Jump to content
Dogomania

Monday

Members
  • Posts

    7730
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Monday

  1. Wiosna, obyś za tydzień napisała że wszystko w porządku....a może do tego czasu już jakiś domek na horyzoncie zaświta ???:cool3: Kiedy ogłoszenia???
  2. wiosna, nie ma co być ci przykro z powodu przymusu wzięcia pieniędzy Przecież Sokrates to nie jedyny psiak, któremu chciałaś pomóc. Wiesz, że po Sokratesie przyjdzie nastęny, a później jeszcze inny i tak ...bez końca. Nikt nie mógłby za każdym razem brać na siebie opłat. Każdy wie, że Sokratesowi dałaś NAJWIĘCEJ z nas wszystkich. My grosik do grosika i pieniążki uzbierałyśmy. Trudno by było jednej osobie wyłożyć kasę. (Tymbardziej, że ta osoba jest chyba świadoma tego, że nie jednemu psiakowi da pieniądze, że takich "okazji" będzie więcej)
  3. zerduszko jak to nie ma wad:cool1: takich psów bez wad nie ma, a szczególnie czarnych - toż to same diabły wcielone:evil_lol:, popatrz, może Lizka jest przefarbowana albo co, teraz to takie rzeczy potrafią z psami zrobić, że nigdy nie wiadomo...;)
  4. Czy o Murzyna w ogóle ktoś pyta? Cisza u niego - zarówno tutaj jak i na wątku hotelu. A co z jego kastracją? Z pewnością jakieś pieniądze dla niego doszły...
  5. eski - nikt chyba nawet przez chwilę nie pomyślał, żeby przestać ogłaszać Czarusia:crazyeye: Tylko widzisz - ludzie rozpłakują się nad tekstem Selengi, ale póki co nie wychodzą z propozycją dania domku dla tego psa. Może to, że jest niewidomy odstrasza ? Dla niego najidealniejszy byłby dom i ogródek. Jakby zapoznał się już z otoczeniem, to sam by sobie chodził po podwórku. W bloku chyba nie za bardzo...jak myślicie? W bloku = w mieście, gdzie jest hałas, nowe zapachy...mogłoby być mu ciężko. Ale nie wiem, nie znam się...nie zawsze to co czuje człowiek, czuje też i pies. Trzeba o tym pamiętać
  6. A ja mam nadzieję, że Łapek jedzie już do hoteliku... Musimy mu pomóc znaleźć nowy dom. Taki, żeby zapomniał o tym paskudnym schronie !!!!! Na pierwszy miesiąc starczy pieniędzy na hotelik - tak myślę...
  7. Widzę, że Songo uczy się chodzić na smyczy...(szeleczki) - jak mu idzie ???:razz: Lepiej niż szło Lili????
  8. I znów kolejny tydzień minął, a tu na wątku, żadnego wpisu...już nie łudzę się, że znajdę wpis, że ktoś chce Czarusia..:-(
  9. [quote name='gonia66']jEZU...NASTĘPNA BIDA STRASZNA....NIE WIADOMO CZASEM Z KTOREJ STRONY SIE ZABIERAĆ...:-(:-(:-(:-([/quote] ano - nasz cudny świat...
  10. I gdzie ten domek :razz: A jak jego rana? Czy zabliźnia sięłądnie? Czy jest szansa, że na tym miejscu odrośnie mu futerko?
  11. Fajna ta Liza, Zerduszko, ale ci się trafił psiak :loveu:
  12. To trzymamy kciuki o owocną wizytę. Ja nadal martwię się o mamusię, lilith, jak wyadoptujesz songa, to proszę nie zapomnij o tej suczce schroniskowej. Nie możemy zostawić jej w schronie.
  13. Lu_Gosiak, a pomożesz porozsyłać wątek? U mnie chwilowo ciężlko z czasem - jeszcze może jakiś tydzień, dwa. Dobrze by było wyciągnąć tego psa stamtąd. W Radomiu w schronie straszn przepełnienie więc mogę się domyślać, że Floyd tych kropel nie ma systematycznie podawanych. Dziewczyny same wyciągały go na badania do Warszawy, więc sądzę, że jak same nie będą zakraplać mu oczu, to z tego nic nie będzie :-( Najważniejsze teraz to pieniądze i miejsce gdzie można Floyda ulokować. Boję się tylko, że nie uda się zebrać pieniędzy. Teraz będę się przeprowadzać, może uda mi się coś wyszperać przy przeprowadzce i zrobić jakiś bazarek...chociaż nigdy tego nie robiłam...:shake:
  14. Czy ten psiak pojedzie do Wiosny (na miejsce Sokratesa) ? I kiedy pojedzie....jak najszybciej z nim na prześwietlenie, do weta...a później ogłoszenia i szukanie nowego domku. Piszcie co z nim...
  15. A miało być już wszystko dobrze. Przynajmniej nie męczy się na tym okropnym świecie. Nie miał łątwego życia psiaczek. Lu Gosia, może wklej nam te zdjęcia... Jak dla mnie z pieniędzmi róbcie co chcecie. Inny psiak skorzysta...może temu nowemu się uda.:-(
  16. Floyd, myślę o tobie psinko, jak ci pomóc, ale nic wymyślić nie mogę...nikt cię nie chce, ja już nie wiem co robić:shake:
  17. Ponawiam pytanie - co z Murzynkiem. Chyba nie zostawimy go tak ? :placz:
  18. to jak tylko coś będzie wiadomo to szybko pisz !!! Lilith, masz "szczęście" do psich rodzin. Myślę, że mały szybko znajdzie dom - każdy kocha szczeniaki. Martwię się o mamę :(
  19. Przykładowe ogłoszenie Liska http://owi.pl/ogloszenie/Malenki_Lisek-ofiara_ludzkiej_bezmyslnosci_szuka_dobrego_domu.,40566 Nie mogłam dzisiaj dużo ogłoszeń zrobić Liskowi Lisek ogłoszony jest też na: www.polskastrefa.eu www.drobne.centrumofert.pl www.owi.pl www.adin.pl www.za0.pl www.radom.rubryka.pl www.ojej.pl www.ojoj.pl www.fistak.pl www.mamoferte.pl Postaram się jak najszybciej dodac ogłoszenia na inne strony, ale nie będę już ich wklejała tutaj. Ale piszę się na ciągłe wystawianie ogłoszeń Liskowi. Mam nadzieję, że znajdzie dom. A jak ktoś będzie w schronie, to proszę o nowe zdjęcia,
  20. Przykładowe ogłoszenie suni [URL]http://www.za0.pl/za0/auction.php?action=viewAuction&auctionId=13219[/URL] [URL="http://www.polskastrefa.eu/ogloszenia/koniec_wakacjiale_nie_koniec_porzucania_psow_sliczna_sunia_226321_13340.html"]Koniec wakacji,ale nie koniec porzucania psów. Śliczna sunia[/URL]
  21. ogłoszenia dla malucha sa takie: [URL="http://www.mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,piekny_szczeniak_szuka_domu_,6972.html"][FONT=Calibri][SIZE=3]http://www.mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,piekny_szczeniak_szuka_domu_,6972.html[/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.fistak.pl/default.aspx?postid=2912"][FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#800080]http://www.fistak.pl/default.aspx?postid=2912[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] dodatkowo są jeszcze ogłosznia na stronach: [URL="http://www.polskastrefa.eu"]www.polskastrefa.eu[/URL] [URL="http://www.drobne.centrumofert.pl"]www.drobne.centrumofert.pl[/URL] [URL="http://www.owi.pl"]www.owi.pl[/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl"]www.pajeczyna.pl[/URL] [URL="http://www.adin.pl"]www.adin.pl[/URL] [URL="http://www.za0.pl"]www.za0.pl[/URL] [URL="http://www.radom.rubryka.pl"]www.radom.rubryka.pl[/URL] [URL="http://www.ojej.pl"]www.ojej.pl[/URL] [URL="http://www.ojoj.pl"]www.ojoj.pl[/URL] na dzisiaj tylko tyle, na tych stronach i mama i synek mają ogłosznia. Nie wklejam linków, bo nie chcę tracić czasu. Będę dodawać ogłoszenia na różne strony, mam nadzieję, że ktoś się zgłosi.
  22. A dlaczego jeszcze tytuł niezmieniony ????:mad: Chyba to jasne że Jeżyk zostaje u anetek :razz:
  23. Czy już wizyta była? Jak oddasz Bursztynka? Przecież już tyle czsu razem jesteście...ja wiem, że to tylko tymczas, ale czas robi swoje.
  24. l.swallow - niezły ten tekst mi trochę trudniej przychodzi pisanie :cool1:, ale za to rzemiosło (robienie ogłoszeń) oferuję jak najbardziej
×
×
  • Create New...