Monday
Members-
Posts
7730 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Monday
-
Daj mi jeść, daj mi dom i odrobinę siebie...JUŻ W DS :)
Monday replied to Monday's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images48.fotosik.pl/158/e615a8e8104e1983.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/158/9e6d61028508dfa1.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/158/ebf6c30a7e15c409med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/159/0c367ac68328d4e6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/154/5458d88dcf4b442bmed.jpg[/IMG] -
Daj mi jeść, daj mi dom i odrobinę siebie...JUŻ W DS :)
Monday replied to Monday's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images39.fotosik.pl/154/3edff678a26cc270med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/159/f4d6b644f35c11c9.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/158/c403092268704090med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/158/44149c87e95a9f9e.jpg[/IMG] -
[COLOR=red][B]Aktualizacja 13.07.2009[/B][/COLOR] [COLOR=#ff0000]Piesek przebywa w hotelu w Warce. Znalazł się pod opieką fundacji Emir. Teraz fundacja zajmie się jego wyadoptowaniem. [U]Niemniej jednak fundacja prosi o wsparcie finansowe naszego psa, który dostał imię Perfekt.[/U][/COLOR] [COLOR=#ff0000]Pies w hotelu przejdzie wszystkie szczepienia, a co najważniejsze przybierze trochę ciałka i miejmy nadzieję, że będzie coraz bardziej śmiały w kontaktach z ludźmi. [/COLOR] [COLOR=#ff0000]Teraz może byc już tylko lepiej. Będziemy czekać na odpowiedni dom dla Perfekta.[/COLOR] [COLOR=#ff0000]Poniżej podaję dane do wpłat, aby umożliwić Perfektowi pobyt w DT i opiekę weterynaryjną do czasu znalezienia dla niego domu.[/COLOR] [COLOR=navy]Fundacja dla Ratowania Zwierząt Bezdomnych Emir[/COLOR] [COLOR=navy]Oddział Poznań[/COLOR] [COLOR=navy]ul. Solskiego 7[/COLOR] [COLOR=navy]60-184 Poznań[/COLOR] [COLOR=navy]Bank Śląski O/Grodzisk Maz.[/COLOR] [COLOR=navy]80 1050 1924 1000 0023 0438 1029[/COLOR] [COLOR=navy]z dopiskiem "dla Perfekta"[/COLOR] Oto piesek, który kilka dni temu pojawił się na jednym z radomskich osiedli. Jest bardzo wypłoszony, nieufny - chociaż to z każdym dniem się zmienia. Pies nie jest agresywny ani do ludzi, ani też w stosunku do innych psów czy kotów. Jest bardzo chudy - po prostu to szkielet. Jedna pani zaczęła go dokarmiać, przez co coraz bliżej podchodzi do człowieka. Powoli przestaje się bać. Dzisiaj zaprowadziłyśmy go do weta, żeby ocenił jego zdrowie - na szczęście z psem wszystko w porządku. Nic groźnego, z czym nie mógłby sobie poradzić na dworze się nie dzieje. Pies został albo wyrzucony, albo co raczej dla mnie bardziej prawdopodobne,był uwiązany gdzieś w lesie do drzewa, aby tam umrzeć z głodu. Inaczej nie potrafię wytłumaczyc faktu, że jest tak bardzo wychudzony. Ku mojemu zdziwieniu pies mi "zaufał", dał założyć sobie obrożę i smycz i poszedł za mną do weta. Przy badaniu (tj. mierzeniu temp, dotykaniu, otwieraniu na siłę pyszczka) pies nawet nie drgnął. Stał na swoich chudych długich łapkach i drżał. Widać, że pies chciałby być przy człowieku, daje się prowadzić na smyczy. Ale w jego oczach nie ma nawet krzty radości, jego ogonek cały czas jest podkulony... Mam nadzieję, że pies nie odejdzie z tego osiedla. Pani która go dokarmia nie może go zabrać do domu, bo ma swojego psa. Chociaż powiedziała, że gdyby NA PEWNO znalazł się dla niego dom, to ona mogłaby go "przetrzymać". Problemem jest jeszcze to, że jest za wcześnie, żeby pies wszedł w ogóle do jakiejść klatki schodowej - on się boi, musi upłynąć trochę czasu. Błagam pomóżcie mi go ogłaszać, może ktoś będzie chciał mu podarować dom. A ja mam nadzieję, że on nie odejdzie stąd i będziemy mogli go dokarmiać. Teraz jest ciepło - może spać na dworze. Został odrobaczony i zabezpieczony od kleszczy i pcheł. Pies jest młody - 2-3 lata. Jakiś kontakt może być na razie do mnie: mail:[email protected] tel: 516-088-927 Mam nadzieję, że tej pani która go dokarmia "pęknie serce" i jakoś zabierze psa do domu. Wtedy on na pewno stąd nie pójdzie... [IMG]http://images50.fotosik.pl/158/eac73dd95c00877bmed.jpg[/IMG]
-
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Byłoby wspaniale gdyby trafił do DT.... -
Roki wrócił z adopcji (schr.Radom)-pojechał już do domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
dobrze, że ma taki fajny dom... -
Co u Murzynka słychać? Jak sobie radzi...i jak radzi sobie pani, która do niego jeździ ?
-
Piękny kudłacz Chester schr.Radom-adoptowany w Radomiu
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
wiecie, dla psa nie ważne są piękne salony...ważna jest rodzina, oby Chester miał taką swoją, kochającą go, taką dla której będzie minimum oczkiem w głowie :) Nie zaszkodzi jak go nowi właściciele troszkę rozpieszczą.... :) -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
587 wyświetleń na allegro i nic :( teraz nie zrobię mu wyróżnionego...będzie miał zwykłe, za jakiś czas znów wyróżnię.... Przecież jest on ślicznym olbrzymkiem, :-( -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
czy ona jest w boksie niedaleko Floyda ? - pytanie do radomskich schroniskowych dogomaniaków Jeżeli jest w izolatce obok tego psiaka, to wydała mi się na spokojną sunię, bardzo niska, też grubiutka, ale jak przechodziłam obok boksu to tylko stała przy kracie, nie szczekała... Moją uwagę przyciągnęło jej umaszczenie - naprawdę śliczne... Ja po prostu przechodziłam obok niej zobaczyć konkretnego psa - a na nią zwróciłam uwagę, teraz znalazłam ten wątek. Czyli coś w niej musi być:p (o ile to ta suczka, a jak nie ta, tzn. że jest jeszcze jeden astowaty piesek w schronie :( ) -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
widziałam wczoraj Floyda - ale grubasek z niego :) Podobno bardzo cierpliwy pies..... Do domku z ogródkiem byłby idealny.... -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
red, nikt nie pytał o Floyda ? ma ponad 200 odsłon na allegro...nikomu nie przypadł do gustu ? -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
zrobiłam Floydowi wyróżnione allegro - może ktoś się odezwie.....:cool1: Czemu nikt nie pyta się o tego psa ? Do domku z ogródkiem byłby idealny... -
Roki wrócił z adopcji (schr.Radom)-pojechał już do domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
red - nie nadążysz zmieniać tytułów wątków :) Pewnie jak czekali tyle na Rokiego, to będzie on teraz oczkiem w głowie :) -
Piękny kudłacz Chester schr.Radom-adoptowany w Radomiu
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
a co to, czas na adopcję psiaków ? Tyle ich zostało ostatnio adoptowanych :multi: Wreszcie ktoś zabrał chesterka :) -
to przynajmniej tyle dobrego :) Pewnie tęskni mu się za swoim panem. Robię mu ogłoszenia - może ktoś się odezwie
-
Piękny kudłacz Chester schr.Radom-adoptowany w Radomiu
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
red, na tym zdjęciu on taki chudziutki jest.... -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
:-( nie mam co napisać... może po wakacjach Maszaberla wkręci go do TV ? Może tam się komuś spodoba... -
Roki wrócił z adopcji (schr.Radom)-pojechał już do domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
też się przyłączyłam do ogłaszania Rokiego, może ktoś zadzwoni do Ciebie red -
Roki wrócił z adopcji (schr.Radom)-pojechał już do domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
śliczny ten maluch Roki On jeszcze roku nie ma? A kastrowany jest? Co z tym kleszczem mam nadzieję, że na wyjęciu kleszcza się skończy/ [SIZE=1]red:angryy: jak był problem z transportem, mogłaś dać znać - nie chcę się narzucać, ale póki co jestem mobilna[/SIZE] [SIZE=1]mogę się w kryzysowych sytuacjach przydać[/SIZE] -
a powiedzcie mi, czy pobyt tego psa w domu pana jest mozliwy na długi czas? nikt sie nie upomni o mieszkanie ?(pewnie mieszkanie bez psa :-( )
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Monday replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
zerduszko - bo psy są strasznie mądre - tylko chyba częściej wykorzystują to do osiągnięcia swoich zamiarów. I niech mi ktoś powie, że pies to bezmyślne zwierzę, które może żyć na łańcuchu i, że jeszcze ma futro to nie marznie. Skąd w ogóle taki pogląd przez pokolenia się utzrymuje ????? Czy jesteśmy aż tak zacofani ? Teraz "dostałam" myszkę (zlitowałam się nad losem myszki przetrzymywanej w okropnych warunkach, chociaż o myszach nie mam pojęcia -zabrałam ją) i widzę, że ta mysz jest bardzo mądra - już po dwóch dniach obcowania ze mną i Nuką nauczyła się jak atakować mojego natarczywego sierściucha i jak ją przechytzryć, żeby Nuka nie wyjadała myszce jedzenia:cool3:...także, skoro mysz jest mądra, to co dopiero pies. -
Pirat bez oczka- kulka miłości- już w domku!!! Radom
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
no dobra - już ochłonęłam trochę Taka wiadomość red dodaje tyle optymizmu, że zaczęłam wierzyć że i Floyd i Molly ( dla której widziałaś jakieś światełko) i kudłacz Chester i w ogóle na wszystkie psy czeka dom ze wspaniałymi gospodarzami :) Już trochę zwątpiłam w to wszystko jak ironia sprawiła, że Łatka tego nie doczekała....:-( Ale teraz znowu jestem pełna optymizmu, a to daje siły do wszelkiego działania :cool3: