-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Jadę jutro po Nancy do Basi :) zaszczepię ją no i musimy ruszyć z ogłoszeniami ;) -
Aaa czyli wszystko w porządku.. :eviltong: a mnie rodzice rodzinie chwalili, że pomagam psiakom w potrzebie w Krk..:-o szok normalnie..
-
Jak dobrze, że lepiej.. Śliczna mała.. A jaka jest szansa, że brązowa jest zdrowa? [SIZE=1](wiem jestem okropna..)[/SIZE]
-
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Zadzwonię później do Basi to się dowiem wszystkiego, na razie mój domowy pies nam mnóstwo atrakcji stwarza :mad: (wyciąga furtkę z zawiasów, rozwalił kojec, siatkę..) -
Mam ogromny problem z moim dużym psem w typie ON. Czarny ma prawie 9 lat. Jest z nami od szczeniaka i od zawsze są z nim problemy. Był problem z agresją, mnóstwo pracy, cierpliwości - jest dobrze. Ale.. pozostał problem ucieczek. Za młodu zdarzało mu się kilkakrotnie uciec, odginał siatkę i po prostu uciekał (sąsiedzi wtedy nie mieli ogrodzenia), teraz siatka od dołu zabezpieczona jest rurami, przymocowanymi do niej drutem, już TĘDY nie wychodzi. Nauczył się przeskakiwać przez płot z tyłu - nadbudowaliśmy go.. Ogólnie moje podwórko wygląda teraz jak bunkier :p jest zabezpieczona w każdy możliwy sposób.. potrafił rozpleśc siatkę, zniszczyć wszystko na swojej drodze, jeśli tylko chciał.. Mamy jeszcze sukę, która jest oazą spokoju i gdzieś ma co ten gamoń wyprawia. W pewnym momencie było okey, przez bardzo długi czas nie miał jak uciec, wszystko zabezpieczone. ale widocznie ochoty też było brak.. Aż do zeszłego sylwestra.. On nigdy nie bał się wystrzałów, wprost przeciwnie. Ale w tamtym roku, zaczął na nie źle reagować, zaczęło się kombinowanie.. wyłamał deski w płocie i zaczął kombinować jak dalej uciec. Przetrzymaliśmy ten tydzień, po szale sylwestrowym niestety ucieczki nie minęły.. Został wykastrowany 10 miesięcy temu. Ucieczki ustąpiły, był spokój. Niestety - dziś zaczęły się pierwsze wystrzały i.. Czarny wyrwał furtkę z zawiasów :roll: rozwalił cały spawany kojec i siatkę którą dodatkowo był zabezpieczony (kojec, nie pies) Nie mamy pojęcia co robić, on wszystko niszczy na swojej drodze.. Proszę o pomoc.
-
młody psiak w typie ON w Katowicach już NIE szuka domu
Soema replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Bemol kochany musi być jak tak z gracją unika zaczepki :lol: może i Heksa z czasem zmięknie..:) chociaż trochę.. -
Może Hope?:oops: taka mała nadzieja na lepsze jutro..
-
młody psiak w typie ON w Katowicach już NIE szuka domu
Soema replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bjuta']DZIĘKI!!!! :lol: :lol:[/quote] a wy jak tam się trzymacie? Heksa nadal nieprzejednana? P.S. doradźcie co dać 9letniemu psu na uspokojenie, boi się wystrzałów i wszystko demoluje.:roll: -
Przepraszam Martens, że się wcinam. Bardzo Was proszę o pomoc.. Jako, że nadszedł cholerny sylwestrowy szał, to wszędzie pełno fajerwerków wybucha.. Mam prawie 9letniego psa w typie ON, jego historie u nas opowiem kiedy indziej, bo teraz potrzebuję pomocy. W każdym razie nigdy nie bał się wystrzałów, aż do zeszłego roku.. Teraz znów to samo, tyle że moje podwórko już jak bunkier wygląda, bo on strasznie uciekał. Przed chwilą dosłownie rozbroił cały kojec, porozrywał przyspawane pręty (były przeplatane siatką dodatkowo), a jakby tego było mało to wyrwał furtkę z zawiasów..:roll: no i wypuścił siebie i moją drugą sukę.. Już je znaleźliśmy, ale on za chwilę gdzieś zwieje, więc pójdzie do garażu. [B][COLOR=Sienna]Stąd moje pytanie jakie środki mu podawać na uspokojenie..? [/COLOR][/B] Proszę o szybką odpowiedź..
-
Dzięki Tobie :) a ja i tak myślę jeszcze o tej brązowej..
-
Aa to ja panikuję :oops: podaj mi proszę na pw numer konta, nic na razie nie obiecuję, bo nie wiem ile leczenie Nancy wyniesie..:roll: jakbyś miała szczeniaczka bez DT to bym mogła pomóc, ale musi być zdrowy :oops: chyba, że Nancy znajdzie super dom.
-
[quote name='KrystynaS']Najważniejsze, że nie jest gorzej niż wczoraj. Nie wiem czy dobrze zrozumiałam 1 post??? Ktoś adoptował suczkę, a gdy mała poczuła się źle to ją oddał ..... tak po postu :-o[/quote] No przecież to miał być radosny, wesoły szczeniak..... :p ale pewnie jutro będą w pierwszym rzędzie w Kościele siedzieć..:roll: ja rozumiem, że leczenie jest drogie, ale nie rozumiem takiego podejścia..:mad:
-
Ja już mam jej zdjęcie na kompie.. nie dam rady jej wziąć, bo chyba nie zaopiekuję się nią należycie.:-( nie mam warunków.. Iwop, a p. Wieśka bardzo ugryzł?:roll:
-
Przesliczna ruda 3 miesieczna sunia (miks collie i onka) znalazla domek!!
Soema replied to kalcia's topic in Już w nowym domu
A to psikus..:roll: -
Najgorsze jest to, że każdy dzień tu jest ważny.. :-( a Ci co je wyrzucili..:angryy: brak słów, ja na tymczasie mam sunię, 5miesięcy, nie szczepiona jest jeszcze, bo była osłabiona i na nużycę ją leczymy.. nie mam jak wziąć chorego psiaka :roll: myślałam o suni, ale klatka mi nie przyjedzie..:mad: oo i ... tak
-
O matko to rzeczywiście tam niewesoło masz.. :roll: nie mam teraz jak pomóc, ale cały czas myślę i w końcu mam nadzieję, że wymyślę :)
-
A dodzwoniliście się do właścicieli tej drugiej suczki? Biedna Mała :-(
-
A z tą sunią byliście u weta..?:oops: tak mnie męczy ta ciąża i tamta mała z parwo..:-(
-
młody psiak w typie ON w Katowicach już NIE szuka domu
Soema replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
A ile Bemol może zostać, bo chyba Heksa się nie da udobruchać..:roll: i pytałaś o ten hotel jak coś?:) -
młody psiak w typie ON w Katowicach już NIE szuka domu
Soema replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
No to rzeczywiście.. ale w szoku pewnie, że znów ktoś chce "jej" człowieka zabrać..:roll: pewnie złe wspomnienia ma. A psy w schroniskach to w większości "kanapowce":diabloti: ładna sunia to nic dziwnego, że Bemol nie ruszył. -
Poznanskie szczeniaki potrzebuja pomocy !!! *POMOZ NA SWIETA* mają domy
Soema replied to kasimaga's topic in Już w nowym domu
A wiadomo jakiej płci są psiaki? W sumie w ogłoszeniach nie pisałam.. ale tak pytam :) -
młody psiak w typie ON w Katowicach już NIE szuka domu
Soema replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bjuta']Zrobione! I jakie wielkie zdjęcie mi wyszło! A co to te ONKi (czy to jest bardzo głupie pytanie?)[/quote] Przepraszam :oops: Owczarek Niemiecki. No ten inny link jest lepszy, bo zdjęcie większe :) -
młody psiak w typie ON w Katowicach już NIE szuka domu
Soema replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
A może by go na ONki w potrzebie wrzucić, trzeba kogoś poprosić o to. Bardzo sunia zazdrosna? Bjuta może zmień tytuł, że młody psiak w typie ON poszukuje domu, no i miasto gdzie psiak przebywa.. -
Dzięki Bjuta za szybką reakcję :loveu: trzymam kciuki za Małą.. Martwi mnie ta brązowa sunia..