że zachowa czystość i nic nie zniszczy. Dlaczego nikt nie chce tego psiaczka ? Sama bym go zabrała, ale to jest jednak poważna decyzja...i mam przeszkodę nie do przeskoczenia - "sprzeciw TZa" :( -
jestem i ja... biedaczysko...nie mam pojęcia jak mogę pomóc, finansowo - niebardzo:cool1:, jednorazowo 30 zł mogę zaoferować - możecie mnie do listy dopisać. Tylko jakbym zapomniała, to proszę bez ogródek DUZYMI LITERAMI przypomnienie na priv. Czyli nikt nie wie ile czasu jest na wyciągnięcie psa? Kurcze, nieciekawie, przecież nikt leczyć go nie będzie. A co to za guz? Coś wiadomo, kiedy z nim do weta pojedziecie? A może ktoś ma miejsce na DT u siebie ????
-
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
lilith, a jeszcze ważne info o suczce Jak była brana do schronu, to uciekała od ludzi, jakoś niepokojowo nastawiona była ? Jaka ta mała jest w stosunku do ludzi, albo do innych psów ??? Wiadomo coś? Nie widać żeby była zabiedzona, widać niedawno ją ktoś wywalił. Ile dni ona tam była? I teraz jeszcze piękny tekst kogoś uzdolnionego poprosimy :cool3: -
A ja mam takie wieści z Murzynkowego domku. Murzyn i Misio nadal wychodzą oddzielnie :( A to już 4mc będzie. Murzyn lubi wieczorem posiedzieć w domu (ciekawe, czy jakaś nieobsikana ściana w domu została:diabloti:), a poza tym Murzyn chodzi z opiekunami na spacery do lasu. Czyli wszystko wygląda wspaniale. A my znów mamy zaproszenie na kawkę....i z miłą chęcią pojadę, ale muszę znaleźć troszkę czasu.
-
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Widziałam, że ogłosznie aktualne :) Ciekawe, czy ktokolwiek się odzywa... Pozwoliłam sobie wykorzystać Twój tekst z allegro do zwykłych ogłoszeń. Dostałam kilka maili wyrażających ubolewanie nad losem psiaka i pogardę dla człowieka, który go pobił. Jest to pokrzepiające. Ale znaczy to, że Czaruś tak zapadł w serca niektórym ludziom, że być może wspomną oni komuś o nim...łudzę się taką nadzieją. Każde zainteresowanie jest dobre... -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
tala, ze schroniskowymi psiakami, to niestety jedna niewiadoma. Schron, to nie miejsce, gdzie można odczytać prawdziwe zależności społeczne psiaka. To takie "więzienie" :-( Najlepszy jest DT, wtedy wszystko o psiaku można się wywiedzieć. Wtedy znajduje się w normalnej rodzinie i będzie zachowywał się normalnie. Dziewczyny pisały, że Floyd dogaduje się z suczką z którą dzieli boks, a jak jest z niego wypuszczany, to z psami też się dogaduje. Ale tamte spy są pewnie w boksach, więc trudno powiedzieć... A dzieci:cool3: Chyba nikt nie miał pomysłu zwabić jakieś niewinne dziecię i wpakować je do klatki Floyda:evil_lol: Ale niestety, schron to nie miejsce, gdzie istnieją normalne relacje pies-pies, pies-człowiek. Pies został wynaturzony ze swych pierwotnych instynktów i skoro poznał życie u boku człowieka, nie będzie normalnym psem, jak zamknie się go w klatce! -
tala...widzę że jesteś nową dogomaniaczką :), chętną nieść pomoc :razz: A zapraszamy jak najbardziej do pomocy...stale odnawiane ogłosznia zawsze się przydadzą. Tula jak umieszcza ogłoszenia to zawsze podaje do nich linki...na ich wzór można robić inne, albo dodać coś od siebie - jakiś ciekawy, poruszający tekst o psiaku zawsze też jest mile widziany. Jeżeli chcesz pomóc Murzynkowi, to pomagaj, on pewnie zamacha dla ciebie ogonkiem jak znajdzie już domek. Tala, a skąd jesteś?
-
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Coś ucichło u dziewczyny:-( Dlaczego wszędzie te pieniądze są potrzbene :angryy: Co z suczką? Jak ona sobie radzi? Pewnie w schronie jak ona wyraza agresję do pracowników, to oni nie pozostają jej dłużni. A to nie tak trzeba :shake:...trzeba wtedy pomału, cierpliwie i z uczuciem... Ona musi stamtąd zniknąć. Musi znaleźć lepsze miejsce. -
Co z Murzynem? On jest w schronie ? Czy ciocia próbowała coś w jego intencji zrobić? Dlaczego pies nie może być na podwórku ? Czy były jakieś tel. w sprawie adopcji? [SIZE=3]Dlaczego nikt nic nie pisze?[/SIZE]