Monday
Members-
Posts
7730 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Monday
-
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
przeoczyłam deklarację baldek2:oops:, -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Jeżeli się nie pomyliłam, to na koncie Floyda jest już 450zł (deklaracji miesięcznych i wpłat jednorazowych), na miesiąc hoteliku już mamy:razz: Potwierdzam wtorek, aniu red będziesz w schronie we wtorek? -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy ogromnie zebrazebra -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
[B]Bardzo proszę o plik do wydruku z ogłoszeniem Floyda...najlepiej format A4[/B] [B]podaję mail: [/B][EMAIL="[email protected]"][B][email protected][/B][/EMAIL] -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Z tego co było pisane to na hotel potrzeba 450zł/miesiąc. Dużo...robiłam gdzieś rozliczenie kto ile wpłacił i kto ma jeszcze przelać pieniądze. Ostatnia wpłata jaka doszła od a.piurek 30zł (14 września). Nie wiem czy w tej sytuacji wieźć go już ? Może wstrzymamy się do przyszłego weekendu i uzbieramy deklaracje? -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Brakuje nam 300 zł/miesięcznie :( Chyba nie ma co zawozić Floyda, jeżeli pieniądze nie będą zadeklarowane... Ja nie wiem... -
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Selenga, czy coś ci wiadomo kiedy możesz jechać do elbląga? NIe masz z kim jechać, tak? Jak sprawa stoi? Bo już nie wiem:cool1: Ja cały czas o tym myślę...trzeba go zawieźć do Morii, tylko jak, jak on się boi? -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Lara, ja już się doczekać nie mogę:p -
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Kaganiec plastikowy byłby najlepszy....moje zdanie...lekki, w zimie nie będzie zimny, a Czaruś będzie mógł ziać. Tylko naprawdę ciężko kupić kaganiec bez przymiarki:cool1: -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
kotów wieźć nie będę :) Biedny Floyd cały dzień bez jedzenia :cool1: (ale nie zaszkodzi mu, wieczorkiem zje kolacyjkę - już w hoteliku:razz:) red, zadzwonię do ciebie pod koniec tygodnia i powiem kiedy i mniej więcej o której będę w schronie po Floyda. Musisz mi wszystko powiedzieć co i jak - no chyba, że chcesz być przy opuszczaniu schronu przez Floyda:razz: Ale ja się cieszę, że on stamtąd wyjdzie.... -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Bardziej wtorek, Najbardziej martwi mnie ta choroba lokomocyjna Floyda :( Umęczy się psiak. Tak czy tak, lepiej będzie jechać po godzinach szczytu w tym wypadku. I tak nie mogę rano jechać. Dopiero ok 16 mogę, a pewnie wyjdzie później bo zanim pojadę po Floyda, zanim go zapakuję.... Red, jak to będzie wyglądało z wyciągnięciem Floyda ze schronu. Trzeba to wcześniej zgłosić, bo po południu będzie jeden pracownik...red napisz co i jak. -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lu_Gosiak']super wiesci:multi: Floyd moze za tydzien w wekend jechac do Megii:multi: [/quote] Lu_Gosiak...za tydzień w wekend, to znaczy np. 19 września? Ja nie dam rady w ten weekend. Na pewno odpada sobota i niedziela:shake: Red, pisałaś, że Floyd wymiotuje - jaka jest szansa, żeby dostał tabletki na chorobę lokomocyjną? Czy schron takie ma? ew. awiomarin (odpowiednia dawka), bo psiak w samochodzie się umęczy. Jemu nie trzeba żadnego kagańca na pychol zakładać? Chyba jest spokojny.... -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
[U]deklaracje jednorazowe:[/U] bico - 50zł (wpłacone) Lu_Gosiak - 50zł (wpłacone) baldek2 - 100zł (wpłacone) anett - 50zł (wpłacone) NONA(na krople) - 80zł (wpłacone) wpłata anonimowa - 300zł (jeszcze nie wpłynęła) [B]wpłaty jednorazowe[/B] (jak wszystkie wpłyną) = [B]630 zł[/B] [U]deklaracje miesięczne:[/U] malibo57 - 50zł (wpłacone) Beata M - 30zł (wpłacone) Ukryty Smok - 30zł (jeszcze nie wpłynęła) a.piurek - 30zł (wpłacone) wiq - 10zł (wpłacone) [B]deklaracje miesięczne [/B](jak wszystkie wpłyną) = [B]150zł[/B] [B][U]Brakuje nam jeszcze 300zł co miesiąc:-([/U][/B] -
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Gdzieś to wyczytałam, że Śledzika (chyba tak się nazywa) masz w domku i więcej nie dasz rady - albo pokręciłam coś... Ale w tej opasce zamiast kagańca to psiak nie może ziać. A może plastikowy kaganiec... Moria, jakoś go wyciągniesz z samochodu... -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Miejsce po Murzynie u jamora emirowe :( Kiedy Floyd pojedzie do hotelu? Smutno mi i jestem wściekła po zdarzeniu z Czarusiem. A jak Z Floydem przy adopcji też będą problemy???? Z każdym psiakiem mogą być. Mój pomimo, że mam go jak był szczylkiem, to warczy na nas jak jesteśmy przy jego kojcu...ale każdy psiak ma jakieś "odchyłki", których my nie rozumiemy... -
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Przepraszam, że jeszcze do tego wrócę...ale dopiero teraz dowiedziałam się dokładnie co się stało. Ja muszę napisać i swoje zdanie. Pani Monika nie ma racji co do tak surowej oceny ludzi zaangażowanych w adopcję Czarusia. Fakt, kontaktu z Czarusiem nikt z nas dużego nie miał. Ale każdy robi to co może. Ogłoszenia i zachęcanie innych dogomaniaków do wątku Czarusia też jest ważne i czasochłonne. Każdy ma swoją rodzinę, któej też trzeba poświęcić czas...nie można chodzić do każdego psa ze schronu i go oswajać. Podobno mieli państwo narady rodzinne, podobno rozmowa z psychologiem w schronie, podobno państwo podjęli odpowiedzialną decyzję. Pewnie ja naiwna nawet złego słowa o państwu bym nie powiedziała, ale po komentarzu pani Moniki, aż się zagotowałam:angryy: Nie spróbowali państwo nawet jednego dnia...rozumiem że problem z wyciągnięciem Czarusia z samochodu...ale trzeba było się postarać. Ludzie ten pies został skatowany do tego stopnia, że stracił wzrok, czego się spodziewacie? Że rzuci się wam na szyję???? On się boi. Trzeba było podpytać jakiegoś swojego psiego psychologa jakie problemy mogą być z takim psem. Trzeba było się lepiej przygotować !!!! A jeżeli państwu się nie udało, to trzeba było siedzieć cicho, a nie poniewierać nas takim tekstem jak pani napisała. Na pewno ludzie z dogo zrobili więcej dla Czarusia niż pani. Jak wyżej wspomniałam, nie miałabym żalu, bo każdy podejmuje niewłaściwe decyzje, ale na takie oskrżenia od pani Moniki nikt nie zasłużył !!!!!!!! To nie był niczyj pies, nikt za niego ręczyć nie mógł. Potrzeba cierpliwości do takich psiaków. Pani Monice radzę wziąć szczeniaka...nie bedzie problemów...chociaż to też nie jeste pewne, na pewno nie będzie problemó na początku z wprowadzeniem psa do domu, a później, jak z każdym psem, może być różnie. Szkoda mi tylko, że nie ma miejsca w hoteliku w domku. Może podpytać u Donki5, ona będzie chciała jeszcze jednego psiaka do domu. Dziewczyna chętna pomagać, ale niestety niedoświadczona. Nie wiem, porozmawiać z nią zawsze można. Mieszka blisko Białobrzegów, niedaleko. Ale ja tak tylko podsuwam myśl. Ale, jak pewnie każdy dałabym psa do jamora. Jakoś dałby sobie radę. A też jest niedaleko, tylko pewnie miejsca nie ma. -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Murzyn, który był u jamora ma dom:multi: Może miejsce po nim wolne:cool3:, choć nie sądzę, ale spytałam o to na wątku hotelu. -
Daj mi jeść, daj mi dom i odrobinę siebie...JUŻ W DS :)
Monday replied to Monday's topic in Już w nowym domu
Błagam o jakieś konkrety!!!!!! Żądam jakichś konkretów!!!!!!!!!! Gdzie pojechał, do kogo...:multi:śliczny Murzynek ma dom ????? Jamor, GoniaP, dlaczego nic nie napiszecie? Ja myślałam o tym psiaku codziennie. Cały czas pamiętam jak go wyciągałam w burzę z kwiatków i jaki był przerażony, jak prowadzony na smyczy szedł za mną z podkulonym ogonkiem, jak wszystko było mu obojętne i jak zmienił się u jamora nie do poznania. Ja chciałabym wiedzieć cokolwiek... Kto go adoptował? A gdzie? A jakie warunki będzie miał Murzyn? A czy zaiskrzyło między nowymi ludźmi i Murzynkiem? A czy nie bał się Murzyn wsiąść z nimi do samochodu? A czy inne psiaki jamorowe nie tęsknią za Murzynem? PISZCIE !!!!! -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
wiq, wydaje mi się, że jamor ma kolejkę tam miał by dobrze...blisko, ale czy miejsce jest ??? -
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Szkoda Czy schron to już wyrok do końca życia dla Czarusia? dla małego psiaczka, Który po prostu się boi? A jak z hotelikiem? A może jak Czaruś pomieszkałby jakiś czas w hoteliku, zmieniłby się....wtedy może pani Monika znów by go wzięła.... -
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
:multi:I ja się cieszę. Mam nadziejęm że Czaruś zostanie w nowym domku. Ciekawe jak miną mu pierwsze dni. Pewnie za wesoło nie będzie. Psy nie rozumieją, że to ich nowe LEPSZE życie...one po prostu widzą że to inne życie. Skoro cierpliwi opiekunowie, to powinno sie udać. Jednak te ogłoszenia skutkują:multi: Wszystkiego najlepszego Czaruś. Od tej pory już nic złego cię nie spotka!!!! BADŹ SZCZĘŚLIWY PSIAKU. -
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Selenga -mam takie samo zdanie jak ty. Czasem nie ma się już motywacji do robienia czegokolwiek, bo nigdy nie pomożesz wszystkim psom. Ale ja za każdym jak ktoś zobaczył ogłoszenie Czarusia i napisał do mnie, że się popłakał czytając to, to wracała mi wiara w to, że są jeszcze wrażliwi ludzie...i rozumiem, że nie każdy z nich może czy chce zabrać Czarusia. Bo to musi być przemyślana decyzja. Niestety, nie będzie mnie jak przyjedzie pani Monika. Pisałaś, że ma być Red. Ona przedstawi Czarusia...z resztą, nie może być z Czarusiem grupki ludzi chcących, aby pani Monika go wzięła. Moim zdaniem to będzie wyjątkowe i pełne nerwów spotkanie:evil_lol: Teraz prośba do red, żeby jak najszybciej po wizycie napisał nam jaki jest jej rezultat. Ja już nie mogę się doczekać. Oby Czaruś znalazł dom. Jak znajdzie, to wtedy ja będę płakać - ale ze szczęścia:oops: -
Florida, a gdzie ten hotelik? Dogomaniak Radek ospisał mi, że być może wspomoże Snoopka grosikiem. Hotelki wyjdzie 300zł :), to nie 450... Ile już jest wpłat? [quote name='florida_blue'][SIZE=4][COLOR=blue][B]juz wszystko wiemy - jest miejsce dla Snoopka w hoteliku - 10 zł//doba, nescca bedzie czuwać nad nim. [/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red][B][COLOR=blue]wplaty mozna kierować na nasze fundacyjne:[/COLOR] [/B][/COLOR][/SIZE] [CENTER][SIZE=4][COLOR=seagreen][B]Fundacja For Animals, oddział Częstochowa[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=seagreen][B]ul. Mizerkiewicza 12 [/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=seagreen][B]42-520 Dąbrowa Górnicza[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red][B]76 1370 1170 0000 1706 4855 2203[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [SIZE=4][COLOR=red][B][COLOR=blue]koniecznie z dopiskiem[/COLOR] SNOOPY[COLOR=blue] i jakimś nickiem w tytule wpłaty, bo bede robila rozliczenie i nie chcialabym, żeby coś umknęło. [/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=4][COLOR=#0000ff]jednocześnie bardzo proszę o pomoc w szukaniu Domku Stalego dla psiaka, o ogłoszenia we wszelkich możliwych portalach/gazetach - gdzie chcecie, byle Snoopek nie mieszkal w tym hoteliku dożywotnio :roll: [/COLOR][COLOR=#800080]To bardzo ufny i miły pies kochający ludzi, mimo lat cierpień, nescca mówila, że przez cała drogę trzymał jej łebek na ręce i patrzył tymi swoimi ogromnymi ciemnymi oczami....[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#0000ff]Oprócz kosztów hotelu dojdzie nam również wet - zaraz sie dowiem co z tymi dotychczasowymi wizytami, bo to patrycja pokryła chyba ?[/COLOR][/SIZE][/B][/quote]