Monday
Members-
Posts
7730 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Monday
-
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Selenga, możesz pisać sobie żebyśmy byli wstrzemięźliwi w wypowiedziach....ale jak tu się nie cieszyć, że Czaruś MÓGŁBY (co nie znaczy że tak się stanie) do tak odpowiedzialnych ludzi trafić... Jak nie chwalić takich rozsądnych ludzi, którzy zdają sobie sprawę, że oni też musieliby wprowadzić zmiany w swoich zwyczajach, żeby Czarusiowi było lepiej. Oni nie myślą tylko o sobie - że fajnie byłoby mieć psa, że byłaby duża satysfakcja z powodu pomocy takiemu biednemu pieskowi. Oni myślą o Czarusiu:p I to już mi się podoba:loveu: Więc droga rodzino Pani Moniki...zgodnie z prośbą Selengi, ja nie mogę Państwa namówić na adopcję Czarusia, ale...ale mogę napisać, że bardzo bym tego chciała:eviltong: [SIZE=1](wyraziłam tylko swoje zdanie Selenga - to nie wymuszanie czegokolwiek:p)[/SIZE] -
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
już południe czekamy nadal, mnie już palce od tych kciuków bolą :evil_lol: -
Co ci ludzie mu zrobili :placz: To nie wina psa z tym "robieniem pod siebie". Dziewczyny, wczoraj byłam u Donki5, przesyłałam namiary na nią Floridzie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f937/tymczasowy-dom-platny-129998/[/URL] ona chce zacząć przyjmować psy może nie jest doświadczona, bo psy po prostu miała zawsze, jakieś przybłędy przeważnie, więc psiakom, które będą u niej mieszkały w pierwszej kolejności dam dom - zwykły dom. Mówiła, że zdaje sobie sprawę, że pies może nie zachowywać czystości (miała szczeniaki, u dorosłych psów z tym się chyba nie spotkała) Proszę skontaktujcie się z nią jak byście uważały, że warto. Ona jeszcze nie zdecydowała jakiego psa weźmie. Oczywiście kandydatów już mnóstwo. Florida ma nr tel do niej, ale często odpisuje na pw. Może jak napiszecie, że ja poleciłam to podejmie się opieki nad pieskiem.
-
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Ciekwawe o któej Selenga i ta pani od Czarusia zaczynają pracę:cool3: -
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Trzymamy, trzymamy...a ty przekonuj jak umiesz - jeżeli jesteś pewna, że Czarusiowi byłoby tam dobrze. -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Doszły pieniążki od Nony 80 zł, to chyba miało być na kropelki ? To ja będę je trzymała razem z innymi pieniędzmi Floyda. Jak ktoś będzie chciał kupić krople, to ja pieniążki udostępnię. (wszystkich pieniędzy na koncie Floyda mam 290 zł) A kiedy ten hotelik może być wolny? Hm, mnie się coś z samochodem stało, ale mam nadzieję, że TZ da sobie z tym radę:evil_lol: -
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
i coś wiadomo???? Ja tam mogę i gdzie indziej Czarusia zawieźć, nie tylko do Warszawy(ale nie tak bardzo daleko jak elbląg):p byle do jego domku. Selenga...pisz coś. -
A ja porozsyłałam PW chyba w kilkadziesiąt miejsc, ale widzę cisza...:( A znalazłam taki artykuł [url=http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Zmasakrowal-i-oslepil-psa-cialo-wrzucil-do-betoniarki,wid,11473687,wiadomosc.html?ticaid=18b70]Zmasakrował i oślepił psa, ciało wrzucił do betoniarki - Wiadomości - WP.PL[/url] Nie wiem już co sobie o ludziach myśleć, ja idealistka, chcąca kochać bliźnich, zrozumieć ich postępowanie, resocjalizować, tłumaczyć i uczyć...ach, ideały to piękna rzecz... Teraz już chyba bym nogi z d... wyrwała takiemu.
-
Cieszę się że kwestie sporne się już nie pojawiają. A jak się pojawią to może załóżcie osobny wątek. Ja i tak jeszcze raz dziękuję za zabranie Dropsika. Imię może zostać...przecież to nieważne jak ma na imię. Pytałam wcześniej jak długo ten psiak był u tych ludzi, wiecie? Biorę się dalej za rozyłanie wątku, może ktoś pomoże. Pies jest w Gliwicachm prawda?
-
nescca, super, że pojechałaś...pies najważniejszy !!! Ja rozsyłam wątek gdzie się da. Może ktoś pomoże. Na pewno dawny Drops to wspaniały pies, skoro piszecie, że potrafi się tulić nie wszystko jeszcze jest źle. Najwyraźniej z psychiką pomimo tego wszystko jest dobrze, to najważniejsze. A ile czsu ci "ludzie" go mieli? Wiecie? Ile czasu on pod tym płotem....:placz: A w zimie? A w deszczu...? :placz:
-
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Selenga, napisałam na wątku tego hotelu, czy można podjechać i zobaczyć. Ja mogłabym któregoś popołudnia, No i jak pani spędza dzień, czy pracuje, czy jest w domu... -
Florida -wielkie dzięki... Nadal nie mogę uwierzyć, że to zupełnie przypadkiem znalazłam ten wpis na forum i, że nie okazał się on żartem. DZIĘKUJĘ To może jakieś zdjęcia jakaś choćby powierzchowna charakterystyka psa i robimy ogłoszenia. W pobliżu radomia pani chce odpłatnie przyjąć dwa psy na DT, do domu. Nadawałby się ten psiak? 15-20zł/doba. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f937/tymczasowy-dom-platny-129998/[/URL] Pewnie zeraz będzie tysiąc psów na te dwa miejsca, ale spróbujcie. Tylko kwiestia kasy i transportu. Z tym drugim mniejszy problem, ale z tym pierwszym:shake: I jeszcze jedno. Po prostu kobieta zrzekła się psa, żadne konsekwencje jej nie grożą????
-
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Floyd z deklaracji ma już na swoim koncie 110 zł. Jeszcze troszkę brakuje nam deklaracji stałych... Więc - rozsyłajmy wątek gdzie się da. Może kogoś jego piękna mordeczka skusi do podarowania pieniążków na lepsze życie;) -
Daj mi jeść, daj mi dom i odrobinę siebie...JUŻ W DS :)
Monday replied to Monday's topic in Już w nowym domu
Czy naprawdę nikt nie chce tak wspaniałego psa???? :placz: -
mela2 wujaśniła mi wszystko, co działo się z Murzynkiem... Ciocia meli zabrała go do domu, bo dojazdy do Murzynka były ciężkie. Murzynek zamieszkał razem z kilkunastoletnią suczką pekińczykiem, którą pogryzł :( Wtedy został znów odwieziony na działkę...no i sąsiedzi podobno wszczęli alarm. Zabierany był do schronu w obecności chyba straże miejskiej. Czyli Murzynek to dominant. Koniecznie dom bez zwierząt, co będzie trudne.:shake: Ale proszę, nie zapominajmy o nim. Róbmy mu ogłoszenia. Może...tak jak z wieloma psiakami, on w końcu komuś się spodoba i trafi do domu...
-
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Lu_Gosiak, jakie pusto. Ja zagladam kilka razy dziennie, tylko nic nie piszę...bo nie mam żadnych nowych wiadomości. Mam nadzieję, że już niedługo Floyd będzie mógł jechać... A swoją drogą, to ktoś wie, jak Floyd znosi podróż w samochodzie? Mam tylko nadzieję Floyd, że nie wymiotujesz :cool1: Acha, on musi nie jeść w dniu podróży...chyba najlepiej by było ? -
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Hm...Selenga, z chęcią bym ci Czarusia zawiozła, ale po południu :( (więc nocleg konieczny) Chyba, że przesunie się to do następnej soboty, albo 18 września. A jaki termin w ogóle planujesz? -
Florida, ja wiem, że to nie najlepszy pomysł...ale może w tej sytuacji choćby schron... A może napisz w tytule coś typu " Albo DT, albo pies zostanie zakatowany"..."Trzeba ratować psa, a my nie mamy DT"...czy jakoś tak. Żeby przyciągnęło uwagę. Pewnie płatne DT ospada. Jejku, jak ja się cieszę, że ta osoba odważyła się do was napisać. A niby zwykły komentarz na jakimś durnym forum.
-
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Selenga, Floyd min jeszcze dwa tygodnie musi poczekać, chyba że wcześniej zwolni się miejsce. Czaruś chyba nie będzie tyle czekał... Napisz kiedy chcesz jechać. Postaram się coś wymyślić, bo nie ma sensu, żebyś jechała 100 km na południe, a później znów wracała. -
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Selenga, ja się kłócić z Tobą nie będę...ale na map24 pokazuje mi 392, 89km, z Radomia. Ale Floyd pojedzie jak zwolni się miejsce w hotelu, no i to będzie pewnie po południu. Więc Czaruś nie wyjechałby z Warszawy do Elbląga wieczorem, musiałby przenocować gdzieś... Jeszcze nie wiem, jak Wielkiego Floyda i małego Czarusia razem wpakować do samochodu :evil_lol:, a jak rzucą się na siebie? Ale to już inny problem. A kiedy chcesz jechać Selenga? To coś pomyślimy...bo może juz np chcesz jechać, np. w niedzielę czy jakoś tak. Napisz... -
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
HURRRRA Jeszcze tylko dograć wszystko z transportem. Oby jak najszybciej !!! To trzeba mieć cały dzień wolny na zawiezienie go. -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
No, z taką pomocą to Floyd wydobrzeje :) Ciekawe czy on świadom tego, że czeka go całkiem inne życie:loveu: -
Lisek-cudo z progr."Interwencja"- schr.Radom- został zagryziony!
Monday replied to red's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
hop lisku po domek...